Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Bár magam sem vagyok oda az America's Team névért, szálljon fel a misztikm köde a névadásról:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d8074cf30/Top-Ten-Nicknames-America-s-Team

Itt meg az egész Top10, nektek is van benne szép emlék.
http://www.nfl.com/nflnetwork/story?id=09000d5d8087044e&template=with-video-with-comments&confirm=truegyeek
Köszi, nekem az Over the hill Gang tetszik 😀 😀 😀agent T
Nekem is szimpatikus ami azt illeti.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bár magam sem vagyok oda az America's Team névért, szálljon fel a misztikm köde a névadásról:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d8074cf30/Top-Ten-Nicknames-America-s-Team

Itt meg az egész Top10, nektek is van benne szép emlék.
http://www.nfl.com/nflnetwork/story?id=09000d5d8087044e&template=with-video-with-comments&confirm=truegyeek
Köszi, nekem az Over the hill Gang tetszik 😀 😀 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Bár magam sem vagyok oda az America's Team névért, szálljon fel a misztikm köde a névadásról:
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d8074cf30/Top-Ten-Nicknames-America-s-Team

Itt meg az egész Top10, nektek is van benne szép emlék.
http://www.nfl.com/nflnetwork/story?id=09000d5d8087044e&template=with-video-with-comments&confirm=true

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, és a Skins-Tex megírását NEM vállalom, nyelvvizsgára készülök!
Jelentkező? 😊agent T
Remélem akad valaki....
Kitűnő lett a cikk, köszönöm T! A Skins-Boys holnapra kint lesz. Bocs, de ezzel a szar géppel most elég nehezen megy... A cikkhez kiírjam a nevedet, vagy csak agent T?
Ja igen: Reggelre meglesz a két siged...apeszos
Köszi, ha jó lett... mmmm Armstrong volt aki kétszer bebetlizte azt a lehetőséget? Nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem...
Nekem elég az agent T vagy kiírhatod a nevem vagy hogy Kutyházi Arisztid, belátásod szerint 😊
Köszi a siget!!!agent T
Igen, Armstrong volt. Feljebb füstölögtem is miatta....
Kint van a cikk: Redskinsfan
Képet nem tudtam berakni, valami miatt nem engedi. Majd pótlom.
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ja, és a Skins-Tex megírását NEM vállalom, nyelvvizsgára készülök!
Jelentkező? 😊agent T
Remélem akad valaki....
Kitűnő lett a cikk, köszönöm T! A Skins-Boys holnapra kint lesz. Bocs, de ezzel a szar géppel most elég nehezen megy... A cikkhez kiírjam a nevedet, vagy csak agent T?
Ja igen: Reggelre meglesz a két siged...apeszos
Köszi, ha jó lett... mmmm Armstrong volt aki kétszer bebetlizte azt a lehetőséget? Nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem...
Nekem elég az agent T vagy kiírhatod a nevem vagy hogy Kutyházi Arisztid, belátásod szerint 😊
Köszi a siget!!!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja, és a Skins-Tex megírását NEM vállalom, nyelvvizsgára készülök!
Jelentkező? 😊agent T
Remélem akad valaki....
Kitűnő lett a cikk, köszönöm T! A Skins-Boys holnapra kint lesz. Bocs, de ezzel a szar géppel most elég nehezen megy... A cikkhez kiírjam a nevedet, vagy csak agent T?
Ja igen: Reggelre meglesz a két siged...
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ja, és a Skins-Tex megírását NEM vállalom, nyelvvizsgára készülök!
Jelentkező? 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Kedves sporttársak, a fentebbieket szinte rohanvást dobtam össze, a nagy tanulás közepette. Ha hibát találtok (biztosan van ezer) szóljatok!

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A Dallas quarterbackje megtette a magáét, a Redskins végzónájában viszonylag elhagyatottan álldogáló Roy Williamshez juttatta a labdát, mellyel örömteli másodperceket okozott a Dallas nem csekély számú hívének. (Valamilyen misztikus okból a dallasiakra ráragadt az idők során az „Amerika csapata” elnevezés. Biztosan van valami egzakt ok, amely indokolja ezt a ragadványnevet, mindenesetre konkrét felmérési adatokat nem leltem a neten.)
A tévénézők eközben egy fura jelenségre lehettek figyelmesek, Donovan McNabb ünneplőleg emelte magasra karjait. Egy töredék másodperccel később a képernyőkön megjelent a sárga alapú „flag” felirat, mely romba döntötte a Dallas hívők boldogságát. A visszajátszásban jól látható volt, amint az egész mérkőzésen rendkívül hasznosan (mármint a Washington számára rendkívül hasznosan) játszó Alex Barron a nyakánál fogva rángatja vissza a Romot legázolni igyekvő Brian Orakpot. A bírók döntése nem lehetett kérdéses (bármennyire is emlegetett néhány elvakult Dallas fanatikus később cheatinget több internetes fórumon), a támadást törölték, a Redskins 13-7-re győzedelmeskedett az ősi rivális fölött, Shanahan mester mehetett begyűjteni a gratulációkat. A Dallas ettől a momentumtól eltekintve is elég eredményesen működött közre saját megveretésében, hangyaszorgalommal gyűjtögetve az egész mérkőzés során a yardbüntetéseket.
Néhány dolog, melyet összegzésként megállapíthatunk: McNabb és az egész offense szezon eleji formát mutatott, mindazonáltal a frissen beszerzett irányító így is passzolt és futott közel kétszáz yardot, ami ígéretesnek tűnik a továbbiakra nézvést. A támadófalra rá sem lehetett ismerni, az egyébként nehezen védhető, mozgékony McNabbet összesen egyszer sackelte a nem éppen gyenge erőkből álló dallasi védelem. Williams bizonyított. Főként Santana Moss és Chris Cooley vitt véghez élményszámba menő elkapásokat a mezőnyben, ha formájuk állandósul (és még legalább egy WR igazi potenciális célponttá avanzsál teljesítménye alapján) a Skins légitámadásokkal bizony mindenkinek számolnia kell. A futójáték továbbra is akadozott, bár a mérkőzés vége felé Clinton Portis kezdett életjeleket mutatni. Portis a hozzá képest gyenge teljesítményével 63 yardot futott össze, megelőzve ezzel a Dallas futóit. A szezon előtt a bowl.hu Redskins szurkerei között egyfajta közmegegyezés látszott kialakulni, mely szerint „Shanahan úgyis megfuttat valakivel ezer yardot a szezon során”. Ha Portis többet se csinál, csak hatvanhárom yardot meccsenként, az 1008 yard, tehát okunk nem lehet panaszra (persze ha nyolc-tíz TD is benne foglaltatik ebben a szériában. ))))))
A special team megbízhatóan játszott (eltekintve attól a bizonyos labdavesztéstől a field goal előtt), Gano reméljük, konstans módon hozni tudja a formáját. A puntokon viszont van mit javítani (27 yard???), és a visszahordásokban is jó lenne valami kiugró teljesítmény, mondjuk Bankstől.
A védelem magabiztosan, liga elit szinten teljesített, ahogyan a Redskins D-től ezt már az utóbbi években megszokhattuk. Nagyon üdvös lenne, ha végre véget érne az Albert Haynesworth mindenféle sérüléseiről, esetleges eligazolásáról, egyéb kínjairól szóló, immáron igen-igen unalmas történet, és Big Al a mezőnyben vetetné észre magát valami kiemelkedővel. Amit az első meccsen láthattunk tőle, az leginkább a „hozta a kötelezőt” formulával írható le. Fletcher továbbra is az a Pro Bowler, amilyennek megszokhattuk. Landry: 13 tackle. Összességében elmondhatjuk, hogy ha a D formája tartós lesz, és nem tizedelik őket a sérülések, akkor rajtuk nem fog múlni a dolog.
Szükség is lesz rájuk, meg arra is, hogy a támadók feljebb tekerjék a fordulatszámot, mert a következő ellenfél, a Houston Texans szolgáltatta a Colts elkapásával az első forduló legnagyobb meglepetését – a Chiefs mellett. Mivel a két csapat vezérkarai elég jól ismerik egymást (tízen a két csapat edzői közül tagjai voltak a Broncos edzői személyzetének 2002-ben), Kyle Shanahan offensive coordinator pedig egyenesen Houstonból érkezett, nem várhatjuk, hogy nagy meglepetésekkel készülnének egymás ellen (bár ki tudja…) A Skins-Texans kőkemény meccs lesz, minden rézbőrű hívő számára kötelező program vasárnap este.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mivel a 2010-es regular season a fővárosi burgundi-arany csapat számára szeptember 12-én a Cowboys fogadásával kezdődött, napnál is világosabb volt, a tét nem merül ki annyiban, hogy sikerül-e a Redskinsnek W jelzéssel kezdenie a szereplést. (Ez utoljára egyébként 2007-ben történt így, akkor a Rézbőrűek a Miamit verték 16-13-ra, egy hosszabbításos mérkőzésen.) A Redskins-Cowboys rivalizálásra felesleges egy szót is vesztegetni, figyelembe véve, hogy talán a legnagyobb múltra visszatekintő és legádázabb ellenségeskedés áll fenn a két csapat hívei között az Államokban.
A szezonnyitó mérkőzés több konkrét okból is joggal tartott számot komoly érdeklődésre. Hogy csak néhány példát említsünk: Shanahan mester debütálására került sor a rossz emlékű Zorn-éra után, először lépett pályára tétmeccsen vörös sisakban Donovan McNabb, akit a Sasoktól importáltunk, és újjáépített támadófalunkat is teszteltük, DeMarcus Ware-ék értékes közreműködésével. Kérdés volt továbbá a megújult védelem szereplése, a preseason során impotensnek bizonyult futójáték, és persze nem volt mindegy, hogy milyen rajtot vesz a csapat, hiszen az első forduló eredménye a statisztikák szerint nagyban befolyásolhatja a későbbiekben nyújtott teljesítményt.
A mérkőzés a fontosságához méltó besorolást kapott a ligától, a baseball fanoktól eltekintve egész Amerika a mieinket (és a texasiakat) nézte a Sunday Night Football kiemelt főműsoridejében.
A teltházas FedEx Fielden zajló mérkőzés első félideje (sem) hozott pontzuhatagot, az első negyed végén 3-0-ra a Skins vezetett, köszönhetően Graham Gano negyvenkilenc yardos találatának. A Cowboys talán valamivel impresszívebb támadójátékot mutatott ekkortájt a mezőnyben, az első négy drive-jukból háromban bejutottak a Skins negyvenes vonala mögé. Ám pontot nem tudtak elérni, field goal kísérletből sem, így a nevük mellett a félidőben egy nagy nulla éktelenkedett.
A Redskins viszont gyarapította pontjai számát közvetlenül a nagyszünet előtt, mivel a defense elunta a támadóalakulat eredménytelenségét, és az előszezon során is ihletett formában szereplő DeAngelo Hall révén tíz-nullra növelte a vezetést. Hall szerezte a mérkőzés egyetlen touchdownját a fővárosi oldalon (erre pedig az offense túl büszke nemigen lehet). Négy másodperc volt hátra az első félidőből, amikor Romo Tashard Choice-hoz passzolt, akit Hall, Lorenzo Alexander és Andre Carter közös erővel megfosztottak a labdától. Néhány pillanattal később a labda már Hall kezében nyugodott, aki vigyorogva nyargalt be a játékszert szorongatva az ősellenség end zone-jába. Ez volt az első Skins TD Cowboys-meccsen 2008 óta, mivel az előző, szégyenteljes szezonban csak két field goalra, meg egy nulla pontos vereségre futotta a csillagosok ellen.
A második játékrész elején a Skins újabb mezőnygólt ért el, de a játékvezetők ezt a texasiak szabálytalansága miatt annullálták, és first down-t ítéltek, lehetőséget teremtve ezzel az újabb TD megszerzésére. Nem jött össze, mivel Armstrong véghezvitte azt a bravúrt, hogy kétszer egymás után volt képes elrontani ugyanazt az elkapást az end zone-on belül, pedig a dallasi védők annyira nagyon nem hátráltatták ténykedése beteljesítésében. Mindennek tetejébe az újabb field goal kísérlet is gyalázatosra sikeredett, mivel a lyukas kéz szindróma kapcsán a kickerig el se jutott a labda. Az ígéretes akciót sikerült tehát nulla szerzett ponttal zárni.
A Dallas természetesen büntetett, így 10-7-es állással kezdődött a mindent eldöntő negyedik negyed.
Gano egy huszonkilenc yardos mezőnygóllal alakította ki a későbbi végeredményt, de a mérkőzés még azért tartogatott izgalmakat.
A negyed fordulatos történései után a végső támadás lehetősége leegyszerűsítette a Dallas támadóinak dolgát: touchdown, extra pont, győzelem 14-13-ra. Elméletben nem bonyolult, de mint annyiszor tapasztalhattuk, az elmélet és a gyakorlat igen ritkán találkozik a tökéletességben.
Romonak egy negyedik-és-tíz helyzetet kellett abszolválnia, Miles Austin felé passzolt, és máris a Skins 13 yardos vonalánál állomásozott a kék támadógépezet. 12 másodperc volt hátra, következett egy elrontott kísérlet, az óra egyetlen támadásnyi időt, három másodpercet mutatott.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
HOL van a híradás a Redskins fan oldalon a Cowboys megverésirül?? 😀agent T
Írd meg Te! 😀 Én most nem tudom. Amikor csináltam az oldalt, sajnos a visszafejlődésre nem gondoltam. Elhalt a gépem. Ezzel a kölcsön PII-es szarral (256 Mb Ram !!!!) Kissé nehézkes szerkeszteni... Pláne egy 14"-os régi CTX monitorral. Majd valamikor biztos meglesz. Kutatom a lehetőségeket... 😊apeszos
Ilyesmire gondoltál? Ha igen, akkor ctrl c és illeszd be, mert én aztán meg nem tanulom, miként kell szöveget kihelyezni a redskinsfan.co.cc oldalon! 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Mi lesz a Texans ellen? Tippek?apeszos
győzelmet várok, ha életképes lesz az első két negyedben a támadójáték, és talán mondhatjuk hogy azért nem egy Dallas D lesz az ellenfél 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hosszzabbítás,vagy szoros zakóa.kacsa
Hol a kötelező optimizmus? 😀 Vagy az a hosszabbítás lenne? 😀 A Colts elleni meccsük engem is megfogott, de bízzunk Shanny tudományában....
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Úgy tűnik, az öltözőben nagy a jókedv. Portisról mondjuk mindig tudhattuk, hogy kicsit dilinyós 😀

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a94528/article/redskins-portis-lets-signs-talk-for-him-on-female-reporter-issue

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hosszzabbítás,vagy szoros zakó
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Mi lesz a Texans ellen? Tippek?apeszos
Győzünk, javuló támadójátékkal.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi lesz a Texans ellen? Tippek?
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HOL van a híradás a Redskins fan oldalon a Cowboys megverésirül?? 😀agent T
Írd meg Te! 😀 Én most nem tudom. Amikor csináltam az oldalt, sajnos a visszafejlődésre nem gondoltam. Elhalt a gépem. Ezzel a kölcsön PII-es szarral (256 Mb Ram !!!!) Kissé nehézkes szerkeszteni... Pláne egy 14"-os régi CTX monitorral. Majd valamikor biztos meglesz. Kutatom a lehetőségeket... 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Apuci oktat. Ez kellett nekünk. Végre.apeszos
Jól jártatok vele ha hagyják dolgozni sztem lehet előbb ünnepelhettek mint mi pedig néhány hónapja más volt a felállás. D Mc miatt is örülnék,(inkább ti mint a Boys meg a Giants, bocs ezen csapatoknak drukkolóktól)

deeedande
No ezzel én is pont így vagyok. Inkább mi, mint a Cowboys, meg a Giants... 😀 😀 Kolb egy kicsit beégett, de Vick már jobban tolta. Ha jól hallottam a hétvégén már ő kezd. Néztem a meccseteket, és mintha a tavalyi Skins-t láttam volna. Nem nagyon volt O falatok. De ez még csak az első meccs volt, lehet hogy később azért jobb lesz...apeszos
HOL van a híradás a Redskins fan oldalon a Cowboys megverésirül?? 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan.
Király ez az ember.

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81a907cd/Sound-FX-Shanahan-Mic-d-up?module=HP_cp2agent T
Apuci oktat. Ez kellett nekünk. Végre.apeszos
Jól jártatok vele ha hagyják dolgozni sztem lehet előbb ünnepelhettek mint mi pedig néhány hónapja más volt a felállás. D Mc miatt is örülnék,(inkább ti mint a Boys meg a Giants, bocs ezen csapatoknak drukkolóktól)

deeedande
No ezzel én is pont így vagyok. Inkább mi, mint a Cowboys, meg a Giants... 😀 😀 Kolb egy kicsit beégett, de Vick már jobban tolta. Ha jól hallottam a hétvégén már ő kezd. Néztem a meccseteket, és mintha a tavalyi Skins-t láttam volna. Nem nagyon volt O falatok. De ez még csak az első meccs volt, lehet hogy később azért jobb lesz...
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shanahan.
Király ez az ember.

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81a907cd/Sound-FX-Shanahan-Mic-d-up?module=HP_cp2agent T
Apuci oktat. Ez kellett nekünk. Végre.apeszos
Jól jártatok vele ha hagyják dolgozni sztem lehet előbb ünnepelhettek mint mi pedig néhány hónapja más volt a felállás. D Mc miatt is örülnék,(inkább ti mint a Boys meg a Giants, bocs ezen csapatoknak drukkolóktól)

deee
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanahan.
Király ez az ember.

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81a907cd/Sound-FX-Shanahan-Mic-d-up?module=HP_cp2agent T
Apuci oktat. Ez kellett nekünk. Végre.
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Shanahan.
Király ez az ember.

http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81a907cd/Sound-FX-Shanahan-Mic-d-up?module=HP_cp2

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Köszi DoM!

-------

Fletcher beszél 😊
http://blog.redskins.com/2010/09/15/london-fletcher-fires-up-the-linebackers-the-2010-edition/

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha jobban megnézem a schedule-t, azt látom, hogy a 10. 17. Colts elleni derbi valami Homecoming Game. Direkt meg van emiatt csillagozva.

??agent T
http://www.redskins.com/gen/articles/Redskins_Schedule_a_Homecoming_Game_125716.jsp