Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek
23 feliratkozó
12 napja
Postmark (e-mail küldő szolgáltatás): havi 15 USDJúnius: 15 USD / 15 USD
Július: 15 USD / 15 USD
Augusztus: 15 / 15 USD
Szeptember: 15 / 15 USD
Október: 6 / 15 USD
November: / 15 USD
December: / 15 USD
ha beszállnál, küldj PM-et vagy e-mailt, előre is nagyon köszi!
szaboattila93@gmail.com
Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
persze, értem hogy működik a dolog 😀 majd heti szinten futunk ilyenbe is melóban. dehát aki a bowlponthut exploitolja az annyit is ér 😀már azt hittem a Safari baszakodik, de mobilon belépve látom cert issue. FF legalább jó, az továbbenged.Ez amúgy minden, csak nem jó 😀
petey
A legtöbb értelmes browser nem enged tovább. Most van az, hogy egyrészt nincs HTTPS, szóval wifin mondjuk bárki megnézheti a forgalmad a bowl.hu felé, másrészt bárki kiadhatja magát bowl.hu-nak.
tenorx
több mint 3 éve
már azt hittem a Safari baszakodik, de mobilon belépve látom cert issue. FF legalább jó, az továbbenged.Ez amúgy minden, csak nem jó 😀
petey
A legtöbb értelmes browser nem enged tovább. Most van az, hogy egyrészt nincs HTTPS, szóval wifin mondjuk bárki megnézheti a forgalmad a bowl.hu felé, másrészt bárki kiadhatja magát bowl.hu-nak.
több mint 3 éve
már azt hittem a Safari baszakodik, de mobilon belépve látom cert issue. FF legalább jó, az továbbenged.
több mint 3 éve
nem most utaztak el valahova?Nem válaszolt még, két napja nem járt az oldalon.Írtam Baggionak privát is, lehet valami komolyabb gond van, nem csak sima lejárt certificate.mondott valamit?
warr_b
NB2
warr_b
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Nem válaszolt még, két napja nem járt az oldalon.Írtam Baggionak privát is, lehet valami komolyabb gond van, nem csak sima lejárt certificate.mondott valamit?
warr_b
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Írtam Baggionak privát is, lehet valami komolyabb gond van, nem csak sima lejárt certificate.mondott valamit?
warr_b
több mint 3 éve
Milyen kis nyugis lett ez a fórum. Mindenki ennyire félti a gépét? 😊Nem, csak pl nekem a Chrome egyáltalán nem engedi elfogadni - de ezért most szedtem le Bravet. Azért egy cert renewal durva, hogy két napos outaget okoz 😀
Jan
több mint 3 éve
Jo kis googlementes huawei kemtelefonon kerdes nelkul megy. 😀
több mint 3 éve
Milyen kis nyugis lett ez a fórum. Mindenki ennyire félti a gépét? 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 3 éve
Soha nem gondoltam volna hogy az EDGE is jó lesz egyszer vlmire, és làmirányító siettetésre is jó
ozibozi
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 3 éve
Soha nem gondoltam volna hogy az EDGE is jó lesz egyszer vlmire, és làm😂😂😂
ozibozi
több mint 3 éve
Soha nem gondoltam volna hogy az EDGE is jó lesz egyszer vlmire, és làm
több mint 3 éve
Nekem macbookról chrome simán megy nem kell inkognitó (safariból inkognitóban) telefonról (iphone) ott is inkognitó nélkül viszont ott meg safariból megy 😀
több mint 3 éve
ha erre gondolsz akkor böngészőből megy nekem is csak, telefonon offosfirefox and accept risknekem az ha megfeszülök sem megy 😊
Negritis, a vajda
NB2
gondolom a java nem szereti
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nekem az ha megfeszülök sem megy 😊firefox and accept riskÉn is még mindig hackerkedek hog tudjam nézni a fórumot, de látszik is az aktivitáson hogy sokan nem érik el.de warr már leírta (én is így használom mindig, amikor ez a probléma előjön), hogy mit kell csinálni, hogy elérhető legyen a fórum
onDier
NB2
sajna chrome-n már nem megy
Negritis, a vajda
én is csak inkognitóban tudom megnyitni Chrome-mal
több mint 3 éve
oh jah, nem használok incognitot mer minek? 😀Nálam megy Chrome-on továbbra is, telón androidon meg laptopon windowson is, csak inkognitó mód kell hozzá.firefox and accept riskÉn is még mindig hackerkedek hog tudjam nézni a fórumot, de látszik is az aktivitáson hogy sokan nem érik el.de warr már leírta (én is így használom mindig, amikor ez a probléma előjön), hogy mit kell csinálni, hogy elérhető legyen a fórum
onDier
NB2
sajna chrome-n már nem megy
Negritis, a vajda
warr_b
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Nálam megy Chrome-on továbbra is, telón androidon meg laptopon windowson is, csak inkognitó mód kell hozzá.firefox and accept riskÉn is még mindig hackerkedek hog tudjam nézni a fórumot, de látszik is az aktivitáson hogy sokan nem érik el.de warr már leírta (én is így használom mindig, amikor ez a probléma előjön), hogy mit kell csinálni, hogy elérhető legyen a fórum
onDier
NB2
sajna chrome-n már nem megy
Negritis, a vajda

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
firefox and accept riskÉn is még mindig hackerkedek hog tudjam nézni a fórumot, de látszik is az aktivitáson hogy sokan nem érik el.de warr már leírta (én is így használom mindig, amikor ez a probléma előjön), hogy mit kell csinálni, hogy elérhető legyen a fórum
onDier
NB2
sajna chrome-n már nem megy
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Én is még mindig hackerkedek hog tudjam nézni a fórumot, de látszik is az aktivitáson hogy sokan nem érik el.de warr már leírta (én is így használom mindig, amikor ez a probléma előjön), hogy mit kell csinálni, hogy elérhető legyen a fórum
onDier
több mint 3 éve
Csak annyi a baj, hogy lejárt a certificate. A let's encrypt certificate-jét használják, ami ingyenes, de 90 naponta meg kell újítani. Úgy értem meg kéne. 😊Ah, oké, akkor váltas lehetett, eddig asszem egy évig jó volt...
peterk2005 udvari bolond

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Csak annyi a baj, hogy lejárt a certificate. A let's encrypt certificate-jét használják, ami ingyenes, de 90 naponta meg kell újítani. Úgy értem meg kéne. 😊mondjuk rendszertől függően ezt viszonylag könnyen lehet sztem automatizálni
peterk2005 udvari bolond
persze valszeg nincs rá idejük
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Csak annyi a baj, hogy lejárt a certificate. A let's encrypt certificate-jét használják, ami ingyenes, de 90 naponta meg kell újítani. Úgy értem meg kéne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Írtam Baggionak privát is, lehet valami komolyabb gond van, nem csak sima lejárt certificate.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Én is még mindig hackerkedek hog tudjam nézni a fórumot, de látszik is az aktivitáson hogy sokan nem érik el.