Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.stero
Én sem értem. De kár, hogy már most ilyenekkel foglalkoznak, akár igaz, akár nem.Darksun3
ha tényleg meg akar majd tőle szabadulni a Yanks nem kívánságműsor lesz, hogy ki jön cserébe. pláne, hogy A-Rodnak vetó joga van, így kb egy csapatra redukálódik a lehetséges cserepartnerek száma és a Miami Belltől akar megszabadulni, miután összebalhéztak Ozzie-val.rsk
ARodnak nemcsak, hogy vétójoga van de full NTC-je ha jól emlékszem.stero
Mondjuk amilyen közutálatnak kezd örvendeni New Yorkban, ha pl. elmehetne a Dodgersbe, gondolkodás nélkül rábólintana.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jó tanács: ne bízzatok feltétlenül a dailybaseballweather.com-ban, mert elhitetheti veletek, hogy elmarad a meccs és lemaradtok egy fasza közös meccsnézésről.marci
Csinálunk még ilyet, mert jól sikerült! Szerintem hamarosan.szenyo76
király 😊
több mint 11 éve
szenyo76 5
Jó tanács: ne bízzatok feltétlenül a dailybaseballweather.com-ban, mert elhitetheti veletek, hogy elmarad a meccs és lemaradtok egy fasza közös meccsnézésről.marci
Csinálunk még ilyet, mert jól sikerült! Szerintem hamarosan.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.stero
Én sem értem. De kár, hogy már most ilyenekkel foglalkoznak, akár igaz, akár nem.Darksun3
ha tényleg meg akar majd tőle szabadulni a Yanks nem kívánságműsor lesz, hogy ki jön cserébe. pláne, hogy A-Rodnak vetó joga van, így kb egy csapatra redukálódik a lehetséges cserepartnerek száma és a Miami Belltől akar megszabadulni, miután összebalhéztak Ozzie-val.rsk
ARodnak nemcsak, hogy vétójoga van de full NTC-je ha jól emlékszem.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jó tanács: ne bízzatok feltétlenül a dailybaseballweather.com-ban, mert elhitetheti veletek, hogy elmarad a meccs és lemaradtok egy fasza közös meccsnézésről.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
a legjobb az egész A-Rod sztoriban, hogy Donald Trump is kinyitotta a száját: Alex Rodriguez is a liability, George Steinbrenner would fire him

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
rsk 66
Elvonulóban van a front, egy órán belül elállhat az eső.
Btw az eső így is rondán szétbaszta a Fox ma esti műsortervét.Jakehomer
nem csak a fox-ét :/
több mint 11 éve
rsk 66
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.stero
Én sem értem. De kár, hogy már most ilyenekkel foglalkoznak, akár igaz, akár nem.Darksun3
ha tényleg meg akar majd tőle szabadulni a Yanks nem kívánságműsor lesz, hogy ki jön cserébe. pláne, hogy A-Rodnak vetó joga van, így kb egy csapatra redukálódik a lehetséges cserepartnerek száma és a Miami Belltől akar megszabadulni, miután összebalhéztak Ozzie-val.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.stero
Én sem értem. De kár, hogy már most ilyenekkel foglalkoznak, akár igaz, akár nem.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
És Detroitban is delay. Cool.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
tévében mondanak valamit, mi várható st. louisban? MLB.tv-n csak a csodadizájn pörög.robiroboter
Elvonulóban van a front, egy órán belül elállhat az eső.

Btw az eső így is rondán szétbaszta a Fox ma esti műsortervét.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na akkor lassan induljon az utolsó(?) tigrisvadászat. Fegyverek nélkül nehéz lesz mindenesetre...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
ahhoz nem a söprű másik végén kéne állni? 😉robiroboter
Az volt az alapterv, hogy altatjuk a Tigerst, aztán robbantjuk a bombát. Csak túl jól sikerült az altatás... 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
ahhoz nem a söprű másik végén kéne állni? 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
tévében mondanak valamit, mi várható st. louisban? MLB.tv-n csak a csodadizájn pörög.robiroboter
Érdeklődés hiányában elmarad az NLCS folytatása. Automatikusan bajnok a Yankees. 😉

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
tévében mondanak valamit, mi várható st. louisban? MLB.tv-n csak a csodadizájn pörög.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
a mai vereség után akkor valószínűleg ennyi volt. elsőre annyit, hogy ichiro maradjon, granderson trade. a többit később.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Ha valaki nem bírná napközben baseball nélkül, és vevő az egzotikumra, japán ligadöntők most 11-től. Beharangozó a blogon.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Bocsi, de tudna valaki adni olyan streamot, ahol lehet is nézni a meccset. Kicsit idegesítő ez a US Green Card, amitől speciel egyáltalán nem nézhető a mérkőzés. 😕
Előre is köszönöm.danyly
tedd ki teljes képernyőre és akkor a reklámok nem látszanakstero
+ egy AdBlock se árt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Bocsi, de tudna valaki adni olyan streamot, ahol lehet is nézni a meccset. Kicsit idegesítő ez a US Green Card, amitől speciel egyáltalán nem nézhető a mérkőzés. 😕
Előre is köszönöm.danyly
tedd ki teljes képernyőre és akkor a reklámok nem látszanak


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
enter THE Nunez!, megmutatja Zsüsztinnek, hol lakik az atyaúristen... 😀Darksun3
Király vagyok, vagy igen? 😀 😀 😀Darksun3
Te sem vagy rossz, de Eduárd jobb! 😉gdavid
Gardner is üthetne egyet akkor már... csak, hogy érezzék a törődést. 😀Darksun3
Ichiro single, Tex HR. Valami ilyesmit szeretnék.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
enter THE Nunez!, megmutatja Zsüsztinnek, hol lakik az atyaúristen... 😀Darksun3
Király vagyok, vagy igen? 😀 😀 😀Darksun3
Te sem vagy rossz, de Eduárd jobb! 😉gdavid
Gardner is üthetne egyet akkor már... csak, hogy érezzék a törődést. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
enter THE Nunez!, megmutatja Zsüsztinnek, hol lakik az atyaúristen... 😀Darksun3
Király vagyok, vagy igen? 😀 😀 😀Darksun3
Te sem vagy rossz, de Eduárd jobb! 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: