Előszezon menetrend 2015

Írta: Höri — 2015. augusztus 1., 04:48

Egy hét múlva elindulnak a barátságos meccsek, így itt az ideje, hogy végiglessük az időpontokat, természetesen magyar idő szerint. Idén 3 olyan meccs lesz, ami éjfél előtt kezdődik nálunk, ezek vannak félkövérrel. A Sport TV 8 meccset közvetít.

 

Hall of Fame Game,
augusztus 10. Canton, Ohio
2:00 Minnesota - Pittsburgh (Sport TV)

1. hét

augusztus 14.
1:30 NY Jets @ Detroit

1:30 New Orleans @ Baltimore
1:30 Green Bay @ New England
2:00 Washington @ Cleveland
2:00 Miami @ Chicago
4:00 Dallas @ San Diego

augusztus 15.
1:00 Tennessee @ Atlanta
1:00 Carolina @ Buffalo
1:30 NY Giants @ Cincinnati
1:30 Pittsburgh @ Jacksonville
4:00 St.Louis @ Oakland
4:00 Denver @ Seattle

augusztus 16.
2:00 Tampa Bay @ Minnesota
2:00 San Fancisco @ Houston
3:00 Kansas City @ Arizona

19:00 Indianapolis @ Philadelphia

2. hét
augusztus 21.
1:30 Detroit @ Washington
2:00 Buffalo @ Cleveland (Sport TV)

augusztus 22.
1:30 Atlanta @ NY Jets
2:00 Seattle @ Kansas City

augusztus 23.
1:00 Miami @ Carolina
1:00 Baltimore @ Philadelphia

1:30 New England @ New Orleans
1:30 Jacksonville @ NY Giants
1:30 Chicago @ Indianapolis
2:00 Denver @ Houston
2:00 Oakland @ Minnesota
3:00 San Diego @ Arizona

augusztus 24.
2:00 St.Louis @ Tennessee (Sport TV)
2:00 Dallas @ San Francisco
2:00 Green Bay @ Pittsburgh

augusztus 25.
2:00 Cincinnati @ Tampa Bay (Sport TV)

3. hét
augusztus 28.
1:30 New England @ Carolina
2:00 Tennessee @ Kansas City
2:00 Detroit @ Jacksonville (Sport TV)

augusztus 29.
1:00 Cleveland @ Tampa Bay
1:00 Minnesota @ Dallas
1:00 Atlanta @ Miami
1:00 NY Jets - NY Giants
1:30 Chicago @ Cincinnati
1:30 Washington @ Baltimore
2:00 Philadelphia @ Green Bay
2:00 Indianapolis @ St.Louis
2:00 Seattle @ San Diego (Sport TV)
3:00 San Francisco @ Denver
22:00 Pittsburgh @ Buffalo

augusztus 30.
22:00 Houston @ New Orleans (Sport TV)
2:00 Arizona @ Oakland (Sport TV)

4. hét
szeptember 4.
1:00 Cincinnati @ Indianapolis
1:00 Tampa Bay @ Miami
1:00 New Orleans @ Green Bay
1:00 Baltimore @ Atlanta
1:00 Philadelphia @ NY Jets
1:30 Carolina @ Pittsburgh
1:30 Jacksonville @ Washington
1:30 NY Giants @ New England
1:30 Buffalo @ Detroit
2:00 Minnesota @ Tennessee
2:00 Houston @ Dallas
2:00 Cleveland @ Chicago
2:00 Kansas City @ St.Louis
3:00 Arizona @ Denver
4:00 San Diego @ San Francisco
4:00 Oakland @ Seattle

 

Mehet a könyvjelzők közé.


Hozzászólások

több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 11
hmmm... egy időponttal sem kedveztek a New York-i szimpatizánsoknak :/ 😊

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Mau 1
(Y)