Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
egyébként nem kevés tollerancia kell az eredménykövetéshez. borzalom ami ott megy ellenünk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
és természetesen üdvözlöm az elmúlt napokban regisztrált szurkolóinkat, akik már csak órákra vannak attól, hogy betaláljanak ide is.shawnka
ezen besírtam 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Na gyerekek.
Húzzuk be!

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
és természetesen üdvözlöm az elmúlt napokban regisztrált szurkolóinkat, akik már csak órákra vannak attól, hogy betaláljanak ide is.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
6 perc. Most akkor elmondanám: nyolc éve várok egy ilyen meccsre közte volt egy brutálisan szar szezon Petrinoval, előtte a Vick-bootrány, és akkor azt hittem már sose lesz csapatunk. Most egy hihetetlen dolog kapujában vagyunk a liga leglenézettebb csapatával, akik ennek ellenére magasan a legjobbak. Akármi történik, büszkék maradunk, ugye?

RISE UP!!!!berger90
a Seahawks meccs vége és az alapszakasz már a miénk. ha szezon előtt ezt mondja nekem valaki, akkor gondolkodás nélkül aláírom.

lehet kapzsi vagyok, de ha már itt vagyunk, akkor ne most essünk ki!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
6 perc. Most akkor elmondanám: nyolc éve várok egy ilyen meccsre közte volt egy brutálisan szar szezon Petrinoval, előtte a Vick-bootrány, és akkor azt hittem már sose lesz csapatunk. Most egy hihetetlen dolog kapujában vagyunk a liga leglenézettebb csapatával, akik ennek ellenére magasan a legjobbak. Akármi történik, büszkék maradunk, ugye?

RISE UP!!!!

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
na urak. jó szórakozást mára, szerintem az eredménykövető nélkülem is robogni fog.shawnka
ne hagyj egyedül minket! 😕 😀berger90
hogy merészeled?? 😀
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem leszünk egyedül. 😊 jóég mennyire izgulok.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
na urak. jó szórakozást mára, szerintem az eredménykövető nélkülem is robogni fog.shawnka
ne hagyj egyedül minket! 😕 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
na urak. jó szórakozást mára, szerintem az eredménykövető nélkülem is robogni fog.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
hatalmas video Tonyval, család és a pályafutás. Fai elég jól dobja a labdát..
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
kezdhetnénk már..... nfl sunday néztem kapálnék elég feszült volt remélem nem is fog megnyugodni
több mint 11 éve
Beatle_60 Atlanta Falcons 38
Akkor hajrá ma este, jó meccset, és Falcons sikert! 😊
több mint 11 éve
szabi79 4
még 2 óra... de lassan telik az idő..
nagyon szurkolok a srácoknak, remélem megajándékoznak egy győzelemmel így a szar napom végére.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon remélem hogy nem futunk bele egy tavalyi Giants meccsbe.
Legjobbakat estére uraim!Kenny
Na akkor ebben teljes az egyetértés, mi sem szeretnénk egy tavalyi Giants meccsbe belefutni 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Nagyon remélem hogy nem futunk bele egy tavalyi Giants meccsbe.
Legjobbakat estére uraim!

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
én már alig bírom kivárni a 9 órát!!!!!!!!!!!!!!!!Sugar611
én is kész vagyok el is megyek egyet edzeni....... ááááááááááááááááááááááá
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
én már alig bírom kivárni a 9 órát!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
 www.youtube.com/watch?NR=1&v=Yj4adkzV4Io
vmiért nem volt linkelve. mekkora ember..

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
megmondom őszintén én zakót várok, aztán remélem, hogy nagyot fogok csalódni... 😊peach
Adhat erőt az előző heti győzelem. A védelmetek egyik leggyengébb pontja a passrush pedig egy option Qb ellen nem annyira lényeges. Otthon játszotok, Crabtree pedig lehet,hogy fejben nem lesz ott, Smith pedig biztosan nem 100%-os.

Ugyanakkor én valahogy nem érzem a csapat teljesítményét meggyőzőnek. Remélem nme haragszotok meg érte. Minket legyőztetek, de adtátok jeleit annak,hogy nincs minden rendben, és lehet,hogy nem csak egyszeri kisiklás volt a kócsing jellege a 2. félidőben. Hárbó akármekkora paraszt, sokkal jobban motivál!
A 9ers tanult a mi első félidőnkből, és nem fogják elkövetni ugyanazokat a hibákat mint mi!
Ráadásul azt sem tudom mondani,hogy TE-ben gyengébbek lennének mint mi voltunk. Wideoutban jobbak is szerintem.
Ami érdekes,hogy ha megszerzitek a vezetést, ami mondjuk 2 birtoklás meg lesz, képes-e Capy fiú lemásolni RW passzjátékát. Szerintem nem!

Kicsit nekik is, kicsit nektek is szorítok!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
megmondom őszintén én zakót várok, aztán remélem, hogy nagyot fogok csalódni... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Falcons DE John Abraham (questionable, ankle) participated in team drills during Friday's practice.
Although Abraham was officially "limited," it was his first participation in team drills of the week. Abraham is going to be active for Sunday's NFC title matchup with the San Francisco. Whether Atlanta's top pass rusher will be effective on the field -- or be able to last four quarters -- remains to be seem.



John Abraham (questionable, ankle) expects to start Sunday versus the 49ers in the NFC Championship game.
"I feel good," Abraham said. "My workload was ramped up every day as the week progressed. Everyone is hurt at this time of year, but this is the NFC championship, so we all have to go." Coach Mike Smith believes Abraham can still push off his foot well enough to get pressure on dangerously elusive QB Colin Kaepernick. 6atos
helyes. kell is nagyon!

Mindig jövőre
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
hú..de várom már....Keano
+1 😀Sugar611
ma! ma! maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
nyerünk!
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Falcons DE John Abraham (questionable, ankle) participated in team drills during Friday's practice.
Although Abraham was officially "limited," it was his first participation in team drills of the week. Abraham is going to be active for Sunday's NFC title matchup with the San Francisco. Whether Atlanta's top pass rusher will be effective on the field -- or be able to last four quarters -- remains to be seem.



John Abraham (questionable, ankle) expects to start Sunday versus the 49ers in the NFC Championship game.
"I feel good," Abraham said. "My workload was ramped up every day as the week progressed. Everyone is hurt at this time of year, but this is the NFC championship, so we all have to go." Coach Mike Smith believes Abraham can still push off his foot well enough to get pressure on dangerously elusive QB Colin Kaepernick.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
hú..de várom már....Keano
+1 😀