Wild Card vasárnap

1 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Wentz dobott egy picket.

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
 twitter.com/jonmachota/status/1482796933223694343/video/1
több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Ez komment eddig a meccs legizgalmasabb pontja. Vajon mi hajtott meg? Ettél valami nem frisset?
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
 twitter.com/jonmachota/status/1482796933223694343

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Basszus, mi van Dallasban
zacknorb
A Ewing Olajtársaság?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg Bellel mi van?
southmiki
Neki még nem csengettek.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Basszus, mi van Dallasban
zacknorb
na mi?

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mert hülye vagy Buday....már bocs...
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.
akdestroyer
Ez csak löflinél működik

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Basszus, mi van Dallasban
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Amúgy Brady a karrierje elején volt hosszabb ideig sérült, ugye? Mert nekem nem rémlik, hogy láttam olyan szezont, hogy kihagyott volna több meccset is. Sérülései lehet voltak, de akkorák nem, hogy ne játsszon.
shagi0206
2008-ban egész szezonban. ACL.
Burkus
Az még pont az a szezon volt, amit nem láttam. Azt hiszem pont 2009-re kezdtem el ismerkedni a sporttal.
shagi0206
tehát akkor az meg se történt 😀
r.baggio
Most gondolkodom, hogy lehet a 2008-as szezon utolsó meccse volt az 1. meccsem, de nagyon nem ragadnak meg az évszámok a fejemben. Akkor voltunk döntőben?
shagi0206
hogy nekem összefolynak az SB-k, az oké, de egy Cards fannak picit fura 😊
NB2
why i hate pats fans in a nutshell
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
na még négy ilyet.
gamerkr
Németorszag- Anglia bő 20 éve, 1-0ról lett 1-5 Münchenben.

Az unokatesom amikor visszaertunk a koleszba részegen megkérdezte a haverunktól aki német drukker volt és szomorgott hogy " 1-0nál amikor Jancker belőtte mondtad-e hogy EZAZ,EZAZ, MÉG ÖTÖT...!" 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 195
legalább tudjuk kell wr idén is a drafton
Janek
Most is érkezett 1.
Ki kell jelenteni, az utóbbi időben nem igazán volt erősségetek a wr draft 😊
shagi0206
Itt most nem DS van a baj Burrowal űridènye lett volna.....
dande
mondjuk azt megmutatta ma, hogy blokkolni nem tud 😀 Dean eltolta, mint a büdös szart.
shagi0206
Mondjuk az a hulye, aki arra hasznalja
casaubon
az is tény 😀 Röhögtem is, hogy mondom miért nem egy seprűvel blokkoltatnak már akkor? Elfér 1 mögött 2 Smith is 😀
shagi0206
Lehet, a meglepetes erejet akartak kihasznalni. Amig a DB rsjon, hogy tenyleg blokkolni akar, elmegy mellette a masik a labdaval. Csak nem jott be
több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
a genyók
rva
Rohadék egy csapat vagyunk 😀
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 685
Én hasmenés miatt már közel 10 perce a klozeton ülök, valaki lécci szóljon ha történik valami.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Amúgy Brady a karrierje elején volt hosszabb ideig sérült, ugye? Mert nekem nem rémlik, hogy láttam olyan szezont, hogy kihagyott volna több meccset is. Sérülései lehet voltak, de akkorák nem, hogy ne játsszon.
shagi0206
2008-ban egész szezonban. ACL.
Burkus
Az még pont az a szezon volt, amit nem láttam. Azt hiszem pont 2009-re kezdtem el ismerkedni a sporttal.
shagi0206
tehát akkor az meg se történt 😀
r.baggio
Most gondolkodom, hogy lehet a 2008-as szezon utolsó meccse volt az 1. meccsem, de nagyon nem ragadnak meg az évszámok a fejemben. Akkor voltunk döntőben?
shagi0206
hogy nekem összefolynak az SB-k, az oké, de egy Cards fannak picit fura 😊
több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Hol a kétpontos?
warr_b
Most még nem kellett
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
legalább tudjuk kell wr idén is a drafton
Janek
Most is érkezett 1.
Ki kell jelenteni, az utóbbi időben nem igazán volt erősségetek a wr draft 😊
shagi0206
Itt most nem DS van a baj Burrowal űridènye lett volna.....
dande
mondjuk azt megmutatta ma, hogy blokkolni nem tud 😀 Dean eltolta, mint a büdös szart.
shagi0206
Mondjuk az a hulye, aki arra hasznalja
casaubon
az is tény 😀 Röhögtem is, hogy mondom miért nem egy seprűvel blokkoltatnak már akkor? Elfér 1 mögött 2 Smith is 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hol a kétpontos?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább talán nem maradunk futott 100yard alatt 😜😏🥳🎉😏😏
több mint 2 éve
rva 4 088 — Me for President!
a genyók
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na még négy ilyet.

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
felveszek fogadást:
megiszom-e a hamradik söröm mire az eagles pontot szerez?
rva
Mivel az Eagles legközelebb csak augusztusban fog, szerintem a 33-at is lazán
zacknorb
én megittam azért egy brew your mind IPA-t

több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Amúgy Brady a karrierje elején volt hosszabb ideig sérült, ugye? Mert nekem nem rémlik, hogy láttam olyan szezont, hogy kihagyott volna több meccset is. Sérülései lehet voltak, de akkorák nem, hogy ne játsszon.
shagi0206
2008-ban egész szezonban. ACL.
Burkus
Az még pont az a szezon volt, amit nem láttam. Azt hiszem pont 2009-re kezdtem el ismerkedni a sporttal.
shagi0206
tehát akkor az meg se történt 😀
r.baggio
Most gondolkodom, hogy lehet a 2008-as szezon utolsó meccse volt az 1. meccsem, de nagyon nem ragadnak meg az évszámok a fejemben. Akkor voltunk döntőben?