ARENA4

24 feliratkozó

1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 256 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem bizony, 18 órás vagy 21:30-as meccs csak akkor lesz tv-ben, ha a válogatottak miatt épp szünetet tartanak, mint a jövő héten, elméletileg az Arkansas @ Oklahoma State és South Carolina @ Kentucky is az Arena4-en megy majd.

Ma éjszaka azonban North Dakota State @ Colorado, NCAA-n debütáló kommentátorral (az egyik nfl előszezoni meccsen már hallhattátok mondjuk)!


r.baggio
Szomorú, most ezt és a Red Rivert is vadászhatom streamen..
Dzsokijuing
Előfizetsz és nézed a +-on.


Liverpool Fc fan
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 980 — Saturday Night Lights
Nem bizony, 18 órás vagy 21:30-as meccs csak akkor lesz tv-ben, ha a válogatottak miatt épp szünetet tartanak, mint a jövő héten, elméletileg az Arkansas @ Oklahoma State és South Carolina @ Kentucky is az Arena4-en megy majd.

Ma éjszaka azonban North Dakota State @ Colorado, NCAA-n debütáló kommentátorral (az egyik nfl előszezoni meccsen már hallhattátok mondjuk)!


r.baggio
Szomorú, most ezt és a Red Rivert is vadászhatom streamen..

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 693 — Kinek mit intézett a kormánya
Ma éjszaka azonban North Dakota State @ Colorado, NCAA-n debütáló kommentátorral (az egyik nfl előszezoni meccsen már hallhattátok mondjuk)!
r.baggio
Gondolkodtam is, hogy Szarka Andris felmondása után hogy lesz pótolva
1 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
Nem bizony, 18 órás vagy 21:30-as meccs csak akkor lesz tv-ben, ha a válogatottak miatt épp szünetet tartanak, mint a jövő héten, elméletileg az Arkansas @ Oklahoma State és South Carolina @ Kentucky is az Arena4-en megy majd.

Ma éjszaka azonban North Dakota State @ Colorado, NCAA-n debütáló kommentátorral (az egyik nfl előszezoni meccsen már hallhattátok mondjuk)!

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 980 — Saturday Night Lights
NCAA első hét
Clemson - Georgia és Miami (Fl) - Florida
zacknorb
A 21:30-as meccs helyett péntek hajnalban a North Dakota State @ Colorado lesz

Tehát így fest jelenleg az augusztusi NCAA-s műsorterv:

2024. 08. 24., 18:00 - Florida State vs Georgia Tech (Dublin - Net4+)

08.30., 02:00 - NDSU @ Colorado (ARENA4)

08.31., 18:00 - Clemson vs Georgia (Atlanta, MATCH4)

r.baggio
CLE-GEO helyett szombaton abban a sávban a komoly érdeklődésre számon tartott Bologna-Empolit látom, nem lesz tévés meccs?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Idén is adják az összes Íggülsz meccset? De jó lesz 😀
warr_b
Lesz vagy 5-6 19.00 órás, abból tuti egyet sem 😉. Majd az összes Iggülsz PO meccset mind a 3-4-t 😛 😀
dande2
Aha, rendben 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 174 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén is adják az összes Íggülsz meccset? De jó lesz 😀
warr_b
Lesz vagy 5-6 19.00 órás, abból tuti egyet sem 😉. Majd az összes Iggülsz PO meccset mind a 3-4-t 😛 😀
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 744 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Idén is adják az összes Íggülsz meccset? De jó lesz 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 853 — Browns GM
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/457196481_985600990243514_3891844972513494251_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=UKFBQLM8HRsQ7kNvgF_m6in&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AveGlyjjNhBSTdxEMLR18aV&oh=00_AYCADeGAHgSIDgg5c2yp538Q5Yp0XhP_AZzOcwi0-SjDSw&oe=6716E227
Arena4
Hivatalossá vált az NFL első két fordulójának menetrendje! 🤩 Elő a naptárakkal, hivatalossá vált az első két kör csatornakiosztása a bő egy hét múlva kezdődő profi amerikaifutball-ligában. Az...


hivatalosak az első két kör meccsei, természetesen ezúttal is kevés a Patriots!

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
2 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 144 — Deion Sanders for president!
Mindenkinek jobb lenne csinálni külön foci csatornákat, bambulhatná a sok ...............

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 788
Max4 is sportosodni fog?
2 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Lesz hatassal a nfl vagy ncaa kozvetitesekre a SeriaA szezodes?
beltazor
NFL: nem.
NCAA: itt nagyobb mozgásterünk van az időpontokkal, úgyhogy jelen állás szerint úgy gondolom, hogy nem.
shawnka
Szupi, thx az infot 😊

2 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 272 — Tyrone Creek
Lesz hatassal a nfl vagy ncaa kozvetitesekre a SeriaA szezodes?
beltazor
NFL: nem.
NCAA: itt nagyobb mozgásterünk van az időpontokkal, úgyhogy jelen állás szerint úgy gondolom, hogy nem.
2 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Lesz hatassal a nfl vagy ncaa kozvetitesekre a SeriaA szezodes?

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 016
Ma este jön magyarul a Hard Knocks: Chicago Bears első része 21:45-től az Arena4-en.


shawnka
Most néztem meg. DeMeco Ryans kb az 1 mondatával karizmatikusabbnak tűnt, mint Eberflus. Nem véletlen, hogy kis (na jó, nagy) túlzással többet mutatták a lányait, mint őt.
iktriad
Még egy másik Matt volt az, de Höri annak idején nagyon eltalálta az ilyen edzők karakterét, ők azok, akiktől Virginia néni megkérdezi évente egyszer, hogy "Szia Matt, család hogy van?"
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma este jön magyarul a Hard Knocks: Chicago Bears első része 21:45-től az Arena4-en.


shawnka
Most néztem meg. DeMeco Ryans kb az 1 mondatával karizmatikusabbnak tűnt, mint Eberflus. Nem véletlen, hogy kis (na jó, nagy) túlzással többet mutatták a lányait, mint őt.
2 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 272 — Tyrone Creek
Ma este jön magyarul a Hard Knocks: Chicago Bears első része 21:45-től az Arena4-en.



Szerkesztette: shawnka
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NCAA első hét
Clemson - Georgia és Miami (Fl) - Florida
zacknorb
A 21:30-as meccs helyett péntek hajnalban a North Dakota State @ Colorado lesz

Tehát így fest jelenleg az augusztusi NCAA-s műsorterv:

2024. 08. 24., 18:00 - Florida State vs Georgia Tech (Dublin - Net4+)

08.30., 02:00 - NDSU @ Colorado (ARENA4)

08.31., 18:00 - Clemson vs Georgia (Atlanta, MATCH4)

r.baggio
FCS! FCS! FCS!
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
NCAA első hét
Clemson - Georgia és Miami (Fl) - Florida
zacknorb
A 21:30-as meccs helyett péntek hajnalban a North Dakota State @ Colorado lesz

Tehát így fest jelenleg az augusztusi NCAA-s műsorterv:

2024. 08. 24., 18:00 - Florida State vs Georgia Tech (Dublin - Net4+)

08.30., 02:00 - NDSU @ Colorado (ARENA4)

08.31., 18:00 - Clemson vs Georgia (Atlanta, MATCH4)


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
NCAA első hét
Clemson - Georgia és Miami (Fl) - Florida
zacknorb
Elméletileg adni fogjuk a 0. heti dublini meccset is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 597 — nabege2@yahoo.com
Most ez komoly h vodafone boxszal nem vehetem fel/nézhetem vissza majd az NFL meccseket? Basszus ez most szíven ütött. Minden éjjeli meccset így néztem meg még a reggeli munka előtt gyorsba áttekergetve. Ne már. Ahogy nézem most a motogpnél még az elölről kezdés opció sincs. Hát csodás.
Pwdig azt hittem csak a HOF meccsnél van valami fasszág...


braxa88
itt kérdeztem korábban 😊
NFL, MotoGP, Nascar, PL amiről eddig tudunk és igen engem is dühít amúgy
2 hónapja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
Most ez komoly h vodafone boxszal nem vehetem fel/nézhetem vissza majd az NFL meccseket? Basszus ez most szíven ütött. Minden éjjeli meccset így néztem meg még a reggeli munka előtt gyorsba áttekergetve. Ne már. Ahogy nézem most a motogpnél még az elölről kezdés opció sincs. Hát csodás.
Pwdig azt hittem csak a HOF meccsnél van valami fasszág...

Szerkesztette: braxa88
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 693 — Kinek mit intézett a kormánya
NCAA első hét
Clemson - Georgia és Miami (Fl) - Florida

Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 693 — Kinek mit intézett a kormánya
3 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 272 — Tyrone Creek
 www.digitalhungary.hu/media/Magyarorszagi-premier-jon-az-America-s-Game-a-Network4-Media-Group-musorara/24999/