Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
ez annyira botrányosan fos, hogy muszáj megosztanom 😀

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Csak nem fog újra olyan jól játszani a 49ers (Kaep) mint a múlthéten, legyen Battle of the Birds Vol.2 a SB-ra. 😊Beatle_60
De csak ha meggyalázzuk Flaccot, mert már baromira unom hogy jobbnak tartják Ryannél. Ha veszíteni kell a döntőben, akkor inkább a Pats ellen.kaszo
DÖNTŐBE CSAK MADARAT!!!!!!!!!!!!! :d
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Cliff Matthews got the majority of snaps at right end after John Abraham aggravated his ankle injury in the Divisional Round.
The Falcons fully expect Abraham to suit up in Sunday's NFC Championship Game, but he could be limited to a situational pass-rushing role. That would leave Matthews, a 2011 seventh-round pick with zero career starts and six career tackles under his belt, to pick up the slack again. It's an area for the Niners to attack.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Csak nem fog újra olyan jól játszani a 49ers (Kaep) mint a múlthéten, legyen Battle of the Birds Vol.2 a SB-ra. 😊Beatle_60
De csak ha meggyalázzuk Flaccot, mert már baromira unom hogy jobbnak tartják Ryannél. Ha veszíteni kell a döntőben, akkor inkább a Pats ellen.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Despite Abraham's ankle injury, #Falcons believe defensive end will be ready for NFC title game


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Falcons DE John Abraham (ankle) was limited in Wednesday's practice. SS William Moore was spotted with a black cast around his right hand at Wednesday's practice.
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Csak nem fog újra olyan jól játszani a 49ers (Kaep) mint a múlthéten, legyen Battle of the Birds Vol.2 a SB-ra. 😊Beatle_60
Örülnék ha a Rams elleni formáját hozná amit idegenben nyújtott..😊
Szerintem is úgy lenne kerek ha Ray Lewis gratulálna Gonzaleznek a SB után...😊


több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a cikk szerint azért lett jó a Seahawks (Wilson) a második félidőben, mert Abraham nem játszott...
jó lenne ha egy 80%-os állapotban megint lenne, csak most játssza is végig a meccset!!
 bleacherreport.com/articles/1486209-nfc-championship-abrahams-ankle-needed-to-help-falcons-contain-kaepernick
több mint 11 éve
Beatle_60 Atlanta Falcons 38
Csak nem fog újra olyan jól játszani a 49ers (Kaep) mint a múlthéten, legyen Battle of the Birds Vol.2 a SB-ra. 😊
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
megérkezett..tartsuk otthon..😊



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Örülök hogy ebbe a topicba is maradandót alkothattam 😀Toca
Túlzásokba ne essünk 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000126999/Mike-Nolan-s-advantage
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Akkor PO nélkül csak 8-0, igaza van Tocának. 😊

Ha a PO mérlegetek 1-1, akkor nem lehet 9-0 az alapszakasz és 9-1 PO-val együtt. 😊somoskovig
nem is írtam, hogy az alapszakaszban, csak azt, hogy "az NFC West ellen" 😀 nézzétek el, hogy kiment az emlékezetemből a Cards elleni csúfos vereség.shawnka
Igazából nem lényeg azon felül, hogy keresem a témákat ahova írogathatok hogy ne tanuljak. Mondjuk még igazam is volt részben így pláne plusszos 😀 Örülök hogy ebbe a topicba is maradandót alkothattam 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Akkor PO nélkül csak 8-0, igaza van Tocának. 😊

Ha a PO mérlegetek 1-1, akkor nem lehet 9-0 az alapszakasz és 9-1 PO-val együtt. 😊somoskovig
nem is írtam, hogy az alapszakaszban, csak azt, hogy "az NFC West ellen" 😀 nézzétek el, hogy kiment az emlékezetemből a Cards elleni csúfos vereség.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Akkor PO nélkül csak 8-0, igaza van Tocának. 😊

Ha a PO mérlegetek 1-1, akkor nem lehet 9-0 az alapszakasz és 9-1 PO-val együtt. 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
jaigen, erről majdnem elfeledkeztem: Mike Smith eddig 9-0 az NFC West ellen.shawnka
Mondjuk az utolsó sem rajta múlt 😀
Meg ezek a legsemmitmondóbb statok, főleg a palyoffban 😊Toca
ha a playoffot is nézzük, akkor 9-1 😀shawnka
Ne haragudj de ez a szám nem lehet valid , mert azt jelentené hogy 0-1-el álltok Playoffba, tekintve hogy a Seahawksot elvertétek nem állhattok 0-1el 😀Toca
2008, Cardinals? shawnka
De akkor is max 10-1 el állhattok mert el vertétek a Hawkst 😛 😀Toca
huh, nagyon meg vagy zavarodva 😀

2008: Rams(W), Cardinals(L)
2009: Cardinals(W)
2010: Rams(W), Cardinals(W), 49ers(W), Seahawks(W)
2011: Seahawks(W)
2012: Cardinals(W), Seahawks(W)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
jaigen, erről majdnem elfeledkeztem: Mike Smith eddig 9-0 az NFC West ellen.shawnka
Mondjuk az utolsó sem rajta múlt 😀
Meg ezek a legsemmitmondóbb statok, főleg a palyoffban 😊Toca
ha a playoffot is nézzük, akkor 9-1 😀shawnka
Ne haragudj de ez a szám nem lehet valid , mert azt jelentené hogy 0-1-el álltok Playoffba, tekintve hogy a Seahawksot elvertétek nem állhattok 0-1el 😀Toca
2008, Cardinals? shawnka
De akkor is max 10-1 el állhattok mert el vertétek a Hawkst 😛 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
jaigen, erről majdnem elfeledkeztem: Mike Smith eddig 9-0 az NFC West ellen.shawnka
Mondjuk az utolsó sem rajta múlt 😀
Meg ezek a legsemmitmondóbb statok, főleg a palyoffban 😊Toca
ha a playoffot is nézzük, akkor 9-1 😀shawnka
Ne haragudj de ez a szám nem lehet valid , mert azt jelentené hogy 0-1-el álltok Playoffba, tekintve hogy a Seahawksot elvertétek nem állhattok 0-1el 😀Toca
2008, Cardinals?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
jaigen, erről majdnem elfeledkeztem: Mike Smith eddig 9-0 az NFC West ellen.shawnka
Mondjuk az utolsó sem rajta múlt 😀
Meg ezek a legsemmitmondóbb statok, főleg a palyoffban 😊Toca
ha a playoffot is nézzük, akkor 9-1 😀shawnka
Ne haragudj de ez a szám nem lehet valid , mert azt jelentené hogy 0-1-el álltok Playoffba, tekintve hogy a Seahawksot elvertétek nem állhattok 0-1el 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
jaigen, erről majdnem elfeledkeztem: Mike Smith eddig 9-0 az NFC West ellen.shawnka
Mondjuk az utolsó sem rajta múlt 😀
Meg ezek a legsemmitmondóbb statok, főleg a palyoffban 😊Toca
ha a playoffot is nézzük, akkor 9-1 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
jaigen, erről majdnem elfeledkeztem: Mike Smith eddig 9-0 az NFC West ellen.shawnka
Mondjuk az utolsó sem rajta múlt 😀
Meg ezek a legsemmitmondóbb statok, főleg a palyoffban 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
jaigen, erről majdnem elfeledkeztem: Mike Smith eddig 9-0 az NFC West ellen.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
“We anticipate John will be back out practicing with us before the end of the week,” Smith said.

Oppáré ez ki is ment a fejemből:
Coach Smith: Mike Nolan was a big part of this San Francisco team. He's very familiar with them, which will help us out. #RiseUpempty taxi
csak az a baj, hogy közben egy rakat játékos kicserélődött, meg az edzői stáb plusz a FO 😀 szóval olyan őrült nagy segítség nem lesz.petey
Of San Fran's 17 Pro Bowlers or alternates, 12 of them were drafted or signed during Mike Nolan's tenure. He might know Niners a bit.empty taxi
hát ez akkor automatikus win nektek 😂

semmi pluszt nem jelent ez. ismeri őket hogy mit vacsoráznak, vagy mi? 😊petey
Esetleges gyenge pontok pl.? Vagy nektek olyan nincs? 😂
Egyébként tényleg nem ezen fog múlni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
“We anticipate John will be back out practicing with us before the end of the week,” Smith said.

Oppáré ez ki is ment a fejemből:
Coach Smith: Mike Nolan was a big part of this San Francisco team. He's very familiar with them, which will help us out. #RiseUpempty taxi
csak az a baj, hogy közben egy rakat játékos kicserélődött, meg az edzői stáb plusz a FO 😀 szóval olyan őrült nagy segítség nem lesz.petey
Of San Fran's 17 Pro Bowlers or alternates, 12 of them were drafted or signed during Mike Nolan's tenure. He might know Niners a bit.empty taxi
hát ez akkor automatikus win nektek 😂

semmi pluszt nem jelent ez. ismeri őket hogy mit vacsoráznak, vagy mi? 😊

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts

A csapat lista az érdekes!!!!!!!!!!!!!!!! 😀😀😀 (32)6atos
Azt néztem én is. 😊csizizoli
ez nem azért van, mert úgy gondolják, hogy SB-t nyerünk, hanem azért mert alapszakasz legjobb mérleggel rendelkezünk 😊Buga
az én szememben akkor is azt jelenti, hogy Super Bowl-t nyerünk!! 😀Sugar611
letrade 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?