Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Grat nektek.
@CurtisLofton50
Great game! Happy for @TonyGonzalez88 @mikepeterson53 @ToddMcclure62 and the rest of my friends

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 624 — Egyéb témák lakó
Beolvastam a Hox topikba, ott egy saints drukker írta, hogy továbbra is máker és túlértékelt csapat vagyunk... de kifelejtett valamit Főcsoport döntősök is!! 😀
Grat a csapatnak!szabi79
szar az irigység. és akkor most nem jövök a Saints idei szezonjával. Igen, tudom, mi történt Paytonnal.berger90
Jajj már, egyrészt minek kéne irigykedni bármire is, másrészt meg ne általánosíts.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
tény, hogy ryan elbaszta azt a 2. intet, de azt mindenki elfeljti h 28 mp-vel a vége előtt, oda kellett tenni azt a két passzt akkor is, ha nem voltak a világ legnehezebb dobásai. pláne, hogy majdnem elment rajta a meccs. clutch!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Beolvastam a Hox topikba, ott egy saints drukker írta, hogy továbbra is máker és túlértékelt csapat vagyunk... de kifelejtett valamit Főcsoport döntősök is!! 😀
Grat a csapatnak!szabi79
szar az irigység. és akkor most nem jövök a Saints idei szezonjával. Igen, tudom, mi történt Paytonnal.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Most fogom leírni először azt, amit jövő héten úgyis sokszor kell még majd, de nem baj.

Felejtsétek el ezt a meccset. Felejtsétek el a 49ers meccsét. Új mérkőzés, új matchupok, új körülmények. Nehogy pont az idei idény után kelljen ezt jobban elmagyaráznom.
több mint 11 éve
szabi79 4
Beolvastam a Hox topikba, ott egy saints drukker írta, hogy továbbra is máker és túlértékelt csapat vagyunk... de kifelejtett valamit Főcsoport döntősök is!! 😀
Grat a csapatnak!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mit írtam 28-27nél?? 😀 Matty ICE!! 😀😀
Istenem de jó érzés! 😀
amúgy most mindekitől azt fogjuk hallgatni, hogy a 49ers agyonver!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.berger90
ŐŐŐ Ryan basztatásnak nincs vége 😊

Egyébként grat 😊Gyurma Pappa
Haters gonna hate. Nyilván jogtalanul lett Player of the Game, de nagy része van a meccsben. Ő az irányítónk, a balfaszkodásai ellenére is.berger90
Nehezen érhető vagyok gondolom, de nem utálom Ryant, csak úgy gondolom, hogy túlértékelt, ahogy ezt a mostani "díj" is jelzi.

Már leírtam: Nolan munkája lenyűgöz, ezen a meccsen is szépen összekapta a védelmet, de a O semmi olyat nem mutat, ami miatt el lehetnék ájulva. Ezért nem lesz vége a basztatásnak 😀Gyurma Pappa
ne is, semmi értelme nem lenne a fórumnak ha békében élnénk egymás mellett.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Azért megpróbáltátok megint elbaszni, kis híján sikerült. Ha megy a futás, van 13 pont előny miért kell hosszú passzt dobni double coverbe? Sztem fel fogják tenni a sajtótájékoztatón is a kérdést 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 624 — Egyéb témák lakó
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.berger90
ŐŐŐ Ryan basztatásnak nincs vége 😊

Egyébként grat 😊Gyurma Pappa
Haters gonna hate. Nyilván jogtalanul lett Player of the Game, de nagy része van a meccsben. Ő az irányítónk, a balfaszkodásai ellenére is.berger90
Nehezen érhető vagyok gondolom, de nem utálom Ryant, csak úgy gondolom, hogy túlértékelt, ahogy ezt a mostani "díj" is jelzi.

Már leírtam: Nolan munkája lenyűgöz, ezen a meccsen is szépen összekapta a védelmet, de a O semmi olyat nem mutat, ami miatt el lehetnék ájulva. Ezért nem lesz vége a basztatásnak 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
hnap simthék szépen higgadjanak le, és értékeljék a 4. negyedben nyújtott teljesítményüket, mert az maga volt a gyalázat. majdnem elbukták a meccset. végre elvesztettük a szüzességünket, legközelebb ez már nem fog beleférni.
még mindig 600 a vérnyomásom.
persze azért hatalmas öröm-bódottág 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Grat az első PO győzelemhez, nehezen is de megvan! Reméljük ez lesz az utolsó is egyben. 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
azt nem érdemelte volna meg Ryan, amit kapott volna vereség esetén, így örülök a győzelmeteknek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.berger90
ŐŐŐ Ryan basztatásnak nincs vége 😊

Egyébként grat 😊Gyurma Pappa
Haters gonna hate. Nyilván jogtalanul lett Player of the Game, de nagy része van a meccsben. Ő az irányítónk, a balfaszkodásai ellenére is.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
grat a győzelemhez.

viszont azt meg kell jegyezni, hogy sokszor annyira amatőrök voltak a HC-k...mind a kettő. Smith is az uccsó FG előtt 18 másodperccel kért időt, miközben simán lepörgethette volna két másodpercre az órát..de PC se volt jobb.

és a stílusos befejezés az tetszett 😀
gyanús h Jones élete egyetlen INT-je lesz

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.berger90
ŐŐŐ Ryan basztatásnak nincs vége 😊 Gyurma Pappa
:]


több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
hát ez kibaszottul jó érzés! 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 624 — Egyéb témák lakó
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.berger90
ŐŐŐ Ryan basztatásnak nincs vége 😊

Egyébként grat 😊

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szép volt srácok, gratulálok, így tovább!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Köszönöm srácok, hogy jövő héten is lesz még munkám!

Életem legjobb, legérzelmesebb győzelme volt ez. Bevallom megkönnyeztem, hatalmas sportélmény!
több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Hihetetlen meccs volt. Többszörös szívroham közeli helyzet, mindkét oldalon. Gratulálok és SuperBowl győzelmet kívánok!!!!
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Remélem most átszakadt az a bizonyos gát...Abraham sérüléséről van valami ?


több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Beatle_60 Atlanta Falcons 38
Megvaaaan
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
YEAAAAH