NFL DRAFT 2019

1 feliratkozó

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gary.....nem semmi
Klaci79
DE lesz?
Wyatt
Mi más? Megy Daniels túloldalára.
Sixo
Alapból lehetne még OLB is, de így eléggé adná magát
Wyatt
Hát nehezen tudnám elképzelni de majd meglátjuk. DE-DT átmehet. Michael Bennettszerű játékos, vagy egyetemi Solomon Thomas, early downoknél EDGE, egyértelmű passznál meg DT.
Sixo
4–3-ban simán lehetne DE, 3–4-es OLB-hez kicsit túl nagy szerintem, de majd kiderül
Wyatt
Az a baj szerintem, hogy OLBhez darabos, és csak bull rush-a van, semmi mást nem tud kb.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gary.....nem semmi
Klaci79
DE lesz?
Wyatt
Mi más? Megy Daniels túloldalára.
Sixo
Alapból lehetne még OLB is, de így eléggé adná magát
Wyatt
Hát nehezen tudnám elképzelni de majd meglátjuk. DE-DT átmehet. Michael Bennettszerű játékos, vagy egyetemi Solomon Thomas, early downoknél EDGE, egyértelmű passznál meg DT.
Sixo
4–3-ban simán lehetne DE, 3–4-es OLB-hez kicsit túl nagy szerintem, de majd kiderül
Wyatt
Mivel alig állunk fel klasszikus 3 védőfallal simán lesz szerintem is snapje edge-be is és bent is Clark mellett.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Jawan Taylor adná magát.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gary.....nem semmi
Klaci79
DE lesz?
Wyatt
Mi más? Megy Daniels túloldalára.
Sixo
Alapból lehetne még OLB is, de így eléggé adná magát
Wyatt
Hát nehezen tudnám elképzelni de majd meglátjuk. DE-DT átmehet. Michael Bennettszerű játékos, vagy egyetemi Solomon Thomas, early downoknél EDGE, egyértelmű passznál meg DT.
Sixo
4–3-ban simán lehetne DE, 3–4-es OLB-hez kicsit túl nagy szerintem, de majd kiderül

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én még mindig teljes extázisban vagyok, hogy nem balfaszkodtuk el idén és nem hagytuk, hogy a Bengals kivigye Busht 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Amilyen maker gyerek vagyok, a Miami kihuzza Burnst.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gary.....nem semmi
Klaci79
DE lesz?
Wyatt
Mi más? Megy Daniels túloldalára.
Sixo
Alapból lehetne még OLB is, de így eléggé adná magát
Wyatt
Hát nehezen tudnám elképzelni de majd meglátjuk. DE-DT átmehet. Michael Bennettszerű játékos, vagy egyetemi Solomon Thomas, early downoknél EDGE, egyértelmű passznál meg DT.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 youtu.be/KhFmPap0WwM?t=1107

Garyt a Packershez mockolta, es kb azzal magyarazta, hogy a Pettine fele def-nek az egyik legfontosabb lancszeme, a DL-ben es LB-sorban is jatszathato vedo, amire Gary tokeletes.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Fun Fact: A Falcons Taylorért, a Redskins Haskinsért akart top10-be cserélni. Mind a ketten bent vannak még.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Gary.....nem semmi
Klaci79
DE lesz?
Wyatt
Mi más? Megy Daniels túloldalára.
Sixo
Alapból lehetne még OLB is, de így eléggé adná magát
Wyatt
Szerintem a csavot nyomni fogjak endkent es OLB-kent is, felpakolnak ra tiz fontot meg, de gyorsasagra es erore meg oda lehet rakni kb. a fal barmely pontjara.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Daniels jövőre FA, a súlyt a DLbe adja Clark. A poszt Ok csak a személyt nem szeretem.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gary.....nem semmi
Klaci79
DE lesz?
Wyatt
Mi más? Megy Daniels túloldalára.
Sixo
Alapból lehetne még OLB is, de így eléggé adná magát

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Én is így bömbölnék Ja kihúzna a Packs 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gary.....nem semmi
Klaci79
DE lesz?
Wyatt
Mi más? Megy Daniels túloldalára.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Oh fuck! :S


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat, erdekes pick, bar nem lehet azt mondani, hogy rossz huzas

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gary.....nem semmi
Klaci79
DE lesz?

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
???????
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Na a GB is WTF pick😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gary. LOOOOL
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Burns a GB-hez, amikor felvasaroltak az egesz rusher brigadot FA-n? erdekes lenne..
Stez
durvább lett 😀

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Gary.....nem semmi
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A value charthoz képest a jövő évi 3. kör jött Denver pluszba körülbelül. Mindkét félnek belefért. Szerintem Bushért nem kellett volna ennyit feljönni (a Broncoson kívül nem vitt volna LB-t a következő 5-6 csapat), de úgy látszik fostak hogy mégis.
peterk2005
Hogyne, direkt a Bengals ele mentek be, ott akkora lyuk van az LB-sor kozepen, hogy 99% lett volna ott Bush.
Stez
Valószínűleg ettől tartottak, de a Bengals hozta Preston Brown-t, szerintem ők OL-t húztak volna mindenképpen, ott sokkal nagyobb a gond.
peterk2005
A liga legkevésbé atletikus LB-sora a Bengalsé, bőven benne volt a kalapban, ráadásul imádnak Steelers needre húzni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Garytől sem kell félni

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Burns a GB-hez, amikor felvasaroltak az egesz rusher brigadot FA-n? erdekes lenne..