NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts

3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halál, adók, a Colts kikap Jacksonvilleben. Hú, ez sokkal nehezebb volt, mint kellett volna.
iktriad
Mi az hogy sokkal nehezebb, inkább örülj neki, novemberig úgyse nyertek meccset 😀.
Baba Yaga
Patriots Londonban 2 hét múlva? (Bears elleni jövő héten ugyanott már sokkal neccesebb lesz.)
3 órája
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 818
Halál, adók, a Colts kikap Jacksonvilleben. Hú, ez sokkal nehezebb volt, mint kellett volna.
iktriad
Mi az hogy sokkal nehezebb, inkább örülj neki, novemberig úgyse nyertek meccset 😀.
3 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na helyes ennek örülök
3 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Fél szemmel néztem csak, de örülök, hogy a Jags nyert, ha már retrohangulatot varázsoltak.
Csinálhatnák gyakrabban.
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halál, adók, a Colts kikap Jacksonvilleben. Hú, ez sokkal nehezebb volt, mint kellett volna.
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na most tartsuk meg ez a vezetést 20 mpig ha kérhetem.

Szerkesztette: iktriad
3 órája
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Taven Bryan szerel mínuszban. Ilyen bezzeg nálunk szinte sose csinált.
iktriad
Igazából most is nálunk csinálta 😀
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Taven Bryan szerel mínuszban. Ilyen bezzeg nálunk szinte sose csinált.
3 órája
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Azért ha kikapunk, a D, főleg a back 7 elmehet a picsába.
iktriad
És mehet velük balfék, meg DP is a kis barátjával együtt...
3 órája
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
RIPtriad
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ha kikapunk, a D, főleg a back 7 elmehet a picsába.
3 órája
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 262 — playoffs???
Mondom hogy nem bir magaval.... futni is bir es hat passzol.
Csucs!



3 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ó bakker 😡
3 órája
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Érik az ot

Tepper takarodj!
3 órája
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Legjobb Jaguars keret evör... Ja, hát a secondarynknél láttam már pár jobbat az évek során.
iktriad
Szerintem a secondarynek nem szóltak, hogy középre is lehet passzolni. Nagyon látványosat szívnak ezekkel a passzokkal...
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legjobb Jaguars keret evör... Ja, hát a secondarynknél láttam már pár jobbat az évek során.
3 órája
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 262 — playoffs???
Flacco meg nem bir magaval...



3 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig direkt nem írtam le 😏
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De a D még érdekessé teszi
Jakehomer
De megsérült Antonio Johnson, a toronymagasan legnagyobb kókler. Nála csak jobb jöhet oda.
3 órája
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
De a D még érdekessé teszi

Tepper takarodj!
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rip Etienne's starting job
Jakehomer
És Bigsbyt 1 zacskó szotyiért megkaptam GM Gameben az offseasonban. 😀
3 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezt remélem innen már nem 😏
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tank Bigsby RB1. Ahogy mindenki várta.
3 órája
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Rip Etienne's starting job

Tepper takarodj!
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Flacco a mobilis qb
Jakehomer
Még 5 yard és ő lesz a Colts legjobb futója ma. 😀