Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A Cornerback rész zseniális xD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kevin Acee report, helyenként mosolyt csal az arcra:
As for the players, who on Wednesday left on a four-day bye-week break, here are their marks through seven games.

Quarterback: A. I’ve never seen him this comfortable. That cannot be separated from the fact he is second in the NFL in passer rating and touchdowns and tops in completion percentage. Plus, with every passing game, this young team loves him more.

Running back: A. Danny Woodhead was the best free agent acquisition by the Chargers and maybe by anyone. Ryan Mathews is being graded on the curve. He entered the season with five 100-yard games and has now run for 102 and 110 in successive weeks. He also had never before made it to the eighth game of a season without being injured.

Wide receiver: A. What this group has done – and what the coaches and Rivers have done with it – is just as impressive as the resilience on the offensive line. Danario Alexander was lost in the preseason and Malcom Floyd in Week Two – and the Chargers might be better for it. Honestly, Keenan Allen and Vincent Brown are here to stay. Eddie Royal has more touchdowns (six) than he had in the previous four seasons combined.

Tight end: A-. Antonio Gates, at 33, is playing like he’s 30 again. He’s playing a lot, too. John Phillips is enough of a blocker, and Ladarius Green will eventually get a chance to show how much of a weapon he can be.

Offensive line: B+. You thought it couldn’t get worse than what they’d been through the past two seasons. And then … The Chargers have used 11 different players on the line over the past five games. It would be difficult to ask for more from this hearty collection. But the line is greatly helped by Rivers getting rid of the ball quicker, on average, than all but two QBs in the league this season. Still, they're doing their job there, and run blocking is much improved.

Defensive line: C. This grade has been brought up (from failing) over the past three weeks. Corey Liuget is right on the verge of being virtually unstoppable.

Linebacker: C. Who are these guys? No Melvin Ingram. No Dwight Freeney. Donald Butler and Jarret Johnson have contributed only when healthy. Rookie Manti Te’o missed three games and then had to almost immediately assume a leadership role on the field. Andrew Gachkar stepped off special teams to start. Thomas Keiser, promoted from the practice squad, had two sacks last week. Larry English is playing more and better. The group has, at times, been a liability, but coordinator Pagano and coach Joe Barry are squeezing all they can out of it.

Cornerback: F. Among the 107 cornerbacks that have played at least a quarter of their team’s defensive snaps, the Chargers have four of the worst 19, according to Pro Football Focus. Derek Cox appears to be settling in, but the Chargers’ most expensive free agent has been good for one big burn a game, and he’s one of multiple Chargers defensive backs that went to the Antonio Cromartie School of Tackling.

Safety: A. Because Eric Weddle is a super hero.

Special teams: B. So much better of late. The only two field goals Nick Novak has missed have been blocked
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Próbajátékra érkezett: LB Adrian Robinson, WR Greg Orton and Tobais Palmer.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Én úgy látom perpill h az OLB és a CB a 2 legnagyobb need.empty taxi
OLB? Úgyhogy elvileg lesz jövőre Ingram meg Freeney meg J.Johnson is , illetve van 1 Tourek Williams is?Sixo67
Freeney öreg, Ingram újonc évében nem volt az igazi, JJ sem fiatal plusz ink futás ellen jó, Tourek meg most még ink ST-ben villog.empty taxi
Álljunk át 4-3ra és vigyünk Clowneyt, ezek az OLB-k úgyis mind DE-ek voltak egyetem, a DEink meg DT-k.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Én úgy látom perpill h az OLB és a CB a 2 legnagyobb need.empty taxi
OLB? Úgyhogy elvileg lesz jövőre Ingram meg Freeney meg J.Johnson is , illetve van 1 Tourek Williams is?Sixo67
Freeney öreg, Ingram újonc évében nem volt az igazi, JJ sem fiatal plusz ink futás ellen jó, Tourek meg most még ink ST-ben villog.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Én úgy látom perpill h az OLB és a CB a 2 legnagyobb need.empty taxi
OLB? Úgyhogy elvileg lesz jövőre Ingram meg Freeney meg J.Johnson is , illetve van 1 Tourek Williams is?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Máték sajnos nem elég türelmes a LoS mögött ezért gyakran ink kifele kezdi el a futást, ami szvsz scatback tulajdonság, egy erőfutó kérdés nélkül várna arra h legyen hely az A gapben, aztán fejet le és indíts előre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én úgy látom perpill h az OLB és a CB a 2 legnagyobb need, ahogy szaba is mondta elférhet upgrade az OL-ben és a WR-sorban is. Rotációs ILB-t a hátsóbb körökben is találunk az sztem annyira nem para, a védelemből még ami számomra kérdés h Gilchristtel hosszú távon számolunk-e mint SS. Emellett én örülnék ha hoznánk egy erőfutót is, ill. én bízok benne h Zöld idővel képes lesz átvenni Gates helyét, de azt nem tudom h a vezetőség is így gondolja-e. 😊empty taxi
Szerintem Mathews jelenleg erőfutónak számít.szaba
Szerintem nem. 😊empty taxi
Nincs meg a látása, hogy igazán elit futó legyen, viszont 4-5 yardokat ki tud hozni szinte bármiből. Ezen kívül még a foci IQ-ja kevés ahhoz, hogy elit legyen. Viszont szíve van, tud ütközni. Nincs elit sebessége. Szerintem közelebb áll egy erőfutóhoz, mint egy sprinterhez.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Én úgy látom perpill h az OLB és a CB a 2 legnagyobb need, ahogy szaba is mondta elférhet upgrade az OL-ben és a WR-sorban is. Rotációs ILB-t a hátsóbb körökben is találunk az sztem annyira nem para, a védelemből még ami számomra kérdés h Gilchristtel hosszú távon számolunk-e mint SS. Emellett én örülnék ha hoznánk egy erőfutót is, ill. én bízok benne h Zöld idővel képes lesz átvenni Gates helyét, de azt nem tudom h a vezetőség is így gondolja-e. 😊empty taxi
Szerintem Mathews jelenleg erőfutónak számít.szaba
Szerintem nem. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én úgy látom perpill h az OLB és a CB a 2 legnagyobb need, ahogy szaba is mondta elférhet upgrade az OL-ben és a WR-sorban is. Rotációs ILB-t a hátsóbb körökben is találunk az sztem annyira nem para, a védelemből még ami számomra kérdés h Gilchristtel hosszú távon számolunk-e mint SS. Emellett én örülnék ha hoznánk egy erőfutót is, ill. én bízok benne h Zöld idővel képes lesz átvenni Gates helyét, de azt nem tudom h a vezetőség is így gondolja-e. 😊empty taxi
Szerintem Mathews jelenleg erőfutónak számít.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Én úgy látom perpill h az OLB és a CB a 2 legnagyobb need, ahogy szaba is mondta elférhet upgrade az OL-ben és a WR-sorban is. Rotációs ILB-t a hátsóbb körökben is találunk az sztem annyira nem para, a védelemből még ami számomra kérdés h Gilchristtel hosszú távon számolunk-e mint SS. Emellett én örülnék ha hoznánk egy erőfutót is, ill. én bízok benne h Zöld idővel képes lesz átvenni Gates helyét, de azt nem tudom h a vezetőség is így gondolja-e. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó az OL, de Flukert kivéve drafton majd bárhová jöhet upgrade. Ettől függetlenül látszik a fejlődés, főleg run block terén. Én úgy érzem, hogy elsősorban a védelem szorul majd erősítésre, nincs kellő mélység. Butler sérülékenysége nekem nagyon zavaró pl., bármekkora játékos is. Rivers ilyen szintű játéka azért sokat dob az offense összképén. Kellhet oda is fegyver.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Eszembe jutott egy - két dolog, amiről szívesen meghallgatnám a véleményeteket így szezon közben Pl hogy hogyan értékelitek eddig az újoncokat, csak nekem tűnik úgy hogy az egyik legjobb draft 7 forduló után a miénk volt? Vajon mi a legnagyobb need perpill a következő draftra? Szezon előtt LT-ről volt szó, de ha Dunlap egészséges(ami azért ritkább eset) nagyon jónak néz ki. Ha mindkét szezon elején kezdő G egészséges lenne ti nem tennétek be inkább kezdőbe Troutmant? Csak nekem tetszik ennyire a játéka?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Egy kis Gehlken, fókuszban Manti, de vannak benne egyéb érdekességek is:  www.utsandiego.com/news/2013/oct/20/manti-teo-chargers-linebacker-nfl-tackle/

Injuries to the Chargers offensive line resulted in a much different look for the latter half of Sunday’s game. After King Dunlap and Mike Remmers both went down with injuries, D.J. Fluker was shifted to left tackle while Jeromey Clary moved to right tackle and Rich Ohrnberger came in at right guard. While Clary didn’t allow a single pressure in his move back to his former position, Fluker took his lumps against some of the quicker defensive ends in the league. Jason Babin beat the rookie multiple times with a spin move when Fluker would overset to try to adjust to Babin’s speed. Fluker was also beaten with a pure speed rush by Andre Branch that resulted in Rivers being hit as he threw. After grading positively in pass blocking every game this season Fluker finally bad game with the switch to the left side and a -2.8 pass blocking grade.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
Most nézem , hogy Fozzy Whittaker a Brownsnál van, eddig abban a hitben éltem, hogy a mi PS-unkban gyakorol.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grat a Whez. Riversnének meg szerencsés szülést, bár van gyakorlata már a dologban.iktriad
Szerintem 7-re már csak tüsszenteni kell, és kinn is a gyerek. 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Riversnének meg szerencsés szülést, bár van gyakorlata már a dologban.
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!

Kicsit fura kérdésem van, ti kik vagytok? 😊
Már úgy értem, vannak hazafiak, kosok, stb. titeket még nem sikerült megfejtenem, egy villámot látok, de nem tudtam magyarítani pontosabban 😊steroid stewie
Bolts a becenevük, az villámcsapást, villámot jelent.

De sztem egyértelmű,h a "Töltők" az eredti elképzelés, és ez lett volna a csapat embléma: csak lehet már foglalt volt...:\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Sziasztok!

Kicsit fura kérdésem van, ti kik vagytok? 😊
Már úgy értem, vannak hazafiak, kosok, stb. titeket még nem sikerült megfejtenem, egy villámot látok, de nem tudtam magyarítani pontosabban 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Lissemore eddig hogy muzsikál? Észre lehet venni a pályán?gyeek
Annak ellenére h kevesebbet volt a pályán, mint Wynn, Wynnt küldtük el a múlt héten mikor felszedtük waiverről Lawrence Guyt a DL-be. Szerencsétlenségére a 2 kezdő DE-nél nem sok jobb védő van a teljes keretben. Mondjuk Lissemore ami lehetőséget kap azzal igyekszik élni: összesen volt eddig a pályán 32 snapet (ez a defensive snapek 10%-a) a védelemben, ez alatt összehozott 9 tackle-t meg egy sacket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Lissemore eddig hogy muzsikál? Észre lehet venni a pályán?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Btw ekkora smashmouth focit a Steelers óta nem láttam, mint ami mai meccsen volt. É egy ilyen vérszegény defense számára ez létfontosságú.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Én már 3. éve osztom h Keenan Allen a legnagyobb király!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 769 — LIGHTS OUT!
6 pontot kaptunk, nagyon jó, bár tegyük hozzá, hogy sokat volt nálunk a labda és a colts elkapó sokat droppoltak ,de azért mindenképp meg kell dícsérni a védelmet.

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
kár azért a titans/texans elleni három pontos vereségért, ha a kettő közül az egyik valahogy megvan, (és esetleg nyeritek a raiders ellenit) lényegesen jobban állhatna a chargers. amikor ilyen csapatokat sikerül ütni mint a colts, a dallas, vagy a philly, elég irritálóak ezek a vereségek.

mindenesetre nem lesz ez rossz, fele ennyit nem néztem volna ki a chargersből az év elején.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain