Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 877 — Undertaker of the Cleveland graveyard
OMG, nem is lehetne jobb hírt hallani 😊 Lombardi kirugva ? Farmer a helyettes ? aztapaszta :cool:

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Az egyik kinti fórumon egybk. egy hete bedobták, h. Lombardi távozhat, de annyira abszurdnak tûnt a dolog, h. gondoltam be se írom ide 😊 Banner még inkább meglepô, az ô helye biztosnak tûnt, miután fontos szerepe volt abban, h. Haslamé lett a Browns. Hihetetlen.

Így már világos, miért csak Farmer utazott el a hónap elején Mobileba és az is, h. miért nem ment el a Dolphinshoz. Valszeg a HC-keresés is ezért alakult ilyen furcsán. Arra mondjuk kiváncsi lennék, mikor döntötte el Jimmy véglegesen, h. kirúgja Lombannert. Lehet a JMD-blama volt az utolsó szög?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Van remény srácok !!!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nekem ez a tweet tetszett legjobban a témában: " Even the Raiders look at that team and shake their heads." 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
(Y)
Végül nem is lett olyan tragikus az offseason a végeredményt tekintve. Persze a csapat presztízse kapott egy hatalmas pofont, de ezzel a kirúgással megszabadultatok a problémák fő forrásától, Farmer jó GM, a HC jó szakember, meglátjuk milyen "menedzser", és Shanahan kinevezése is sztem jó döntés volt. Az állandóság is biztosított Pettine hosszú szerződésével.
Jöhet egy jó QB (a Manziel draftnak vajon ezzel befellegzett?).

Öööö... mi folyik nálatok?
The Browns have fired Mike Lombardi, and have named Ray Farmer as their new GM.Spigo
Csak a szokásos.iktriad
Épp ellenkezőleg. Csak tartson is ki a draftig.Robilluma
Ez a norsznak nem jó hír, de amúgy összességében be lehet látni, hogy van miért vidulni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
407 nap alatt három különböző GM és HC, na de talán mostantól megindulhat a munka, hajrá!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
ezt a lépést sokkal jobban megértem, mint Chudzinski kirúgását.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
(Y)
Végül nem is lett olyan tragikus az offseason a végeredményt tekintve. Persze a csapat presztízse kapott egy hatalmas pofont, de ezzel a kirúgással megszabadultatok a problémák fő forrásától, Farmer jó GM, a HC jó szakember, meglátjuk milyen "menedzser", és Shanahan kinevezése is sztem jó döntés volt. Az állandóság is biztosított Pettine hosszú szerződésével.
Jöhet egy jó QB (a Manziel draftnak vajon ezzel befellegzett?).

Öööö... mi folyik nálatok?
The Browns have fired Mike Lombardi, and have named Ray Farmer as their new GM.Spigo
Csak a szokásos.iktriad
Épp ellenkezőleg. Csak tartson is ki a draftig.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 203 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Öööö... mi folyik nálatok?

The Browns have fired Mike Lombardi, and have named Ray Farmer as their new GM.Spigo
Csak a szokásos. És ez a videó már megint igaz - főleg a 0:44től kezdődő rész:


Szerintem ez remek döntés volt.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az a meglepő h a Chud-ügy után erre ennyit kellett várni, de nice.

nem örülök, hogy jó irányba mennek a dolgok, és akkor még az 1/4ről nincs is szó.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Öööö... mi folyik nálatok?

The Browns have fired Mike Lombardi, and have named Ray Farmer as their new GM.
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
erről a tavaly draftolt barkevius mingo gyerekről mi a véleményetek, hogyan teljesített a szezonban?

illetve fa piacról kit/kiket látnátok szivesen, kik lehetnek reális célpontok?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Nem új már, de kafa! 😊

 dailysnark.com/32-nfl-teams-combined-star-wars/nggallery/image/cleveland-browns-4/

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Csucsi SA lett Indiben.. 😉Mingo
Ha nem olvastam volna a hírt nem tudnám mirôl beszélsz 😊 jó taktika egybk., T-Rich után Chud, gyengítsük az ellenfeleket 😛Joey Tribbiani
Nem gyengites, csak Pagano ruhait viszi majd a tisztitoba, meg kavet foz😊FearTomi
Mangini is így kezdte, szóval vigyázzatok vele 😀
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Csucsi SA lett Indiben.. 😉Mingo
Ha nem olvastam volna a hírt nem tudnám mirôl beszélsz 😊 jó taktika egybk., T-Rich után Chud, gyengítsük az ellenfeleket 😛Joey Tribbiani
Nem gyengites, csak Pagano ruhait viszi majd a tisztitoba, meg kavet foz😊

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Csucsi SA lett Indiben.. 😉Mingo
Ha nem olvastam volna a hírt nem tudnám mirôl beszélsz 😊 jó taktika egybk., T-Rich után Chud, gyengítsük az ellenfeleket 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Csucsi SA lett Indiben.. 😉

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kruger valóban lehetett volna jobb, de vele várjuk meg az idei szezont. Pettine a Billsnél egy jó nevekbôl álló, de borzasztóan alulteljesítô védelmet vett át, hasonlítsátok össze Dareus és a két Williams 12 vs. 13-as statjait, komoly a különbség. Nem mondom, itt is lesz bôven munka, a front 7-bôl kb. csak Taylorral voltam maradéktalanul elégedett.

Bess-szel kapcsolatban nem volt korrekt az ex-Phins GM Ireland... Ezt a cikket ajánlom. Az már más kérdés, h. a coaching staffnak egész évben nem tûnt fel, h. baj van.  miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2014/01/when-dolphins-owner-stephen-ross-released-a-statement-telling-the-world-what-kind-of-person-he-wants-as-the-teams-next-genera.html

Ma megtörtént Shanny és O'Neil hivatalos bemutatása, tök felesleges volt megnézni a pressconfot, semmit sem mondtak. 😊 itt a transcript ha vkit érdekel.  www.ohio.com/blogs/cleveland-browns/cleveland-browns-1.270107/transcript-of-browns-news-conference-introducing-new-coordinators-kyle-shanahan-jim-o-neil-1.464697

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Azt mondják az okosok, hogy Mack csak nagy lóvéért akar majd aláírni és nem biztos, hogy meg is fogjuk tartani. Tward meg hajlik a megegyezésre és Peti is szívesen látná, mert illik az elképzelésébe a liga 3. safety srác. Viszont akár Jacksontól is megválhatunk a relatíve nagy (9+ millás) fizetése miatt... Az érkezési oldalon egyáltalán nem elképzelhetetlen Ben Tate és Manziel érkezése... hát érdekes offseason elé nézünk.Csiriba
Tate és Manziel nem újdonság. Wardot hol olvastad ? Mack azt mondta, mindenképp lehetőséget ad a Browns-nak, h. matchelje a többi ajánlatot, csak kérdés akarunk-e évi 7-8 millát fizetni egy centernek.Joey Tribbiani
Igen, Mackre azt mondták, hogy nem akarnak belemenni egy ilyen licitbe, csak hogy felsrófolják a fizetését. Btw nfl.com-on volt egy cikk, azt foglaltam úgy-ahogy össze, szerény angoltudásommal.

Akit érdekel a salary cap és fizetések játékosokra lebontva: (meg a többi csapatét is ki lehet nyomozni innen)
 www.spotrac.com/nfl/cleveland-browns/cap-hit/

Ami igazán felháborít, hogy az a világtalan weeden több mint egy millát keresett ezzel a bohóckodással, illetve Bess-től is sokkal többet vártam volna ha már keres 3 millát. És ugyanez igaz még Krugerre is a 7 millás fizujával.Csiriba
Kruger tök felesleges ide, ennyi pénzért meg pláne, nem playmaker, szürke munkásember!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azt mondják az okosok, hogy Mack csak nagy lóvéért akar majd aláírni és nem biztos, hogy meg is fogjuk tartani. Tward meg hajlik a megegyezésre és Peti is szívesen látná, mert illik az elképzelésébe a liga 3. safety srác. Viszont akár Jacksontól is megválhatunk a relatíve nagy (9+ millás) fizetése miatt... Az érkezési oldalon egyáltalán nem elképzelhetetlen Ben Tate és Manziel érkezése... hát érdekes offseason elé nézünk.Csiriba
Tate és Manziel nem újdonság. Wardot hol olvastad ? Mack azt mondta, mindenképp lehetőséget ad a Browns-nak, h. matchelje a többi ajánlatot, csak kérdés akarunk-e évi 7-8 millát fizetni egy centernek.Joey Tribbiani
Igen, Mackre azt mondták, hogy nem akarnak belemenni egy ilyen licitbe, csak hogy felsrófolják a fizetését. Btw nfl.com-on volt egy cikk, azt foglaltam úgy-ahogy össze, szerény angoltudásommal.

Akit érdekel a salary cap és fizetések játékosokra lebontva: (meg a többi csapatét is ki lehet nyomozni innen)
 www.spotrac.com/nfl/cleveland-browns/cap-hit/

Ami igazán felháborít, hogy az a világtalan weeden több mint egy millát keresett ezzel a bohóckodással, illetve Bess-től is sokkal többet vártam volna ha már keres 3 millát. És ugyanez igaz még Krugerre is a 7 millás fizujával.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azt mondják az okosok, hogy Mack csak nagy lóvéért akar majd aláírni és nem biztos, hogy meg is fogjuk tartani. Tward meg hajlik a megegyezésre és Peti is szívesen látná, mert illik az elképzelésébe a liga 3. safety srác. Viszont akár Jacksontól is megválhatunk a relatíve nagy (9+ millás) fizetése miatt... Az érkezési oldalon egyáltalán nem elképzelhetetlen Ben Tate és Manziel érkezése... hát érdekes offseason elé nézünk.Csiriba
Tate és Manziel nem újdonság. Wardot hol olvastad ? Mack azt mondta, mindenképp lehetőséget ad a Browns-nak, h. matchelje a többi ajánlatot, csak kérdés akarunk-e évi 7-8 millát fizetni egy centernek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azt mondják az okosok, hogy Mack csak nagy lóvéért akar majd aláírni és nem biztos, hogy meg is fogjuk tartani. Tward meg hajlik a megegyezésre és Peti is szívesen látná, mert illik az elképzelésébe a liga 3. safety srác. Viszont akár Jacksontól is megválhatunk a relatíve nagy (9+ millás) fizetése miatt... Az érkezési oldalon egyáltalán nem elképzelhetetlen Ben Tate és Manziel érkezése... hát érdekes offseason elé nézünk.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
Kuzin nem véletlenül lett 4. körös + itt van Hoyer, aki kb. uazt tudja 3 évvel idősebb verzióbanJoey Tribbiani
Erről mondjuk érdemes lenne elbeszélgetned pár Michigan State fannal 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mondjuk annyiban más a két szitu, h. Mallett előtt egy veterán, lassan visszavonuló QB játszik (tehát reális esélye lehet pár éven belül a kezdő posztra), nem egy vagonnyi pickért draftolt junior. Miért engedné el BB a jövő irányítóját ? Ő minden edzésen látta az elmúlt 3 évben, ha lemond róla akár egy 2. körös pickért is, az kb. mindent elmond Mallett-ről sztem.Joey Tribbiani
Amikor Brady visszavonul, Mallett már messze fog járni Foxborótól szerintem. Én arra se fogadnék nagy tételben, hogy újoncszerződését követően visszaigazolja őt a Pats. Preseason és training camp beszámolókból nyilván nem kell messzemenő következtetést levonni, de egyelőre ott tartunk Mallett esetében a pozitívumok sorában, hogy nagyot tud dobni, de célpontot csak véletlenül talál el - távolságtól függetlenül.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Tavaly Lombardi miatt a Mallett -> Cleveland pletykák voltak népszerűek, idén készüljünk fel a Cousins -> Browns hírekre.Joey Tribbiani
Egyikük sem ér többet sztem 5. körnél, annyiért meg minek válna meg tőlük a csapat. Más csapat szemete helyett, akkor már inkább draftoljatok saját projectet, akár a korai pick v. veterán igazolás mellé. Hátha sikerül belenyúlni a tutiba és kezdettől fogva a csapat rendszerében van legaklább fejlesztve.

Volt mostanában olyan máshol csereQB, akit egy-egy villanás miatt felkaptak, bedobtak a mélyvízbe és nem lett belőle kudarc? Schaub kb. azt testesíti meg, hogy mi az a minimum, amit egy csapat irányítójának tudni kellene (aka game manager). Cassel, Flynn, Kolb mind-mind szépet buktak.DoM
Egyetértek, a drafton kell alkotni. Kuzin nem véletlenül lett 4. körös + itt van Hoyer, aki kb. uazt tudja 3 évvel idősebb verzióban. Mondjuk annyiban más a két szitu, h. Mallett előtt egy veterán, lassan visszavonuló QB játszik (tehát reális esélye lehet pár éven belül a kezdő posztra), nem egy vagonnyi pickért draftolt junior. Miért engedné el BB a jövő irányítóját ? Ő minden edzésen látta az elmúlt 3 évben, ha lemond róla akár egy 2. körös pickért is, az kb. mindent elmond Mallett-ről sztem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964