Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb ember jött a Seahawksból - Robert Saleh lett az új LB edzőnk. Scottie Hazelton lesz az asszisztense. Mindketten dolgoztak már korábban Gus Bradleyvel.

Saleh a quality control-defense posztot töltötte be a Seahawksnál(anno Gus segítője volt), előtte 6 évig a Texansban edzősködött(2 évig volt ott LB segédedző), előtte 1 évig a Georgiában volt. Még csak 35 éves.
Hazelton a Nevada DCje volt tavaly, dologozott együtt a North Dakota Stateneél Babichel és Gussal is, amikor előbbi HC, utóbbi DC volt.

Elnézve Saleh képét lassan tele leszünk fehér kopasz védőedzőkkel(Gusra és Todd Washra is illik ez a személyleírás). 😀😀
 www.seahawks.com/team/coaches/robert-saleh/c7996f9f-ae9b-4def-8c0f-459190d9f802
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem azzal még a legelvakultabb Hawks fanok sem szállnak vitába,hogy a beleölt nagy draftérték ellenére az O# falunk kb lepkefing kategória, hiába öltünk bele az első 2 évben 2 db 1. és egy 3. kört, ebből a 3 játékosból egy már visszavonult a focitól (Moffitt), egy pedig lehet,hogy jövőre nem lesz itt(Carp). Viszont a szemlélet meg volt,hogy tegyük rendbe a falat, mert az az alapja mindennek.

RB-re pontosabban kellett volna fogalmaznom, érdekel nagyon,hogy Gus mennyire megy el a futások felé,ha egyáltalán arra találja meg az origót. Kíváncsi vagyok mennyiben veszi/vette át PC szemléletét a run-run-boom O# elveiről. Amennyiben tényleg az AFC büntetőszázadának szánja Gus a Jax-et, akkor kell egy tank RB 😊

Sok pénzt nem tennék rá -főleg azért nem mert nem gamblerkedem 😀 -, de szerintem a Senior Bowl-os tapasztalatból lesz egy-két steal.undisputedly
Az O falunk nem olyolyan vészes, főleg ha egy normális centert hozunk FAről vagy a draftról. Akkor már csak az LG igazán kérdéses.

RBk és Gus: Szerintem itt azért fischnek több beleszólása van, hogy milyen ofenset szeretne futtatni. Bár gondolom a 2 ember egyeztet, de inkább ott Fisch szava a döntő.

Én is reménykedem, hogy a SeniorBowlból profitálunk. Főleg, hogy a kb 100 nagy része középső(3. -5. kör) körös pick, és ott jelenleg van 6 pickünk idén.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az előzetes előrejelzések alapján úgy tűnik, sajnos idén sem kapunk majd kompenzációs picket a ligától. 😕
 www.philly.com/philly/blogs/red_zone/2014-NFL-compensatory-pick-projections.html
Ha tényleg ez lesz a helyzet csak a letrade marad, mint eszköz, ha netán extra cetliket akarunk még gyűjteni.iktriad
Ma azt olvastam .com-on,hogy letrade egy kedvező opció lenne Caldwell szerint.
Védelem erősítésén kívül amúgy a RB poszt megoldására leszek kíváncsi.
Szerinted szereztek nagynevű FA-t?
Pénz ugyebár lenne a sapka alatt, de egy potenciális 4-8 győzelmes szezonhoz érdekes lehet.
Mondjuk először azt is el kellene érnie az FO-nak,hogy feltegyék a csapatot a térképre.undisputedly
RBre én olyan nagyon sok pénzt nem költenék, egyszerűen nem éri meg a mai NFLben. Inkább a támadó falat építsük, draftoljunk valakit a középső körökben, igazoljuk egy középkategóriás RBt "prove it" szerződéssel (már ha MJD elmegy) plusz hozzuk vissza Todmant.

Letradenek akkor örülnék, ha a Teddy-Clowney páros megy 1/1en és 1/2n. Ha valamelyik bent marad, le kéne csapni rá. Csak a bibi az, hogy kb értük jönne fel bárki is, hacsak nem kell valakinek nagyon, nagyon Matthews mint OT. De mivel elég jó az OT felhozatal idén is, ezt nem tartom valószínűnek. Szóval ha ez a duó kimegy, előreláthatólag nem lesz letrade.

Itt egy táblázat a Hawks draftoltjairól a PC-JS-éra első 2 évéből, és az eddigi egyetlen Caldwell-Gus draftról. Érdekes,hogy ugye mindkét roster nagyon gyenge volt, tehát ott nyúltak hozzá ahol szerettek volna, szóval kb az 1.-4., 1.-3. pickek a legérdekesebbek, utána többnyire BPA ment szerintem.undisputedly
Nagyon köszi a listát. Baromira érdekes a pár huzam az első draftnál (OT, DB, aztán DB és WR(utóbbi nálunk fordítvva volt, de a posztok ugyanazok, pont mint nálunk tavaly). A 2. draftnál remélem mi nem csinálunk megint akkora butaságot az 1. körben, mit ami miatt a "Seahawks sapka" megjhonosult itt a bowl-hu köztudatában. 😀😀 Mondjuk jó lenne egy Sherman szintű sztárt húzni a védelembe (mondjuk pass rusher poszton).iktriad
Szerintem azzal még a legelvakultabb Hawks fanok sem szállnak vitába,hogy a beleölt nagy draftérték ellenére az O# falunk kb lepkefing kategória, hiába öltünk bele az első 2 évben 2 db 1. és egy 3. kört, ebből a 3 játékosból egy már visszavonult a focitól (Moffitt), egy pedig lehet,hogy jövőre nem lesz itt(Carp). Viszont a szemlélet meg volt,hogy tegyük rendbe a falat, mert az az alapja mindennek.

RB-re pontosabban kellett volna fogalmaznom, érdekel nagyon,hogy Gus mennyire megy el a futások felé,ha egyáltalán arra találja meg az origót. Kíváncsi vagyok mennyiben veszi/vette át PC szemléletét a run-run-boom O# elveiről. Amennyiben tényleg az AFC büntetőszázadának szánja Gus a Jax-et, akkor kell egy tank RB 😊

Sok pénzt nem tennék rá -főleg azért nem mert nem gamblerkedem 😀 -, de szerintem a Senior Bowl-os tapasztalatból lesz egy-két steal.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az előzetes előrejelzések alapján úgy tűnik, sajnos idén sem kapunk majd kompenzációs picket a ligától. 😕
 www.philly.com/philly/blogs/red_zone/2014-NFL-compensatory-pick-projections.html
Ha tényleg ez lesz a helyzet csak a letrade marad, mint eszköz, ha netán extra cetliket akarunk még gyűjteni.iktriad
Ma azt olvastam .com-on,hogy letrade egy kedvező opció lenne Caldwell szerint.
Védelem erősítésén kívül amúgy a RB poszt megoldására leszek kíváncsi.
Szerinted szereztek nagynevű FA-t?
Pénz ugyebár lenne a sapka alatt, de egy potenciális 4-8 győzelmes szezonhoz érdekes lehet.
Mondjuk először azt is el kellene érnie az FO-nak,hogy feltegyék a csapatot a térképre.undisputedly
RBre én olyan nagyon sok pénzt nem költenék, egyszerűen nem éri meg a mai NFLben. Inkább a támadó falat építsük, draftoljunk valakit a középső körökben, igazoljuk egy középkategóriás RBt "prove it" szerződéssel (már ha MJD elmegy) plusz hozzuk vissza Todmant.

Letradenek akkor örülnék, ha a Teddy-Clowney páros megy 1/1en és 1/2n. Ha valamelyik bent marad, le kéne csapni rá. Csak a bibi az, hogy kb értük jönne fel bárki is, hacsak nem kell valakinek nagyon, nagyon Matthews mint OT. De mivel elég jó az OT felhozatal idén is, ezt nem tartom valószínűnek. Szóval ha ez a duó kimegy, előreláthatólag nem lesz letrade.

Itt egy táblázat a Hawks draftoltjairól a PC-JS-éra első 2 évéből, és az eddigi egyetlen Caldwell-Gus draftról. Érdekes,hogy ugye mindkét roster nagyon gyenge volt, tehát ott nyúltak hozzá ahol szerettek volna, szóval kb az 1.-4., 1.-3. pickek a legérdekesebbek, utána többnyire BPA ment szerintem.undisputedly
Nagyon köszi a listát. Baromira érdekes a pár huzam az első draftnál (OT, DB, aztán DB és WR(utóbbi nálunk fordítvva volt, de a posztok ugyanazok, pont mint nálunk tavaly). A 2. draftnál remélem mi nem csinálunk megint akkora butaságot az 1. körben, mit ami miatt a "Seahawks sapka" megjhonosult itt a bowl-hu köztudatában. 😀😀 Mondjuk jó lenne egy Sherman szintű sztárt húzni a védelembe (mondjuk pass rusher poszton).
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt egy táblázat a Hawks draftoltjairól a PC-JS-éra első 2 évéből, és az eddigi egyetlen Caldwell-Gus draftról. Érdekes,hogy ugye mindkét roster nagyon gyenge volt, tehát ott nyúltak hozzá ahol szerettek volna, szóval kb az 1.-4., 1.-3. pickek a legérdekesebbek, utána többnyire BPA ment szerintem.



több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az előzetes előrejelzések alapján úgy tűnik, sajnos idén sem kapunk majd kompenzációs picket a ligától. 😕
 www.philly.com/philly/blogs/red_zone/2014-NFL-compensatory-pick-projections.html
Ha tényleg ez lesz a helyzet csak a letrade marad, mint eszköz, ha netán extra cetliket akarunk még gyűjteni.iktriad
Ma azt olvastam .com-on,hogy letrade egy kedvező opció lenne Caldwell szerint.
Védelem erősítésén kívül amúgy a RB poszt megoldására leszek kíváncsi.
Szerinted szereztek nagynevű FA-t?
Pénz ugyebár lenne a sapka alatt, de egy potenciális 4-8 győzelmes szezonhoz érdekes lehet.
Mondjuk először azt is el kellene érnie az FO-nak,hogy feltegyék a csapatot a térképre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az előzetes előrejelzések alapján úgy tűnik, sajnos idén sem kapunk majd kompenzációs picket a ligától. 😕
 www.philly.com/philly/blogs/red_zone/2014-NFL-compensatory-pick-projections.html
Ha tényleg ez lesz a helyzet csak a letrade marad, mint eszköz, ha netán extra cetliket akarunk még gyűjteni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bekerültünk az nfl.com 9 olyan csapat közé, akikre szerintük oda kell majd figyelni ebben az offseasonban:
iktriad
Ezt én is így érzem. 😊
És egyelőre azt mondom ez igaz a következő alapszakaszra is. Lehet itt meglepetés ha sikerül betömni 1-2 fontosabb lyukat.silent7939
Nem tudom, de most az 50% ius hatalmas bravúr lenne a részünkről.

Itt van a tegnapi fan fórum videója. Bradley beszéde külön megér egy misét:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/LIVE-Archive-2014-Fan-Forum/abd867fd-072f-4cce-b756-79afa131b991
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bekerültünk az nfl.com 9 olyan csapat közé, akikre szerintük oda kell majd figyelni ebben az offseasonban:
iktriad
Ezt én is így érzem. 😊
És egyelőre azt mondom ez igaz a következő alapszakaszra is. Lehet itt meglepetés ha sikerül betömni 1-2 fontosabb lyukat.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A két megüresedett állásból az egyikre megvan az utód. Mike Ryan posztját Scott Trulock kapja, aki eddig a North Carolinan látta el ugyanezt a feladatot.
Még nincs hír arról, ki lesz Mark Duffner útódja az LB edzői poszton, de az is napokon belül ki fog derülni.

Az éjjel a Jags megtartotta a Fan Fórumját, amelyen Caldwell évet értékelt, mellette megjelent Bradley is, akit é.érkezésekor felállva tapsoltak meg vagy 1 percig(amit ő egy szokásos high energy motivációs beszéddel hálált meg). Egy 4-12es szezon után. Mi lesz, ha lekezdünk nyerni? 😀

Pár szösszenet:

Caldwell mindkét fal leendő FAit "szolidnak" nevezte, szerintem mindkét oldalon be fogunk ruházni 1-2 emberre. Az hogy mennyiért az továbbra is kérdés.
Henne újraigazolása a határidő előtt továbbra is fontos teendőnek tűnik.
MJD esetén annyit mondott, hogy szeretné ha jaguár maradna, de ha netán eligazol, vannak terveink erre a forgatókönyvre is a poszton.
Értékelte a draftort (Joeckelt és Cyprient a franchise alapköveinek nevezte), kitért az UDFakra és waiver claimesekre, mondván velük az volt a fő cél, hogy az ST jobb legyen, és bár 10 új ember töltött be fontos szerepet a speciális egységben tavalyhoz képest, a Jags Top 5ben zárt.
Már megvan annak a 60 játékosnak a neve, akit a combienon meginterjúvolunk (le is lett adva a lista). A Seniorbowl több mint 100 játékosa mellett pár olyan emberrel sem fogunk beszélni, akit később megnézünk majd a Pro Dayén, vagy elhívunk egyéni workoutra.
Bradley megerősítette, hogy valószínűleg a londoni túra előtt idegenben játszunk majd (akkora esik a Florida - Georgia meccs, amit az Everbank Fielden rendeznek mostanság). Lehetséges, hogy majd egy keleti parti találkozó lesz ez a meccs(ez esetben a Washington a Philadelphia és a Baltimore jöhet szóba, mint ellenfél).

Bekerültünk az nfl.com 9 olyan csapat közé, akikre szerintük oda kell majd figyelni ebben az offseasonban:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mphrobdhdb8pw6hszmar
Steelers, Bears, Colts among NFL teams to watch this offseason
Ben Roethlisberger's Pittsburgh Steelers started slow in 2013 but battled back. Matt Ryan's Atlanta Falcons just imploded. Adam Schein says both teams have one thing in common: offseason intrigue.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, én szorítok nektek az offseasonban 😊

Akik tőlünk esélyes,hogy távoznak: Rice, Miller, McQuistan, Jean-Pierre, Thurmond, McDaniel és Maragos plusz Clem.
Ebből a névsorból szerintem a Rice-Miller-Clem hármast senki sem szedi fel a waiverről, szóval, hozzátok kiköthet akár egy Maragos(nem tudom mekkora erősítés lenne)- Clem - Thurmond - McD -JEan-pierre -McQ állomány, ebben benne van mindkét fal.

Ha én lennék a GM, Ungert is vihetnétek centerbe 😀undisputedly
McQuistan és McDaniel ex-jaguárok, szóval ismerjük őket. McDanielt szívesen látnám viszont.
Walter Thurmond érdekes lenne, pont abban a korban van, amelyeket Caldwell szeret összeszedni. Jean-Pierre szintén 26, és tud G és C poszton is játszani, szóval ő is esélyes lenne. Chris Maragos ha STben jó, akkor Prosinskit kiszoríthatja a rosterről, de nem hiszem, hogy az Evans/Guy Winston kettős elé beférne. Bár Winston azért küldtétek el tavaly, mert szerintetek Maragos jobb, mint ő.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gus Bradley szerint elképzelhető, hogy a Jags költ majd a két falra FAben!

"Offensive line is an area that intrigues us and we'll take a look at the players available. There are some areas there that we could get better at." Bradley said. "Defensive line is always something you consider and anybody who can add to our rush and help us get pressure on the quarterback."
Jó lenne vagy a center vagy a DE posztot innen megoldani. Ha mindkettőt sikerülne, az már túl szép lenne.

Cyprien elmondta, hogy tavaly szezon közepe óta beszél rendszeresen Cam Chencellorra avval kapcsolatban, hogyan legyen minél jobb! Remek!

Elég annyit mondani az esélyeinkről, hogy jelenleg a Jags kerete még mindig a leggyengébb az egész NFLben, és jelenleg úgy tűnik, hogy MJD is távozóban van...iktriad
Ik, én szorítok nektek az offseasonban 😊

Akik tőlünk esélyes,hogy távoznak: Rice, Miller, McQuistan, Jean-Pierre, Thurmond, McDaniel és Maragos plusz Clem.
Ebből a névsorból szerintem a Rice-Miller-Clem hármast senki sem szedi fel a waiverről, szóval, hozzátok kiköthet akár egy Maragos(nem tudom mekkora erősítés lenne)- Clem - Thurmond - McD -JEan-pierre -McQ állomány, ebben benne van mindkét fal.

Ha én lennék a GM, Ungert is vihetnétek centerbe 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus Bradley szerint elképzelhető, hogy a Jags költ majd a két falra FAben!

"Offensive line is an area that intrigues us and we'll take a look at the players available. There are some areas there that we could get better at." Bradley said. "Defensive line is always something you consider and anybody who can add to our rush and help us get pressure on the quarterback."
Jó lenne vagy a center vagy a DE posztot innen megoldani. Ha mindkettőt sikerülne, az már túl szép lenne.
Halloren és Jessica Bléaylock beszélt vele tegnap este - érdemes ebbe belehallgatni
 stationcaster.com/player_skinned.php?s=631&c=10621&f=2397973

Egyébként ebből az interjúból kiderül, hogy s tavalyi szezon közepe óta Cypren rendszeresen beszél Cam Chencellorra avval kapcsolatban, hogyan legyen minél jobb! Remek!

Jaja... mazochista mi? 😀
Mindig is csipáztam az underdog csapatokat... a Cards sem volt sehol mikor elkezdtem figyelni őket és láss csodát rá 2 évre SB-t játszott. 😀
Alapvetően sztem a Jags nem egy rossz csapat. Az idei év második fele megmutatta hogy Gus jó irányba terelgeti a nyájat. FA-n kell egy kis lét költeni plusz a drafton egy jó QB húzással összejöhet végre a pozitív szezon.... bár elnézve a sorsolást ez nem a 2014-15-ös szezon lesz.silent7939
Elég annyit mondani az esélyeinkről, hogy jelenleg a Jags kerete még mindig a leggyengébb az egész NFLben, és jelenleg úgy tűnik, hogy MJD is távozóban van...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ma van a National Signing Day. A Jaguars keretében jelenleg 5 db 5 csillagos recruitolt van. Csupa-csupa sztárjátékos (jó, van 1 Pro Bowler köztük)
Ezek:
Sam Young (11th-overall),
Mike Brewster (12th),
Chad Henne (13th),
Blaine Gabbert (14th)
Marcedes Lewis (36th)


Gondoltam választok egy second team-et magamnak az AFC-ből és rátok esett a választásom. Szimpi ez a csapat és sztem jó irányba indultatok el. Nem mellesleg elég szép pénzt hoztatok nekem mikor rátok fogadtam 😀silent7939
Még egy ember akiből a Jags (kis) mazochistát csinál. 😀😀 Köszönjük a bizalmat. Kerry Taylor révén egy ismerős lesz a Cardsból is (már ha rosteren marad még az ősszel).iktriad
Jaja... mazochista mi? 😀
Mindig is csipáztam az underdog csapatokat... a Cards sem volt sehol mikor elkezdtem figyelni őket és láss csodát rá 2 évre SB-t játszott. 😀
Alapvetően sztem a Jags nem egy rossz csapat. Az idei év második fele megmutatta hogy Gus jó irányba terelgeti a nyájat. FA-n kell egy kis lét költeni plusz a drafton egy jó QB húzással összejöhet végre a pozitív szezon.... bár elnézve a sorsolást ez nem a 2014-15-ös szezon lesz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cap space helyzet idénre:
 www.spotrac.com/premium/research/nfl/projected-2014-nfl-team-cap-space-420/
Továbbra is a második legtöbb helyünk van a sapka alatt, és ebben már benne van Marks is.
Egész pontosan $50,399,782 áll Caldwell rendelkezésére.
Kíváncsi leszek, hogy Babin meglesz-e tartva? A kora és salaryje ellene szól, viszont a szezon második félidejében kezdett nagyon hatékonyan játszani a LEO poszton. Ha egy komolyabb pass rusher jön FAben, akkor szerintem ő megy, ugyanez igaz lesz, ha 1/+ DE/OLB/LEO érkezik a posztjára.
Az idén szintén sokat kereső Alualu, Poz, Marcedes 3asból az utóbbi 2 biztosságban van, és Alualu is fontos szerepet tölt be, gyakorlatilag igazi csere nélkül.

És mivel pár napja felvetődőtt, itt vannak a Seahawks FAjei idénre:
 www.bigcatcountry.com/2014/2/4/5375100/super-bowl-48-results-seahawks-free-agency-jaguars
Beleolvasgatva pár kinti véleménybe twitteren, sokan Brownert kora és a lehetésges eltiltás miatt nem, Golden Tatet viszont nagyon is szívesen látnák a Jags mezében idén.
Továbbá bárkit szívesen látnának sokan a Seahawks D-lineból (érdekes lenne, ha visszahoznánk Tony McDanielt. Jó, új front office van, tehát valószinű Caldwellre nem haragudna, amiért anno Gene egy nyamvadt 7. körösért kb egy zacsi mogyoróért- elpasszolta Miamiba).
Nem lenne rossz, ha a Michael Bennett, McDonald, Schofield 3asból valaki kikötne itt nálunk(esetleg ketten is). Gus (és Todd Wash) miatt a Seahawks védők még talán szívesebben is jönnének ide.
Megjegyzem, mivel jelenleg nem áll sok cap space a Seattle rendelkezésére, ha mondjuk emiatt elküldik teszem azt Chris Clemonst, őt is nagyon szívesen látnám nálunk....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt vannak a többiek - 4 csillagosok, akik éppen lecsúsztak az 5 csillagos besorolásról:

Maurice Jones-Drew (54th nationally in 2003)
Luke Joeckel (39th overall in 2010).
Roy Miller (34th in 2005)
Geno Hayes (36th in 2005)
Lamaar Thomas (33rd in 2008)

További 4 csillagosak:
Sen’Derrick Marks
Ace Sanders
Josh Evans
Denard Robinson
Will Blackmon
Mike Harris

3 csillagosok
Paul Posluszny
Justin Blackmon
Russell Allen
Tyson Alualu
Alan Ball
Dwayne Gratz

2 csillagosok:
Johnatan Cyprien (2/1 lett belőle...)
Andre Branch (szintén magas 2. körös pick)
Uche Nwaneri
Chris Prosinski
Austin Pasztor
Justin Forsett
Jordan Todman

Nem rangsoroltak:
Jason Babin
Cecil Shorts
Will Rackley
Mike Brown
Demetrius McCray,
Cameron Bradfield,
John Lotulelei
Stephen Burton
Clay Harbor
Will Ta’ufo’ou.
Ryan Davis
Az első két urat elég csúnyán benézték, kábé mint az 5 csillagos játékosaink nagy részét...
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Gabbert a Jagsben nem tudta tartani az 5 csillagos szintet, max 5 félholdasat

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma van a National Signing Day. A Jaguars keretében jelenleg 5 db 5 csillagos recruitolt van. Csupa-csupa sztárjátékos (jó, van 1 Pro Bowler köztük)
Ezek:
Sam Young (11th-overall),
Mike Brewster (12th),
Chad Henne (13th),
Blaine Gabbert (14th)
Marcedes Lewis (36th)


Gondoltam választok egy second team-et magamnak az AFC-ből és rátok esett a választásom. Szimpi ez a csapat és sztem jó irányba indultatok el. Nem mellesleg elég szép pénzt hoztatok nekem mikor rátok fogadtam 😀silent7939
Még egy ember akiből a Jags (kis) mazochistát csinál. 😀😀 Köszönjük a bizalmat. Kerry Taylor révén egy ismerős lesz a Cardsból is (már ha rosteren marad még az ősszel).
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gondoltam választok egy second team-et magamnak az AFC-ből és rátok esett a választásom. Szimpi ez a csapat és sztem jó irányba indultatok el. Nem mellesleg elég szép pénzt hoztatok nekem mikor rátok fogadtam 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mock draft jóslatok 1/3ra jelenleg - Khalil Mack kiszorult (hogy miért, azt nem tudom), Derek Carr bekerült (hogy Vic Ketchmant idézzem "I wouldn't worry about that" - legalábbis 1/3 nem)



Manziel és Teddy lett kedveltebb opciója a mockolóknak a múltkori körképhez lépest (előbbi 6, utóbbi 2%al)
Teddy Bridgewater 30% 32%
Jadeveon Clowney 24% 24%
Johnny Manziel 15% 21%
Blake Bortles 21% 12%
Anthony Barr 9% 9%
Derek Carr 0% 3%
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van valami rejtett youtube csatorna, ahol fent van pár meccsetek? TYT-n nem akarom rontani az arányom.undisputedly
Jó kérdés. Sajnos nem tudok róla. De hátha más igen.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha tényleg a Seahawks Dt másoljuk, akkor jó úton járunk.

2 ex-jaguár, Tony McDaniel és D'Anthony Smith(practice squad) Superbowl győztes.iktriad
Ik, szezon végén is azt játszotta a védelem mint az elején?
Hogyan alakulhatnak a pickjeitek? Azt olvastam,hogy nyilatkozta az FO, akár 2 Qb is jöhet. Fa piacon aktívak lesztek?
Egy Tate-Thurmond kettős akár kiköthet itt.undisputedly
A szezon végén már kezdtek Bradley hatásai megmutatkoznia védelmen. A legnagyobb változás a szezon elejéhez képest, hogy Ryan Davis felhozatalával a practice squadból nagyon gyakran 3 LEOt is pályára tudtunk küldeni (Babin, Branch és Davis- Marks volt általában az egyedüli DT ilyenkor), ami nagyon jó hatással volt a pass rushra (igaz, nem a legacélosabbak voltak az ellenfeleik a szezon második felében). A secondary egyre jobban belerázodótt a press coverage rendszerbe, amit Bradley itt is szeretne meghonosítani.

Pickek: 10 pickünk van - a belső O-linera szerintem megy 2 cetli, jöhet egy vagy 2 DE/LEO(ebből az egyik nagyon korán), egy DT Roy Miller mellé konkurenciának, legalább egy magas WR, a középső körben egy RB, talán egy TE, és 1 vagy 2 QB(az első két kör valamelyikében jön egy az biztos).

Ami a Seahawks FAit illeti - Thurmondra szerintem van sansz. Golden Tatehez hasonló méretű WReink vannak, úgyhogy ő nem hiszem, hogy jönne.
Ha a Jags mélyen a pénztárcájába nyúl egy pass rusherért, akkor Michael Bennett köthet ki itt még tőletek tavasszal.iktriad
Van valami rejtett youtube csatorna, ahol fent van pár meccsetek? TYT-n nem akarom rontani az arányom.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha tényleg a Seahawks Dt másoljuk, akkor jó úton járunk.

2 ex-jaguár, Tony McDaniel és D'Anthony Smith(practice squad) Superbowl győztes.iktriad
Ik, szezon végén is azt játszotta a védelem mint az elején?
Hogyan alakulhatnak a pickjeitek? Azt olvastam,hogy nyilatkozta az FO, akár 2 Qb is jöhet. Fa piacon aktívak lesztek?
Egy Tate-Thurmond kettős akár kiköthet itt.undisputedly
A szezon végén már kezdtek Bradley hatásai megmutatkoznia védelmen. A legnagyobb változás a szezon elejéhez képest, hogy Ryan Davis felhozatalával a practice squadból nagyon gyakran 3 LEOt is pályára tudtunk küldeni (Babin, Branch és Davis- Marks volt általában az egyedüli DT ilyenkor), ami nagyon jó hatással volt a pass rushra (igaz, nem a legacélosabbak voltak az ellenfeleik a szezon második felében). A secondary egyre jobban belerázodótt a press coverage rendszerbe, amit Bradley itt is szeretne meghonosítani.

Pickek: 10 pickünk van - a belső O-linera szerintem megy 2 cetli, jöhet egy vagy 2 DE/LEO(ebből az egyik nagyon korán), egy DT Roy Miller mellé konkurenciának, legalább egy magas WR, a középső körben egy RB, talán egy TE, és 1 vagy 2 QB(az első két kör valamelyikében jön egy az biztos).

Ami a Seahawks FAit illeti - Thurmondra szerintem van sansz. Golden Tatehez hasonló méretű WReink vannak, úgyhogy ő nem hiszem, hogy jönne.
Ha a Jags mélyen a pénztárcájába nyúl egy pass rusherért, akkor Michael Bennett köthet ki itt még tőletek tavasszal.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha tényleg a Seahawks Dt másoljuk, akkor jó úton járunk.

2 ex-jaguár, Tony McDaniel és D'Anthony Smith(practice squad) Superbowl győztes.iktriad
Ik, szezon végén is azt játszotta a védelem mint az elején?
Hogyan alakulhatnak a pickjeitek? Azt olvastam,hogy nyilatkozta az FO, akár 2 Qb is jöhet. Fa piacon aktívak lesztek?
Egy Tate-Thurmond kettős akár kiköthet itt.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vegas szerint toronymagasan a Jaguarsnak van a legkevesebb esélye megnyerni a jövő évi Superbowlt. 100-szoros pénzt fizetnének, ha összejönne a siker.

Az Oakland, a Buffalo és a Minnesota végső sikerére (akik közvetlenül előttünk vannak) 75× pénzt fizetnének.

De hogy legyen valami pozítívum - Winston Guy tegnapi tweetje a Superbowl után:

I tell you what though, I'm really excited about being apart of the Jacksonville Jaguars in 2014. Gus Bradley is building something special.
Legyen igaza!