The business of football

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Szerintem ez alatt a 27 óra alatt még mindig csak azon vitáztak, hogy melyik fél mennyit fog fizetni a mediátor fizetéséből 😂

Na de félretéve a hülyeséget.... nagyon remélem, hogy még időben meg tudnak egyezni, szükségem van a következő évi nfl adagomra! 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért sem a tulajok, sem a játékosok nem annyira hülyék talán, hogy átlássák, hogy egy esetlegesen elmaradó v. csonka szezonnal bukják a legtöbbet. Talán a mediátor jelenléte segít túllépni azokon a kérdéseken, amikre az egyik vagy másik fél már csak makacsságból is nemet mondott.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
27 óra alatt nem lehet két homlokegyenest ellenkező álláspontról tárgyalni... Elkezdtem bízni az új szezonban. :rolleyes:
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Írtam már egy kicsit a lockoutról is a blogban, nemcsak az ügynökös, Forbesos, illetve szerződés összehasonlító sorozatok mennek.

27 órája egyeztetnek, de semmit sem tudunk.gsn
Szerintem most jobb, ha semmi nem kerül az egészről nyilvánosságra. Eddig is lehet, hogy túl sok volt, amit bármelyik fél beszélt a sajtónak.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 322 — Ajmo Vatreni
Írtam már egy kicsit a lockoutról is a blogban, nemcsak az ügynökös, Forbesos, illetve szerződés összehasonlító sorozatok mennek.

27 órája egyeztetnek, de semmit sem tudunk.gsn
Kösz megint.
Az, hogy az egyezkedéseken nincsenek ott a tulajdonosok, csak az ügyvédjük, mit jelenthet?zinedine5
Hogy szakemberekre bízták a dolgot. 😊Sobri Jóska
Ennél komolyabb választ várnék.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 041 — #NoStress
Írtam már egy kicsit a lockoutról is a blogban, nemcsak az ügynökös, Forbesos, illetve szerződés összehasonlító sorozatok mennek.

27 órája egyeztetnek, de semmit sem tudunk.gsn
Kösz megint.
Az, hogy az egyezkedéseken nincsenek ott a tulajdonosok, csak az ügyvédjük, mit jelenthet?zinedine5
Hogy szakemberekre bízták a dolgot. 😊

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 322 — Ajmo Vatreni
Írtam már egy kicsit a lockoutról is a blogban, nemcsak az ügynökös, Forbesos, illetve szerződés összehasonlító sorozatok mennek.

27 órája egyeztetnek, de semmit sem tudunk.gsn
Kösz megint.
Az, hogy az egyezkedéseken nincsenek ott a tulajdonosok, csak az ügyvédjük, mit jelenthet?
több mint 13 éve
gsn 3 548
Írtam már egy kicsit a lockoutról is a blogban, nemcsak az ügynökös, Forbesos, illetve szerződés összehasonlító sorozatok mennek.

27 órája egyeztetnek, de semmit sem tudunk.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Felkerült a tegnapi nap összefoglalója, a Falcons Forbesos része, illetve ott van még a tegnapi decertifikációs írás, amit nem hiszem, hogy sokan olvastak. Mára valószínűleg ennyi lesz, holnap reggel pedig egy szerződéses sorozat első része jön.gsn
Örök hála!zinedine5
Bár a cikk hosszúsága először tényleg ijesztő volt, de én elolvastam végig, és még érdekesnek is találtam.

Téged olvasva Sanyi mindig rámjön a frász, hogy nem lesz jövőre szezon. Utána kell egy kis idő, hogy felülkerekedjen az optimizmusom. Ugyanis azt gondolom, hogy a jelenlegi gazgasági körülmények között merőben más a helyzet, mint a más korábbi, major sportokban meglévő viták esetén, és egyszerűen nem engedhetik meg maguknak a szezon törlését.
Ettől függetlenül a blogod a "Kedvencek" közé van mentve a gépeimen, és nemcsak a rákeresés egyszerűsítése miatt.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😊
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 322 — Ajmo Vatreni
Felkerült a tegnapi nap összefoglalója, a Falcons Forbesos része, illetve ott van még a tegnapi decertifikációs írás, amit nem hiszem, hogy sokan olvastak. Mára valószínűleg ennyi lesz, holnap reggel pedig egy szerződéses sorozat első része jön.gsn
Örök hála!
több mint 13 éve
gsn 3 548
Kéne egy lockout-meter az oldaladra, amely jelzi, hogy momentán százalékban megadva mennyi az esélye annak, hogy lesz szezon, másik olvasatban a lockoutnak.
Azt lehetne naponta (többször is) frissíteni új infók birtokában.
Most szerintem mondjuk 95% lockout 5% szezon lehet az állás. 😊Sobri Jóska
Nem igazán vagyok híve az ilyen látványos, de tényleges mögöttes tartalmat nem hordozó dolgoknak. Én magam sem tudom megítélni, hogy ma hogy áll a kérdés. Ráhagyom ennek eldöntését a résztvevő felekre. 😀

Felkerült a tegnapi nap összefoglalója, a Falcons Forbesos része, illetve ott van még a tegnapi decertifikációs írás, amit nem hiszem, hogy sokan olvastak. Mára valószínűleg ennyi lesz, holnap reggel pedig egy szerződéses sorozat első része jön.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kéne egy lockout-meter az oldaladra, amely jelzi, hogy momentán százalékban megadva mennyi az esélye annak, hogy lesz szezon, másik olvasatban a lockoutnak.
Azt lehetne naponta (többször is) frissíteni új infók birtokában.
Most szerintem mondjuk 95% lockout 5% szezon lehet az állás. 😊Sobri Jóska
hidd el, már felvetődött az ötlet, csak nem vagyunk mostanában a legjobb webmesterrel megáldva...JJ Tiller
Ingyenes.... : Grafikon készítés PHP-vel Képes dolgozni SQL-kérésből, CSV-ből.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 041 — #NoStress
Kéne egy lockout-meter az oldaladra, amely jelzi, hogy momentán százalékban megadva mennyi az esélye annak, hogy lesz szezon, másik olvasatban a lockoutnak.
Azt lehetne naponta (többször is) frissíteni új infók birtokában.
Most szerintem mondjuk 95% lockout 5% szezon lehet az állás. 😊Sobri Jóska
Optimista vagyok mert eddig 99%-ra mondtad hogy nem lesz szezon,4% nem kis haladás nálad 😀
Egyébként én még próbálok reménykedni.Joco
Ja, reménykedni én is próbálok. 😊
Mondjuk Amerikában még be is lehetne perelni az NFL-t, hiszen én mondjuk vettem mezeket, pólókat, nagyobb tévét, jobb hűtőt, gyorsabb szgépet, előfizettem szakújságokra, insiderekre, stb, ezek mind most miattuk egyrészt felesleges pénzkidobás 2011-re tekintve, másrészt az amortizáció miatt, így relatíve kevésbé hasznosíthatom mindezeket, vagyis jön nekem az NFL egy rakás pénzzel. 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Kéne egy lockout-meter az oldaladra, amely jelzi, hogy momentán százalékban megadva mennyi az esélye annak, hogy lesz szezon, másik olvasatban a lockoutnak.
Azt lehetne naponta (többször is) frissíteni új infók birtokában.
Most szerintem mondjuk 95% lockout 5% szezon lehet az állás. 😊Sobri Jóska
hidd el, már felvetődött az ötlet, csak nem vagyunk mostanában a legjobb webmesterrel megáldva...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kéne egy lockout-meter az oldaladra, amely jelzi, hogy momentán százalékban megadva mennyi az esélye annak, hogy lesz szezon, másik olvasatban a lockoutnak.
Azt lehetne naponta (többször is) frissíteni új infók birtokában.
Most szerintem mondjuk 95% lockout 5% szezon lehet az állás. 😊Sobri Jóska
Optimista vagyok mert eddig 99%-ra mondtad hogy nem lesz szezon,4% nem kis haladás nálad 😀
Egyébként én még próbálok reménykedni.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 041 — #NoStress
Kéne egy lockout-meter az oldaladra, amely jelzi, hogy momentán százalékban megadva mennyi az esélye annak, hogy lesz szezon, másik olvasatban a lockoutnak.
Azt lehetne naponta (többször is) frissíteni új infók birtokában.
Most szerintem mondjuk 95% lockout 5% szezon lehet az állás. 😊

több mint 13 éve
gsn 3 548
Holnap folytatódnak a tárgyalások Washingtonban mediátor közreműködése mellett. Nem tudom kinek jutott eszébe a dolog, de jó ötlet, így legalább kisebb a konfliktusok esélye, és több esély van érdemleges párbeszédre.

Hamarosan jelentkezem a blogban a decertifikációról egy mindenre kiterjedő írással.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lenne yge kérdésem:

Teszem azt megszületik a megállapodás mondjuk május 10.én.
Mikor lesz ebben az esetben free agency?
Vagy ha nincs megállapodás március 3.ig akkor egyáltalán nem lesz?Bazzani
elvileg az új CBA kellene hogy szabályozzaAic
Így van, akárcsak annak lebonyolítását. Várhatóan az új CBA hatályba lépésének első napja lesz a free agency kezdete, tehát nem az elfogadás napja. Legyen az kölcsönös megegyezésen alapuló CBA, vagy NFL által egyoldalúan érvénybe léptetett CBA (amit úgyis megtámadnak, ha erre kerül sor).gsn
Köszönöm a választ.
Így kicsit bizakodóbb vagyok,hisz egy május/júniusi megegyezésnél is lehet szezon, FA-vel mindennel.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Lenne yge kérdésem:

Teszem azt megszületik a megállapodás mondjuk május 10.én.
Mikor lesz ebben az esetben free agency?
Vagy ha nincs megállapodás március 3.ig akkor egyáltalán nem lesz?Bazzani
elvileg az új CBA kellene hogy szabályozzaAic
Így van, akárcsak annak lebonyolítását. Várhatóan az új CBA hatályba lépésének első napja lesz a free agency kezdete, tehát nem az elfogadás napja. Legyen az kölcsönös megegyezésen alapuló CBA, vagy NFL által egyoldalúan érvénybe léptetett CBA (amit úgyis megtámadnak, ha erre kerül sor).

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Aic 6
Lenne yge kérdésem:

Teszem azt megszületik a megállapodás mondjuk május 10.én.
Mikor lesz ebben az esetben free agency?
Vagy ha nincs megállapodás március 3.ig akkor egyáltalán nem lesz?Bazzani
elvileg az új CBA kellene hogy szabályozza
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lenne egy kérdésem:

Teszem azt megszületik a megállapodás mondjuk május 10.én.
Mikor lesz ebben az esetben free agency?
Vagy ha nincs megállapodás március 3.ig akkor egyáltalán nem lesz?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Engem speciel szavakkal nem lehet rávenni hogy NCAA-t nézzek. Majd ha lesz idöm hétvégén 20 orát a tv elött ülni akkor biztos megnézek majd egyet kettöt, aztán majd kialakul hogy megkedvelem-e vagy sem, egyelöre nincs ennyi idöm tv-t nézni, persze más tészta ha felszabadul az az idö amit eddig az NFL-re szántam. Amugy ennek a fórumnak nem a Lockout a témája? 😀 Bocs.Inter101
hát nézzél itt meccseket: http://www.secdigitalnetwork.com/SECVIDEO/TabId/468/VideoId/9771/LSU-Vs-Arkansas-Nov-27-2010-Full-Game.aspxbraxa88
Most, hogy kicsit jobban belemélyedtem ezekbe a videókba, azt gondolom: nem like-ot kellene ezért adni hanem kitüntetést.....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma elértétek az 5000 látogatást a blogban, azért így megéri beleölni azt a sok időt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire népszerű lesz mindenféle komolyabb promóció nélkül (leszámítva a főoldalas cikket). És még két hete se megy a projekt. 😊gsn
nagyon színvonalas a blog. remélem hosszú élete lesz akkor is, ha a lockout hamar véget ératapapa
Tervezem a folytatást a lockout után is, de nyilván kicsit majd kevesebb tartalommal, mint mostanság.gsn
Ó, hát hol van az még. 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ma elértétek az 5000 látogatást a blogban, azért így megéri beleölni azt a sok időt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire népszerű lesz mindenféle komolyabb promóció nélkül (leszámítva a főoldalas cikket). És még két hete se megy a projekt. 😊gsn
nagyon színvonalas a blog. remélem hosszú élete lesz akkor is, ha a lockout hamar véget ératapapa
Tervezem a folytatást a lockout után is, de nyilván kicsit majd kevesebb tartalommal, mint mostanság.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness