NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Divisional szombat

1 feliratkozó

több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Marcedes Lewis még mindig #1 TE lenne nálunk. A heti hatalmas kamuzása ellenére is sok sikert neki.
iktriad
mit tett? mondott? hogy a steelers nyeri az sbt iden?
gabor25
Ahhoz azért nem kellett jinx 😄
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Az öreg Merci
Gergőbácsi
upsz.
gamerkr
Lefulladt, de szeretjük

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 874 — no es importante
Marcedes Lewis még mindig #1 TE lenne nálunk. A heti hatalmas kamuzása ellenére is sok sikert neki.
iktriad
Így folytatja vissza is lesz igazolva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Sajna beigazolódni látszik a félelmem, és ebből országos egyes lesz. De akkor lehet jön az újabb NFC döntős L a Packersnek, ahogy azzal Gutekunst froclizta Minden Áront Höri remek videójában.
 www.youtube.com/watch?v=SUK7tXfGzkE
iktriad
mondjuk eddig az idegenbeli tippek is jönnek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Marcedes Lewis még mindig #1 TE lenne nálunk. A heti hatalmas kamuzása ellenére is sok sikert neki.
iktriad
mit tett? mondott? hogy a steelers nyeri az sbt iden?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
#iktriading


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Marcedes Lewis még mindig #1 TE lenne nálunk. A heti hatalmas kamuzása ellenére is sok sikert neki.
iktriad
minek írtad be?... sosem tanulsz
eaglesmcnabb
Szándékos volt
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Marcedes Lewis még mindig #1 TE lenne nálunk. A heti hatalmas kamuzása ellenére is sok sikert neki.
iktriad
hozza is a jags kezdő TE szintet 😀

több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Marcedes Lewis még mindig #1 TE lenne nálunk. A heti hatalmas kamuzása ellenére is sok sikert neki.
iktriad
innentól pláne
több mint 2 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
na most kell egy stop a D-től
Tarsi
ez a GB túl jó.... .
yooker
Még a 49ers ilyen lábon lovos csapat...2-3 jó meccs majd jön egy wtf...egész szezon ilyen
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
packers erosebbnek tunik. eddig.
gabor25
jinxs. lol.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az öreg Merci
Gergőbácsi
upsz.

több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nana

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
nah!!
több mint 2 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
packers erosebbnek tunik. eddig.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Marcedes Lewis még mindig #1 TE lenne nálunk. A heti hatalmas kamuzása ellenére is sok sikert neki.
iktriad
minek írtad be?... sosem tanulsz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes Lewis még mindig #1 TE lenne nálunk. A heti hatalmas kamuzása ellenére is sok sikert neki.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Sajna beigazolódni látszik a félelmem, és ebből országos egyes lesz. De akkor lehet jön az újabb NFC döntős L a Packersnek, ahogy azzal Gutekunst froclizta Minden Áront Höri remek videójában.
 www.youtube.com/watch?v=SUK7tXfGzkE
iktriad
Ez a video HoF

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajna beigazolódni látszik a félelmem, és ebből országos egyes lesz. De akkor lehet jön az újabb NFC döntős L a Packersnek, ahogy azzal Gutekunst froclizta Minden Áront Höri remek videójában.
 www.youtube.com/watch?v=SUK7tXfGzkE
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Az öreg Merci

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na most kell egy stop a D-től
Tarsi
ez a GB túl jó.... .
yooker
csak aztán ne menjenek át browns ellenibe

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
na most kell egy stop a D-től
Tarsi
ez a GB túl jó.... .
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 556 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
micsoda visszatérés!
Tactful Cactus
első két snap után kerestem 'Darius, reméltem hogy azért lát pályát... észrevétette magát

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 177
na most kell egy stop a D-től
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
bradshawt és johnsont sem kéne már erőltetni kamera előtt.

más gárdákban meg pl simmst

szemmel láthólag nincsenek már ott teljesen
briareos
Simms még úgy ahogy, mondjuk ő mindig is a Zombori stílust nyomta, fiatalon is.

A másik kettőben egyetértek.
Kampman
Én ezt az elegans oltony+ sneaker sportcipő kombót nem értem sokaknál, ennél égőbb kombináció sztem nincs.
davemayer
megvan a helye annak is, én amikor tudom h sneakerheaddel fogok tárgyalni simán elmegyek vmi limited edition AF1-ben v jordanben az öltöny mellé, jo icebreaker tud lenni.
briareos
nálam teljesen komolyan vehetetlen aki öltöny+sneakerbe jelenik meg.
Tarsi
akkor szerencsém van h nem veled tárgyalok, csak ilyen fortune 500-as Ceo bohócokkal
briareos
de amúgy ez full valós, szilveszterkor is kb 5 új emberrel ismerkedtem meg csak azért, mert az Air Jordan 1-esem volt rajtam
shawnka
de ok gondolom 35 + idos emberek voltak. mert az idosebbeknek az volt tanitva, hogy probalj meg kioltozni es sportcipot venni fel hozza. ha bohocot akartal csinalni magadbol. es mukodott. 😋
gabor25
hát Gábor, a stílust nem lehet tanítani. de szerintem ezt amúgy se akarja senki sem rád erőltetni 😊
shawnka
nem is lehet stulist eroltetni ram. mindenkinek megvan a maga stilusa. es azt probaltam irni, hogy nekunk pl ha elfelejtettunk csere ruhahoz csere elegans cipot vinni...

de nekem is az adidas superstar volt a kedvencem. vagy az adidas porsche design cipom. 😋
gabor25
Ja ok, így tárgytalan, Briával teljesen más kategóriájú sneakerekről beszélünk 😀