Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már érthető miért lesz olyan fontos a G poszt. Nem egy, hanem 2 kezdő hely is kaidó....

Ryan O'Halloran ‏@ryanohalloran 37 s
#jaguars have released starting right guard Uche Nwaneri.Beki
Nwaneri had 100% p/t in 2013. Jaguars save $4.8M in cash, $3.7M in cap space.

Minek kell a cap space?Höri
Kell a pénz a Fulhamnek. 😀😀😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ryan O'Halloran ‏@ryanohalloran 37 s
#jaguars have released starting right guard Uche Nwaneri.Beki
Nwaneri had 100% p/t in 2013. Jaguars save $4.8M in cash, $3.7M in cap space.

Minek kell a cap space?Höri
Nem volt elég lyukas még az OL. 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ryan O'Halloran ‏@ryanohalloran 37 s
#jaguars have released starting right guard Uche Nwaneri.Beki
Nwaneri had 100% p/t in 2013. Jaguars save $4.8M in cash, $3.7M in cap space.

Minek kell a cap space?

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ryan O'Halloran ‏@ryanohalloran 37 s
#jaguars have released starting right guard Uche Nwaneri.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Ole Miss Pro Dayén a Jags beszélt a CB Ole Charles Sawyerrel. Sawyer 5'10" magas 175 font sulyú prospect. 4.46s4.51 es ideje volt 40 yardon.

Halloren infók:
Halloren tegnap a egy helyi sportrádióban volt vendég. Pár szösszenet tőle:
-Szerinte 2 ember van a Jags draft boardjának legtetején: Clowney és Bridgewater. (Ha igaz, ez csodás hír - csak maradjon bent valamelyik 1/3ra).
-Megerősítette, hogy a guard poszt lesz a prioritás az első napon szerinte, azzal, hogy Macket nem nagyon lehet elhozni Clevelandből.
-Elképzelhetőnek tartja, hogy Babin cutjára hamarosan sor kerülhet. Ezzel kb 64 millió dollár lenne a capspaceünk. Elmondta, hogy a Jags 4(!) LEOt szeretne a keretben látni az ősszel, jelenleg 1,5 van szerinte belőlük....
-DE poszton Michael Johnson, Michael Bennett és ha a Seahawks kirakja Chris Clemons is célpont lehet free agencyben. Mellette Lamarr Houston(Oakland), Everson Griffen(Minnesota) és Willie Young(Detroit) is szóba jöhetnek, mint DE/LEO kandidánsok. Azt is mondta Halloren, hogy egy nagyobb méretű DT is idekerülhet majd ha a piac kicsit lecsendesedik.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
köszi az update-et!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!phylos
Mivel akár Clowney is kiköthet itt májusban, én jelenleg nem tenném.

iktriad
meg hát Jordan nagyon bust szagú így egy év után - bőven lehet belőle jó játékos - de az, hogy egy 1/3-s pass rusher fizikális problémákkal küzdjön az azért szép. Használva sem volt sokat. 3. körös picket sem ér meg jelenleg.Amadeus91
Ő tipikusan nem ért 1/3-at, de utólag könnyű okosnak lenni. Azonban a Miami sem úgy használja, ahogyan kéne, ilyen vékony 4-3-as DE-endet még nem láttam. Sokkal hasznosabb lenne OLB-ként, inkább 3-4-es rendszerben, vagy egy 3-3+1.esben.phylos
És mégis több eredménye volt /snap mint a kezdő Vernonnak. Sérült volt a válla az előszezonban, nem igazán lehetett izmot pakolni rá. Annak ellenére hogy nem látszik volt haszna, viszonylag kreatívan is sikerült használni, tehát nem feltétlen csupán a sack szám alapján kell megítélni. Jövőre befogja szerintem a kritikusok száját akárhol is játszon.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Elvileg a szezon előtti időszakban (nekem ez az OTA-k utáni) lehet "helyreállításért" fellebezni. nem jó a fordítás, de gondolom érthető

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Az jutott eszembe második legkedvencebb (van ilyen szó egyáltalán?) JAGS játékosom kapcsán, hogy nem kellene-e a ligának a még a FA piac nyitása előtt nyilatkoznia róla? A keret kialakításánál azért nem mindegy, hogy van vagy nincs egy JB a keretben. Tudom, hogy pár hete "Luxury"-ként hivatkoztak rá, de az FA piac, majd a draft alkalmával egy levegőben lógó játékos tuti nem tesz jót.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.Amadeus91
Akkor gyorsan megtanulta a leckét, ha az első 3 meccsén (Jax meccs kivételével, mert ott özönvíz volt) összesen több mint 1200 yardot passzolt...Húsrágó
Akkor még Gabbert is biztató QB volt(mert azon kezdett először és még nem rajta ment el a meccs). Ó boldog régi szép idők. 😀😀iktriad
Gabbert nálam továbbra is a sajnálat tárgya. Egy jó edző kezei alatt lehetett volna belőle jó QB, szerintem.Amadeus91
Fisch elég kreatív OC, mellette lehet fejlődni. És ennek ellenére Hennet favorizáltuk6favorizáljuk a posztra...iktriad
elejétől kezdve kellett volna építeni, most már mindegy neki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren szerint azzal, hogy Alex Mack transition taget kapott(=ha pl. a jags szerződést ajnk neki, a Browns matchelheti azt), a Jaguars valószínűleg egy kezdő LGt fog majd próbálni szerezni a free agency első 24 órájában. Jó hír a McClendon, Brewster és Patrick Lewis triónak, mert így az esélyeik valamelyest nőttek, hogy elnyerjék a kezdő C posztot. Én inkább Weston Richburgre szavaznék a 3. körben helyettük....


Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.Amadeus91
Akkor gyorsan megtanulta a leckét, ha az első 3 meccsén (Jax meccs kivételével, mert ott özönvíz volt) összesen több mint 1200 yardot passzolt...Húsrágó
Akkor még Gabbert is biztató QB volt(mert azon kezdett először és még nem rajta ment el a meccs). Ó boldog régi szép idők. 😀😀iktriad
Gabbert nálam továbbra is a sajnálat tárgya. Egy jó edző kezei alatt lehetett volna belőle jó QB, szerintem.Amadeus91
Fisch elég kreatív OC, mellette lehet fejlődni. És ennek ellenére Hennet favorizáltuk6favorizáljuk a posztra...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.Amadeus91
Akkor gyorsan megtanulta a leckét, ha az első 3 meccsén (Jax meccs kivételével, mert ott özönvíz volt) összesen több mint 1200 yardot passzolt...Húsrágó
Akkor még Gabbert is biztató QB volt(mert azon kezdett először és még nem rajta ment el a meccs). Ó boldog régi szép idők. 😀😀iktriad
Gabbert nálam továbbra is a sajnálat tárgya. Egy jó edző kezei alatt lehetett volna belőle jó QB, szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.Amadeus91
Akkor gyorsan megtanulta a leckét, ha az első 3 meccsén (Jax meccs kivételével, mert ott özönvíz volt) összesen több mint 1200 yardot passzolt...Húsrágó
Akkor még Gabbert is biztató QB volt(mert azon kezdett először és még nem rajta ment el a meccs). Ó boldog régi szép idők. 😀😀
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.Amadeus91
Akkor gyorsan megtanulta a leckét, ha az első 3 meccsén (Jax meccs kivételével, mert ott özönvíz volt) összesen több mint 1200 yardot passzolt...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.Húsrágó
RG3 és Wilson pocker passerként jöttek kvázi ki. Newton-t az NFL-ben tanították meg erre, ahogy Kaepet és TP-t (próbálták volna) is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
A faszozás sem nagy színvonal... Viszont azzal egyetértek, hogy hagyni kéne ezt a "majd jövőre" témát és húzni végre egy irányítót. A jó Gus mester közepes nevekből is képes volt már egészen jó védelmet összerántani.Giowa
igazad van, egy picit elragadott a hév.

más: kikukáztam az nfl honlapjáról Vaksi draft profilját. A kérdésre, miszerint én miért nem szeretném Bortles-t nálunk, szerintem ez tökéletes választ ad.

 www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81f228f2/2011-Draft-Profile-QB-Blaine-Gabbert-Missouri

érdemes megnézni, így utólag van egy érzése az embernek

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
jejjj, hogy itt mindenki mennyire hozzáértő, jós, nfl-scout, világhírű képzőművész, meg a f*szom.
általánosban két dolgot felejtenek el megtanítani, mind a kettő a vélemény fogalmához kapcsolódik:
1. olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra (nem a buzis poénok helye)
2. tényekről vitatkozunk, nem véleményekről
3. (ami több mint a kettő, de ennyi pontatlanság belefér) nem az a lényeg, hogy egy véleményen legyünk, hanem az, hogy egy színvonalon.


a 12 milliós cap hit miatt!iktriad
Jesszus, bele sem gondoltam, hogy 1/3-ként akkor fizetése van, mint egy ólajtó. Ez a 12 misi nagyon durva!phylos
A faszozás sem nagy színvonal... Viszont azzal egyetértek, hogy hagyni kéne ezt a "majd jövőre" témát és húzni végre egy irányítót. A jó Gus mester közepes nevekből is képes volt már egészen jó védelmet összerántani.

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Mindazonáltal Sobri hozzászólásának azon része, miszerint Newton illeszkedik a RGIII - Wilson kezdetű sormintába, szerintem helytálló.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
jejjj, hogy itt mindenki mennyire hozzáértő, jós, nfl-scout, világhírű képzőművész, meg a f*szom.
általánosban két dolgot felejtenek el megtanítani, mind a kettő a vélemény fogalmához kapcsolódik:
1. olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra (nem a buzis poénok helye)
2. tényekről vitatkozunk, nem véleményekről
3. (ami több mint a kettő, de ennyi pontatlanság belefér) nem az a lényeg, hogy egy véleményen legyünk, hanem az, hogy egy színvonalon.


a 12 milliós cap hit miatt!iktriad
Jesszus, bele sem gondoltam, hogy 1/3-ként akkor fizetése van, mint egy ólajtó. Ez a 12 misi nagyon durva!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.Amadeus91
És Cam Newton nem az egyetlen, mint RG3 és Wilson?
Vagy csak 2 egyetlen van, 3 már nem lehet?Sobri Jóska
kérlek ezt most ne.Amadeus91
Most írtál hülyeséget.Sobri Jóska
most előztem meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.Amadeus91
És Cam Newton nem az egyetlen, mint RG3 és Wilson?
Vagy csak 2 egyetlen van, 3 már nem lehet?Sobri Jóska
kérlek ezt most ne.Amadeus91
Most írtál hülyeséget.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.Amadeus91
És Cam Newton nem az egyetlen, mint RG3 és Wilson?
Vagy csak 2 egyetlen van, 3 már nem lehet?Sobri Jóska
kérlek ezt most ne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Plusz Caldwell elég sokszor elmondta, hogy pocket passert keres, az meg nem Johnny...
iktriad
Ezt én sose értettem. Miért?

Miért nem jó az a tulajdonság, hogy egy QB meg tudja futni esetenként a first downt? Vagy attól, mert valaki jól fut, attól egyenesen arányosan kijelenthető, hogy gyengébb passzoló? Nem értem.

A Wilsonok, meg Kaepernickek meg Newtonok játékát nézve sírva fakadok, ha megint egy olyan faszit húzunk, aki összeszarja a gatyáját, ha előre kell futnia 2 méternél többet (lásd Gabbert). A zsebből való kimozgásnál sem utolsó ez a tulajdonság. Bizonyára véletlen, hogy utoljára Garrarddal voltunk rájátszásban.Maka
meg lehet nézni, mennyit ér a mozgékonyság, ha amúgy a QB hülye a játékhoz; TP. Jónapot, nem engedik ki a zsebből, rákényszerítik arra, hogy dobjon, vége is a dalnak. A futkározós qb-k közül RG3 és Wilson az egyetlen, aki zsebből is képes konstans kiemelkedően teljesíteni. Kepörnyik legjobb indulattal is átlag zsebből. A sérülésveszélyt meg Ik már leírta.Amadeus91
És Cam Newton nem az egyetlen, mint RG3 és Wilson?
Vagy csak 2 egyetlen van, 3 már nem lehet?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!phylos
Mivel akár Clowney is kiköthet itt májusban, én jelenleg nem tenném.

iktriad
meg hát Jordan nagyon bust szagú így egy év után - bőven lehet belőle jó játékos - de az, hogy egy 1/3-s pass rusher fizikális problémákkal küzdjön az azért szép. Használva sem volt sokat. 3. körös picket sem ér meg jelenleg.Amadeus91
Ő tipikusan nem ért 1/3-at, de utólag könnyű okosnak lenni. Azonban a Miami sem úgy használja, ahogyan kéne, ilyen vékony 4-3-as DE-endet még nem láttam. Sokkal hasznosabb lenne OLB-ként, inkább 3-4-es rendszerben, vagy egy 3-3+1.esben.phylos
Egyesek pont azért kampányolnak mellett (például Varjú a BCC-n) mert keveset játszott, és nem úgy ahogy neki az elönyös.

Én max egy késő körös picket álldoznék rá az eddigi mutatott játék és a 12 milliós cap hit miatt!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Újabban felmerült Dion Jordan neve, mint lehetséges trade, ugyanis Miami-ben gyakorlatilag nem foglalkoztatják. Olyan is elhangzott, hogy lehet, hogy egy magas harmadik körös cetli érdekelné a Dolphins. Én simán odaadnám!phylos
Mivel akár Clowney is kiköthet itt májusban, én jelenleg nem tenném.

iktriad
meg hát Jordan nagyon bust szagú így egy év után - bőven lehet belőle jó játékos - de az, hogy egy 1/3-s pass rusher fizikális problémákkal küzdjön az azért szép. Használva sem volt sokat. 3. körös picket sem ér meg jelenleg.Amadeus91
Ő tipikusan nem ért 1/3-at, de utólag könnyű okosnak lenni. Azonban a Miami sem úgy használja, ahogyan kéne, ilyen vékony 4-3-as DE-endet még nem láttam. Sokkal hasznosabb lenne OLB-ként, inkább 3-4-es rendszerben, vagy egy 3-3+1.esben.phylos
persze, aznap még fogtam a fejem, hogy letradeltünk helyette.

criminal lawyer or criminal lawyer?