Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Korán kezdenék aggódni, de ha nem sikerül jól fiatalítani, főleg a védelem oldalán, akkor jövőre egy feléledő Saints, egy potens SuperCam eléggé bajos lesz. A divízió megnyerése nagyon komoly kihívásnak tűnik. White azért még 2-3 évig meghatározó lesz szerintem. Jövőre kíváncsian várom Ewing (FB) felépülését és hogy tud-e valami új dimenziót hozni a futójátékba.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Kicsit kómásan, 4 óra alvás után, és nem sokkal nyugodtabban...
Először is imádkozzunk, hogy Ryan sérülése ne legyen súlyos, ha műteni kell, az nem jó ómen.
Valaki írta, hogy ez lehetett az utolsó év és 3-4 évente kell a frissítés. Tavaly ez megvolt a stábban. Idén én azt várom, hogy szétszedik a keretet és jövőre 7-8 meghatározó játékos kicserélődik a csapatban. Én Grimest csak akkor tartanám meg, ha fillérekért aláír. Ott figyelt a keretben +10 millás szerződéssel és egy kurva snapet nem játszott és az elmúlt két-három szezonban többet volt sérült, mint egészséges.
A gondom: Ryan mega-szerződést fog kapni (120 milla körül)... ehhez csak gratulálni tudok, szopassuk magunkat és szűkítsük a mozgásterünket. Eddig se volt túl nagy. Bár igaz, hogy Ryannek idén is komoly salary-je volt, ha jobban sikerül elosztani a következő 6 évre, úgy talán még pozitívum is lenne.
Remélem jövőre Davis (QB) leveri McCown-t és kicsit megzörgeti a harasztot Ryan mögött, mert Matty Ice helyett szívesebben látnám Matty Hot-t.deadmike
Üdv. újra itt. Már vagy 2 hónapja elindultál Atlantába és nem voltál net közelben? 😀😀😀

Igen kellenek a frissítések, nem tudom mennyi lóvé szabadul fel pl. #23 #22#33után biztos kicsit több mozgásterünk lehet cca. 16.5m

Updating an earlier item, Matt Ryan has been diagnosed with a sprained AC joint in his left (non-throwing) shoulder, and will not require surgery.

Tony Gonzalez told reporters after Sunday's NFC Championship Game loss that he's "probably" going to retire this offseason.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Nem kezelem kész tényként, csak a legtöbb helyen erről írnak, hogy a Brees-szerződés lehet az alapja. Illetve majd Flacco új szerződése is mérföldkő lehet a tárgyalások során.
 www.rotoworld.com/player/nfl/4637/matt-ryan
"Per Glazer, Atlanta is prepared to offer Ryan a "mega-contract" after the season no matter how the rest of the playoffs turn out."

Mondjuk visszanézve ha Whitenél dobnak zászlót (igaz háttal állt a zebra) akkor 4-ből 6yrd-t kellett volna megoldani. De ez már a múlt....6atos
5 yardon belül volt a kontakt, és az eldobás pillanatában pont elengedte a LB, azt ott soha nem fogják ilyen helyzetben bedobni. 0-0-nál talán, de ilyen szituban, ennyire nehezen eldönthető szabálytalanságot nem fognak bedobni. De nem ezen múlott.
Nem kelett volna inkább futást hívni a 3&4-re az utolsó drive utolsó előtti play-ében?burzum
Jó kérdés. Mivel 3,5 yardot átlagolt a teljes futóegység a meccsen, így nem biztos, hogy elég lett volna. Az más kérdés, hogy mindenki tudta, hogy mi fog következni.

A legnagyobb baj 4&4-nél az volt, hogy a "hot reciever" White volt, és szokásától eltérően rosszul is futotta meg a route-ot. Most, hogy ez jó védekezés volt, vagy az ő hibája, az más kérdés.
A gondom: Ryan mega-szerződést fog kapni (120 milla körül)... ehhez csak gratulálni tudok, szopassuk magunkat és szűkítsük a mozgásterünket. deadmike
Na, erre azért ne igyál mérget. 20 milla/évet Drew Brees megkapta, de már Peyton sem érte el. Oké, hogy Matty sokkal fiatalabb, de reálisan, egyszerűen nem ér évi 20 milliót. 15, talán, de csapat anyagi helyzetét elnézve, ha nem várható 2014-re cap ugrás, akkor még ebben sem vagyok biztos. Szerencsétek van annyiban, hogy Matty nem lesz FA 2014-ig, szintén Drew-hoz hasonlóan szerintem nem lesz idén szerződés.Gyurma Pappa
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Nem akarok itt károgni nektek, de nekem az az érzésem volt a szezon előtt, hogy nektek ez az utolsó nagy sansz, Ti is felsoroltátok már, hogy kik akik távozhatnak, ha ehhez hozzáveszem, hogy White is 32 körül lesz, akkor itt igen jólsikerült draftra van szükség, hogy még egy ekkora esélyetek legyen, mert - elsősorban - a védelemben nem nagyon látszik az utánpótlás. Jön ugye Ryan megadealje (6 év 100 milláról beszélnek), azt azért nehéz úgy elosztani, hogy éves szinten 10 misi alatt legyen.

Amúgy nagyon komoly szezont toltatok, picit mókás lett volna ha végigmentek a mezőnyön úgy, hogy csak divrivális ver el Titeket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Mondjuk visszanézve ha Whitenél dobnak zászlót (igaz háttal állt a zebra) akkor 4-ből 6yrd-t kellett volna megoldani. De ez már a múlt....6atos
5 yardon belül volt a kontakt, és az eldobás pillanatában pont elengedte a LB, azt ott soha nem fogják ilyen helyzetben bedobni. 0-0-nál talán, de ilyen szituban, ennyire nehezen eldönthető szabálytalanságot nem fognak bedobni. De nem ezen múlott.
Nem kelett volna inkább futást hívni a 3&4-re az utolsó drive utolsó előtti play-ében?burzum
Jó kérdés. Mivel 3,5 yardot átlagolt a teljes futóegység a meccsen, így nem biztos, hogy elég lett volna. Az más kérdés, hogy mindenki tudta, hogy mi fog következni.

A legnagyobb baj 4&4-nél az volt, hogy a "hot reciever" White volt, és szokásától eltérően rosszul is futotta meg a route-ot. Most, hogy ez jó védekezés volt, vagy az ő hibája, az más kérdés.
A gondom: Ryan mega-szerződést fog kapni (120 milla körül)... ehhez csak gratulálni tudok, szopassuk magunkat és szűkítsük a mozgásterünket. deadmike
Na, erre azért ne igyál mérget. 20 milla/évet Drew Brees megkapta, de már Peyton sem érte el. Oké, hogy Matty sokkal fiatalabb, de reálisan, egyszerűen nem ér évi 20 milliót. 15, talán, de csapat anyagi helyzetét elnézve, ha nem várható 2014-re cap ugrás, akkor még ebben sem vagyok biztos. Szerencsétek van annyiban, hogy Matty nem lesz FA 2014-ig, szintén Drew-hoz hasonlóan szerintem nem lesz idén szerződés.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
biztos, hogy lesz változás és kell is. gonzo, turner, m.peterson, mcclure mind kifele megy már, dunta és samuel szintén. nyílván márcsak a morál és az öltöző is érezni fogja a hiányukat... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Kicsit kómásan, 4 óra alvás után, és nem sokkal nyugodtabban...
Először is imádkozzunk, hogy Ryan sérülése ne legyen súlyos, ha műteni kell, az nem jó ómen.
Valaki írta, hogy ez lehetett az utolsó év és 3-4 évente kell a frissítés. Tavaly ez megvolt a stábban. Idén én azt várom, hogy szétszedik a keretet és jövőre 7-8 meghatározó játékos kicserélődik a csapatban. Én Grimest csak akkor tartanám meg, ha fillérekért aláír. Ott figyelt a keretben +10 millás szerződéssel és egy kurva snapet nem játszott és az elmúlt két-három szezonban többet volt sérült, mint egészséges.
A gondom: Ryan mega-szerződést fog kapni (120 milla körül)... ehhez csak gratulálni tudok, szopassuk magunkat és szűkítsük a mozgásterünket. Eddig se volt túl nagy. Bár igaz, hogy Ryannek idén is komoly salary-je volt, ha jobban sikerül elosztani a következő 6 évre, úgy talán még pozitívum is lenne.
Remélem jövőre Davis (QB) leveri McCown-t és kicsit megzörgeti a harasztot Ryan mögött, mert Matty Ice helyett szívesebben látnám Matty Hot-t.
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Nem kelett volna inkább futást hívni a 3&4-re az utolsó drive utolsó előtti play-ében?
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Passing CP/AT YDS TD INT
M. Ryan 30/42 396 3 1


Receiving REC YDS TD LG
J. Jones 11 182 2 46T
R. White 7 100 0 23
T. Gonzalez 8 78 1 16
H. Douglas 3 31 0 22

FURÁS: 23/81YRD itt a baj

Mondjuk visszanézve ha Whitenél dobnak zászlót (igaz háttal állt a zebra) akkor 4-ből 6yrd-t kellett volna megoldani. De ez már a múlt....
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
szóval most, hogy holtszezon van, mondom a needeket:

-MLB -> Spoon mellé kell még egy meghatározó játékos a védelembe, ez nem kérdés.
-DE -> hagy ne magyarázzam
-TE -> bízom benne, hogy marad Gonzo, de Eifert nagyon jól fog illeszkedni ebbe a támadósorba.
-RB -> Rodgers és Snelling csinálnak szép dolgokat, de egyikőjük sem igazi feature back.
-CB -> Samuel öreg, Grimes jövője kérdéses, Dunta Dunta, Owens és McClain meg hiába király, kell még ember.

Ezek volnának égetőek. Az MLB kivételével mindent meg tudunk oldani áprilisban, bár ha Dent így fejlődik, akkor nem is biztos, hogy kell oda ember.shawnka
Egyet értek már írtamhogy egy Loftonnal kevesebb ez a csapat és ezt most is bizonyították. Tudom írtátok hogy nem egy D-BLOCK ugri- bugri beleugatom a keményet a kamerába alak csak hát amíg Ő 140tcl csinál és a helyén 60-70 végzünk addig szerintem nincs miről beszélni, bizonyítja a futott TD-k amikre semmi reakciónk nem volt ütés nélkül mentek át.(rossz döntés volt elengedni)
Nagyon jól látták hogy az LB bal oldal használhatatlan ez volt még ami döntött a meccsen a kampósorrúQB-nek futnia sem kellett.

DE igen..... kell ennyi
TE maradhatna a sírós szemű öreg nagyon nagyot játszott az egész idényben
RB kell és kész
CB ahogy írtad csak Duntánál mint már írtam kuka jövőre nem lesz meghatározó ember kivéve ha jól pörög fel Grimes
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
az a baj, hogy megint el chockerkedtük. ryan fumblija és matthews büntije volt a kulcspont. ha csak a kettőből legalább az egyik nincs nyerünk. és az a baj, hogy megint pánik volt. megfigyelhető, hogy a félidő után mindig szopóágon vagyunk. rendben, hogy a meccsek elején nagyon megy, de ha meccselni nem tudnak az edzőink akkor baj van. megint érthetelen volt a coach staff munkája. és az a baj, hogy mind a hawk ellen, mind tegnap a játékosok is pánikolnak, sajnos ryan is. a végén pl. nem is értettem : julio élete meccsét játsza, alap hogy akkor feldobom neki mikor 1v1ben van, úgyis leszedi. vagy gonzo tök üres az endzoneban. de nem whitenak 4 yardért ami akkor sincs meg ha elkapja. ez sztem egyértelműen edzői baki, szólni kéne, hogy nyugi gyerekek, időt kérünk, megbeszéljük stb... vagy az egyik 3&outnal amikor két játékot is screenre hívok rodgerse egymás után, mikor tarthatatlanak a WR-ek. és az, hogy a 2. félidőben nem szereztünk pontot mindent elárul sajnos. elég csak a statokat megnézni. azért jó menet volt, de amíg ilyen hibákat követünk el és fejben nem vagyunk ott végig addig kár SB-ről beszélni.

csak én érzem e azt, hogy ebben a keretben ennyi volt? 4 éve van együtt ennek a bandának a magja. ez elég hosszú idő. olyan mint a fociban, oda is kell mindig 3-4 évente egy nagyobb vérátömlesztés. szerintem ránk is ez a sors vár, azt hiszem megint kell majd pár év mire komoly tényezők leszünk....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Sajnáltam hogy kikaptatok tegnap, mert sokakkal ellentétben nekem szimpatikus csapat a Falcons! De legalább egyet már előre lépett a csapat és sikerült győzni a PO-ban, jövőre még tovább menetelhettek, mert nagyon erős ez a gárda! 😊

Sok sikert jövőre! 😉
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Szerintetek ki a jobb QB Ryan vagy Flacco?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Egy kérdésem volt a meccs után. Az utolsó play-jel mi volt a terv???gabokocka
Bocsi, hogy belevau, de ezt én sem értettem. Van egy olyan játékosotok, aki az előző meccsen pont ugyan ilyen Hail Mary szituációban leszedte a labdát, akkor szerintem egyértelmű, hogy az esélyt megadnám. Sajnálom, hogy kiestetek, inkább ti nyerjetek, mint a 49ers!
Üdv: Egy Giants Fanbalu10
correction, Gabó Panthers érzelmű karakter.
Üdv: Egy Falcons Fan
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Én először is köszönnék Deadmike-nak üdv örülök hogy vissza jöttél remélem maradsz is jó volt látni hogy van egy Falcons-os blog is amikor mindenki leírja őket pedig az utóbbi 5 évben 4 szer voltak rájátszásban -az hogy milyen eredménnyel azt most ne firtassuk-. Másodjára szerintem is most már a D# kéne kicsit keményíteni jók csak már kezdenek öregedni Ambraham-nak is van még talán 1-2 éve Dunte se fiatal már se Asante. Ha a D#-t fel erősítik akkor ezzel a csapatal akár 2-3 SB-t is nyerhetünk de hogy annyit játszanánk az biztos
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egy kérdésem volt a meccs után. Az utolsó play-jel mi volt a terv???gabokocka
Bocsi, hogy belevau, de ezt én sem értettem. Van egy olyan játékosotok, aki az előző meccsen pont ugyan ilyen Hail Mary szituációban leszedte a labdát, akkor szerintem egyértelmű, hogy az esélyt megadnám. Sajnálom, hogy kiestetek, inkább ti nyerjetek, mint a 49ers!
Üdv: Egy Giants Fan

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Egy kérdésem volt a meccs után. Az utolsó play-jel mi volt a terv???

Amúgy sztem a gameplan jó volt, működött, ahhoz hogy egy erősebb kerettel rendelkező csapatot megverj, hibátlanul kell játszani, nem sikerült.gabokocka
nem tudta feldobni a válla miatt.

a hibátlansághoz meg annyit, hogy szerintem a 2 turnover kivételével igenjó meccset játszott Matty. az a kettő viszont lélekben megborított mindenkit.shawnka
Akkor menjen fel a csere QB és dobja fel az endzoneba. Sztem Smith megint nem volt képben a meccs végén, csakúgy mint legutóbb.
Természetesen nem lehet úgy dominálni egy egész meccset, mint ahogy tettétek az első félidő jelentős részében, de olyan hibát, mint a második, nem lehet elkövetni. Mondjuk a Frisco is bénázott egy kört, de a végén ők jöttek ki jobban a buliból. Pedig nektek szurkoltam 😕gabokocka
NFC South pride? 😛

Amúgy a két hibából tényleg a második volt a döntő. A picket meg nem adnám Mattynek. Roddy elcsúszott, szerencsétlenül jött ki, megesik. Viszont az a snap...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Egy kérdésem volt a meccs után. Az utolsó play-jel mi volt a terv???

Amúgy sztem a gameplan jó volt, működött, ahhoz hogy egy erősebb kerettel rendelkező csapatot megverj, hibátlanul kell játszani, nem sikerült.gabokocka
nem tudta feldobni a válla miatt.

a hibátlansághoz meg annyit, hogy szerintem a 2 turnover kivételével igenjó meccset játszott Matty. az a kettő viszont lélekben megborított mindenkit.shawnka
Akkor menjen fel a csere QB és dobja fel az endzoneba. Sztem Smith megint nem volt képben a meccs végén, csakúgy mint legutóbb.
Természetesen nem lehet úgy dominálni egy egész meccset, mint ahogy tettétek az első félidő jelentős részében, de olyan hibát, mint a második, nem lehet elkövetni. Mondjuk a Frisco is bénázott egy kört, de a végén ők jöttek ki jobban a buliból. Pedig nektek szurkoltam 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Egy kérdésem volt a meccs után. Az utolsó play-jel mi volt a terv???

Amúgy sztem a gameplan jó volt, működött, ahhoz hogy egy erősebb kerettel rendelkező csapatot megverj, hibátlanul kell játszani, nem sikerült.gabokocka
nem tudta feldobni a válla miatt.

a hibátlansághoz meg annyit, hogy szerintem a 2 turnover kivételével igenjó meccset játszott Matty. az a kettő viszont lélekben megborított mindenkit.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Egy kérdésem volt a meccs után. Az utolsó play-jel mi volt a terv???

Amúgy sztem a gameplan jó volt, működött, ahhoz hogy egy erősebb kerettel rendelkező csapatot megverj, hibátlanul kell játszani, nem sikerült.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nyakonszúrtak egy Falcons-szurkolót rögtön a meccs után
 www.wsbtv.com/news/news/local/fan-fight-leaves-1-injured/nT3Nm/

Elképesztő :S Jobbulást neki!

Mindig jövőre
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
szóval most, hogy holtszezon van, mondom a needeket:

-MLB -> Spoon mellé kell még egy meghatározó játékos a védelembe, ez nem kérdés.
-DE -> hagy ne magyarázzam
-TE -> bízom benne, hogy marad Gonzo, de Eifert nagyon jól fog illeszkedni ebbe a támadósorba.
-RB -> Rodgers és Snelling csinálnak szép dolgokat, de egyikőjük sem igazi feature back.
-CB -> Samuel öreg, Grimes jövője kérdéses, Dunta Dunta, Owens és McClain meg hiába király, kell még ember.

Ezek volnának égetőek. Az MLB kivételével mindent meg tudunk oldani áprilisban, bár ha Dent így fejlődik, akkor nem is biztos, hogy kell oda ember.shawnka
Kiegészítés:
RG -> McClure visszavonul szvsz, Konz megy a helyére, így megint lukas lesz a fal.
+1 KR/PR -> Quizz nem rossz, de nem az igazi, Douglas meg soha nem volt meggyőző.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
szóval most, hogy holtszezon van, mondom a needeket:

-MLB -> Spoon mellé kell még egy meghatározó játékos a védelembe, ez nem kérdés.
-DE -> hagy ne magyarázzam
-TE -> bízom benne, hogy marad Gonzo, de Eifert nagyon jól fog illeszkedni ebbe a támadósorba.
-RB -> Rodgers és Snelling csinálnak szép dolgokat, de egyikőjük sem igazi feature back.
-CB -> Samuel öreg, Grimes jövője kérdéses, Dunta Dunta, Owens és McClain meg hiába király, kell még ember.

Ezek volnának égetőek. Az MLB kivételével mindent meg tudunk oldani áprilisban, bár ha Dent így fejlődik, akkor nem is biztos, hogy kell oda ember.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
persze, hogy nem. már az elején tudni lehetett, hogy nem ő lesz itt a young stallion, de elégedett voltam vele. dunta meg khmm.. még mindig túlértékeltnek gondolom

Mindezt fél kézzel hozta, néha szó szerint. 😊
mind tudjuk, hogy nem Asante a legjobb CB-nk.shawnka
most statokra gondoltam, minden bántás nélkül

Gyurma Pappa
deadmike
hosszútávra már csak ezért sem megoldás... Gyurma Pappa
deadmike
Dunta gyenge, sokszor mentette meg a seggét idén Decoud.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Az eredménykövetőbe is beírtam, ide is beírom, mert nyomja a bögyömet. Van 3 időkérésed. 3&4, nem kérsz időt. Nem sikerül, 4&4. Ha nem sikerül, vesztettél. Természetesen nem kérsz időt, inkább gyorsan felállsz,, hadd szóljon. A kameraállásból nagyon úgy tűnt, ha White elkapja a labdát, akkor se lett volna first down. A 3 időkérésnek volt jelentősége így utólag. füligjimmy
az szerintem nem volt baj. neki kellett menni gyorsan, az működött egész évben. más kérdés, hogy szerintem ilyen szituációban most kereste idén először Roddy-t. Gonzalez ott integetett üresen az endzone-ban, JJ meg 1az1-ben volt a szélén. shawnka
Ezért nem lehet elítélni Ryant hogy a kedvenc célpontját választotta,nyilván benne bízik a legjobban.Kenny
nem is ítéltem el 😊

a first down viszont teljesen érthető volt. másfél perc volt vissza, szépen le lehetett volna ott pörgetni, hogy a TD után ne maradjon már idejük. remek elgondolás volt, de az a clutchság, ami egész évben jött, az most ütött vissza. ez van, valamit valamiért.