NFL DRAFT 2019

1 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A value charthoz képest a jövő évi 3. kör jött Denver pluszba körülbelül. Mindkét félnek belefért. Szerintem Bushért nem kellett volna ennyit feljönni (a Broncoson kívül nem vitt volna LB-t a következő 5-6 csapat), de úgy látszik fostak hogy mégis.
peterk2005
Hogyne, direkt a Bengals ele mentek be, ott akkora lyuk van az LB-sor kozepen, hogy 99% lett volna ott Bush.
Stez
Valószínűleg ettől tartottak, de a Bengals hozta Preston Brown-t, szerintem ők OL-t húztak volna mindenképpen, ott sokkal nagyobb a gond.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
elviszik Fantot xD
Stez
Metcalf, csak h Rózsa Sanyi jóslata bejöjjön és Rodgers királt csináljon belőle 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
WR-t érzek

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
És nem volt drága!!!!!
20+52+2020/3

Jó üzlet 😀
Klaci79
De szvsz ez draga, foleg egy ILB-ert.
Stez
Évek óta szopunk vele! Totál homály....és az egész védekezésünk arra épül, hogy kell egy ilyen LB....Saci óta egy fos a védelem közepe....így nem sok
Klaci79
Attol meg nem kell odaadnod a fel draftod egy ILB-ert. Tavaly baszki a feleert kaptal volna jobb jatekost. Es most is siman lehet, hogy hatrebb is lesz korrekt kezdo egyebkent.
Stez
Egyrészt nem adtuk oda. Egy idei 2. kört adtunk....a jövő évi 3. most nem számít. De 10 pickünk volt, maradt ugye 9, most jött Bush és megoldottuk az egyértelmű lyukat a védelemben. Ahogy írtad a Bengals vitte volna, mindenki más pedig rizikó és ráadásul idén nem bevethető lenne.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
elviszik Fantot xD

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szép pick a Bengalstól. Jawaan Taylor meddig esik? 2. kör?
iktriad
ha vki elvinne Dillardot a kovi par picken akkor legkesobb a Vikes sztem elviszi Taylort. De mast nem mi is behuzhatnank, oszt AC mogott tanulhatja a bal oldalt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
braxa88
Bent van még Sweat, Gary és Burns. Jut nekünk belőle? 😀
Eddig sztem jó.
akdestroyer
Gary ne
Burns nem való 43va
braxa88
Tudod mitől félek? Nagyon bentvan még az összes WR. Ugye nem? 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miami irányítót húz majd? Velük mi van, tudja valaki?
Cruyffista
Mennek az 1/1-re

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Burns mennyit csúszik, simán top6-7 playa premier poszton és még mindig bent van.
Sixo
sztem leesett a csapatoknak h a combine-on látott tömege az bőven a versenysúlya felett van


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
braxa88
Bent van még Sweat, Gary és Burns. Jut nekünk belőle? 😀
Eddig sztem jó.
akdestroyer
Gary ne
Burns nem való 43va
braxa88
Garyt ugyanúgy ki tudjátok nevelni, mint Clarkot, 1. kör végén simán jó érték lenne szerintem

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
braxa88
Bent van még Sweat, Gary és Burns. Jut nekünk belőle? 😀
Eddig sztem jó.
akdestroyer
Gary ne
Burns nem való 43va
braxa88
Stílusban pedig szerintem odavaló. Kilot meg tud magára pakolni.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
OL
TE
Luxus de WR is elképzelhető
CB-t nem akarok de benne van

Sok opció van


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
braxa88
Bent van még Sweat, Gary és Burns. Jut nekünk belőle? 😀
Eddig sztem jó.
akdestroyer
Gary ne
Burns nem való 43ba

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Miami irányítót húz majd? Velük mi van, tudja valaki?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
És nem volt drága!!!!!
20+52+2020/3

Jó üzlet 😀
Klaci79
De szvsz ez draga, foleg egy ILB-ert.
Stez
Évek óta szopunk vele! Totál homály....és az egész védekezésünk arra épül, hogy kell egy ilyen LB....Saci óta egy fos a védelem közepe....így nem sok
Klaci79
Attol meg nem kell odaadnod a fel draftod egy ILB-ert. Tavaly baszki a feleert kaptal volna jobb jatekost. Es most is siman lehet, hogy hatrebb is lesz korrekt kezdo egyebkent.
Stez
Tavaly azt hittük majd Bostic megoldja! 😂
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Packers OL vagy TE?
dande
CB 😊

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Burns mennyit csúszik, simán top6-7 playa premier poszton és még mindig bent van.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ideje volt már egy OL picknek 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Packers OL vagy TE?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, Williams is guard lesz (legalábbis eleinte). A harmadik tekölnek draftolt játékosom nem lesz teköl az NFL-ben...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 706
braxa88
Bent van még Sweat, Gary és Burns. Jut nekünk belőle? 😀
Eddig sztem jó.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A value charthoz képest a jövő évi 3. kör jött Denver pluszba körülbelül. Mindkét félnek belefért. Szerintem Bushért nem kellett volna ennyit feljönni (a Broncoson kívül nem vitt volna LB-t a következő 5-6 csapat), de úgy látszik fostak hogy mégis.
peterk2005
Hogyne, direkt a Bengals ele mentek be, ott akkora lyuk van az LB-sor kozepen, hogy 99% lett volna ott Bush.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép pick a Bengalstól. Jawaan Taylor meddig esik? 2. kör?
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
no így a Bengals nem tud kicseszni a Steelers-szel, eléjük jöttek, sztem komoly pánik van ott 😀
empty taxi
3-4 évvel ezelőtti William Jacksont visszaadták.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez is okos