Week 9

több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
mi is elvéreztünk az upset hétvégén de a nagymenő Loghornsnak sem áll jól a sérója hálisten' 😀 jól elbeszélgetek magamnak 😛

Szerkesztette: mmdan
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Sternberger a mai meccsen egy értelmes labdát nem tudott elkapni, talán nem kellett volna annyit bulizni a byeweek alatt a csapatnak, láttam ám az insta storykat
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Egy 3rd downt sem nem tudunk megcsinálni viszont tetszenek a play hívásaink, bevállalósak. go Aggies
több mint 5 éve
William King Las Vegas Raiders Michigan State Spartans 13
Sziasztok sràcok! Új vagyok a fórumon, örülök, hogy itt lehetek. Làtom azért vannak még emberek MO.-n akik figyelemmel követik az egyetemi foci történéseit is. Jó érzés az ilyen, ha hozzám hasonló érdeklődésű emberek közé tévedek. Ez a leggyönyörűbb sportàg a vilàgon. Ne haragudjatok amiért ìgy belepofàtlankodtam a témàba, de nem talàltam megfelelő topikrészt ahová ezt beìrhattam volna. Ismerkedek a fórummal, ìgy ha esetleg nem jó helyre ìrtam, akkor elnézéseteket kérem. Gondolom majd a moderàtorok àthelyezik a témarészt a megfelelőbe.

Volt szerencsém a mai nap történéseit végigkövetni az egyetemi bajnoksàgon, és kiemelnék 2 mérkőzést. Egyik a Colorado Buffaloes - Oregon State Beavers, másik a Utah State Aggies - New Mexico Lobos. Amìg előbb emlìtett meccset az Oregon behúzta nagy nehezen meglepetésre a Colorado ellen (szerintem ez hatalmas meglepetés) addig az utóbbin a(z) Utah nagyon elpáholta a Lobost. (69-19) Ekkora pofonba is ritkán szalad az ember. Raiders és Michigan Spartans szurkolóként nyomon követem az amerikai futballt amennyire csak lehet. Esetleg ha van rá igény a jövőben, akkor linkelhetek be live stream-eket ha valakit esetleg érdekel majd. Bár ha van ESPN előfizetésetek (olvastam az imént, mintha valaki emlìtette volna a 7000 ft-os havidìjat) akkor nem lesz rà szükségetek szerintem, mert ott majdnem minden mérkőzést meg lehet tekinteni akàr élőben, akàr felvételről. Csak hátha valaki igényt tart rà. 😊

Nagyvonalakban egyelőre ennyit szerettem volna ìrni, holnap (vagyis ma) még jelentkezek. Kösz, h végigolvastàtok. Szép estét nektek! Sziasztok

NFL: Oakland Raiders
NCAA: Michigan State Spartans
LFL: Los Angeles Tempations
MLB: Los Angeles Dodgers
NHL: Los Angeles Kings
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sikerült megnyerni azért, de....POban semmi helyünk, TM is egyébként rosszul játszott.

Reméljük csoda folytán hozzuk a még hátralévőket, aztán meglátjuk meddig jutunk vele.
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
ezazz!! nehezen de csak megnyerjük most már!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak, hogy ne döntsük el túl korán....................
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
omg 7 kisérletből -1 yard , ne máár
BillsFan
Mint egy fal, úgy álltak a gólvonalon. Hihetetlen
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
omg 7 kisérletből -1 yard , ne máár



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Biztonsági játékból fumblizik egyet a Florida az egy yardon, szerencsétlenek
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
EZ az TM 51 yard futott TD!!! miután bemondják, hogy idén a PSU legjobb futója ő a QB 😛
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két punt saftey négy meg nem szerzett fumbli, TM sérülése, Franiklin fagyasztja a saját rúgóját!!!!!!! csoda hogy Xre állunk............................................
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Srácok a Georga mérkőzés az hol van helyileg ??
Bundi1986
Jacksonville-ben a Jaguars stadionjában
mmdan
Hogy hogy ott ?? Meg ahogy neztem fele felèben vannak a szurkolok ??? Ez gyakori ??
Bundi1986
80+ éve semleges pályán játszanak egymás ellen, minden évben!
BillsFan
Ahá így már értem Köszi 😉
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
beszarás 😀 a Gators punter eltalálta a skycam-et és most visszanézik
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
beszarok, lepuntolta a sky cam kábelt 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
de szar spot volt a sporitól, az 1st down volt...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Srácok a Georga mérkőzés az hol van helyileg ??
Bundi1986
Jacksonville-ben a Jaguars stadionjában
mmdan
Hogy hogy ott ?? Meg ahogy neztem fele felèben vannak a szurkolok ??? Ez gyakori ??
Bundi1986
80+ éve semleges pályán játszanak egymás ellen, minden évben!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Meg basszus 18.00 néztem Iova State -Texas merkozest most meg ezt a Georga merkozest de mint ha 2 osztalyal nagyobbak jatszananak 🤔🤔 plusz mint ha gyorsabb is lenne a játék ☝
Bundi1986
mert ez az SEC, annak is két TOP csapata 😉

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Srácok a Georga mérkőzés az hol van helyileg ??
Bundi1986
Jacksonville-ben a Jaguars stadionjában
mmdan
Hogy hogy ott ?? Meg ahogy neztem fele felèben vannak a szurkolok ??? Ez gyakori ??
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Meg basszus 18.00 néztem Iova State -Texas merkozest most meg ezt a Georga merkozest de mint ha 2 osztalyal nagyobbak jatszananak 🤔🤔 plusz mint ha gyorsabb is lenne a játék ☝
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Srácok a Georga mérkőzés az hol van helyileg ??
Bundi1986
Jacksonville-ben a Jaguars stadionjában
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Srácok a Georga mérkőzés az hol van helyileg ??
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ráadásul erre meccsre valószínű hogy TM out, de lehet egyetemi karrierjének is, ahogy elsőre kinézett...

Na jó nem ilyan vészes.....

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen a világon nincs.......
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Persze, hogy TD szopó lett belőle. A francba. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.