Előszezon menetrend 2016

Írta: Höri — 2016. július 28., 19:07

Könyvjelzőbe!

Lassan itt az augusztus, ami egyenlő az edzőmeccsek dömpingjével mifelénk. Hogy senki se zavarodjon össze, itt követhető, hogy magyar idő szerint mikor kezdődnek a meccsek, hiszen ilyenkor nem a megszokott vaásrnapi metódus szerint zajlik a dolog.

A Sport TV idén másodjára fog meccseket mutatni az előszezonból, várhatóan azt a nyolcat, amit Amerikában országos tévén közvetítenek - tehát a Hall of Fame összecsapást, a Los Angeles-i visszatérést és hat meccset a legtöbbet eláruló harmadik körből.

Azt is érdemes tudni, hogy idén hat olyan meccs lesz, amely magyar idő szerint éjfél előtt kezdődik.

Íme a menetrend:

Hall of Fame Game
augusztus 8.
2:00 Packers - Colts (tv Sport2)

1. hét
augusztus 11.
1:00 Redskins @ Falcons
1:00 Buccaneers @ Eagles
1:30 Saints @ Patriots
1:30 Panthers @ Ravens
1:30 Jaguars @ Jets
2:00 Broncos @ Bears

augusztus 12.
1:00 Lions @ Steelers
1:00 Dolphins @ Giants
1:30 Vikings @ Bengals
2:00 Browns @ Packers
4:00 Raiders @ Cardinals

augusztus 13.
1:00 Colts @ Bills
2:00 Cowboys @ LA Rams (TV-s!)
2:00 Chargers @ Titans

22:30 Seahawks @ Chiefs

augusztus 14.
1:00 Texans @ 49ers

2. hét
augusztus 18.
1:00 Eagles @ Steelers
1:30 Bengals @ Lions
2:00 Bears @ Patriots
2:00 Falcons @ Browns
2:00 Raiders @ Packers
4:00 Vikings @ Seahawks

augusztus 19.
1:30 Jets @ Redskins
2:00 Dolphins @ Cowboys
3:00 Cardinals @ Chargers

augusztus 20.
1:00 Ravens @ Colts
1:30 Buccaneers @ Jaguars
2:00 Saints @ Texans
3:00 49ers @ Broncos
3:00 Chiefs @ LA Rams

21:00 Panthers @ Titans
22:00 Giants @ Bills

3. hét
augusztus 25.
2:00 Falcons @ Dolphins (Tv-s!)
4:00 Cowboys @ Seahawks

augusztus 26.
1:30 Patriots @ Panthers
1:30 Bills @ Redskins
2:00 Browns @ Buccaneers (TV-s!)
2:00 Steelers @ Saints
4:00 Packers @ 49ers

augusztus 27.
1:00 Lions @ Ravens
1:00 Eagles @ Colts
1:30 Giants @ Jets
2:00 Titans @ Raiders (Tv-s!)
3:00 LA Rams @ Broncos

19:00 Chiefs @ Bears

augusztus 28.
2:00 Bengals @ Jaguars (TV-s!)

19.00 Chargers @ Vikings (Tv-s!)
22:00 Cardinals @ Texans (Tv-s!)

4. hét
szeptember 1.
1:00 Patriots @ Giants
1:00 Jets @ Eagles
1:00 Jaguars @ Falcons
1:00 Titans @ Dolphins
1:30 Bills @ Lions
1:30 Steelers @ Panthers
1:30 Redskins @ Buccaneers
1:30 Colts @ Bengals
2:00 Ravens @ Saints
2:00 Bears @ Browns
2:00 Packers @ Chiefs
2:00 LA Rams @ Vikings
2:00 Texans @ Cowboys
3:30 Broncos @ Cardinals
4:00 Seahawks @ Raiders
4:00 49ers @ Chargers


Hozzászólások

több mint 2 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 11 — NFC NORTH CHAMPIONS
Ráadásul az augusztus 27-i Chargers-Vikings különleges lesz, hiszen ekkor avatja fel a Vikings a vadonatúj US Bank Stadium-ot.
több mint 2 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 11 — NFC NORTH CHAMPIONS
Ami ráadásul augusztus 28-án van és nem 27-én.
több mint 2 éve
Miért a 3. kör a "legtöbbet eláruló"? 😊
(Egyébként a meccsek sorrendjei kicsit össze vannak keverve szerintem. Amit például 27-e 2:00-ra írtatok, az már 28-a hajnali 2-kor lesz, a vastagon kiemelt 27. esti meccs után. 😊)

Fear the Boars!!