NFL eredménykövetés
- 1 aktív topik
Denver Broncos - Las Vegas Raiders
2
2
2:15, ARENA4
Indianapolis Colts - Arizona Cardinals
25 napja
így kell ezt hatékonyan csinálni. csak kiszenvedték, jax kiszopott 😆Tippverseny: meg tudjuk állítani egyszer végre Brissettéket? Csak most, csak egyszer?nem, jax pedig fordítani fog, hogy teljes legyen az élvezet xd
peterk2005 udvari bolond
fake.id
25 napja
woolen egy vagon szar. az egyetlen legit éve a rookie volt, 3 éve. azóta egyre nagyobb gyász az emberWoolent pletykaltak meg ket hete.latu menjen cbnek, 2 pick magáért beszél. mehetnénk mi hendricksenért is, itt ő is bealudna 3 meccs után. cb nem reális egyáltalán, olyat akiről beszélsz nem látom ki és miért adna elEz az egesz DL egy hig fos, mogotte ez a ket LB meg halalos itelet. Igy nem lehet. Szerintem cserelni fogunk, en mondjuk egy #2 erosen emberezni tudo cornert latnek szivesen, aki kepes leszedni az ellenfel legjobb elkapojat akkor is, ha Ward inaktiv. Meg akkor is, hogy tudom, ide egy minosegi rusher kene, de hat tele van a DL magas cetlikkel igy is mar, aztan barkit draftolt Ballard, lofaszt nem ad hozza a meccsekhez.leszarom, hogy 4 napja van itt, játszott ebben a védelemben 5 évet. ilyen seggállat módon megeszegetni mindent vérlázító és a goal line védekezésben is csak állt, mi lófasz a hideg vízben. 0 effort az ember, akkor is ha a többi nagyjából igaz amit írszcabaret. pratt is seggvakon van, hihetetlen az egész banda, hogy milyen minősíthetetlen a zónázásMondjuk tudtuk, hogy Pratt szar lesz, ugyanaz a Franklin fele hot lassu LB, de o negy napja van itt, ezert kevesbe szolnam meg, tole pont ezt vartam. A gond az, hogy negy nap utan is o volt itt a legjobb jatekos a posztra es kezdhetett. Ez a vedelem kurva gyenge Ward es Kenny nelkul, de a front meg akkor is kritikan aluli, ha ok vannak.
fake.id
Stez
fake.id
Stez
fake.id
Hendrickson meg elso kor, biztosan nem adnek magas picket egy mindjart 31 eves jatekosert.
Stez
25 napja
az a passz akkor lett volna elkapható, ha létrát is hoz magával.
25 napja
Taylor megnyerte nekünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
25 napja
Huh mekkora PI😅
25 napja
Milyet homoritott McBride azert. Hozzaertek, de na. A vedelemben meg szopjon faszt mindenki azert.
25 napja
good effort

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
25 napja
Még nincs vége. Lesz 3 futásunk, aztán punt, és még lesz 40 másodpercük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
25 napja
Na a negyediket fixen benyeljuk valami szanalombol.
25 napja
Brisett abból a szempontból előrelépés Murrayhez képest, hogy jobban elosztja a labdákat, keres több elkapót is.Dehogy keres. Csak a Colts vedelem egy fos, ezert valogathat a szabad celpontok kozul. A pali azert nem vitte semmire sem, mert lassu es allandoan elhal az elso readnel, ha nincs negy masodperce dobni.
shagi0206
25 napja
Brisett abból a szempontból előrelépés Murrayhez képest, hogy jobban elosztja a labdákat, keres több elkapót is.
25 napja
Nemhogy megállítani nem tudjuk őket, hanem egy sikertelen down kísérletet se tdunk elérni. Kabaré.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
25 napja
Faszom ez kritikan aluli vedekezes.. sima 3 yardos playbol is 15 lesz
25 napja
Az lesz a kerdes, mennyi idonk marad visszatamadni…Semmi. Hacsak direkt be nem engedjük most, akkor leviszik az órát is.
Bence94


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
25 napja
Az lesz a kerdes, mennyi idonk marad visszatamadni…
25 napja
Woolent pletykaltak meg ket hete.latu menjen cbnek, 2 pick magáért beszél. mehetnénk mi hendricksenért is, itt ő is bealudna 3 meccs után. cb nem reális egyáltalán, olyat akiről beszélsz nem látom ki és miért adna elEz az egesz DL egy hig fos, mogotte ez a ket LB meg halalos itelet. Igy nem lehet. Szerintem cserelni fogunk, en mondjuk egy #2 erosen emberezni tudo cornert latnek szivesen, aki kepes leszedni az ellenfel legjobb elkapojat akkor is, ha Ward inaktiv. Meg akkor is, hogy tudom, ide egy minosegi rusher kene, de hat tele van a DL magas cetlikkel igy is mar, aztan barkit draftolt Ballard, lofaszt nem ad hozza a meccsekhez.leszarom, hogy 4 napja van itt, játszott ebben a védelemben 5 évet. ilyen seggállat módon megeszegetni mindent vérlázító és a goal line védekezésben is csak állt, mi lófasz a hideg vízben. 0 effort az ember, akkor is ha a többi nagyjából igaz amit írszcabaret. pratt is seggvakon van, hihetetlen az egész banda, hogy milyen minősíthetetlen a zónázásMondjuk tudtuk, hogy Pratt szar lesz, ugyanaz a Franklin fele hot lassu LB, de o negy napja van itt, ezert kevesbe szolnam meg, tole pont ezt vartam. A gond az, hogy negy nap utan is o volt itt a legjobb jatekos a posztra es kezdhetett. Ez a vedelem kurva gyenge Ward es Kenny nelkul, de a front meg akkor is kritikan aluli, ha ok vannak.
fake.id
Stez
fake.id
Stez
fake.id
Hendrickson meg elso kor, biztosan nem adnek magas picket egy mindjart 31 eves jatekosert.
25 napja
Áh, ez esélytelen 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
25 napja
Tippverseny: meg tudjuk állítani egyszer végre Brissettéket? Csak most, csak egyszer?nem, jax pedig fordítani fog, hogy teljes legyen az élvezet xd
peterk2005 udvari bolond
25 napja
A defense megkap minden esélyt. Ha innen se, akkor sehonnan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
25 napja
Kibontom a Staro-Perfect night edition soromet, remelem, segit..
25 napja
Tippverseny: meg tudjuk állítani egyszer végre Brissettéket? Csak most, csak egyszer?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
25 napja
latu menjen cbnek, 2 pick magáért beszél. mehetnénk mi hendricksenért is, itt ő is bealudna 3 meccs után. cb nem reális egyáltalán, olyat akiről beszélsz nem látom ki és miért adna elEz az egesz DL egy hig fos, mogotte ez a ket LB meg halalos itelet. Igy nem lehet. Szerintem cserelni fogunk, en mondjuk egy #2 erosen emberezni tudo cornert latnek szivesen, aki kepes leszedni az ellenfel legjobb elkapojat akkor is, ha Ward inaktiv. Meg akkor is, hogy tudom, ide egy minosegi rusher kene, de hat tele van a DL magas cetlikkel igy is mar, aztan barkit draftolt Ballard, lofaszt nem ad hozza a meccsekhez.leszarom, hogy 4 napja van itt, játszott ebben a védelemben 5 évet. ilyen seggállat módon megeszegetni mindent vérlázító és a goal line védekezésben is csak állt, mi lófasz a hideg vízben. 0 effort az ember, akkor is ha a többi nagyjából igaz amit írszcabaret. pratt is seggvakon van, hihetetlen az egész banda, hogy milyen minősíthetetlen a zónázásMondjuk tudtuk, hogy Pratt szar lesz, ugyanaz a Franklin fele hot lassu LB, de o negy napja van itt, ezert kevesbe szolnam meg, tole pont ezt vartam. A gond az, hogy negy nap utan is o volt itt a legjobb jatekos a posztra es kezdhetett. Ez a vedelem kurva gyenge Ward es Kenny nelkul, de a front meg akkor is kritikan aluli, ha ok vannak.
fake.id
Stez
fake.id
Stez
25 napja
Taylorr félelmetes.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)