NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 974
Megvan az első győzelem a szezonban, 0-4-es hátrányból :cool:
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
CC elkezdte 😊gdavid
Hozott utána 4 erős inning-et. 😀
Dellin nagy király volt!
Meg Nuno is. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
CC elkezdte 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 591 — Invisible man
Szegény Harper gyereknek nehezen indul a szezon. Fejberúgják becsúszás közben meg még ez is xD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Na, meglátszik, hogy Sizemore kiszabadult Clevelandből.. :p

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
Csütörtökön Toronto @ Tampa Bay a Tropicana Fielden, már zsebemben a jegyek! 😊baggio
Kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy vajon tényleg olyan borzalmas-e az a stadion, mint amilyennek mondják 😀Kampman
Az Al Lang Fieldnél (ennek a helyére tervezték az új stadiont) biztosan nem lehet rosszabb 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 974
Csütörtökön Toronto @ Tampa Bay a Tropicana Fielden, már zsebemben a jegyek! 😊baggio
Kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy vajon tényleg olyan borzalmas-e az a stadion, mint amilyennek mondják 😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
Csütörtökön Toronto @ Tampa Bay a Tropicana Fielden, már zsebemben a jegyek! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Egyébként a mai ingyenes meccs az  mlb.mlb.com/mediacenter/#date=3/31/2014 -on a Royals vs.Tigers (Shields vs. Verlander ) nem tűnik rossznak.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Értelek. Elég szar inninget nyomott az tény. Séta, HR, 3 pont. Viszont, hogy az hogy jön ki hogy a INF meg a 0.00 ERA az 18.00? 😊
Mivel összesen 1 inning alatt 2 ER-t kapott, így 9 inning alatt 18 ER az átlaga, de valóban furcsa, hogy (0 + ∞)/2=18 😊, dehát nyilván nem így kell számolni, mivel nem az átlagok átlaga a kérdés, hanem az összesítés átlaga, ami 18.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 591 — Invisible man
vicces, hogy Brian Wilson tegnapi ERA-ja végtelen (fantasyban is "jól" mutat a többi szám mellett, hogy INF, igen sajnos betettem a csapatba, gondoltam csinál egy-két K-t meg egy hold-ot, erre tessék...), 81-es ERA-t már láttam, de a végtelent elérni nem semmi (mivel 0.0 inninget teljesített, és 0-val meg nem lehet osztani - vagy mégis? és az eredmény végtelen? - mindenesetre matematikailag értelmezhetetlennek kellene lennie, gondolom)Aguirre
Az MLB.com 18.00-t hoz neki...Matthew99
Mert ott az összesített eredménye szerepel, nem csak a tegnapi (mivel 1 inninget már lehozott 0-ra Ausztráliában az Arizona ellen), az ESPN-nél a Game log-on jól szerepel pl.
 espn.go.com/mlb/player/gamelog/_/id/6521/brian-wilson
Aguirre
Értelek. Elég szar inninget nyomott az tény. Séta, HR, 3 pont. Viszont, hogy az hogy jön ki hogy a INF meg a 0.00 ERA az 18.00? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 347 — Cowboys fan
igazából az a vicces, hogy tavaly kb egész év alatt csináltak ellene annyi futást, mint most négy ütő összesen.
viszont inkább szezon elején betlizzen, mint esetleg a rájátszásban.

ugyanezt mondtam Kershaw-ra is, aztán lenn délen oda is pakolt a 'zonai fiúknak rendesen.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
vicces, hogy Brian Wilson tegnapi ERA-ja végtelen (fantasyban is "jól" mutat a többi szám mellett, hogy INF, igen sajnos betettem a csapatba, gondoltam csinál egy-két K-t meg egy hold-ot, erre tessék...), 81-es ERA-t már láttam, de a végtelent elérni nem semmi (mivel 0.0 inninget teljesített, és 0-val meg nem lehet osztani - vagy mégis? és az eredmény végtelen? - mindenesetre matematikailag értelmezhetetlennek kellene lennie, gondolom)Aguirre
Az MLB.com 18.00-t hoz neki...Matthew99
Mert ott az összesített eredménye szerepel, nem csak a tegnapi (mivel 1 inninget már lehozott 0-ra Ausztráliában az Arizona ellen), az ESPN-nél a Game log-on jól szerepel pl.
 espn.go.com/mlb/player/gamelog/_/id/6521/brian-wilson
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 591 — Invisible man
vicces, hogy Brian Wilson tegnapi ERA-ja végtelen (fantasyban is "jól" mutat a többi szám mellett, hogy INF, igen sajnos betettem a csapatba, gondoltam csinál egy-két K-t meg egy hold-ot, erre tessék...), 81-es ERA-t már láttam, de a végtelent elérni nem semmi (mivel 0.0 inninget teljesített, és 0-val meg nem lehet osztani - vagy mégis? és az eredmény végtelen? - mindenesetre matematikailag értelmezhetetlennek kellene lennie, gondolom)Aguirre
Az MLB.com 18.00-t hoz neki...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
vicces, hogy Brian Wilson tegnapi ERA-ja végtelen (fantasyban is "jól" mutat a többi szám mellett, hogy INF, igen sajnos betettem a csapatba, gondoltam csinál egy-két K-t meg egy hold-ot, erre tessék...), 81-es ERA-t már láttam, de a végtelent elérni nem semmi (mivel 0.0 inninget teljesített, és 0-val meg nem lehet osztani - vagy mégis? és az eredmény végtelen? - mindenesetre matematikailag értelmezhetetlennek kellene lennie, gondolom)
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Yan Gomes 6 év, 23m$. Úgy látszik, rámegyünk a brazil piacra.. 😀

több mint 10 éve
Csifu 223
Jól gondolom, hogy MLB-ben nincs salary cap?Bazzani
Jól, luxusadó van 189 millió dollár felett.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reggel láttam ezt a Cabrera szerződést. Valóban megér ennyi pénzt?
31évesen 10éves szerződés?Bazzani
Szerintem kb. bárki számára világos, hogy ez minden tekintetben sok, de egy ideje már errefelé halad a világ, eszetlen szerződések mindenütt. Miggy meg hülye lett volna nem aláírni, ő is tudja pontosan, hogy pár éven belül sehol nem lesznek már a számai... :A:Mingo
Jól gondolom, hogy MLB-ben nincs salary cap?

több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Reggel láttam ezt a Cabrera szerződést. Valóban megér ennyi pénzt?
31évesen 10éves szerződés?Bazzani
Szerintem kb. bárki számára világos, hogy ez minden tekintetben sok, de egy ideje már errefelé halad a világ, eszetlen szerződések mindenütt. Miggy meg hülye lett volna nem aláírni, ő is tudja pontosan, hogy pár éven belül sehol nem lesznek már a számai... :A:

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reggel láttam ezt a Cabrera szerződést. Valóban megér ennyi pénzt?
31évesen 10éves szerződés?

több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
MLB Preview 2014Aguirre
Jogos szerintem sajnos klívlendi részről, a .500 az idei csapatnál is a felső határnak tűnik, sőt...
Nem érzem úgy, hogy össze akarna állni az újkori Tribe, de persze a remény hal meg utoljára. :p

több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
lesz, majd a helyi jenkiktől vélemény a csapatról? sztem aggasztó, hogy a belső posztokat, hogyan oldottuk meg...csebi
Ha ide nem is, de a NYY Hun-ra mindenképp fog menni majd pár napon belül. 😊 A linket persze ide is betesszük.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
lesz, majd a helyi jenkiktől vélemény a csapatról? sztem aggasztó, hogy a belső posztokat, hogyan oldottuk meg...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
MLB Preview 2014
 espn.go.com/mlb/preview14/story/_/id/10578735/american-league-preview
 espn.go.com/mlb/preview14/story/_/id/10582374/national-league-previewAguirre
Nagyon koszi!
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
MLB Preview 2014
 espn.go.com/mlb/preview14/story/_/id/10578735/american-league-preview
 espn.go.com/mlb/preview14/story/_/id/10582374/national-league-preview