Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
FA Running Backs6atos
Hát nekem egyik sem tetszik igazán.
Köszi a listát!kaszo
 en.wikipedia.org/wiki/Montee_Ball
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
FA Running Backs6atos
Hát nekem egyik sem tetszik igazán.
Köszi a listát!
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
FA Running Backs

Steven Jackson (Player Option)
Reggie Bush
Rashard Mendenhall
Cedric Benson
Shonn Greene
Bernard Scott
Felix Jones
Peyton Hillis
Brandon Jacobs
Danny Woodhead
Rashad Jennings
La'Rod Stephens-Howling
Justin Forsett
Javon Ringer
Ronnie Brown
Tim Hightower
Chris Rainey
Kevin Smith
Brian Leonard
Mike Goodson
Jalen Parmele
Ryan Grant
Steve Slaton
Thomas Jones
Joseph Addai
Mewelde Moore
Cadillac Williams
Jackie Battle
Kahlil Bell
Ryan Torain
Tashard Choice
Brandon Jackson
Stefan Logan
Jerome Harrison
Tyrell Sutton
Darius Reynaud
Kregg Lumpkin
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Igen, most lett erőm egyáltalán felnézni az oldalra, bocs ha ismételni fogok korábbi véleményeket.

egyébként nem kevés tollerancia kell az eredménykövetéshez. borzalom ami ott megy ellenünk 😀peach
Annyira alap, utolsó 10 percben néztem be kb, de az is sok volt, hihetetlen.

Egy kérdésem volt a meccs után. Az utolsó play-jel mi volt a terv???gabokocka
Ránézésre hook lateral a fájós válla miatt, csak túl hamar levitték a védők Juliót, és így esélye sem volt már figurázni.

A végén 3. és 4. downnál kurvára csalódott voltam ezek miatt a bullshit playek miatt. Nem is láttam benne az értelmet. 3.-ra ott ment Julio, emberfelettit tolt egész meccsen, akár rá is játszhattunk volna, de szét se nézett Ryan, csak egyből indult oldalra gondolkodás nélkül Roddy felé. Hozzáteszem, ha el is megy a védő felett, akkor sem lett volna meg valszeg... 4.-re meg oda kellett volna kúrni Gonzonak, mint mindig nehéz helyzetben. Két lépés előnyben volt, nem lehetett volna levédekezni, talán még a TD-t is megcsinálta volna, de garantált 1st down, utána meg 1 perc alatt betúrjuk 2-3 futásból kevés yardról. Erre short middle Roddynak, komolyan? Második félidőre (miután 91-nél Ricsi eljinxelte neki a 100 yardot) annyira összeomlott, esélye sem volt kb, hogy ez a play bejöjjön. Ő csúszott el az int előtt korábban, egy elkapása volt összesen a 3-4. negyedben 9 yardért. Arról nem is beszélve, hogy ha valami csoda folytán mégis megcsinálja az elkapást, akkor sincs meg a 1st down, mert nem ment elég mélyre... (Utolsó playre hiába okoskodnám utólag, hogy Julionak a levegőből egyből mehetett volna vissza a lateral Douglasnek, aki utána végigfuthatott volna jobboldalon, nem itt ment el a meccs, és ehhez már mocsoknagy malac kellett volna, redzone-ból kellett volna a TD.)
Nem haragszom a csapatra, csak azért elég szar érzés, hogy a 20-0-ás vezetés elherdálása után újra megcsinálják 17-0-ról u-gyan-azt. A kezünkben volt a meccs, és elfaszkodtuk, ennyi, nem az utolsó drive-ban kell a hibát keresni.
Az mindenesetre biztos, hogy marhanagy törés lenne nekünk offense téren, ha Gonzo visszavonulna. Így is kéne FA-znunk egy fasza futót, bár nem tudom kik lesznek elérhetőek, és mennyi cap helyünk lesz.

-TE -> bízom benne, hogy marad Gonzo, de Eifert nagyon jól fog illeszkedni ebbe a támadósorba.shawnka
Én is őt szeretném első körben, akár megy, akár marad Gonzo. 😊 De a többi poszttal is egyetértek, azt leszámítva, hogy Owens és McClain hiába volt fasza beugróként, én nem vagyok benne biztos, hogy konstans tudnának stabil magas teljesítményt hozni egy szezonban végig kezdőként. Na nem mintha Dunta tudna, szóval mindegy 😀 RB1-ről meg már én is írtam feljebb, Quizznek örülnék, ha itt maradna #2-nek.


Szerintetek ki a jobb QB Ryan vagy Flacco?GoFalconsGo
Én nem hiszem, hogy van Falcons fan, aki erre a kérdésre Flaccót választaná.

Remélem jövőre Davis (QB) leveri McCown-t és kicsit megzörgeti a harasztot Ryan mögött, mert Matty Ice helyett szívesebben látnám Matty Hot-t.deadmike
Teljesen biztos vagyok benne, hogy Ryan helye nem fog veszélybe kerülni általuk.

egyébként ezt a magunkat vertük meg dumát itt pls hagyjuk már rá. a frisco picsázott el minket, mert túl sok hibát vétettünk amit ők szépen ki is használtak. ennyi. már írtam korábban is, túl sok balfaszkodás volt ami most a meccsbe került. peach
...tehát magunkat vertük meg. 😀

Köszönöm a figyelmet.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Szegény 😕

steroid stewie
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Szegény 😕

steroid stewie
Beesett a dómba az eső? 😉atapapa
Gonzó is elsírta magát.

DE.....

Azt hiszem bőgnél te is ha ott lehetnél nem a pályán.... csak a kakasülőn, már attól is........!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szegény 😕

steroid stewie
Beesett a dómba az eső? 😉

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Szegény 😕

steroid stewie
és most itt mi is kellene nézni? 😀

egyébként úgy néz ki megint nem a mienk a legdurvább sorsolás 😊

egyébként ezt a magunkat vertük meg dumát itt pls hagyjuk már rá. a frisco picsázott el minket, mert túl sok hibát vétettünk amit ők szépen ki is használtak. ennyi. már írtam korábban is, túl sok balfaszkodás volt ami most a meccsbe került. a hawks ellen még megúsztuk, törvényszerű volt, hogy még egyszer nem fogjuk. engem egyébként ez bánt jobban, nem a vereség...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szegény 😕

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
. Nincs kifogásuk ellenünk, ha ezt hozzuk, jövőre bőven SB. 😊
berger90
kikérem magamnak, nekem nagyon sok kifogásom volt egész évben 😀

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ki tudja mekkorát fordul majd a világ a többi csapattal kapcsolatosan...elvileg a sorsolásunk:

home : Rams, Seahawks, Patriots, Jets, Redskins
away : Cardinals, 49ers, Bills, Dolphins, Packers Keano
Ez így 7-3 + S 4-2 = 11-5 WC-ig ki tudunk menni.... 😀6atos
Na, ezt hogyan jósoltad meg?😀FearTomi
Az mostanira is ezt mondtam és 13-3 lett, remélem megint bejön 😀😀😀6atos
Na, akkor kussoljon mindenki, hogy "gyenge a sorsoláááááás" meg az elmaradhatatlan "segítik őket a bíííróóóóók". Nincs kifogásuk ellenünk, ha ezt hozzuk, jövőre bőven SB. 😊
Jóslás: az idei szezon elején 8-8-at tippeltem, szóval enyém a negatív rekord 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
látom ti már valamennyire túl tettétek magatokat a tegnapi meccsen (már a jövőre gondoltok: draft, kimarad, kimegy). én még nem tudtam, tiszta ideg vagyok!!
olyan közel voltunk, aztán tényleg jövőre ki tudja, hogy mi lesz... Gonzot, meg Todd McClure-t nagyon sajnálom, tökre szimpik!
az idegesít a legjobban, hogy nem az ellenfél volt jobb nálunk, hanem mi basztuk el!!
a 2 Ryan turnover szerintem nem lett volna gáz. az INT-ről nem tehet, ha Roddy nem csúszik el legalább elütötte volna, hogy ne legyen INT. a snap-es dolog mondjuk elég gáz volt, egyből Philip Rivers jutott eszembe, de azt is kivédekeztük! akkor volt 3&7 és Colin dobott egy homályt! DE a balfasz Cliff Matthews odaütött! na szerintem ott ment el a meccs!! 15 yard bünti --> TD. iszonyat szájbaverném Cliff barátunkat.
de még így is nyerhettünk volna, ha Douglas nem esik el!! ajtó-ablak, TD...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Tony
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Gonzalez_Last_Game/2f06d880-1224-4b11-80f8-95d016ecd8646atos
Köszönjük ezeket az éveket.

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Tony
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Gonzalez_Last_Game/2f06d880-1224-4b11-80f8-95d016ecd864
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
ki tudja mekkorát fordul majd a világ a többi csapattal kapcsolatosan...elvileg a sorsolásunk:

home : Rams, Seahawks, Patriots, Jets, Redskins
away : Cardinals, 49ers, Bills, Dolphins, Packers Keano
Ez így 7-3 + S 4-2 = 11-5 WC-ig ki tudunk menni.... 😀6atos
Na, ezt hogyan jósoltad meg?😀FearTomi
Az mostanira is ezt mondtam és 13-3 lett, remélem megint bejön 😀😀😀
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ki tudja mekkorát fordul majd a világ a többi csapattal kapcsolatosan...elvileg a sorsolásunk:

home : Rams, Seahawks, Patriots, Jets, Redskins
away : Cardinals, 49ers, Bills, Dolphins, Packers Keano
Ez így 7-3 + S 4-2 = 11-5 WC-ig ki tudunk menni.... 😀6atos
Na, ezt hogyan jósoltad meg?😀

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
ki tudja mekkorát fordul majd a világ a többi csapattal kapcsolatosan...elvileg a sorsolásunk:

home : Rams, Seahawks, Patriots, Jets, Redskins
away : Cardinals, 49ers, Bills, Dolphins, Packers Keano
Ez így 7-3 + S 4-2 = 11-5 WC-ig ki tudunk menni.... 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
11-5shawnka
remélem a Seahawks-t L-re vetted, mert biztosan legyalulunk jövőre 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
11-5
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
ki tudja mekkorát fordul majd a világ a többi csapattal kapcsolatosan...elvileg a sorsolásunk:

home : Rams, Seahawks, Patriots, Jets, Redskins
away : Cardinals, 49ers, Bills, Dolphins, Packers


több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Gonzo-nál az asszony dönt. 😀 Ha sikerül megdumálni anyut, hogy jó lesz ez, talán marad. 😀 Így 36 évesen is simán veri a TE mezőnyt.deadmike
cöcöcö, azért olyan "semmi" nevek, mint Gronkowski, Graham, Davis, Hernandez ott vannak abban a TE mezőnyben. Minden tiszteltem mellett, de a "simán veri a TE mezőnyt" kicsit erős. Tony legnagyobb erénye, hogy nem igazán sérülékeny. Gyurma Pappa
Én TOP5 írnám, mert az tuti. Kíváncsi le(nék)szek ennyi idő után a többiek milyen mutatóval rendelkeznek.

De itt most az a lényeg hogy meg tudják győzni a maradásról. Jó lenne mert nehéz lesz pótolni. Nagyon elvolt keseredve teljes mértékben megértem, hogy utolsó lehetőségnek tekinthette ezt az évet...
kérdés lát fantáziát a jövőévi keretben..
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Gonzo-nál az asszony dönt. 😀 Ha sikerül megdumálni anyut, hogy jó lesz ez, talán marad. 😀 Így 36 évesen is simán veri a TE mezőnyt.deadmike
cöcöcö, azért olyan "semmi" nevek, mint Gronkowski, Graham, Davis, Hernandez ott vannak abban a TE mezőnyben. Minden tiszteltem mellett, de a "simán veri a TE mezőnyt" kicsit erős. Tony legnagyobb erénye, hogy nem igazán sérülékeny.

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Tegnap nem sikerült a bravúr, hogy 14 pontos vezetésről megnyeritek a meccset. Bezzeg ellenünk...

Azért jó meccs volt semleges nézőként.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Salary:
Abraham jövőre 3,25 milla (idén 1,5 volt), caphit 6,2
Grimes jövőre FA (10,3), caphit 0,0
Samuel jövőre 3,0 (1,25), caphit 5,5
Robinson jövőre 8,0 (5,0), caphit 10,4
McClure jövőre FA (0,9), caphit 0,0
Turner jövőre 5,5 (5,0), caphit 8,0
Gonzalez jövőre FA/Ret (3,9), caphit 0,0
Ryan jövőre 10 (11,5), caphit 10,0

jövőre tehát úgy 15 milla szabadul fel a fontosabb FA-k miatt. Akiknek szerződése van, tekintve a komoly bónuszokat, komoly penalty jöhet, ha kirakjuk őket. Ha nem emelkedik drasztikusan a sapka (már pedig erről szóltak a hírek), akkor nem túl rózsás a helyzet.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Kicsit kómásan, 4 óra alvás után, és nem sokkal nyugodtabban...
Először is imádkozzunk, hogy Ryan sérülése ne legyen súlyos, ha műteni kell, az nem jó ómen.
Valaki írta, hogy ez lehetett az utolsó év és 3-4 évente kell a frissítés. Tavaly ez megvolt a stábban. Idén én azt várom, hogy szétszedik a keretet és jövőre 7-8 meghatározó játékos kicserélődik a csapatban. Én Grimest csak akkor tartanám meg, ha fillérekért aláír. Ott figyelt a keretben +10 millás szerződéssel és egy kurva snapet nem játszott és az elmúlt két-három szezonban többet volt sérült, mint egészséges.
A gondom: Ryan mega-szerződést fog kapni (120 milla körül)... ehhez csak gratulálni tudok, szopassuk magunkat és szűkítsük a mozgásterünket. Eddig se volt túl nagy. Bár igaz, hogy Ryannek idén is komoly salary-je volt, ha jobban sikerül elosztani a következő 6 évre, úgy talán még pozitívum is lenne.
Remélem jövőre Davis (QB) leveri McCown-t és kicsit megzörgeti a harasztot Ryan mögött, mert Matty Ice helyett szívesebben látnám Matty Hot-t.deadmike
Üdv. újra itt. Már vagy 2 hónapja elindultál Atlantába és nem voltál net közelben? 😀😀😀

Igen kellenek a frissítések, nem tudom mennyi lóvé szabadul fel pl. #23 #22#33után biztos kicsit több mozgásterünk lehet cca. 16.5m

Updating an earlier item, Matt Ryan has been diagnosed with a sprained AC joint in his left (non-throwing) shoulder, and will not require surgery.

Tony Gonzalez told reporters after Sunday's NFC Championship Game loss that he's "probably" going to retire this offseason.6atos
Gonzo-nál az asszony dönt. 😀 Ha sikerül megdumálni anyut, hogy jó lesz ez, talán marad. 😀 Így 36 évesen is simán veri a TE mezőnyt.