NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots - Cleveland Browns

1 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Budai Zoli mindig ennyire irritáló vagy csak a Brownsnak nyal tövig?
ThundersNFL
Azt tudod, hogy o Pats-szurkolo? En abszolut nem erzem, hogy benyalna a barna maciknak

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Budai Zoli mindig ennyire irritáló vagy csak a Brownsnak nyal tövig?
ThundersNFL
Hát lassan nem hajlandóak rolunk beszélni a 4th longba szal annyira nem vagyunk a szíve csücske 😀
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
Budai Zoli mindig ennyire irritáló vagy csak a Brownsnak nyal tövig?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
sebtapasz egy combnyaktörésre
P@trik
Nem úgy tűnik. Közte 10 2 és fél negyeddel a vége előtt és nem hasít a Pats offense. Bármi lehet.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor bedobjam flame temanak, hogy micsoda valasztasa stport tvtol, ismet izgalmas a Pecc meccs? 😆
Stez
Én is inkább karmolnám magam egy izgi 15:13-as Colts - Broncos meccsen...
Burkus
Izgalmas vot. Fajt, mikor nezted, ezert kellett csukott szemmel, konnyek kozott. De izgalmas vot. Erted. Az vot.
Stez
Ez a meccs amúgy előzetesen egy jó meccsnek ígérkezett, én is azt hittem, hogy idén végre egyszer nem pukkadt ki a nagyra fújt Browns lufi. Belül egyébként eddig futnak, mint a Pats ellen idén senki. A második fumble sima TD lett volna.
Burkus
En amugy most a 49ers-Pantherst adtam volna, de ugazabol ezzel sincs bajom.
Stez
na igen a Frisco-Carolina sokkal szorosabb meccs
Cuchulain82
Nem csak az a lenyeg, h szoros legyen egy meccs, az is tud fos lenni, lasd a Coltsot ma. De a kocanezoket elriasztod, ha nem adsz valtozatossagot es minden heten ugyanazt adagolod. Ez nem soccer, hogy a Barcat es a Realt kell tomni. Illetoleg ha azt adod, amit tobben neznek, ugye Pats, akkor picit vicces, ha azt hangoztatod, hogy amugy az adonak az a celja, hogy minel tobb csapatot mutasson meg, es tobb csapatot ismerjen meg, meg juttass el a magyar nezokhoz. Ha ezt meg hangoztatod is, mikozben azokat valasztod, amiket, akkor eleg idiotanak fogsz tunni.

több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
sebtapasz egy combnyaktörésre
P@trik
ha 4. negyed végén járnánk azt mondom oké

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Lol a Bosa család mai sack száma eddig 5

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
sebtapasz egy combnyaktörésre
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 530 — !SuPeR6BoWL!
Magastorony bmeg...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
D ez mi volt?
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kellett nagyon

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Ez van, amikor nincs labdavesztés

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
gedam 5 789
na konyhás rájött, hogy bekemet lehet rövid útvonalra is használni
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Elég kreatívak vagyunk. Futás Futás Passz
Nomac
Lopjátok a hívásainkat 😉
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 951 — balazs.t85@gmail.com
Elég kreatívak vagyunk. Futás Futás Passz
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Akkor bedobjam flame temanak, hogy micsoda valasztasa stport tvtol, ismet izgalmas a Pecc meccs? 😆
Stez
Én is inkább karmolnám magam egy izgi 15:13-as Colts - Broncos meccsen...
Burkus
Izgalmas vot. Fajt, mikor nezted, ezert kellett csukott szemmel, konnyek kozott. De izgalmas vot. Erted. Az vot.
Stez
Ez a meccs amúgy előzetesen egy jó meccsnek ígérkezett, én is azt hittem, hogy idén végre egyszer nem pukkadt ki a nagyra fújt Browns lufi. Belül egyébként eddig futnak, mint a Pats ellen idén senki. A második fumble sima TD lett volna.
Burkus
En amugy most a 49ers-Pantherst adtam volna, de ugazabol ezzel sincs bajom.
Stez
na igen a Frisco-Carolina sokkal szorosabb meccs
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Konyhásnak lefő a lecso ma...
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 158
Elnezest, Mr. Kitchens, tudnek itt valaki massal beszelni...?
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Amúgy Kitchenst hogy a fenébe nevezték ki? Miért őt? Egy bukott NCAA edzőt. Nem volt jobb?
Nekem eddig nagyon nem ül, mint HC
Chargers LT
Drip, vagy más?
Chargers LT
Tavaly koordinátorként csodát művelt Bakerrel és az O#el adta magát, hogy akkor legyen HC biztos onnan megy minden tovább ahol abba maradt
Drip
Szerintem inkább Mayfield csinálta azt a csodát, és igaz, nem láttam idén minden Browns meccset, de a játékhívás simán rosszabb, mint tavaly.
Úgy roszabb a csapat, hogy több a tehetség és nagyobb a tapasztalat, mint tavaly.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Szegény Steph Curryékre meg mindjárt 50 pontot ver az Oklahoma.
Chargers LT
Ok viszik a tippmixem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Ki is herélték az ígéretes támadást.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor bedobjam flame temanak, hogy micsoda valasztasa stport tvtol, ismet izgalmas a Pecc meccs? 😆
Stez
Én is inkább karmolnám magam egy izgi 15:13-as Colts - Broncos meccsen...
Burkus
Izgalmas vot. Fajt, mikor nezted, ezert kellett csukott szemmel, konnyek kozott. De izgalmas vot. Erted. Az vot.
Stez
Ez a meccs amúgy előzetesen egy jó meccsnek ígérkezett, én is azt hittem, hogy idén végre egyszer nem pukkadt ki a nagyra fújt Browns lufi. Belül egyébként eddig futnak, mint a Pats ellen idén senki. A második fumble sima TD lett volna.
Burkus
Ez a Browns iden a same old Browns. Majd talan jovore, amikor az egok a helyukre kerulnek es nem lesz ekkora nyomas. Meg hat ezekbol a hibakbol tanulnak remelhetoleg. Mayfield es Chubb legalabbis.

En amugy most a 49ers-Pantherst adtam volna, de ugazabol ezzel sincs bajom.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
HOLDING

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor bedobjam flame temanak, hogy micsoda valasztasa stport tvtol, ismet izgalmas a Pecc meccs? 😆
Stez
Én is inkább karmolnám magam egy izgi 15:13-as Colts - Broncos meccsen...
Burkus
Izgalmas vot. Fajt, mikor nezted, ezert kellett csukott szemmel, konnyek kozott. De izgalmas vot. Erted. Az vot.
Stez
Ez a meccs amúgy előzetesen egy jó meccsnek ígérkezett, én is azt hittem, hogy idén végre egyszer nem pukkadt ki a nagyra fújt Browns lufi. Belül egyébként eddig futnak, mint a Pats ellen idén senki. A második fumble sima TD lett volna.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mennyire fos erzes lehet ugy lemenni szunetre, hogy egsz 17tel egy negyed utan ugy, hogy te adtad ajandekba az osszes pontot az ellenfelnek, a hiperszuper Bradynek kb mozdulnia sem kellett, mert kaptak ajandekba a pontokat.