Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
OFF

apeszos, kacsa, sapka, nexion meg én éppen mind elérhető státuszban.

Törzsi tanács??? 😀

ONagent T
Uff.....megvagyunk mind az öten? 😀 😀
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
most láttam Giants topicban,
csak mert van egy kis kötődés, és nagyon nagy reklám 😊
http://www.youtube.com/watch?v=U-J9NvAalcosapka
Ez tényleg király. Jó a QB-nk kecója, olyan kis hangulatos. 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
OFF

apeszos, kacsa, sapka, nexion meg én éppen mind elérhető státuszban.

Törzsi tanács??? 😀

ON

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
most láttam Giants topicban,
csak mert van egy kis kötődés, és nagyon nagy reklám 😊
http://www.youtube.com/watch?v=U-J9NvAalco

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5596206

hall szimpatikus megnyilvánulása. szeressük a tüzeta.kacsa
Hall szerintem egy gyökér volt mielőtt Redskin lett, de valahogy nagyon jó arc lett belőle.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5596206

hall szimpatikus megnyilvánulása. szeressük a tüzet
több mint 14 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na csak pár szóban tényleg, mert betegség is gyötört meg a munka is...
Naggyyyon sajnálom, kurva nagy kár érte!!! Persze ha mondjuk még januárban is állni fogunk, akkor leszarom, de azért lendület adott volna a csapatnak a 2-0. És valóban én is rehabilitálom a hódb@szó #30-nket! 😀 Letöltöttem a cowgirls elleni meccset, istenkirály a faszi!!! Kőkemény, repked fel-alá és utána végig szövegel a legyalult delikvensnek! Nagyon tetszik! HTTR!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
No structural damage.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ab0d73/article/mri-on-williams-left-knee-negative-status-uncertain-vs-rams?module=HP_headlinesagent T
This is a big sigh of relief!!
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
No structural damage.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81ab0d73/article/mri-on-williams-left-knee-negative-status-uncertain-vs-rams?module=HP_headlines

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én azt komolyan gondoltam. éreztem h szoros meccs lesz, bár még midnig el vagyok ámulva milyen bíztatóan játszottunk. attól h skins fan vagyok tisztában vagyok a dolgokkal 😊 ezért örültem ennek a meccsnek, mert ez egy buzi erős texans bárhogy nézzük, és a tavalyi 4. drafthely nem azt gondoltatná az emberrel h ilyen produkcióra képes a csapat. én csupa optimizmus vagyok, főleg ha albert székhelyet vált

statisztikáknál ajánlom mindenki figyelmébe, hogy landry vezeti, rocky meg 3. a tackle listán. azért az nem gyenge 😀
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
u.i. meccs előtt megmondtam h hosszabbítás lesz (géniusz vagyok)a.kacsa
azért gondolom nem komoly tipp volt 😛 , amúgy meg 'skins fanként csak győzelmet tippelhettél volna 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az a baj h hortonnál meg heyernél már rég garbage time-nak kellett volna lenni 😊 nem voltak azért irigylésre méltó helyzetben. jövőhéten önbizalomnövelő győzelem a recept.

u.i. meccs előtt megmondtam h hosszabbítás lesz 😀 géniusz vagyok 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Orakpo aggaszt, nagy a csend.....apeszos
nem lesz ebből semmi, bízom benne nicsn baja,
hajnalihoz csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy rettentő pocsékul aludtam, volt egy (szinte) tökéletes első félidő, és egy pocsék második fél, most úgy érzem ha jobban ment volna/erőltetik a futást, nem tudtak volna 20-7ről visszajönni.
és akkor már Texans for Sbsapka
Nem hiszem, hogy az megoldotta volna... ami nem megy, azt ugye ne erőltessük. 😊 Többször is megnyerhettük volna ezt a meccset, elég Gano-ra gondolni, vagy Heyer bénázására.... Érdekes, Williamsra egyszer sem fújtak holding-ot, ahogy lement megelevenedett a blind side.... Vagy Horton "mélázása"..... ez így együtt már sok volt. Legalább tudjuk mit éreztek a Cowboys fanok a múlt héten. 😛 Így alakult, túl fogjuk élni.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Orakpo aggaszt, nagy a csend.....apeszos
nem lesz ebből semmi, bízom benne nicsn baja,
hajnalihoz csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy rettentő pocsékul aludtam, volt egy (szinte) tökéletes első félidő, és egy pocsék második fél, most úgy érzem ha jobban ment volna/erőltetik a futást, nem tudtak volna 20-7ről visszajönni.
és akkor már Texans for Sb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shanny helyében átzavarnám Brownt LT-nek mégiscsak TOP10 LT volt a sérülése előtt...empty taxi
Szerintem most is top 10 lesz 😛 De sajnos nem lehet egyszerre két helyen. Rajta, és Williamsen múlt, hogy ilyen jó lett az O fal. Heyer nem tudta helyettesíteni a rookie-t, az ő holdigja kulcs volt a meccsen. Ezért írta Tomeee az idény beharangozójában, hogy sérülések esetén meg leszünk lőve. Brown hiába megy át a bal oldalra, akkor meg az ő helye lesz üres, nincs megfelelő szintű helyettes. Sokan szórakoztunk itt Landry "hovatartozásán", de láttuk mire is képes, és most azt is, mire mentünk ha nincs. Horton is betlizett a helyén. Apropó Landry, neki nem komoly a sérülése, egy röntgen után azt mondták rendbe jön a hétvégére. Orakpo aggaszt, nagy a csend.....
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Na, mi van a sérültekkel. Én nem találtam semmit, csak hogy Orakpo és Williams egyelőre hálistennek nincs sérültnek jelentve.agent T
Williamsnek megsérült a bal térde, és az egyik lábujja (bal láb). Az első keresztszalaggal van valami kehe, MRI-re várnak. Lehet, hogy nem játszhat a hétvégén 😕 . Ha így lesz, akkor Heyer lesz a helyettese. Láttuk mennyire tudja helyettesíteni. Trent rookie, és mégis hatalmas érvágás lesz ez nekünk. Szerintem más csapatban is sima kezdő lehetne....

Ja, Orakpo-ról nekem sincs hírem. Remélem ez azt jelenti, semmi komoly baja nincs...apeszos
Shanny helyében átzavarnám Brownt LT-nek mégiscsak TOP10 LT volt a sérülése előtt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na, mi van a sérültekkel. Én nem találtam semmit, csak hogy Orakpo és Williams egyelőre hálistennek nincs sérültnek jelentve.agent T
Williamsnek megsérült a bal térde, és az egyik lábujja (bal láb). Az első keresztszalaggal van valami kehe, MRI-re várnak. Lehet, hogy nem játszhat a hétvégén 😕 . Ha így lesz, akkor Heyer lesz a helyettese. Láttuk mennyire tudja helyettesíteni. Trent rookie, és mégis hatalmas érvágás lesz ez nekünk. Szerintem más csapatban is sima kezdő lehetne....

Ja, Orakpo-ról nekem sincs hírem. Remélem ez azt jelenti, semmi komoly baja nincs...
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Hmmm, lehet azt mondani, hogy ez tanuló év és a pozitív mérleg a terv, de se Cooley se Moss se Portis se Fletcher etc. nem lesz sokkal fiatalabb, és ha azt csináljuk, hogy ráérünk két-három évig építkezni, akkor ez a generáció jelentős részében távozni fog, illetve veszít a potenciáljából. Nem kell félreérteni, nem azt várom, hogy a Skinst hajszolja bele az edzői kar valami "csak itt, csak most, csak önnek" túlvállalásba, de ha egyben van a csapat (márpedig többé-kevésbé egyben van, sokkal inkább mint pl tavaly) akkor igenis hajrá előre, tessék komoly sikert elérni.agent T
Ezért írtam évet, és nem éveket.... Az "idősebb" játékosokban is benne van még pár év. De ne legyen tanuló év, viszont akkor is szokniuk kell egymást, hiszen azért jelentős volt az átalakulás, a játék rendszerről nem is beszélve. Az O fal majdnem új, egy rookie-val, akire kulcsszerep vár, és nem ő az egyetlen... Amúgy is úgy néz ki, mázlink van az újoncokkal, de még az idősebb játékosokkal is meg kell találni az összhangot, mert hiába kiváló játékos McNabb, Moss, Cooley, azért a trainig camp nem éles meccs.... Az a meglátásom, hogy sok jó játékosunk van, és belőlük csapatot kell csinálni. Ez Shanny dolga, és úgy látom (remélem) jól csinálja. Nem kellene már a második meccsen egy kőerős Texans ellen katasztrófát kiáltani, bár tudom, és sorry érte, hogy én voltam az első aki ezt tette. Bár mindezek egyáltalán nem zárják ki a jó eredményt, egy esetleges PO-t, pláne látva a többiek botladozását, hogy ők sem jobbak, sőt....apeszos
A fene se kiált katasztrófát. Katasztrófát kiáltson majd november-december felé az, akinek szarul áll a csapata. (Bízom abban, hogy nem mi leszünk azok.) A két irányító a tegnapi meccsen kilencszáz yardot passzolt. Egy ilyen meccsen ki lehet kapni, belefér.

Na, mi van a sérültekkel. Én nem találtam semmit, csak hogy Orakpo és Williams egyelőre hálistennek nincs sérültnek jelentve.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hmmm, lehet azt mondani, hogy ez tanuló év és a pozitív mérleg a terv, de se Cooley se Moss se Portis se Fletcher etc. nem lesz sokkal fiatalabb, és ha azt csináljuk, hogy ráérünk két-három évig építkezni, akkor ez a generáció jelentős részében távozni fog, illetve veszít a potenciáljából. Nem kell félreérteni, nem azt várom, hogy a Skinst hajszolja bele az edzői kar valami "csak itt, csak most, csak önnek" túlvállalásba, de ha egyben van a csapat (márpedig többé-kevésbé egyben van, sokkal inkább mint pl tavaly) akkor igenis hajrá előre, tessék komoly sikert elérni.agent T
Ezért írtam évet, és nem éveket.... Az "idősebb" játékosokban is benne van még pár év. De ne legyen tanuló év, viszont akkor is szokniuk kell egymást, hiszen azért jelentős volt az átalakulás, a játék rendszerről nem is beszélve. Az O fal majdnem új, egy rookie-val, akire kulcsszerep vár, és nem ő az egyetlen... Amúgy is úgy néz ki, mázlink van az újoncokkal, de még az idősebb játékosokkal is meg kell találni az összhangot, mert hiába kiváló játékos McNabb, Moss, Cooley, azért a trainig camp nem éles meccs.... Az a meglátásom, hogy sok jó játékosunk van, és belőlük csapatot kell csinálni. Ez Shanny dolga, és úgy látom (remélem) jól csinálja. Nem kellene már a második meccsen egy kőerős Texans ellen katasztrófát kiáltani, bár tudom, és sorry érte, hogy én voltam az első aki ezt tette. Bár mindezek egyáltalán nem zárják ki a jó eredményt, egy esetleges PO-t, pláne látva a többiek botladozását, hogy ők sem jobbak, sőt....
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
visszakaptuk a Dallas ellenit. :/ kár érte, mert nagy előny lett volna itthon 2-0-val kezdeni a szezont... többször megnyerhettük volna ezt a meccset. eléggé bosszantó.Zsoca
Mindenki tudja, hogy valamikor ki kell kapni. Inkább most, mint hibátlan szezon után, a SB-ban, mint a Pats. Ez inkább józanító pofon lehet a sorstól vagy ilyesmi.

Nagyon nehéz ilyenkor valami rosszat mondani a futásra ha egyszer Portis behúzott két TD-t, de hát egyyardos ügyeltek voltak... és addig a csapat igenis félkarú óriás, TD-k ide vagy oda, amíg az a helyzet, hogy van négyszáz-valamennyi passzolt yard, meg tizedannyi futás. A futáson erősíteni kell.
Ezzel párhuzamban erősíteni kell a támadásokat a red zone-ban. Több TD kell a FG-k helyett, pláne, hogy néha még azok is kimaradnak, ááááh.
A D# nagyon jó, Landry egy állat, és engem az se érdekel, ha hódokkal szexel.

Nincs mese, a Ramst le kell győzni hétvégén. Kötelező. A Cards és a Raiders is megverte őket. (Bocs mindhárom csapat szurkereitől, de hát ez a helyzet.)

(Ez a gondolatmenet meg a fentebbi már majdnem kiad egy beszámolót, nem, apeszos? 😊 )agent T
Már késő....
Az a hódos dolog kicsit erős.... Inkább macikkal képzelem el... 😀 Nem megy a futás, na bumm. Tudtuk, hogy tanuló év lesz az idei, mégis azt várjuk, hogy mindenkit lealázzunk..... Egy erős pozitív mérleg már megteszi idén. Mondjuk azzal is elérhető a PO 😛 De jó úton haladunk, az eddigi impotens támadójáték változni látszik, és előnyére....apeszos
Hmmm, lehet azt mondani, hogy ez tanuló év és a pozitív mérleg a terv, de se Cooley se Moss se Portis se Fletcher etc. nem lesz sokkal fiatalabb, és ha azt csináljuk, hogy ráérünk két-három évig építkezni, akkor ez a generáció jelentős részében távozni fog, illetve veszít a potenciáljából. Nem kell félreérteni, nem azt várom, hogy a Skinst hajszolja bele az edzői kar valami "csak itt, csak most, csak önnek" túlvállalásba, de ha egyben van a csapat (márpedig többé-kevésbé egyben van, sokkal inkább mint pl tavaly) akkor igenis hajrá előre, tessék komoly sikert elérni.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
visszakaptuk a Dallas ellenit. :/ kár érte, mert nagy előny lett volna itthon 2-0-val kezdeni a szezont... többször megnyerhettük volna ezt a meccset. eléggé bosszantó.Zsoca
Mindenki tudja, hogy valamikor ki kell kapni. Inkább most, mint hibátlan szezon után, a SB-ban, mint a Pats. Ez inkább józanító pofon lehet a sorstól vagy ilyesmi.

Nagyon nehéz ilyenkor valami rosszat mondani a futásra ha egyszer Portis behúzott két TD-t, de hát egyyardos ügyeltek voltak... és addig a csapat igenis félkarú óriás, TD-k ide vagy oda, amíg az a helyzet, hogy van négyszáz-valamennyi passzolt yard, meg tizedannyi futás. A futáson erősíteni kell.
Ezzel párhuzamban erősíteni kell a támadásokat a red zone-ban. Több TD kell a FG-k helyett, pláne, hogy néha még azok is kimaradnak, ááááh.
A D# nagyon jó, Landry egy állat, és engem az se érdekel, ha hódokkal szexel.

Nincs mese, a Ramst le kell győzni hétvégén. Kötelező. A Cards és a Raiders is megverte őket. (Bocs mindhárom csapat szurkereitől, de hát ez a helyzet.)

(Ez a gondolatmenet meg a fentebbi már majdnem kiad egy beszámolót, nem, apeszos? 😊 )agent T
Már késő....
Az a hódos dolog kicsit erős.... Inkább macikkal képzelem el... 😀 Nem megy a futás, na bumm. Tudtuk, hogy tanuló év lesz az idei, mégis azt várjuk, hogy mindenkit lealázzunk..... Egy erős pozitív mérleg már megteszi idén. Mondjuk azzal is elérhető a PO 😛 De jó úton haladunk, az eddigi impotens támadójáték változni látszik, és előnyére....
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A beszámoló jó lett. Elolvastam.

Mmmmm, most akkor mi van Orakpoval meg Williamssel??? Az hatalmas suck, ha elszálltak...

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
visszakaptuk a Dallas ellenit. :/ kár érte, mert nagy előny lett volna itthon 2-0-val kezdeni a szezont... többször megnyerhettük volna ezt a meccset. eléggé bosszantó.Zsoca
Mindenki tudja, hogy valamikor ki kell kapni. Inkább most, mint hibátlan szezon után, a SB-ban, mint a Pats. Ez inkább józanító pofon lehet a sorstól vagy ilyesmi.

Nagyon nehéz ilyenkor valami rosszat mondani a futásra ha egyszer Portis behúzott két TD-t, de hát egyyardos ügyeltek voltak... és addig a csapat igenis félkarú óriás, TD-k ide vagy oda, amíg az a helyzet, hogy van négyszáz-valamennyi passzolt yard, meg tizedannyi futás. A futáson erősíteni kell.
Ezzel párhuzamban erősíteni kell a támadásokat a red zone-ban. Több TD kell a FG-k helyett, pláne, hogy néha még azok is kimaradnak, ááááh.
A D# nagyon jó, Landry egy állat, és engem az se érdekel, ha hódokkal szexel.

Nincs mese, a Ramst le kell győzni hétvégén. Kötelező. A Cards és a Raiders is megverte őket. (Bocs mindhárom csapat szurkereitől, de hát ez a helyzet.)

(Ez a gondolatmenet meg a fentebbi már majdnem kiad egy beszámolót, nem, apeszos? 😊 )

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ilyen lett: Redskinsfan
Próbáltam pozitív lenni....

na apeszos mennyivel pozitívabb ez az írás mint az eredménykövetőben volta.kacsa
Az ember első indulatában mond dolgokat. Másodikra is. Ám én is tudom mit éltünk át az utóbbi években, ezért a jó oldalát nézem a dolgoknak, hiszen jól játszottunk. Egy darabig. Go Skins! Ja, és a Cowboys 0-2, utolsó a csoportban.... 😛 Apró örömök....
több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
visszakaptuk a Dallas ellenit. :/ kár érte, mert nagy előny lett volna itthon 2-0-val kezdeni a szezont... többször megnyerhettük volna ezt a meccset. eléggé bosszantó.