Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
The Browns have received permission to interview Bills LBs coach Jim O'Neil for their defensive coordinator job.
The interview is considered a mere formality. O'Neil played for Mike Pettine's father in high school at Central Bucks West outside of Philadelphia and has been working under the younger Pettine since 2009. The duo will make the talented Browns defense a strong candidate to stop underachieving in 2014.

Lehet az OC-re koncentrálni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Köménymag.
Ha meg még mink is összeállunk "jövőre", akkor zúzdaparadicsom északon.😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Gordon, Cameron TD, van itt fegyver kérem szépen 😊 Hadent mondjuk szop@tták az nfl.com 4 perces összefoglalója alapján, Ward jól lezúzta Flasht lol, valszeg készül az FA-re.😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Cam Cameron szerencsére marad az LSU-nál. Felmerült az ex-Titans OC Dowell Loggains neve is, ez se lenne sokkal jobb választás, 33 éves koordinátor 1 év tapasztalattal ? QB-edzőnek jöhetne mondjuk. Necces lesz normális staffot kukázni ilyen későn 😕

Eddig is szinte biztos volt, de mosmár tuti; Farmer marad. Ha van franchise, akivel nem cserélnék most, akkor az a Dolphins...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A Bills máris megtalálta Pettine utódját, ennek ellenére lehet nem engedik el Jim O'Neil-t, az LB edzőt interjúra. Logikus választás lenne DC posztra, 2009-ben Petivel együtt került a Jetshez, ahol egy évig defensive quality control, majd assistant defensive backs edző volt. Ezután együtt mentek Buffaloba, Kiko-t elnézve jó munkát végzett a linebackerekkel. A védelemmel kapcsolatban Pettine elmondta, h. az első évben ő fogja hívni a playeket, aztán átadja a stafétát a DC-nek (Rex is így csinálta anno, innen az ötlet).

A támadó koordinátorral kapcsolatban egyelőre kevés hírt olvastam, LaCanfora Alex Van Pelt (Packers RB (!!) coach) nevét dobta be, de őt szerencsére azóta előléptették QB kócsnak, így tuti nem jön. Kubiak jó lenne, de Schefter szerint esélytelen, egy évet pihenni akar. Cam Cameronnal egy szezont együtt dolgozott Peti a Ravensnél, de ő inkább maradjon Lousianaban; Flakon pont az ő kirúgása után kapta el a fonalat.

Tabor valszeg marad, ezzel különösebb probléma nincs.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Pettinek nem lesz döntő befolyása a játékosok szerződtetésében --->Lombi? (lehet végünk van), viszont a meglévőket keményen szeretné fogni, felelősségre vonhatóan (itt utalások voltak az előző edző alatt elkövetett dolgokra amik miatt nem vontak felelősségre senkit...) és megerősíti Pettine, hogy keményen szeretné fogni a játékosokat (reméljük mindenkinek tetszeni fog...) és valóban a játékos kerethez szeretné igazítani a taktikáját, nem fix sémája van, pl neki defenseben mindegy a 3-4 vagy 4-3 ami jobban illik a csapathoz. Valamint elég keményen és hosszan elbeszélgetett (csetelt igazából) a kislányával aki kikotyogta, hogy lehet hogy ő lesz az edző a twitterén.

Hadent kérdezték még a pro bowlon, hogy mit szól az új edzőhöz, hát nem ismeri, de mindenképp tetszik neki, hogy Revis-el dolgozott, tudja, hogy mit vár el egy cb-től, és szerinte a kócs előrébb tudja mozdítani a frencsájz szekerét, mert neki személy szerint nagyon elege van már, hogy 4. éve csak évi 4-5 győzelem jut nekik, és ez lesz az 5. éve (utána FA-lesz? vagy sok pénzünkbe kerül vagy elveszítjük ezt az ufót, kár lenne érte) Gordon se ismeri, de az éven ahogy játszottunk ellenük úgy látta a pályáról, hogy egy nagyon jó def coordja van az ellenfélnek.

Eddig pozitívan állnak az új kócshoz (a játékosok, az exjátékosai, és a sajtó is, elemzők is), úgyhogy reméljük nem egy egy éves kaland lesz a 15. edzőnkből. Sok sikert Pettine, remélem az idén nem lesz olyan fájdalmas Browns meccset nézni mint az utsó 5 meccsünket. Főleg az utolsó volt szörnyű...
(az infók az nfl.comon megjelent cikkekből valók, és nem teljes körűek! 😀)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Farmer mellett az egyetlen jó pontom, hogy ott van a Senior Bowlon. Ti tudtok mellé valami mást is?
Geeri
nézd meg a 2007-es KC hard knocksot, abban elég sokat szerepelt. Ritka hidegvérűen rugdosta ki az embereket 😕)Höri
Pettine miatt meg az 1999-es ESPN-féle The Seasont, mikor még középiskolai HC volt, a faterja meg épp az utolsó évét taposta a rivális HS-nél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
F@sza,ez a brutál D anyag , szakértőt kapott HC-nek.Nem lesz komfortos találkozni 2X...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én is örülök, amúgy nagyon szimpatikus fickó, karizmatikusnak tűnik, én azokat az edzőket szeretem akik fröcskölve ordibálnak a mikrofonba, olyannak tűnik 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Mérhetetlenül csalódott vagyok, hogy elvesztettük Pettinet! Én reméltem, hogy ő lesz a következő vezetőedzőnk, mert Marrone nem vezetőedző!
Eddig is szorítottam a Brownsnak, ezután kétszeresen fogok. Most azonban nehéz ezt lenyelni!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A két kedvencem.

"It's all about winning (football games). I don't want to win press conferences."
"To compete in AFC North, you have to bloody your nose a little bit.....you fit your system to your players.''

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tökös csávónak tűnik Pettine 😊

Farmer meg marad.

Ian Rapoport ‏@RapSheet 7m
Days ago, #Dolphins had 2 top GM candidates in Ray Farmer & Jason Licht. Now, Licht works for #Bucs & Farmer pulled out to stay in Cleveland

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Farmer mellett az egyetlen jó pontom, hogy ott van a Senior Bowlon. Ti tudtok mellé valami mást is?
Geeri
nézd meg a 2007-es KC hard knocksot, abban elég sokat szerepelt. Ritka hidegvérűen rugdosta ki az embereket 😕)

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Idén két W-t beírt a Bills neve mellé, a Dolphinst a védők totál kicsinálták.
Farmer mellett az egyetlen jó pontom, hogy ott van a Senior Bowlon. Ti tudtok mellé valami mást is?
Azt látom hogy akad itt azért tehetség, több mint amennyit a mérleg mutat, de van pár befuccsolt ötlet is.Geeri
Farmerről:  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2013/10/ray_farmer_cleveland_browns_nfl_draft_2014.html

Titkon abban bízom, h. Lombardi repül és Farmer kerül a helyére. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A legjobbakat nektek, de ezt nem lehet kihagyni:

Smart by Cleveland Browns to interview so many candidates. They'll have a head start on who to hire next year when they fire Pettine. 😀
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
100%
Cleveland Browns ‏@Browns 1m

BREAKING NEWS: #Browns name Mike Pettine head coach. #WelcomePettine Press conference scheduled TODAY at 4:45PM EST #StayTunedDrip
Welcome ! 😊

Ezt a sajttájt mindenképp megnézem élőben 😛Joey Tribbiani
Már csak a stábot kell beszerezni aztán lehet tényleg koncentrálni a draftra 😊

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Idén két W-t beírt a Bills neve mellé, a Dolphinst a védők totál kicsinálták.
Farmer mellett az egyetlen jó pontom, hogy ott van a Senior Bowlon. Ti tudtok mellé valami mást is?
Azt látom hogy akad itt azért tehetség, több mint amennyit a mérleg mutat, de van pár befuccsolt ötlet is.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nagyon jól választottatok, remélem sikeres lesz itt

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Az elötte lévő kettő meg def.cord volt, és azt az egy kakukktojás szezont kivéve hasonló a mérleg asszem, nekem igazából mindegy csak legyen végre egy jó csapat. Most meg van erre az esély, vannak olyan játékosok akikre lehet építeni, több mint amennyi kb az elmúlt 7 évben volt. Emellett van egy rahedli draft cetlink, szóval van mivel gazdálkodni, kell egy jó edzői stáb, ha ezt a draftot elk*rjuk akkor viszont megint szar helyzetben leszünk!Bad31
Persze, tudom én is. De legalább Pettine mögött van eredmény.

Btw, mostmár hivatalos. Vagyis 99% 😊

Mary Kay Cabot ‏@MaryKayCabot 3m
#Browns have reached a deal with Pettine, source tells  cleveland.comJoey Tribbiani
100%
Cleveland Browns ‏@Browns 1m

BREAKING NEWS: #Browns name Mike Pettine head coach. #WelcomePettine Press conference scheduled TODAY at 4:45PM EST #StayTunedDrip
Welcome ! 😊

Ezt a sajttájt mindenképp megnézem élőben 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Akkor úgy látom, többé-kevésbé örülünk, jól van, dífenzből olyan nagy baj nem lehet talán. Welcome to Cleveland, Peti Úr! 😊

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az elötte lévő kettő meg def.cord volt, és azt az egy kakukktojás szezont kivéve hasonló a mérleg asszem, nekem igazából mindegy csak legyen végre egy jó csapat. Most meg van erre az esély, vannak olyan játékosok akikre lehet építeni, több mint amennyi kb az elmúlt 7 évben volt. Emellett van egy rahedli draft cetlink, szóval van mivel gazdálkodni, kell egy jó edzői stáb, ha ezt a draftot elk*rjuk akkor viszont megint szar helyzetben leszünk!Bad31
Persze, tudom én is. De legalább Pettine mögött van eredmény.

Btw, mostmár hivatalos. Vagyis 99% 😊

Mary Kay Cabot ‏@MaryKayCabot 3m
#Browns have reached a deal with Pettine, source tells  cleveland.comJoey Tribbiani
100%
Cleveland Browns ‏@Browns 1m

BREAKING NEWS: #Browns name Mike Pettine head coach. #WelcomePettine Press conference scheduled TODAY at 4:45PM EST #StayTuned

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Az elötte lévő kettő meg def.cord volt, és azt az egy kakukktojás szezont kivéve hasonló a mérleg asszem, nekem igazából mindegy csak legyen végre egy jó csapat. Most meg van erre az esély, vannak olyan játékosok akikre lehet építeni, több mint amennyi kb az elmúlt 7 évben volt. Emellett van egy rahedli draft cetlink, szóval van mivel gazdálkodni, kell egy jó edzői stáb, ha ezt a draftot elk*rjuk akkor viszont megint szar helyzetben leszünk!Bad31
Persze, tudom én is. De legalább Pettine mögött van eredmény.

Btw, mostmár hivatalos. Vagyis 99% 😊

Mary Kay Cabot ‏@MaryKayCabot 3m
#Browns have reached a deal with Pettine, source tells  cleveland.com

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Csak Quinn-re tudok gondolni, mint 2. jelölt. JMD nagyon durva lenne.Joey Tribbiani
Ha Pettine akarja, akkor úgy tűnik az állás az övé, kérdés, hogy lesz-e elég jó az ajánlat. Schianót tartják a rejtélyes második névnek. A héten volt már interjún a csapatnál.DoM
Meglepne ha elmegy három interjúra és nem egyeznének meg, hát a draft nem tudom milyen lesz, az érdekes, hogy a totál impotens offense mellé, ahová időtlen idők óra keresik a franchise irányítót, egy védelmi koordinátort neveznének ki vezetőedzőnek.Bad31
az előző kettő ex-off. koordinátor volt, 4-12, 5-11, 4-12 😊

Egy hete, amikor először felmerült Pettine neve is tetszett a dolog, most még inkább. Mindenki jókat ír, mond róla, segédedzőként is bizonyított, nem egy adott sémát nyomat, hanem a kerethez igazítja a felállást.

FootballScoop Staff ‏@footballscoop 13m
Browns fans…I reached out to a few NFL coaches to ask about Mike Pettine and here are a few of the things I heard from those close to him

“Most competitive person I know” “Believes in complete honesty with players and coaches. Tells guys the truth, not what they want to hear”
“Great evaluator of talent…free agents, draft prospects…the best I have been around”
“Good motivator. Takes advantage of players strengths and puts them in position to make plays” “Been in league 10 yrs, top 10 d every year”
Each of those is a direct quote from a guy who has worked with Pet. They get excited just talking about him.



Meglátjuk mit csinál a támadósorral, ill. remélem tökösen kezeli Lombardit és Bannert.Joey Tribbiani
Az elötte lévő kettő meg def.cord volt, és azt az egy kakukktojás szezont kivéve hasonló a mérleg asszem, nekem igazából mindegy csak legyen végre egy jó csapat. Most meg van erre az esély, vannak olyan játékosok akikre lehet építeni, több mint amennyi kb az elmúlt 7 évben volt. Emellett van egy rahedli draft cetlink, szóval van mivel gazdálkodni, kell egy jó edzői stáb, ha ezt a draftot elk*rjuk akkor viszont megint szar helyzetben leszünk!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ebbe a divízióba szerintem amúgy is jobb egy defensive minded edző.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Csak Quinn-re tudok gondolni, mint 2. jelölt. JMD nagyon durva lenne.Joey Tribbiani
Ha Pettine akarja, akkor úgy tűnik az állás az övé, kérdés, hogy lesz-e elég jó az ajánlat. Schianót tartják a rejtélyes második névnek. A héten volt már interjún a csapatnál.DoM
Meglepne ha elmegy három interjúra és nem egyeznének meg, hát a draft nem tudom milyen lesz, az érdekes, hogy a totál impotens offense mellé, ahová időtlen idők óra keresik a franchise irányítót, egy védelmi koordinátort neveznének ki vezetőedzőnek.Bad31
az előző kettő ex-off. koordinátor volt, 4-12, 5-11, 4-12 😊

Egy hete, amikor először felmerült Pettine neve is tetszett a dolog, most még inkább. Mindenki jókat ír, mond róla, segédedzőként is bizonyított, nem egy adott sémát nyomat, hanem a kerethez igazítja a felállást.

FootballScoop Staff ‏@footballscoop 13m
Browns fans…I reached out to a few NFL coaches to ask about Mike Pettine and here are a few of the things I heard from those close to him

“Most competitive person I know” “Believes in complete honesty with players and coaches. Tells guys the truth, not what they want to hear”
“Great evaluator of talent…free agents, draft prospects…the best I have been around”
“Good motivator. Takes advantage of players strengths and puts them in position to make plays” “Been in league 10 yrs, top 10 d every year”
Each of those is a direct quote from a guy who has worked with Pet. They get excited just talking about him.



Meglátjuk mit csinál a támadósorral, ill. remélem tökösen kezeli Lombardit és Bannert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964