NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 005 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 977
Ez a csapat teljesen kész van mentálisan, nem tudom, minek kéne történni, hogy nyerjünk egy meccset
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 881 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kéne valami keleti parti csapatot találni, mert nem elég, hogy magyar idő szerint ritkán van értelmes időpontban Dbacks meccs, még akkor is ótvarszarul játszunk 😊 tippek, ajánlások? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Négy meccsből három hozva a Sawx ellen. Mondanám, hogy nem hittem volna, de hazudnék, mert pont ezt vártam a széria előtt. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Nagyon meleg, hogy ilyen ütőkkel fog 70- meccset nyerni a D'Backs, évek óta nem látott fos pitching staff van ott.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 977
A Dodgers 3 nap alatt harmadszor nyír ki minket. De legalább valami reakció is van a botrányos dobóteljesítményre: Delgado megy a bullpenbe, Collmenter meg a kezdők közé
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Tyű, két Reds run egy inningben, ezzel megvan a meccsátlagunk. Ráadásul Cozart double-ból! Lassan eléri a 10%-ot az átlaga 😀

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
3 Mets játékos van 0.3 BA felett, ilyen sem látni sokszor... és Wright kapitány nincs is közöttük 😊

Go Jets!
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Végül is akkor mi volt pontosan Michael Pineda tenyerében?
Hogy kell érteni ebben az esetben azt, hogy substance (anyag)?
Ez csalásnak számít? Valaki tudna erről többet mondani?


 espn.go.com/video/clip?id=espn:10766059

Tavaly vagy mikor meg Clay Buchholznak volt egy spitball-os ügye, ami elvileg be van tiltva.
 en.wikipedia.org/wiki/Spitball
De már akkor se teljesen értettem, hogy mi ez az egész. Van itt esetleg pitcher a fórumon, vagy valaki, aki elmondaná, hogy miről van itt szó tulajdonképpen?
Köszi.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem tudjátok, honnan lehetne meccse(ke)t letölteni? A TSTN-en nem viszik túlzásba az MLB-t már mostanság.. ._.Mingo
 sport-video.org.ua/baseball.html
Én innen szoktam. Van még valami orosz oldal, de annak a címét nem tudom (az nem tetszett 😊 ).danyly
rutracker lesz az. Miért nem tetszett? sokat tesznek fel oda is, nagyon jó minőségben, és egész jó sebességgel is lehet őket lerántani.
tegnapról most épp 4 meccs van fenn, de később, este még szoktak feltenni 3-4et.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudjátok, honnan lehetne meccse(ke)t letölteni? A TSTN-en nem viszik túlzásba az MLB-t már mostanság.. ._.Mingo
 sport-video.org.ua/baseball.html
Én innen szoktam. Van még valami orosz oldal, de annak a címét nem tudom (az nem tetszett 😊 ).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Nem tudjátok, honnan lehetne meccse(ke)t letölteni? A TSTN-en nem viszik túlzásba az MLB-t már mostanság.. ._.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kemp még nincs nagy formában, de attól félek nem is nagyon lesz idén. Jó-jó el-elütöget (mondjuk a legutóbbi Tigers meccsen elég gyenge volt 4 AB, 3 SO), de CF poszton most igen csak alul teljesített. Két pontocska elment rajta (jó mondjuk a Castellanos HR szép nagy ívű volt). A sérülés azért még érződik nála.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mit szed ez a Hamilton gyerek hogy ilyen mocskos gyors? Valamelyik nap néztem egy videót róla és 14 másodperc alatt futott körbe egy inside the park HR közben...

 m.mlb.com/video/topic/6479266/v31947701/cinstl-hamilton-shows-off-his-speed-in-40-winMatthew99
Csak nem ő az állnéven? 😀
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Mit szed ez a Hamilton gyerek hogy ilyen mocskos gyors? Valamelyik nap néztem egy videót róla és 14 másodperc alatt futott körbe egy inside the park HR közben...

 m.mlb.com/video/topic/6479266/v31947701/cinstl-hamilton-shows-off-his-speed-in-40-winMatthew99
Az igaz, hogy gyors, de ütni nem nagyon tud. A tegnapi meccs előttig AVG .091. Példának okáért az idei első meccsén egy golden sombreroval kezdett (4 AB 4 SO)
Különben régebben felvetődött, hogy mi lenne ha Usain Bolt baseballozna, és mondjuk mindig buntolna - kb. az, amit Billy Hamilton is csinál. Vagy mondjuk miért nem szerződtetik Boltot, mint pinch runner.
Nyilván a sérülésveszély meg az utazgatás miatt se menne bele Bolt, de a felvetés érdekes lehet. Bár ha tudnák, hogy ha ő jön, akkor mindenképpen bunt lesz, akkor mindenki a közelbe menne, 8 ember közül már csak valaki felszedné azt a labdát és odadobná a 1st base-re.
 www.quora.com/Baseball/Why-doesnt-Usain-Bolt-play-baseball-professionallyAguirre
Itt a videón is látszik, hogy az infield bent van és ha őket átüti akkor meg minimum dupla. De mi lenne ha még ütni is tudna? 😊 Mondjuk a lopásokra így is úgy is fel vannak ellene készülve aztán mit ér?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Mit szed ez a Hamilton gyerek hogy ilyen mocskos gyors? Valamelyik nap néztem egy videót róla és 14 másodperc alatt futott körbe egy inside the park HR közben...

 m.mlb.com/video/topic/6479266/v31947701/cinstl-hamilton-shows-off-his-speed-in-40-winMatthew99
Az igaz, hogy gyors, de ütni nem nagyon tud. A tegnapi meccs előttig AVG .091. Példának okáért az idei első meccsén egy golden sombreroval kezdett (4 AB 4 SO)
Különben régebben felvetődött, hogy mi lenne ha Usain Bolt baseballozna, és mondjuk mindig buntolna - kb. az, amit Billy Hamilton is csinál. Vagy mondjuk miért nem szerződtetik Boltot, mint pinch runner.
Nyilván a sérülésveszély meg az utazgatás miatt se menne bele Bolt, de a felvetés érdekes lehet. Bár ha tudnák, hogy ha ő jön, akkor mindenképpen bunt lesz, akkor mindenki a közelbe menne, 8 ember közül már csak valaki felszedné azt a labdát és odadobná a 1st base-re.
 www.quora.com/Baseball/Why-doesnt-Usain-Bolt-play-baseball-professionally
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Mit szed ez a Hamilton gyerek hogy ilyen mocskos gyors? Valamelyik nap néztem egy videót róla és 14 másodperc alatt futott körbe egy inside the park HR közben...

 m.mlb.com/video/topic/6479266/v31947701/cinstl-hamilton-shows-off-his-speed-in-40-win


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 348 — Cowboys fan
csak aztán Belt vigyázzon magára.
két éve Kemp is így kezdte az évet (miután a kokszos Braunnak adták az MVP-t előtte), aztán kb április végére lesérült. de addig kis híján magasabb volt az OBP-je, mint amilyen ERA-vel meg lehet már nyerni a Cy Young-ot...slowmotion
Én különben tudnám szeretni a Dodgerst, ha nem olyanok lennének amilyenek... 😊
A 200 millió fölötti fizetésükkel, az összevásárolunk mindenkit mentalitással, az antipatikus (inkább leséritem magam, csak hogy Ausztráliában ne kelljen játszani) Greinkével, a playoffban Mickey Mouse módjára örülő Adrian Gonzalezzel, az arrogáns (inkább ne részletezzük) Puiggal, stb. Egyedül talán Kershawt bírom, mert olyan piszok jó, hogy nem lehet nem bírni.
Egyébként utoljára a Dodgersből kb. Sandy Koufax-ot szerettem/tiszteltem igazán az 1965-ös World Series Game 1-es Yom Kippur miatt. 😊Aguirre
kicsit sikerült átesni a ló túloldalára, ez igaz. de ha megnézed, hogy hol voltak azelőtt a McCourt-saga vége felé, hogy milyen célokkal jött az új vezetőség, és hogy mindenki tudja, mennyi della van mögöttük, akkor nem is lehet más, mint túlfizetett roster. a Dodgers az Dodgers, még véletlenül sem engedhetik meg, hogy szarért-hugyért rakják össze a rostert, mint a Houston tavaly.
kicsit ahhoz lehetne hasonlítani ezt, hogy pl az EPL-ben ha bármelyik játékost meg akarja venni a big 4 (most már big 5 vagy big 6) bármelyik tagja, akkor jó pár millióval többet kell fizetniük, mint mondjuk a Fulhamnek vagy a Newcastle-nek.
több mint 10 éve
Csifu 223
Én személy szerint nem hinném, hogy a D-backs bármibe is beleszólna az idén, a draftsorrend 1-5. helyét leszámítva.
Gyakorlatilag Goldschmidtten és Trumbon kívül a többiek egyszerűen nem elég jók, persze ez még változhat, de valószínűleg nem sokat fog.Aguirre
Valaki szólhatna Gibsonnak is, hogy Trumbo az egyik legjobb ütő a csapatban, mert lassan már csak a pitcher lesz mögötte.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Szerintem a D'Backs is bele fog még szólni a dolgokba a trágya szezonkezdés ellenére is - még ha a rotáció nem is major league szint.Maka
Én személy szerint nem hinném, hogy a D-backs bármibe is beleszólna az idén, a draftsorrend 1-5. helyét leszámítva.
Gyakorlatilag Goldschmidtten és Trumbon kívül a többiek egyszerűen nem elég jók, persze ez még változhat, de valószínűleg nem sokat fog.Aguirre
Ilyenkor lehet újra felemlegetni a Samardzija trade pletykát 😊
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Szerintem a D'Backs is bele fog még szólni a dolgokba a trágya szezonkezdés ellenére is - még ha a rotáció nem is major league szint.Maka
Én személy szerint nem hinném, hogy a D-backs bármibe is beleszólna az idén, a draftsorrend 1-5. helyét leszámítva.
Gyakorlatilag Goldschmidtten és Trumbon kívül a többiek egyszerűen nem elég jók, persze ez még változhat, de valószínűleg nem sokat fog.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
csak aztán Belt vigyázzon magára.
két éve Kemp is így kezdte az évet (miután a kokszos Braunnak adták az MVP-t előtte), aztán kb április végére lesérült. de addig kis híján magasabb volt az OBP-je, mint amilyen ERA-vel meg lehet már nyerni a Cy Young-ot...slowmotion
Én különben tudnám szeretni a Dodgerst, ha nem olyanok lennének amilyenek... 😊
A 200 millió fölötti fizetésükkel, az összevásárolunk mindenkit mentalitással, az antipatikus (inkább leséritem magam, csak hogy Ausztráliában ne kelljen játszani) Greinkével, a playoffban Mickey Mouse módjára örülő Adrian Gonzalezzel, az arrogáns (inkább ne részletezzük) Puiggal, stb. Egyedül talán Kershawt bírom, mert olyan piszok jó, hogy nem lehet nem bírni.
Egyébként utoljára a Dodgersből kb. Sandy Koufax-ot szerettem/tiszteltem igazán az 1965-ös World Series Game 1-es Yom Kippur miatt. 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 348 — Cowboys fan
Brandon Belt igen nagy formában kezdte az évet (.771 SLG)
Brandon Belt is the 2nd Giants left-handed batter with at least 5 HR in the team's first 8 games since the team moved to San Francisco in 1958. The other was Barry Bonds in 2002 (also 5 in 8 games).
Only Willie Mays (6) has had more HR than Brandon Belt (5) through the Giants first 8 games of a season since they moved to San Francisco (1958). It took 37 games for Belt to hit his 5th HR last season.


A rotationban Bumgarner elit, Tim Hudson is eddig igen jó, a többieknek azért van mit javulni (igazából egy tavaly előtti Matt Cainre meg egy 2008-2009-es Lincecumra lenne szüksége még a Giantsnek 😊)
Mindenesetre a Dodgersnek valószínűleg nem lesz annyira sétagalopp a West megnyerése, mint ahogy arra a szezon előtt számítani lehetett - egy jó San Franciscora szükség van, hogy legyen valami izgalom itt is.Aguirre
csak aztán Belt vigyázzon magára.
két éve Kemp is így kezdte az évet (miután a kokszos Braunnak adták az MVP-t előtte), aztán kb április végére lesérült. de addig kis híján magasabb volt az OBP-je, mint amilyen ERA-vel meg lehet már nyerni a Cy Young-ot...
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Szerintem a D'Backs is bele fog még szólni a dolgokba a trágya szezonkezdés ellenére is - még ha a rotáció nem is major league szint.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Brandon Belt igen nagy formában kezdte az évet (.771 SLG)
Brandon Belt is the 2nd Giants left-handed batter with at least 5 HR in the team's first 8 games since the team moved to San Francisco in 1958. The other was Barry Bonds in 2002 (also 5 in 8 games).
Only Willie Mays (6) has had more HR than Brandon Belt (5) through the Giants first 8 games of a season since they moved to San Francisco (1958). It took 37 games for Belt to hit his 5th HR last season.


A rotationban Bumgarner elit, Tim Hudson is eddig igen jó, a többieknek azért van mit javulni (igazából egy tavaly előtti Matt Cainre meg egy 2008-2009-es Lincecumra lenne szüksége még a Giantsnek 😊)
Mindenesetre a Dodgersnek valószínűleg nem lesz annyira sétagalopp a West megnyerése, mint ahogy arra a szezon előtt számítani lehetett - egy jó San Franciscora szükség van, hogy legyen valami izgalom itt is.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 348 — Cowboys fan
)
Más: idei Hank Aaron Award esélyes Bartolo Colón:
civilmanu
strike