NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkezdte a Steelers is a meccset.
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Szöval azért 4 negyed alatt, minden arc tud fagyni. Elég lesz a később is sírni vagy tapsolni...
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Ugye hogy ugye? Passzolgatunk itt mikot Bell megoldja.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem azért nem akartak Bellnek labdát adni, hogy ne legyen mire hivatkoznia a fr tag miatt... és most majd 2-3 TD hátrányból passzjátékokkal megnyerik. Bár lehet hogy az első pick után áttervezik a dolgot?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nah így , hogy a meccs érdemi részének, végre jöhet az MKBL követő.

több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Gyerekek, mi ez a pánik, még van három és fél negyed hátra a meccsből...
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 715 — Big Dick Nick
Itt kb mindkettonknek az a tet, hogy ki fog vesziteni jovo heten. Szoval egy het ide vagy oda a tet kb. 😀
gabistar
Persze bástya! Azt nem értem, hogy szeptemberben minek kezdett el focizni 31 csapat, mert úgyis csak annyi volt a tét, hogy ki kap ki később a Patriotstól!
mustaine
Tegnap le lett írva, hogy a pecc ellen minden kis csapat feleslegesen játszik, úgyis el lesz csalva.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Itt kb mindkettonknek az a tet, hogy ki fog vesziteni jovo heten. Szoval egy het ide vagy oda a tet kb. 😀
gabistar
Persze bástya! Azt nem értem, hogy szeptemberben minek kezdett el focizni 31 csapat, mert úgyis csak annyi volt a tét, hogy ki kap ki később a Patriotstól!
mustaine
ez mondjuk jogos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
mócsa elélvezett szerintem 😀
Löfli
az már tegnap megvolt az atalanta-chievo meccs után

amúgy hiába poénkodtok, értek hozzá, ennyi
eaglesmcnabb
Az Atalanta a Philadelphiával játszott
mustaine
kurva autokorrekt átírta az eaglest
eaglesmcnabb
az atalanta az olasz bajnokiság 😀
az eagles ellen az atlanta lépett pályára 😀
Negritis
Köszönöm, hogy elmagyaráztad a poént bástya

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Itt kb mindkettonknek az a tet, hogy ki fog vesziteni jovo heten. Szoval egy het ide vagy oda a tet kb. 😀
gabistar
Persze bástya! Azt nem értem, hogy szeptemberben minek kezdett el focizni 31 csapat, mert úgyis csak annyi volt a tét, hogy ki kap ki később a Patriotstól!

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tehát, tyrod most vezetne 7 ponttal a steelers ellen, egyszerű matek

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
mócsa elélvezett szerintem 😀
Löfli
az már tegnap megvolt az atalanta-chievo meccs után

amúgy hiába poénkodtok, értek hozzá, ennyi
eaglesmcnabb
Az Atalanta a Philadelphiával játszott
mustaine
kurva autokorrekt átírta az eaglest
eaglesmcnabb
az atalanta az olasz bajnokiság 😀
az eagles ellen az atlanta lépett pályára 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez eddig elég meglepő😀
LeviPoki
Nekem nem az én pont arra számítottam, hogy a Jags D pont ennyire fogja dominálni a Steelers O-t, és a Jags O ezekből a lehetőségekből fog Élni.
kapitnono
A Jags D az oké,na de a Bills után mi történt az O-val? Bortlesnek volt már sikeres passza aztán még csak a második negyed 😀
LeviPoki
Minden 4 héten van legalább egy jó meccse Blakenek. December elején volt 3 zsinórban, azóta volt 3 szar zsinórban.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bohannon nem volt rossz, de azt is hozzá kell tenni, hogy Fornette a méretéhez képest viszonylag kicsi lyukon bújt át amúgy, s nagyon jó egyensúllyal ment tovább.
Igor
booo, offtopik, ban!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát ez eddig elég meglepő😀
LeviPoki
Nekem nem az én pont arra számítottam, hogy a Jags D pont ennyire fogja dominálni a Steelers O-t, és a Jags O ezekből a lehetőségekből fog Élni.
kapitnono
Pontosan ez volt a papírforma (nyilván nem a 14-0, de a játék képe)
Jakehomer
Majd Soldi körülírja valami romantikus Steelers maszlaggal, ha nyer a Jags. Ha innen kikap, akkor meg azért.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Itt kb mindkettonknek az a tet, hogy ki fog vesziteni jovo heten. Szoval egy het ide vagy oda a tet kb. 😀
gabistar
azért a játékosok sztem nem így fogják fel 😊

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mócsa elélvezett szerintem 😀
Löfli
az már tegnap megvolt az atalanta-chievo meccs után

amúgy hiába poénkodtok, értek hozzá, ennyi
eaglesmcnabb
Az Atalanta a Philadelphiával játszott
mustaine
kurva autokorrekt átírta az eaglest

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Itt kb mindkettonknek az a tet, hogy ki fog vesziteni jovo heten. Szoval egy het ide vagy oda a tet kb. 😀
gabistar
megjelentek az első depresszív steelers fanok, mindenki meneküljön!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 559 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Itt kb mindkettonknek az a tet, hogy ki fog vesziteni jovo heten. Szoval egy het ide vagy oda a tet kb. 😀
gabistar
A Jax-nek ránézésre több sansza van a Pats ellen, mint nekünk.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Itt kb mindkettonknek az a tet, hogy ki fog vesziteni jovo heten. Szoval egy het ide vagy oda a tet kb. 😀
gabistar
Azért kíváncsi vagyok, mire menne a Jags D a Pats ellen.
több mint 6 éve
takirob69 New England Patriots 19
A probléma ott van, hogy Steelers a héten már a PATS elleni konferencia döntőre készült
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Bohannon nem volt rossz, de azt is hozzá kell tenni, hogy Fornette a méretéhez képest viszonylag kicsi lyukon bújt át amúgy, s nagyon jó egyensúllyal ment tovább.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
red5 New England Patriots 521
Ez TD, de nem tudom video evidence alapján hogyan lehetne megadni. Megállapíthatatlan, hogy tényleg fölötte volt a labda.
peterk2005
N
Ez TD, de nem tudom video evidence alapján hogyan lehetne megadni. Megállapíthatatlan, hogy tényleg fölötte volt a labda.
peterk2005
nem a labda a lényeg

őlég vót
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Csodálatos. Első drive 3 and out, második drive int. Elit o mi?
vontod
Soldi majd megmagyarázza.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ez kemény azért. Még az elején vagyunk, de elég sima.
Willis
Mondtam neked az elején 😊

Tepper takarodj!