Wild Card vasárnap

1 feliratkozó

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 twitter.com/jonmachota/status/1482796933223694343
petey
Covid buli
dande
Akciós a sör a büfében?
Vagy miért rohannak?
Sinisa
elakarják kapni a hét órás meccs végét

több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Ez komment eddig a meccs legizgalmasabb pontja. Vajon mi hajtott meg? Ettél valami nem frisset?
MirrMurr
Én is fostam egyet a 3. negyedben. Hogy mi hajtott meg, azt csak tippelni tudom, de lehet a meccset nem vette be a gyomrom. Jobb volt a wc-n ülni.
shagi0206
A sárgabaracklekvár meleg tejjel rossz tanácsadó......
csi77
szerintem azt még elbírva volna, a romlott, büdös párizsi lehet a ludas 😀
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
 twitter.com/jonmachota/status/1482796933223694343
petey
Covid buli
dande
Akciós a sör a büfében?
Vagy miért rohannak?
Sinisa
Lehet a WC-re mert már túl sokat ittak várakozás közben
több mint 2 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
wcdestroyer

több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Ez komment eddig a meccs legizgalmasabb pontja. Vajon mi hajtott meg? Ettél valami nem frisset?
MirrMurr
Én is fostam egyet a 3. negyedben. Hogy mi hajtott meg, azt csak tippelni tudom, de lehet a meccset nem vette be a gyomrom. Jobb volt a wc-n ülni.
shagi0206
Remélem nem valami járvány
több mint 2 éve
csipkelli 3 948
Egyeseknek nem megy az elegáns vesztés ahogy nézem.
goboston
A kecskének jól ment 4 éve.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Ez komment eddig a meccs legizgalmasabb pontja. Vajon mi hajtott meg? Ettél valami nem frisset?
MirrMurr
Én is fostam egyet a 3. negyedben. Hogy mi hajtott meg, azt csak tippelni tudom, de lehet a meccset nem vette be a gyomrom. Jobb volt a wc-n ülni.
shagi0206
Jó fajta magyar zöld csípős paprika...most csípett másodjára....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
 twitter.com/jonmachota/status/1482796933223694343
petey
Covid buli
dande
Akciós a sör a büfében?
Vagy miért rohannak?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 640 — Bears & Illinois fan
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Ez komment eddig a meccs legizgalmasabb pontja. Vajon mi hajtott meg? Ettél valami nem frisset?
MirrMurr
Én is fostam egyet a 3. negyedben. Hogy mi hajtott meg, azt csak tippelni tudom, de lehet a meccset nem vette be a gyomrom. Jobb volt a wc-n ülni.
shagi0206
A sárgabaracklekvár meleg tejjel rossz tanácsadó......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Amúgy Brady a karrierje elején volt hosszabb ideig sérült, ugye? Mert nekem nem rémlik, hogy láttam olyan szezont, hogy kihagyott volna több meccset is. Sérülései lehet voltak, de akkorák nem, hogy ne játsszon.
shagi0206
2008-ban egész szezonban. ACL.
Burkus
Az még pont az a szezon volt, amit nem láttam. Azt hiszem pont 2009-re kezdtem el ismerkedni a sporttal.
shagi0206
tehát akkor az meg se történt 😀
r.baggio
Most gondolkodom, hogy lehet a 2008-as szezon utolsó meccse volt az 1. meccsem, de nagyon nem ragadnak meg az évszámok a fejemben. Akkor voltunk döntőben?
shagi0206
hogy nekem összefolynak az SB-k, az oké, de egy Cards fannak picit fura 😊
NB2
Akkor. A Steelers ellen. Mindenki Nektek szurkolt a Champsben, kivéve a Steelers drukkereket. Holmes mutatta be azt a hihetetlen elkapást a végén.
Burkus
A meccs maga az megvan, néztem én vissza többször is...régi szép idők 😀 Nem tudom mikor jutunk legközelebb oda, de gyanítom, hogy nem Kliff lesz a HC.
több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Reagort minimum ki kéne kúrni ezután,
mustaine
Ha tippelnem kellene akkor akdestroyer épp most törli ki őt
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805

rva
Szerintem ez nem törvényszerű, voltak ellentétes példák is, akik az alapszakasz végén pihentettek, utána pedig bajnokok lettek.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Reagort minimum ki kéne kúrni ezután,
mustaine
Már ezelőtt ki kellett volna. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 728
 twitter.com/jonmachota/status/1482796933223694343
petey
Rohannak a Pro Shopba, ugyanez volt mikor voltam én is ott
több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
Egyeseknek nem megy az elegáns vesztés ahogy nézem.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Raegor 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 195
Le kene cserelni Bradyt, kulonben Barnett eltori a labat a kovetkezo drive-ban
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Ez komment eddig a meccs legizgalmasabb pontja. Vajon mi hajtott meg? Ettél valami nem frisset?
MirrMurr
Én is fostam egyet a 3. negyedben. Hogy mi hajtott meg, azt csak tippelni tudom, de lehet a meccset nem vette be a gyomrom. Jobb volt a wc-n ülni.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/jonmachota/status/1482796933223694343
petey
nem helyre szóló jegyek vannak?😊
több mint 2 éve
rva 4 088 — Me for President!
több mint 2 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Reagort minimum ki kéne kúrni ezután,

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 860 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy Brady a karrierje elején volt hosszabb ideig sérült, ugye? Mert nekem nem rémlik, hogy láttam olyan szezont, hogy kihagyott volna több meccset is. Sérülései lehet voltak, de akkorák nem, hogy ne játsszon.
shagi0206
2008-ban egész szezonban. ACL.
Burkus
Az még pont az a szezon volt, amit nem láttam. Azt hiszem pont 2009-re kezdtem el ismerkedni a sporttal.
shagi0206
tehát akkor az meg se történt 😀
r.baggio
Most gondolkodom, hogy lehet a 2008-as szezon utolsó meccse volt az 1. meccsem, de nagyon nem ragadnak meg az évszámok a fejemben. Akkor voltunk döntőben?
shagi0206
hogy nekem összefolynak az SB-k, az oké, de egy Cards fannak picit fura 😊
NB2
Akkor. A Steelers ellen. Mindenki Nektek szurkolt a Champsben, kivéve a Steelers drukkereket. Holmes mutatta be azt a hihetetlen elkapást a végén.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Ez komment eddig a meccs legizgalmasabb pontja. Vajon mi hajtott meg? Ettél valami nem frisset?
MirrMurr
most tudta meg, hogy Carroll marad még 30 évig

több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Amúgy Brady a karrierje elején volt hosszabb ideig sérült, ugye? Mert nekem nem rémlik, hogy láttam olyan szezont, hogy kihagyott volna több meccset is. Sérülései lehet voltak, de akkorák nem, hogy ne játsszon.
shagi0206
2008-ban egész szezonban. ACL.
Burkus
Az még pont az a szezon volt, amit nem láttam. Azt hiszem pont 2009-re kezdtem el ismerkedni a sporttal.
shagi0206
tehát akkor az meg se történt 😀
r.baggio
Most gondolkodom, hogy lehet a 2008-as szezon utolsó meccse volt az 1. meccsem, de nagyon nem ragadnak meg az évszámok a fejemben. Akkor voltunk döntőben?
shagi0206
hogy nekem összefolynak az SB-k, az oké, de egy Cards fannak picit fura 😊
NB2
Mint írtam, nem pont az évszámok az erősségeim.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/jonmachota/status/1482796933223694343
petey
Covid buli