Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Megvan a teljes lineupja a Kaulig Racingnek 2025-re.

NCS:
#16 AJ Allmendinger
#31 Daniel Hemric

NXS:
#10 Daniel Dye (R)
#11 Josh Williams
#16 Christian Eckes (R)

Ez így egész tetszetős.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 247 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
végig a 3. szakasz jobb volt a RBR-nek, erre kapnak fél mp-et a végén???

a holland imádkozhat, hogy a többiek kavarjanak be, akár a Ferrari, akár a Merci pontokat vesz el Norristól az jó, de én azt mondom, ha ez így folytatódik nagyon durva lesz a hollandnak innen bukni a vébét
NB2
A McLaren nagyon betalált az RB meg teljesen szétesett....
Innentől kezdve Norris a VB fő esélyese.....
Horner baszakodása megásta Max sírját ...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 022 — nabege2@yahoo.com
végig a 3. szakasz jobb volt a RBR-nek, erre kapnak fél mp-et a végén???

a holland imádkozhat, hogy a többiek kavarjanak be, akár a Ferrari, akár a Merci pontokat vesz el Norristól az jó, de én azt mondom, ha ez így folytatódik nagyon durva lesz a hollandnak innen bukni a vébét
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Öröm látni, hogy Hornerrel az élen el tudja balfaszkodni a Red Bull ezt az évet... (a konstruktőri mondjuk nagyon sima). Még a mostani futamhétvége előtt is 3.55 szorzó volt Lando világbajnoki címére, amit én túlzóan magasnak tartottam, ezután az időmérő után meg pláne...
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
HA így marad baromi sokat tudna hozni Norris..
steelwolf
Hát nem maradt 🤪
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Nem hittem el hogy valaha ilyet mondok, de megtörtént ez is. Ha van olyan pilóta aki helyett inkább Maxnak szurkolok, az L(lor)ando

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
HA így marad baromi sokat tudna hozni Norris..
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 632 — Kinek mit intézett a kormánya
1 század 😕

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Az mi hogy egy sprinten ad 4 másodpercet a másodiknak?
Cowboykarcsi90
Kicsit tekertek a motoron a hazaira.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Az mi hogy egy sprinten ad 4 másodpercet a másodiknak?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 022 — nabege2@yahoo.com
Sprint futam behúzva!!!
de jó lenne holnap nem bukni és nyerni!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 022 — nabege2@yahoo.com
Pedig hát sokkal rosszabb a GP23 mint a 24…

Mindezzel együtt zseniális eddig Marc ez vitathatatlan.
Cowboykarcsi90
Pont ezt akartam írni. Ahol Alex Marquez 2 tizedet kap a GP24-es két vb aspiránstól, ott 1,5 éves Ducatiról beszélni továbbra is bohóckodás. Marc meg főfutamot fog nyerni, úgy látszik itt nincs előnyben az idei Desmosedici, a többit meg ő hozzáteszi.
dawyd728
Ne kiabáld el, ilyenkor szokta eldobni 😕
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Pedig hát sokkal rosszabb a GP23 mint a 24…

Mindezzel együtt zseniális eddig Marc ez vitathatatlan.
Cowboykarcsi90
Xdddd azért mert Egy pályán eddig az évbennem találja a GP24 a beállításokat..az komoly
És akkor hol van a többi GP23as Vr46 felsztárolt pilóta???
Értem h fáj a VR46osoknak, h MM ilyen jó..
Azt a Lorenzot nyugdíjazta MM és verte 1mp el körönként, Lorenz viszont simán verte Rossit..
Pep71
Be vagy rugva?
🤘 gaben 🤘
Akkor válaszolj sorban légy szíves.
-Hol van a többi GP23-as? Akik tavaly többször tudtak verni az egy évvel régebbi géppel azokat akik az újabbal mentek,tehát nem jó válasz az , h szar pilóták, mert tavaly is azok voltak.
- Miért volt eddig MM ennyire lemaradva? Eddig elfelejtett motorozni, most meg hirtelen megint tud?

Egy hétvége időmérőjén nem messze a GP24 a legjobb és máris egy szinten van a GP23 és a GP24. Ja értem, okes.

Szerkesztette: Pep71
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Pedig hát sokkal rosszabb a GP23 mint a 24…

Mindezzel együtt zseniális eddig Marc ez vitathatatlan.
Cowboykarcsi90
Xdddd azért mert Egy pályán eddig az évbennem találja a GP24 a beállításokat..az komoly
És akkor hol van a többi GP23as Vr46 felsztárolt pilóta???
Értem h fáj a VR46osoknak, h MM ilyen jó..
Azt a Lorenzot nyugdíjazta MM és verte 1mp el körönként, Lorenz viszont simán verte Rossit..
Pep71
Be vagy rugva?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Pedig hát sokkal rosszabb a GP23 mint a 24…

Mindezzel együtt zseniális eddig Marc ez vitathatatlan.
Cowboykarcsi90
Xdddd azért mert Egy pályán eddig az évbennem találja a GP24 a beállításokat..az komoly
És akkor hol van a többi GP23as Vr46 felsztárolt pilóta???
Értem h fáj a VR46osoknak, h MM ilyen jó..
Azt a Lorenzot nyugdíjazta MM és verte 1mp el körönként, Lorenz viszont simán verte Rossit..
több mint 1 éve
dawyd728 4 266
Pedig hát sokkal rosszabb a GP23 mint a 24…

Mindezzel együtt zseniális eddig Marc ez vitathatatlan.
Cowboykarcsi90
Pont ezt akartam írni. Ahol Alex Marquez 2 tizedet kap a GP24-es két vb aspiránstól, ott 1,5 éves Ducatiról beszélni továbbra is bohóckodás. Marc meg főfutamot fog nyerni, úgy látszik itt nincs előnyben az idei Desmosedici, a többit meg ő hozzáteszi.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Pedig hát sokkal rosszabb a GP23 mint a 24…

Mindezzel együtt zseniális eddig Marc ez vitathatatlan.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 718
MM god módban tolja

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Antonelli nem épp ilyen bemutatkozásra vágyott valószínűleg.
Jughead
Ennek ellenére jövőre újra lesz egy Kimi az F1-ben.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Antonelli nem épp ilyen bemutatkozásra vágyott valószínűleg.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
Visszatér a legendás Rockingham Speedway a két kisebb kategóriában, valamint új helyszín az NCTS-ben a Connecticut állambeli Lakeville mellett található Lime Rock Park. Utóbbi sorozatban ráadásul kettővel több verseny lesz jövőre, az eddigi 23 helyett 25.
Mikey
Amúgy mi van akkor ha a 23 versenyt mind más pilóta nyeri? 23-as PO? Vagy miképp választódik ki a 16?
Őszentsége Sobri Jóska
Pontszám alapján
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
zacknorb
És Chicago marad.
Királyság.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 321 — #NoStress
Visszatér a legendás Rockingham Speedway a két kisebb kategóriában, valamint új helyszín az NCTS-ben a Connecticut állambeli Lakeville mellett található Lime Rock Park. Utóbbi sorozatban ráadásul kettővel több verseny lesz jövőre, az eddigi 23 helyett 25.
Mikey
Amúgy mi van akkor ha a 23 versenyt mind más pilóta nyeri? 23-as PO? Vagy miképp választódik ki a 16?

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 632 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 632 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.