Week 11

több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Sziasztok!
Régebben volt a bowl.hu tv-musor oldal, ahol mindig voltak kinn frankó streamek egyetemi focimeccsekről is.
Most is van valami ilyesmi valahol?
Bazirga
Szia van egy Reddit nevű alkalmazas ! Azt vagy letoltod (mobil) vagy( laptoprol ) belepsz és ott a keresobe "r/CFBStreams" beutod ezt ! Es szinte az osszes azon a napon játszott egyetemi merkozeshezzzzz talalsz linket !! Szerintem a tobsegunk itt ezt a modszert használja ! Remelem tudtam segíteni !
Bundi1986
Köszönöm szépen! NFL-re is találok ott hasonlót?
Bazirga
Igen,de ide is be szoktuk rakni a linket.
több mint 5 éve
Bazirga 2
Sziasztok!
Régebben volt a bowl.hu tv-musor oldal, ahol mindig voltak kinn frankó streamek egyetemi focimeccsekről is.
Most is van valami ilyesmi valahol?
Bazirga
Szia van egy Reddit nevű alkalmazas ! Azt vagy letoltod (mobil) vagy( laptoprol ) belepsz és ott a keresobe "r/CFBStreams" beutod ezt ! Es szinte az osszes azon a napon játszott egyetemi merkozeshezzzzz talalsz linket !! Szerintem a tobsegunk itt ezt a modszert használja ! Remelem tudtam segíteni !
Bundi1986
Köszönöm szépen! NFL-re is találok ott hasonlót?
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
De cink az ESPN, az élő oklahomai derbi helyett a tavalyi meccset ismétlik 😉 😛
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Sziasztok!
Régebben volt a bowl.hu tv-musor oldal, ahol mindig voltak kinn frankó streamek egyetemi focimeccsekről is.
Most is van valami ilyesmi valahol?
Bazirga
Ennél jobb megoldás nincs
 www.reddit.com/r/CFBStreams/

Már kedd óta megy ez a hét is, csütörtök este egy (NC State), péntek éjszaka még egy kiemelt csapat el is bukott (a Fresno a Boise otthonában), amúgy sajnos ez a hét se néz ki papíron valami erősnek, sok érdemi kérdés nem most fog eldőlni. Ezeket a meccseket ajánlom:

18:00 Kansas @ Kansas State
18:00 Wisconsin @ Penn State
18:00 Ohio State @ Michigan State
21:30 Oklahoma State @ Oklahoma
21:30 Mississippi State @ Alabama
21:30 Washington State @ Colorado
01:00 Auburn @ Georgia
01:30 Florida State @ Notre Dame
01:30 Texas @ Texas Tech
02:00 Clemson @ Boston College
r.baggio
Köszi ezt a kis ajanlot 😉 Szamomra nagyon hasznos !! A18.00 merkozesekbol melyiket ajanlod leginkább ??
Bundi1986
Én nagyon szeretem az állami rangadókat, szóval ha tehetném, a kansasi derbit nézném, papíron az OSU-MSU a legjobb párosítás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bazirga 2
Sziasztok!
Régebben volt a bowl.hu tv-musor oldal, ahol mindig voltak kinn frankó streamek egyetemi focimeccsekről is.
Most is van valami ilyesmi valahol?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Már kedd óta megy ez a hét is, csütörtök este egy (NC State), péntek éjszaka még egy kiemelt csapat el is bukott (a Fresno a Boise otthonában), amúgy sajnos ez a hét se néz ki papíron valami erősnek, sok érdemi kérdés nem most fog eldőlni. Ezeket a meccseket ajánlom:

18:00 Kansas @ Kansas State
18:00 Wisconsin @ Penn State
18:00 Ohio State @ Michigan State
21:30 Oklahoma State @ Oklahoma
21:30 Mississippi State @ Alabama
21:30 Washington State @ Colorado
01:00 Auburn @ Georgia
01:30 Florida State @ Notre Dame
01:30 Texas @ Texas Tech
02:00 Clemson @ Boston College

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal