Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baseball

42 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 2 éve
robiroboter 2 303 — Let's go O's!
hétvégén no. 1 Jackson vs no. 2 Jackson (MIL@BAL)
 www.mlb.com/news/jackson-holliday-jackson-chourio-set-to-square-off

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Na megvolt az első igazán gyenge meccsünk idén, ma lehet javítani.

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
a részletek a 16 millióról:
 www.sbnation.com/2024/4/11/24127726/shohei-ohtani-interpreter-ippei-mizuhara-betting-scandal-details-complaint
robiroboter
Ohtani szamurájából rónin lesz, csakhogy mentse az urát.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
robiroboter 2 303 — Let's go O's!
a részletek a 16 millióról:
 www.sbnation.com/2024/4/11/24127726/shohei-ohtani-interpreter-ippei-mizuhara-betting-scandal-details-complaint

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
robiroboter 2 303 — Let's go O's!
na, ráhúzták a tolmácsra, de hogy mennyit???? TIZENHAT GURIGA???
 www.espn.com/mlb/story/_/id/39920849/ohtani-interpreter-ippei-mizuhara-stole-16m

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks LSU Tigers 1 059
KC oktatja az Astrost , ma is... 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Jiménez és Robert után Moncada is hónapokra kiesett a White Soxban. Elképesztő. 😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ez miért Volpe error? Ennél sokkal nehezebb labdát is elkapnak az egyesen, ráadásul a pattanás sem szokatlan.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 460
Na csak megvan a 2. győzelem.
Jake Burger még mindig egy zseni.
több mint 2 éve
robiroboter 2 303 — Let's go O's!
miből lesz a cserebogár:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t39.30808-6/435786585_18007903928521160_6968908659741070276_n.jpg?stp=c150.0.450.450a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=111&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=h7krrJH2DXAQ7kNvwEA4Xom&_nc_oc=AdpckNS1DXzIKlzKZs2HN7RnRK2L-kMnmevvAeILnfuk6XZJNsPkrwzw5GZv0fSCFcY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=WGobzyOHtGY_78zvg7E39w&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9uw4N9gBZ5HKd-_qu2zMwrDvhtG4TXUQdXZIIwhJrhSA&oe=6A45F1A3
League Minis on Instagram: "Jackson Holiday debut mini just dropped 😂"
5,244 likes, 9 comments - league.minis on April 10, 2024: "Jackson Holiday debut mini just dropped 😂".

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
MLB.TV még szerintem tegnap is a Marlins-Yankees volt jelölve Free meccsnek a mai napra ami nálunk holnap 1:05.
Most megnézem és 1:10 tól Orioles-Red Sox van.
Valaki nem tudja okát ez miért lehetséges?
KeyG
No. 1 prospect Jackson Holliday nagyligás bemutakozása az O's kettesén, kilencedik ütőként hetes mezszámban 😀
robiroboter
Biztos jó lesz mert ami Baltimore és Jackson az rossz nem lehet. 😀
De a Yankeesre vágytam elalvás előtt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
robiroboter 2 303 — Let's go O's!
MLB.TV még szerintem tegnap is a Marlins-Yankees volt jelölve Free meccsnek a mai napra ami nálunk holnap 1:05.
Most megnézem és 1:10 tól Orioles-Red Sox van.
Valaki nem tudja okát ez miért lehetséges?
KeyG
No. 1 prospect Jackson Holliday nagyligás bemutakozása az O's kettesén, kilencedik ütőként hetes mezszámban 😀

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
MLB.TV még szerintem tegnap is a Marlins-Yankees volt jelölve Free meccsnek a mai napra ami nálunk holnap 1:05.
Most megnézem és 1:10 tól Orioles-Red Sox van.
Valaki nem tudja okát ez miért lehetséges?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Milyen az a Yankees szint? Kérdezem ezt Yankees drukkerként.
Mert hogy hagyományosan milyen, illetve az elmúlt bő évtizedben milyen, az nem mindegy.
Mikey
Minden irónia és sértő szándék nélkül nekem a Yankees egy elitista klubként él a fejemben, ahol nagyon büszkék a tradícióra, a sikerekre, a történelemre. Általában úgy képzelem őket, hogy két hét után sosem örömködnének a 10. győzelmen, mert ez nekik ilyen "sas nem kapkod legyek után" dolog lenne.
Kampman
Ebben igazad van, de azért manapság igenis nagy dolog ha elsőként érnek el bármit is, ami jó. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

zacknorb
Egy Yankees szintű franchise-nak azért kicsit furcsa egy ilyen banner, ilyesmikre a Dbacks/Rockies szokott büszke lenni, hogy mittudomén 3 egymást követő napon a Dodgers előtt vagyunk a tabellán, meg július 15.-én még pozitív a mérlegünk 😀
Kampman
Ezt az MLB hivatalos tette ki, nem a Yankees
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 532
Milyen az a Yankees szint? Kérdezem ezt Yankees drukkerként.
Mert hogy hagyományosan milyen, illetve az elmúlt bő évtizedben milyen, az nem mindegy.
Mikey
Minden irónia és sértő szándék nélkül nekem a Yankees egy elitista klubként él a fejemben, ahol nagyon büszkék a tradícióra, a sikerekre, a történelemre. Általában úgy képzelem őket, hogy két hét után sosem örömködnének a 10. győzelmen, mert ez nekik ilyen "sas nem kapkod legyek után" dolog lenne.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829

zacknorb
Egy Yankees szintű franchise-nak azért kicsit furcsa egy ilyen banner, ilyesmikre a Dbacks/Rockies szokott büszke lenni, hogy mittudomén 3 egymást követő napon a Dodgers előtt vagyunk a tabellán, meg július 15.-én még pozitív a mérlegünk 😀
Kampman
Milyen az a Yankees szint? Kérdezem ezt Yankees drukkerként.
Mert hogy hagyományosan milyen, illetve az elmúlt bő évtizedben milyen, az nem mindegy.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 532

zacknorb
Egy Yankees szintű franchise-nak azért kicsit furcsa egy ilyen banner, ilyesmikre a Dbacks/Rockies szokott büszke lenni, hogy mittudomén 3 egymást követő napon a Dodgers előtt vagyunk a tabellán, meg július 15.-én még pozitív a mérlegünk 😀
több mint 2 éve
robiroboter 2 303 — Let's go O's!
remélem a csoadagyerek érkezése felrázza a támadásunkat, mert egyelőre igen ergya
 www.baseball-reference.com/teams/BAL/2024.shtml

amúgy Matt Holliday fia
 www.wikiwand.com/en/Matt_Holliday

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 460
Elég lesz nekünk ez az 1 győzelem, úgy látom 😀 😀
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hú, Bednar basszus...te jó ég, de siralmas idén. 4 save lehetőségből 1 oldott meg. Az az 1 W is csak azért került a neve mellé, mert ott is elbaszta a save lehetőségét, csak utána a csapat behúzta a meccset. Nagyon le kell vele ülni dumálni Sheltonnak, mert ez így nagyon nem pálya. Vagy versenyhelyzetet kell neki teremteni, mert azt is el tudom képzelni, hogy túlságosan biztosnak érzi, érezte a helyzetét. Basszus 12.46 ERA egy closertől...tragikus.

Simán megnézném helyette mondjuk Hernandezt, hogy mit tud mondjuk egy save helyzetben, de mondjuk egy Contrerast is meg lehetne próbálni.

10:2 helyett 9:3. 4 runt nyelt be Bednar. Ahh, hagyjuk nagyon mérges vagyok...
Gergőke
Ezt rossz volt nézni egy jól összerakott meccset így elb@szni
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 670 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Hú, Bednar basszus...te jó ég, de siralmas idén. 4 save lehetőségből 1 oldott meg. Az az 1 W is csak azért került a neve mellé, mert ott is elbaszta a save lehetőségét, csak utána a csapat behúzta a meccset. Nagyon le kell vele ülni dumálni Sheltonnak, mert ez így nagyon nem pálya. Vagy versenyhelyzetet kell neki teremteni, mert azt is el tudom képzelni, hogy túlságosan biztosnak érzi, érezte a helyzetét. Basszus 12.46 ERA egy closertől...tragikus.

Simán megnézném helyette mondjuk Hernandezt, hogy mit tud mondjuk egy save helyzetben, de mondjuk egy Contrerast is meg lehetne próbálni.

10:2 helyett 9:3. 4 runt nyelt be Bednar. Ahh, hagyjuk nagyon mérges vagyok...
Gergőke
Bednar fluktuál nagyon, várható volt, h behorpad előbb, mint utóbb.
Chapmant kéne felturbózni újra elit closerré.
Willie Parker
Az tény, hogy jó formában dobál az öreg, lehet egy próbát megérne, bár nem tudom, hogy visszajuthat e arra a szintre, ahol korábban volt.

Mindenesetre olvasgatva a kinti vélemények is ugyanezek Bednar kapcsán.Volt, aki azt mondta, hogy vissza kellene Bednart küldeni triple A-be,hogy újra összerakja magát.