Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Manziel-t én passzolnám, szerintem ki fogja nyírni a vérmérséklete és a mérhetetlen egója. A "legagyasabb" posztra ez nálam stop-tábla. Saját megfigyeléseim alapján az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek, ráadásul egyik sem az az odamondogatós típus... inkább kicsinálják az "ellent" a pályán, de nem a pofájukat járatják a sajtónak. Arra ott az öltöző, hogy összerántsák a csapatukat. A meccsek végén meg elég felnézni a táblára...N-Drew
Nem tudom hány egyetemi meccsét láttad. Vagy mit tudsz a családi hátteréről. De számomra az jött le, hogy ami viszi előre, mozgatja, kiemelkedő teljesítményre sarkallja az pont a "vérmérséklete és a mérhetetlen egója".
A sportban a megfelelő vérmérséklet és egó mondhatni alapfeltétele a sikereknek.
Te azt írod, hogy "az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek".
Lehet másokat tartunk igazán jó QB-knak, vagy normális viselkedésnek, és lehet végül Manziel bust lesz, de abban biztos vagyok, hogy ha valami miatt nem lesz sikeres NFL karrierje akkor az nem a "vérmérséklete vagy a mérhetetlen egója" lesz.Sobri Jóska
Szia Sobri!

Manziel-nek két meccsét néztem meg, Bridgewater-nek három meccsét láttam. Mindegyik ebből a szezonból. Nem is állítom, hogy tokkal-vonóval ismerem az összes meccsüket, vagy az eddigi pályafutásuk minden rezdülését. Távolról sem. Nem is a játéktudásukat vettem alapul. Nekem megadatik az a luxus, ami Neked is, hogy "beleszerethessek" egy QB-prospectbe. Egy FO-nak (szerintem) nem, kivéve, ha Gene Smith-nek hívják a GM-et...
Neked Tebow volt a favoritod, nekem tavaly Geno Smith (tudom...), idén Teddy.
Nekem Bridgewater játéka is jobban tetszik, persze ez szubjektív. DE! Tegyük félre azt, hogy melyikük milyen családi háttérrel indult. Ismerem nagyjából mindkettőjükét a kismillió cikkből, ami megjelent. Sokak számára már az döntő, hogy Teddy-t az édesanyja nevelte fel, Manziel meg ezüstkanállal a szájában született. Csakhogy Veled együtt én is tisztában vagyok vele, hogy itt nem arról beszélünk, hogy a csóró gyerek felküzdi magát a milliárdos cég élére, illetve másik oldalról meg a milliárdos csemete megörökli ugyanazt a céget. Ahhoz, hogy eljutnak oda, ahová, mindkettejüknél kellett az iszonyatos elhivatottság/munkamorál/tehetség. Ebből a szempontból nem számít, mi motiválta őket, csakis a cél, amiért küzdöttek és - úgy tűnik - megvalósítják mindketten, eljutnak az NFL-be.
A "vérmérséklet és mérhetetlen egó"- dolgot félreérted. Én nem azt állítom, hogy összeszorított fogak és egy egészséges "ki, ha én nem" mentalitás nélkül el lehetne jutni idáig, pláne legjobbnak lenni a legjobbak között. Nyilván nem megy. De egy NFL csapatnál (még a sereghajtóknál is) 52 hasonló ember lesz mindenki mellett. Hányszor ekéztük Gabbert-öt, hogy halvérű, pedig papíron marhára be kellett volna válnia. Agyas is a srác. Mégis fosott a zsebben és a félig sértődött kirohanásait leszámítva, többre nem tellett, nem tudott vezér lenni az öltözőben sem. Ki is fog esni a körforgásból valószínűleg.
Manziel (szigorúan csak szerintem!) az a fickó lehet, aki "csakazértis" beveri majd 3 ember közé a labdát clutch szituban, mondván, ha összejön mennybe megyek. Bridgewater nem fogja.
Ha nem fog menni a bicikli, Manziel-nél el fog szakadni a cérna és megy majd a mutogatás a csapattársakra. Bridgewater-nél nem fog.
Manziel irdatlan bulikat fog tolni, ahol hármasával fogja levarrni a modellcsajokat, míg Teddy otthon fogja nézni a videón, hogy mit cseszett el a meccsen és hogyan javíthatja ki.
Tehát Gordon-nál a pont: az ALÁZAT, illetve a jóval kevesebb a kulcs. Nyilván nem tudom, hogy bejön-e, amit így előzetesen gondolok a két srácról (kívánom legyen korszakos zseni mindkettő!), de, hogy Manziel jóval kockázatosabb, az tuti. Ilyen típusú "boom or bust" játékossal, alaphangon erős kerettel rendelkező, vagy gambler FO-k próbálkozhatnak, de egy sz*rban lévő, szinte mindenütt tehetséghiányos, ráadásul fiatal, kis piacot képviselő franchise, olyan GM-el és HC-vel, ami most próbál a sz*rból várat építeni szerintem nem.
Nem tudom bent lesz-e Teddy, mikor húzunk. Viszont, ahogy Ik írta, akár mi is felmehetünk 1/2-re, illetve (ha bent lesz még), húzhatjuk Clowney-t is. Egyébként meg a végén úgysem az lesz, amit várunk 😉

Így a végére: Anélkül, hogy bele kívánnék menni bárkivel, bármilyen meddő vitába, azt azért megjegyezném, hogy szvsz Tebow piszkosul nem ugyanaz a karakter, mint Johnny Football. Mindketten egyetemi sztárok voltak (Heisman), nyertek egy rahedli meccset, igazi vezérek voltak a pályán. Viszont Tebow-tól senki sem hallott olyat, hogy xy kurvára megbánja majd, ha nem őt húzza, de ugyanúgy a pályán kívül sem voltak irdatlan partyk, pia, vagy nők. Belőle a média csinált cirkuszi mutatványt, a mai világ szemében különcsége miatt. Személy szerint kétlem, hogy élvezte volna, Manziel ellenben legalábbis lesz*rja kinek mi róla a véleménye, úgy él, ahogy szeretne, ha meg cikkeznek róla az bónusz.

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Foci Janinak az arca mellé azért még némi produktumot is le kell tennie... kétlem hogy a Jags behúzza... sőőőőt nekem van egy olyan érzésem hogy hasonló arccal fog távozni az első napról mint tavaly Kovács Dzsínó 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért 1/3-nál már Bridgewater jó eséllyel nem lesz bent. Ha valaki nagyon ráizgul és a Texans esetleg továbbengedné, akkor a Rams pickjén ott az az ordas nagy FOR SALE tábla.
Komolyan kéne azzal az eshetőséggel számolni, hogy Teddy elérhető lesz?Húsrágó
Clowneyt ne felejstd el. Azért ő nagyon vonzó prospect lehet, még akár a Ramsnek is, aki brutális D-line tudna összehozni (a feleslegessé váló Chris Longot meg legkésőbb jövőre kivágják).
Vagy valaki(Falcons?) fel is jöhet Clowneyért.
Plusz arról se szabad megfeledkezni, ha Caldwellék azt látják, hogy 1 pickre van álmaik QBja, akkor ők is feltradelhetnek 1et.(mondjuk magánvélemény, de nem hiszem, hogy így lesz).

Caldwell csütörtökön magyar idő szerint 19:30kor, Bradley pénteken 18:00kor beszél majd a sajtóval a combineon. Mindkettő élőben és felvételről is látható lesz a jaguars.comon. Valamint az általam már említett 4es(Brückenwasser, Futball Johnny, a bohóc és a Harry Potter karakter), interjúi is valószínűleg fent lesznek a hivatalos oldalunkon.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Manziel kvázi fenyegeti a Texanst, hogy ha nem ő lesz az 1/1es, akkor majd évente kétszer bebünteti őket ezért, mint a Jags QBja.
"It would be the worst decision they've ever made," Manziel said. "I'd be in the same division playing against them twice a year. Sorry, but you just turned that chip on my shoulder from a Frito into a Dorito."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24443491/johnny-manziel-texans-passing-on-him-worst-decision-theyve-ever-made
Ennyire biztos benne, hogy ha a Texans Clowney, Teddy vagy Bortles mellett dönt, akkor majd mi draftoljuk 1/3on? 😀iktriad
Egyre ellenszenvesebb nekem ez a hülyegyerek, az eddigi dolgai miatt sem volt szimpatikus, de ez az üzengetés egyenesen szánalmas.  thecrunchzone.com/teddy-bridgewater-is-the-anti-johnny-manziel/LanceVance
Újabb indok a Teddy draft mellett már persze a mi részünkről.iktriad
Nekem aztán tök mindegy, hogy jó fiú, vagy nagy pofával odamondogató s.ggfej, ha 110-es QB ratinggel dobál minden szezonban.
De a s.ggfejről akkor is írnak, ha éppen nem fut Pro-Bowl szezont, a jó fiúról, meg csak akkor...Húsrágó
A probléma csak az, hogy eddig maximum a nagypofájú seggfej rész, ami már stimmel, a 110-es NFL QB rating meg minimum kurvára kérdéses. Seggfejet, akiről cikkezhet a sajtó, találsz draftolatlan playák közül is eleget (tény, hogy egyikük sem lesz Heisman győztes), ellenben a jövőt 1/3-ra rá építeni kissé drága mulatság. Továbbra is maximálisan Bridgewater mellett tenném le a voksomat. Ezt a két srácot láttam is pár meccsen játszani (Bortles-ról ezért nem is tudok írni semmit). Manziel-t én passzolnám, szerintem ki fogja nyírni a vérmérséklete és a mérhetetlen egója. A "legagyasabb" posztra ez nálam stop-tábla. Saját megfigyeléseim alapján az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek, ráadásul egyik sem az az odamondogatós típus... inkább kicsinálják az "ellent" a pályán, de nem a pofájukat járatják a sajtónak. Arra ott az öltöző, hogy összerántsák a csapatukat. A meccsek végén meg elég felnézni a táblára...N-Drew
Azért 1/3-nál már Bridgewater jó eséllyel nem lesz bent. Ha valaki nagyon ráizgul és a Texans esetleg továbbengedné, akkor a Rams pickjén ott az az ordas nagy FOR SALE tábla.
Komolyan kéne azzal az eshetőséggel számolni, hogy Teddy elérhető lesz?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manziel nagyon rizikós játékos már a személyiségét nem számítva is. Azzal együtt meg igazi "19re lapot húzok" típusú prospect.
És az a GM, aki a Top5ben/10ben beruház rá, az kvázi rábízza az állását. Van egy mondás a NFLesek körében, hogy "You can't draft scared", de a rizikó miatt a 4 lehetséges top pick(Teddy, Clowney, Bortles, Manziel -> így néz ki jelenleg a big boardom teteje is) közül őt vinném ki utoljára.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Manziel-t én passzolnám, szerintem ki fogja nyírni a vérmérséklete és a mérhetetlen egója. A "legagyasabb" posztra ez nálam stop-tábla. Saját megfigyeléseim alapján az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek, ráadásul egyik sem az az odamondogatós típus... inkább kicsinálják az "ellent" a pályán, de nem a pofájukat járatják a sajtónak. Arra ott az öltöző, hogy összerántsák a csapatukat. A meccsek végén meg elég felnézni a táblára...N-Drew
Nem tudom hány egyetemi meccsét láttad. Vagy mit tudsz a családi hátteréről. De számomra az jött le, hogy ami viszi előre, mozgatja, kiemelkedő teljesítményre sarkallja az pont a "vérmérséklete és a mérhetetlen egója".
A sportban a megfelelő vérmérséklet és egó mondhatni alapfeltétele a sikereknek.
Te azt írod, hogy "az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek".
Lehet másokat tartunk igazán jó QB-knak, vagy normális viselkedésnek, és lehet végül Manziel bust lesz, de abban biztos vagyok, hogy ha valami miatt nem lesz sikeres NFL karrierje akkor az nem a "vérmérséklete vagy a mérhetetlen egója"[/i] lesz.Sobri Jóska
Furcsa ezt olvasni tőled, Tebow képével a nicked alatt 😉
Végül is egy olyan helyre érkezik ahol kvázi megváltóként fognak tekinteni rá, ami, mint tudjuk elég nagy nyomást generál majd, de ő elbírja , mert ő is megváltónak képzeli saját magát..
Az biztos, hogy a védőknek nem kell pénzt feldobni majd, hogy törjék össze, hanem ők fizetnek majd azért , hogy összetörhessék.

Egy nagyon fontos tulajdonság nincs meg benne ami a sporthoz elengedhetetlen: ALÁZAT.
És ahogy Hofi mondta egyszer : "anélkül pedig nem megy, ha belegebedünk akkor se..."


ebben tökéletesen egyet értek Veled, és szerintem is ha nagy játékos lesz pont emiatt lesz, kicsit Ibra+Ronaldora hajaz a srác nekem, h ők is azért lettek mindig jobbak meg jobbak évről évre mert az egójuk nem hagyta h rosszabbak legyenek másoknál. Ez rossz tulajdonság is, meg nem is.darthmushroom
Ez két rossz példa, Menzielt eddig viselkedése alapján a socceresek közül Balotellihez hasonlítanám..
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Manziel-t én passzolnám, szerintem ki fogja nyírni a vérmérséklete és a mérhetetlen egója. A "legagyasabb" posztra ez nálam stop-tábla. Saját megfigyeléseim alapján az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek, ráadásul egyik sem az az odamondogatós típus... inkább kicsinálják az "ellent" a pályán, de nem a pofájukat járatják a sajtónak. Arra ott az öltöző, hogy összerántsák a csapatukat. A meccsek végén meg elég felnézni a táblára...N-Drew
Nem tudom hány egyetemi meccsét láttad. Vagy mit tudsz a családi hátteréről. De számomra az jött le, hogy ami viszi előre, mozgatja, kiemelkedő teljesítményre sarkallja az pont a "vérmérséklete és a mérhetetlen egója".
A sportban a megfelelő vérmérséklet és egó mondhatni alapfeltétele a sikereknek.
Te azt írod, hogy "az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek".
Lehet másokat tartunk igazán jó QB-knak, vagy normális viselkedésnek, és lehet végül Manziel bust lesz, de abban biztos vagyok, hogy ha valami miatt nem lesz sikeres NFL karrierje akkor az nem a "vérmérséklete vagy a mérhetetlen egója" lesz.Sobri Jóska
ebben tökéletesen egyet értek Veled, és szerintem is ha nagy játékos lesz pont emiatt lesz, kicsit Ibra+Ronaldora hajaz a srác nekem, h ők is azért lettek mindig jobbak meg jobbak évről évre mert az egójuk nem hagyta h rosszabbak legyenek másoknál. Ez rossz tulajdonság is, meg nem is.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Manziel-t én passzolnám, szerintem ki fogja nyírni a vérmérséklete és a mérhetetlen egója. A "legagyasabb" posztra ez nálam stop-tábla. Saját megfigyeléseim alapján az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek, ráadásul egyik sem az az odamondogatós típus... inkább kicsinálják az "ellent" a pályán, de nem a pofájukat járatják a sajtónak. Arra ott az öltöző, hogy összerántsák a csapatukat. A meccsek végén meg elég felnézni a táblára...N-Drew
Nem tudom hány egyetemi meccsét láttad. Vagy mit tudsz a családi hátteréről. De számomra az jött le, hogy ami viszi előre, mozgatja, kiemelkedő teljesítményre sarkallja az pont a "vérmérséklete és a mérhetetlen egója".
A sportban a megfelelő vérmérséklet és egó mondhatni alapfeltétele a sikereknek.
Te azt írod, hogy "az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek".
Lehet másokat tartunk igazán jó QB-knak, vagy normális viselkedésnek, és lehet végül Manziel bust lesz, de abban biztos vagyok, hogy ha valami miatt nem lesz sikeres NFL karrierje akkor az nem a "vérmérséklete vagy a mérhetetlen egója" lesz.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Manziel kvázi fenyegeti a Texanst, hogy ha nem ő lesz az 1/1es, akkor majd évente kétszer bebünteti őket ezért, mint a Jags QBja.
"It would be the worst decision they've ever made," Manziel said. "I'd be in the same division playing against them twice a year. Sorry, but you just turned that chip on my shoulder from a Frito into a Dorito."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24443491/johnny-manziel-texans-passing-on-him-worst-decision-theyve-ever-made
Ennyire biztos benne, hogy ha a Texans Clowney, Teddy vagy Bortles mellett dönt, akkor majd mi draftoljuk 1/3on? 😀iktriad
Egyre ellenszenvesebb nekem ez a hülyegyerek, az eddigi dolgai miatt sem volt szimpatikus, de ez az üzengetés egyenesen szánalmas.  thecrunchzone.com/teddy-bridgewater-is-the-anti-johnny-manziel/LanceVance
Újabb indok a Teddy draft mellett már persze a mi részünkről.iktriad
Nekem aztán tök mindegy, hogy jó fiú, vagy nagy pofával odamondogató s.ggfej, ha 110-es QB ratinggel dobál minden szezonban.
De a s.ggfejről akkor is írnak, ha éppen nem fut Pro-Bowl szezont, a jó fiúról, meg csak akkor...Húsrágó
A probléma csak az, hogy eddig maximum a nagypofájú seggfej rész, ami már stimmel, a 110-es NFL QB rating meg minimum kurvára kérdéses. Seggfejet, akiről cikkezhet a sajtó, találsz draftolatlan playák közül is eleget (tény, hogy egyikük sem lesz Heisman győztes), ellenben a jövőt 1/3-ra rá építeni kissé drága mulatság. Továbbra is maximálisan Bridgewater mellett tenném le a voksomat. Ezt a két srácot láttam is pár meccsen játszani (Bortles-ról ezért nem is tudok írni semmit). Manziel-t én passzolnám, szerintem ki fogja nyírni a vérmérséklete és a mérhetetlen egója. A "legagyasabb" posztra ez nálam stop-tábla. Saját megfigyeléseim alapján az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek, ráadásul egyik sem az az odamondogatós típus... inkább kicsinálják az "ellent" a pályán, de nem a pofájukat járatják a sajtónak. Arra ott az öltöző, hogy összerántsák a csapatukat. A meccsek végén meg elég felnézni a táblára...N-Drew
Nem baj, Janikát elviszi a Cleveland, kerékbe törik a Ravens és a Steelers védői és 2 év múlva megint draftolnak egy QB-t, szokásukhoz híven.Amadeus91
Ámen!

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Manziel kvázi fenyegeti a Texanst, hogy ha nem ő lesz az 1/1es, akkor majd évente kétszer bebünteti őket ezért, mint a Jags QBja.
"It would be the worst decision they've ever made," Manziel said. "I'd be in the same division playing against them twice a year. Sorry, but you just turned that chip on my shoulder from a Frito into a Dorito."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24443491/johnny-manziel-texans-passing-on-him-worst-decision-theyve-ever-made
Ennyire biztos benne, hogy ha a Texans Clowney, Teddy vagy Bortles mellett dönt, akkor majd mi draftoljuk 1/3on? 😀iktriad
Egyre ellenszenvesebb nekem ez a hülyegyerek, az eddigi dolgai miatt sem volt szimpatikus, de ez az üzengetés egyenesen szánalmas.  thecrunchzone.com/teddy-bridgewater-is-the-anti-johnny-manziel/LanceVance
Újabb indok a Teddy draft mellett már persze a mi részünkről.iktriad
Nekem aztán tök mindegy, hogy jó fiú, vagy nagy pofával odamondogató s.ggfej, ha 110-es QB ratinggel dobál minden szezonban.
De a s.ggfejről akkor is írnak, ha éppen nem fut Pro-Bowl szezont, a jó fiúról, meg csak akkor...Húsrágó
A probléma csak az, hogy eddig maximum a nagypofájú seggfej rész, ami már stimmel, a 110-es NFL QB rating meg minimum kurvára kérdéses. Seggfejet, akiről cikkezhet a sajtó, találsz draftolatlan playák közül is eleget (tény, hogy egyikük sem lesz Heisman győztes), ellenben a jövőt 1/3-ra rá építeni kissé drága mulatság. Továbbra is maximálisan Bridgewater mellett tenném le a voksomat. Ezt a két srácot láttam is pár meccsen játszani (Bortles-ról ezért nem is tudok írni semmit). Manziel-t én passzolnám, szerintem ki fogja nyírni a vérmérséklete és a mérhetetlen egója. A "legagyasabb" posztra ez nálam stop-tábla. Saját megfigyeléseim alapján az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek, ráadásul egyik sem az az odamondogatós típus... inkább kicsinálják az "ellent" a pályán, de nem a pofájukat járatják a sajtónak. Arra ott az öltöző, hogy összerántsák a csapatukat. A meccsek végén meg elég felnézni a táblára...N-Drew
Nem baj, Janikát elviszi a Cleveland, kerékbe törik a Ravens és a Steelers védői és 2 év múlva megint draftolnak egy QB-t, szokásukhoz híven.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Manziel kvázi fenyegeti a Texanst, hogy ha nem ő lesz az 1/1es, akkor majd évente kétszer bebünteti őket ezért, mint a Jags QBja.
"It would be the worst decision they've ever made," Manziel said. "I'd be in the same division playing against them twice a year. Sorry, but you just turned that chip on my shoulder from a Frito into a Dorito."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24443491/johnny-manziel-texans-passing-on-him-worst-decision-theyve-ever-made
Ennyire biztos benne, hogy ha a Texans Clowney, Teddy vagy Bortles mellett dönt, akkor majd mi draftoljuk 1/3on? 😀iktriad
Egyre ellenszenvesebb nekem ez a hülyegyerek, az eddigi dolgai miatt sem volt szimpatikus, de ez az üzengetés egyenesen szánalmas.  thecrunchzone.com/teddy-bridgewater-is-the-anti-johnny-manziel/LanceVance
Újabb indok a Teddy draft mellett már persze a mi részünkről.iktriad
Nekem aztán tök mindegy, hogy jó fiú, vagy nagy pofával odamondogató s.ggfej, ha 110-es QB ratinggel dobál minden szezonban.
De a s.ggfejről akkor is írnak, ha éppen nem fut Pro-Bowl szezont, a jó fiúról, meg csak akkor...Húsrágó
A probléma csak az, hogy eddig maximum a nagypofájú seggfej rész, ami már stimmel, a 110-es NFL QB rating meg minimum kurvára kérdéses. Seggfejet, akiről cikkezhet a sajtó, találsz draftolatlan playák közül is eleget (tény, hogy egyikük sem lesz Heisman győztes), ellenben a jövőt 1/3-ra rá építeni kissé drága mulatság. Továbbra is maximálisan Bridgewater mellett tenném le a voksomat. Ezt a két srácot láttam is pár meccsen játszani (Bortles-ról ezért nem is tudok írni semmit). Manziel-t én passzolnám, szerintem ki fogja nyírni a vérmérséklete és a mérhetetlen egója. A "legagyasabb" posztra ez nálam stop-tábla. Saját megfigyeléseim alapján az igazán jó QB-k kivétel nélkül normálisan viselkednek, ráadásul egyik sem az az odamondogatós típus... inkább kicsinálják az "ellent" a pályán, de nem a pofájukat járatják a sajtónak. Arra ott az öltöző, hogy összerántsák a csapatukat. A meccsek végén meg elég felnézni a táblára...

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis múltidézés

A tavalyi szezon 10 legnagyobb Jaguars playe - elemzéssel és reakciókkal:
1. Shorts meccsnyerő TDje földijei ellen Clevelandben:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013-Top-Plays-Number-1/376dd90a-86ad-4d73-95ea-a260ed4608b9
2. Will Blackmon Sack, FF, fumble recovery, meccs nyertes TDje a Titans ellen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Ten_Plays_Number_2/74849bc7-ab79-4e55-9e9e-21d3e3500dbb
3. Ryan Davis győzelmet bebiztosító gyönyörű akrobatikus pickje a Texans ellen
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Plays_Number_3/7fd9b3c2-a4fd-456e-9eea-aa87a31bdc5b
4. Alkesz 67 yardos TDje a Rams otthonában(Not so fun fact: ez volt Gabbert egyetlen TD passza is egyben a szezonban...)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Plays_Number_4/b34f6ee3-54de-43bf-a39c-6a6e8d48e8cf
5. Paul Posluszny picksixe Peyton Manning passzából.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Ten_Plays_Number_5/f3238fa0-2a4c-4e76-9578-72c89aadf72d
6. Meester elkapása a Titans ellen
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Plays_Number_6/86a6831d-6f16-4380-b6ac-c2721f90d15e
7. Ace Sanders TD passza Todmannek a TNFen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Ten_Plays_Number_7/31ec3069-3f16-448b-b9d4-b310390db8c2
8. Danny Noble 62 yardos TD elkapása 4 & 1en a Cardinals ellen.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Ten_Plays_Number_8/4c9b2dbc-e885-4f2f-af40-c89bde581030
9. MJD TD passza Marcedes Lewisnak a Browns ellen
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Ten_Plays_Number_9/b46edba1-9d9c-4de4-aaad-726bb78ca3cb
10. J. T. Thomas safetyje a Chiefs elleni szezonnyitón (kár hogy a 2-0ás vezetés után kaptunk 38 pontot, és egyet se szereztünk...)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2013_Top_Ten_Plays_Number_10/d953591f-ca7f-4c04-a3a5-71874a50ba82
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem aztán tök mindegy, hogy jó fiú, vagy nagy pofával odamondogató s.ggfej, ha 110-es QB ratinggel dobál minden szezonban.
De a s.ggfejről akkor is írnak, ha éppen nem fut Pro-Bowl szezont, a jó fiúról, meg csak akkor...Húsrágó
Nálunk még akkor se mindig. Lásd még Taylor, Fred és még sorolhatnám.
Persze, jöjjön Maziel, ha tényleg rohadt jó, csak nekünk nem ártana némi pozitív PR országszerte, és Johnny fiúval ez nem biztos hogy így lenne, sőt.

Plusz Johnny fiú baromira nem titkolja, hogy szeretne a Texansban játszani (és nem nálunk).
“Bob McNair and Bill O’Brien. Those are the two guys I really want to meet.”
Manziel, to Charean Williams of the Fort Worth Star Telegram. McNair owns the Texans. O’Brien coaches them. This was in response to a question about who the famous Manziel really wants to meet.
Mivel -szerintem- Manziel az igazi boom or bust játékos, a draftolásával járó kockázat a szokottnál is nagyobb, ezért kívánom neki, hogy valóra váljon az álma, és legyen ő az 1. kiválasztott a drafton. Ez egyben azt is jelentené, hogy a Bridgewater - Clowney páros egyik tagja szinte biztos, hogy Jacksonvilleben köt ki. 😀
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Manziel kvázi fenyegeti a Texanst, hogy ha nem ő lesz az 1/1es, akkor majd évente kétszer bebünteti őket ezért, mint a Jags QBja.
"It would be the worst decision they've ever made," Manziel said. "I'd be in the same division playing against them twice a year. Sorry, but you just turned that chip on my shoulder from a Frito into a Dorito."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24443491/johnny-manziel-texans-passing-on-him-worst-decision-theyve-ever-made
Ennyire biztos benne, hogy ha a Texans Clowney, Teddy vagy Bortles mellett dönt, akkor majd mi draftoljuk 1/3on? 😀iktriad
Egyre ellenszenvesebb nekem ez a hülyegyerek, az eddigi dolgai miatt sem volt szimpatikus, de ez az üzengetés egyenesen szánalmas.  thecrunchzone.com/teddy-bridgewater-is-the-anti-johnny-manziel/LanceVance
Újabb indok a Teddy draft mellett már persze a mi részünkről.iktriad
Nekem aztán tök mindegy, hogy jó fiú, vagy nagy pofával odamondogató s.ggfej, ha 110-es QB ratinggel dobál minden szezonban.
De a s.ggfejről akkor is írnak, ha éppen nem fut Pro-Bowl szezont, a jó fiúról, meg csak akkor...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan O'Halloren összeszedte a legfontosabb (Jagst is érintő) infókat a héten kezdődő scouting combineról
 jacksonville.com/slideshow/2014-02-16/scouting-2014-nfl-combine-are-you-ready#slide-1
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manziel kvázi fenyegeti a Texanst, hogy ha nem ő lesz az 1/1es, akkor majd évente kétszer bebünteti őket ezért, mint a Jags QBja.
"It would be the worst decision they've ever made," Manziel said. "I'd be in the same division playing against them twice a year. Sorry, but you just turned that chip on my shoulder from a Frito into a Dorito."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24443491/johnny-manziel-texans-passing-on-him-worst-decision-theyve-ever-made
Ennyire biztos benne, hogy ha a Texans Clowney, Teddy vagy Bortles mellett dönt, akkor majd mi draftoljuk 1/3on? 😀iktriad
Egyre ellenszenvesebb nekem ez a hülyegyerek, az eddigi dolgai miatt sem volt szimpatikus, de ez az üzengetés egyenesen szánalmas.  thecrunchzone.com/teddy-bridgewater-is-the-anti-johnny-manziel/LanceVance
Újabb indok a Teddy draft mellett már persze a mi részünkről.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Manziel kvázi fenyegeti a Texanst, hogy ha nem ő lesz az 1/1es, akkor majd évente kétszer bebünteti őket ezért, mint a Jags QBja.
"It would be the worst decision they've ever made," Manziel said. "I'd be in the same division playing against them twice a year. Sorry, but you just turned that chip on my shoulder from a Frito into a Dorito."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24443491/johnny-manziel-texans-passing-on-him-worst-decision-theyve-ever-made
Ennyire biztos benne, hogy ha a Texans Clowney, Teddy vagy Bortles mellett dönt, akkor majd mi draftoljuk 1/3on? 😀iktriad
Egyre ellenszenvesebb nekem ez a hülyegyerek, az eddigi dolgai miatt sem volt szimpatikus, de ez az üzengetés egyenesen szánalmas.  thecrunchzone.com/teddy-bridgewater-is-the-anti-johnny-manziel/

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Manziel kvázi fenyegeti a Texanst, hogy ha nem ő lesz az 1/1es, akkor majd évente kétszer bebünteti őket ezért, mint a Jags QBja.
"It would be the worst decision they've ever made," Manziel said. "I'd be in the same division playing against them twice a year. Sorry, but you just turned that chip on my shoulder from a Frito into a Dorito."
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24443491/johnny-manziel-texans-passing-on-him-worst-decision-theyve-ever-made
Ennyire biztos benne, hogy ha a Texans Clowney, Teddy vagy Bortles mellett dönt, akkor majd mi draftoljuk 1/3on? 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ik: ha 1-2-re elvinnék Teddyt és Clowney-t, akkor ki lenne szerinted a mi választásunk?phylos
Garoppolo, ki más? 😀 QB mindenképp, Bortles vagy Dzsoni FutballDexxter Tailor
Khalil Mack és Sammy Watkins is szóba jöhet Manzielen és Bortlesen kívül.
Watkinst sokszor említette Halloren, mint nagyon is lehetséges 1/3as opció, ami nekem azt sugallja, hogy legalábbis kedvelik a front officeban.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ik: ha 1-2-re elvinnék Teddyt és Clowney-t, akkor ki lenne szerinted a mi választásunk?phylos
Garoppolo, ki más? 😀 QB mindenképp, Bortles vagy Dzsoni Futball


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
ik: ha 1-2-re elvinnék Teddyt és Clowney-t, akkor ki lenne szerinted a mi választásunk?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus Bradley 18. lett a Rotoworld vezetőedző power rankingjében:
 www.rotoworld.com/articles/nfl/46250/57/the-nfls-best-coaches?pg=2

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325869/article/johnny-manziel-wants-to-play-for-home-state-texans?campaign=Facebook_writers_goodbread ha nekünk nem kell ti vinnétek???LanceVance
Attól függ. Ha Bridgewater vagy Clowney bent marad, szerintem nem. Ha ez a páros az első 2 pick, akkor elképzelhető.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325869/article/johnny-manziel-wants-to-play-for-home-state-texans?campaign=Facebook_writers_goodbread ha nekünk nem kell ti vinnétek???

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Illustrated szerint a Jags (és a Raiders) predesztinálva van egy nagyon erős offseasonra.
 nfl.si.com/2014/02/12/nfl-power-rankings-offseason-outlook/
Legyen igazuk, bár sajnos csak 2 4. körös pickünk van (ők 3ról írnak).

Mit lehet tudni Joeckel állapotáról?Janek
Teljesen felgyógyult.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Mit lehet tudni Joeckel állapotáról?