Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Alkoholok, italok

11 feliratkozó

több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Mostanában meguntam a Guiness-t és mivel ezen kívül nem nagyon iszok más sört, így vettem pár stoutot de egyik se jött be különösebben, a legutóbbi áldozat a New York Mocaccino Milk Stout volt de elég gyenge (1200 ért….) nulla tartása a habnak, semmi szénsav - ami nem baj, ha van helyette krémesség de itt nem jött. Kicsit érdes volt, kicsit édes, de kicsit savanykás mintha nem tudná mi is akar lenni. Szóval ha valakinek van jó stout javaslata, ne tartsa magában 😊
MC12
Minek sört inni, ha whiskyt is lehet?
Sobri Jóska
Vacsora mellé - előtt - utáni pakolászás közben szoktam inni egy üveggel, jövés-menéshez nem passzol a whisky 😊 azt majd ha az ikrek elaludtak, és visszatérek az új Számvéber-kötethez (Ragadozók - reklám helye), ehhez most egyébként Woodford Reserve Rye fogy, tudom ajánlani minden rozs-párti kollégának.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Mostanában meguntam a Guiness-t és mivel ezen kívül nem nagyon iszok más sört, így vettem pár stoutot de egyik se jött be különösebben, a legutóbbi áldozat a New York Mocaccino Milk Stout volt de elég gyenge (1200 ért….) nulla tartása a habnak, semmi szénsav - ami nem baj, ha van helyette krémesség de itt nem jött. Kicsit érdes volt, kicsit édes, de kicsit savanykás mintha nem tudná mi is akar lenni. Szóval ha valakinek van jó stout javaslata, ne tartsa magában 😊
MC12
Én nagyom bírom a Primator stoutját, de ehhez egyszerűbb hozzájutni:
 online.auchan.hu/shop/elelmiszer/bor-es-egyeb-alkoholos-italok/sorok-cider/sorkulonlegesseg/young-s-double-chocolate-stout-angol-csokolades-barna-sor-5-2pct-0-44-l.p-28402/767312.v-28405

Ha meg magyar akk a Félegyházi vagy a Szent András Esthajnal.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mostanában meguntam a Guiness-t és mivel ezen kívül nem nagyon iszok más sört, így vettem pár stoutot de egyik se jött be különösebben, a legutóbbi áldozat a New York Mocaccino Milk Stout volt de elég gyenge (1200 ért….) nulla tartása a habnak, semmi szénsav - ami nem baj, ha van helyette krémesség de itt nem jött. Kicsit érdes volt, kicsit édes, de kicsit savanykás mintha nem tudná mi is akar lenni. Szóval ha valakinek van jó stout javaslata, ne tartsa magában 😊
MC12
Minek sört inni, ha whiskyt is lehet?
Sobri Jóska
Lehet szomjas volt itt a nagy melegben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Mostanában meguntam a Guiness-t és mivel ezen kívül nem nagyon iszok más sört, így vettem pár stoutot de egyik se jött be különösebben, a legutóbbi áldozat a New York Mocaccino Milk Stout volt de elég gyenge (1200 ért….) nulla tartása a habnak, semmi szénsav - ami nem baj, ha van helyette krémesség de itt nem jött. Kicsit érdes volt, kicsit édes, de kicsit savanykás mintha nem tudná mi is akar lenni. Szóval ha valakinek van jó stout javaslata, ne tartsa magában 😊
MC12
Minek sört inni, ha whiskyt is lehet?

több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Mostanában meguntam a Guiness-t és mivel ezen kívül nem nagyon iszok más sört, így vettem pár stoutot de egyik se jött be különösebben, a legutóbbi áldozat a New York Mocaccino Milk Stout volt de elég gyenge (1200 ért….) nulla tartása a habnak, semmi szénsav - ami nem baj, ha van helyette krémesség de itt nem jött. Kicsit érdes volt, kicsit édes, de kicsit savanykás mintha nem tudná mi is akar lenni. Szóval ha valakinek van jó stout javaslata, ne tartsa magában 😊

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Pozsonyból kaptam Arany Fácánt. Az van ráírva a dobozra: "Premium Czechoslovak Beer".😊
nagylaza
2007-ben voltam Szegeden egy étterem 20. Szülinapján. 1 napig a nyitási '87-es árakon dolgoztak. Ha ez még nem lett volna elég authentic, tényleg még a Szovjetunióban gyártott vodkát szolgáltak fel. ☺
empty taxi
Talán nem véletlenül maradt készleten...😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Pozsonyból kaptam Arany Fácánt. Az van ráírva a dobozra: "Premium Czechoslovak Beer".😊
nagylaza
2007-ben voltam Szegeden egy étterem 20. Szülinapján. 1 napig a nyitási '87-es árakon dolgoztak. Ha ez még nem lett volna elég authentic, tényleg még a Szovjetunióban gyártott vodkát szolgáltak fel. ☺


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
Pozsonyból kaptam Arany Fácánt. Az van ráírva a dobozra: "Premium Czechoslovak Beer".😊
több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Ha valaki ínyenckedni szeretne mostanában whisky-fronton 😊

 robbreport.com/food-drink/spirits/best-whiskies-2823027/
warr_b
Ugyan mindegyik erősen próbálós ha valakinek végtelen a pénztárcája de ezt azért igyekezni fogok beszerezni, ha valahol akcióban lesz:

"Ardbeg Traigh Bhan Batch 2"
Az elsőt volt szerencsém kóstolni egy kósoltón és elképesztő komplexitással és intezitással bír.

Side note: Kapja minden forgalmazó, hogy a Lagavulin Nick Offerman Editionből nem hoznak be. (tudom, rendeljem meg külföldről de azért abban mindig kevsbé bízok, mint itthonról rendelni)

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha valaki ínyenckedni szeretne mostanában whisky-fronton 😊

 robbreport.com/food-drink/spirits/best-whiskies-2823027/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 709 — Grady Judd fan
 foodandwine.hu/2018/01/18/tubi-60-a-tel-avivi-hipszterek-nepszeru-itala-es-a-khat-juice/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
két éve kóstoltam először, de akkor még nagyon kevés helyen volt, idén nyáron viszont teljesen ráfüggtem a Tubira, elképesztően finom!
kristof
Jager vagy Unicum feeling?
Toca
egyik sem, nagyon finom citrusos, kicsit fanyar/keserű és közben frissítő. én felesként vagy long drinkként szódával iszom.
kristof
Aperol feeling?
gordon
Egyáltalán nem, az Aperol egy keserű lónyál.
Ez meg sokkal inkább olyan mint egy fűszeres citrusos olcsószörppel a bulinegyedben felütött vodkashot 😀
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
két éve kóstoltam először, de akkor még nagyon kevés helyen volt, idén nyáron viszont teljesen ráfüggtem a Tubira, elképesztően finom!
kristof
Jager vagy Unicum feeling?
Toca
egyik sem, nagyon finom citrusos, kicsit fanyar/keserű és közben frissítő. én felesként vagy long drinkként szódával iszom.
kristof
Aperol feeling?
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 709 — Grady Judd fan
két éve kóstoltam először, de akkor még nagyon kevés helyen volt, idén nyáron viszont teljesen ráfüggtem a Tubira, elképesztően finom!
kristof
Jager vagy Unicum feeling?
Toca
egyik sem, nagyon finom citrusos, kicsit fanyar/keserű és közben frissítő. én felesként vagy long drinkként szódával iszom.
kristof
Ízre valóban elég jó, de irracionálisan drágább a többi hasonló kaliberű rövidhez képest.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
két éve kóstoltam először, de akkor még nagyon kevés helyen volt, idén nyáron viszont teljesen ráfüggtem a Tubira, elképesztően finom!
kristof
Jager vagy Unicum feeling?
Toca
egyik sem, nagyon finom citrusos, kicsit fanyar/keserű és közben frissítő. én felesként vagy long drinkként szódával iszom.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
két éve kóstoltam először, de akkor még nagyon kevés helyen volt, idén nyáron viszont teljesen ráfüggtem a Tubira, elképesztően finom!
kristof
Jager vagy Unicum feeling?
több mint 4 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
két éve kóstoltam először, de akkor még nagyon kevés helyen volt, idén nyáron viszont teljesen ráfüggtem a Tubira, elképesztően finom!

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 5 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
az EB-re kiadott dobozos Heinekenről miért hiányzik a horvát zászló? (illetve talán a török is, de ez kérdőjeles)
kristof
Mert a Heineken egy ihatatlan szar, minek veszel olyat? 😊
warr_b
ezt hoztak tálcával

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az EB-re kiadott dobozos Heinekenről miért hiányzik a horvát zászló? (illetve talán a török is, de ez kérdőjeles)
kristof
Mert a Heineken egy ihatatlan szar, minek veszel olyat? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
az EB-re kiadott dobozos Heinekenről miért hiányzik a horvát zászló? (illetve talán a török is, de ez kérdőjeles)
kristof
A török is ilyen, senki nem kapott twitteren se hivatalos választ a miértre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
az EB-re kiadott dobozos Heinekenről miért hiányzik a horvát zászló? (illetve talán a török is, de ez kérdőjeles)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Kaposváron találok valahol Hamiltonos Monstert?
steelwolf
minek iszol ilyen szarokat? 😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kaposváron találok valahol Hamiltonos Monstert?
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Köszi srácok! Viszont a lényeg a whiskey. Sok infóm nincsen, mint látszik, de legalább annál az egynél maradjunk. 😀
kristóf17
Ha magamnak választanék, és lenne rá 30ezrem, ezek közül böknék mondjuk:

Bunnahabhain Eirigh Na Greine
Valami jobb Dalmore, mondjuk Regalis vagy Port Wood Reserve
Glenfiddich Project XX
Glenmorangie Astar vagy Dornoch
Highland Park Voyage Raven (a doboza meg az üvege ennek a legütősebb)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Mondjuk ha csak a szép üveg lenne a fontos, akkor meg ott a Beluga vodka pár kiadása, nagyon eltalálták pl ezt a szériát


r.baggio
Igen a Belugások - és egyébként a vodka - ipar - elképesztő szép üvegeket tudnak csinálni.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”