Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
látom a söprés szégyenét lírázással próbáljátok csillapítani 😉 ha nem kezdtek ütni, szét lesztek tépve, és irány haza szétkapni a csapatot. lesz mit tenni offseasonben.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De ezek nem szibériai tigrisek, gyilkos ösztönnel, hanem kövér állatkertiek (nézze meg mindenki a hercegüket).gdavid
Könnyed, lusta uzsonnának tűnik ez.
robiroboter
Délutáni matiné 😉 Nem pörögnek az embereink, a Cicusok viszont olyanok, mint akik új pamutgombolyagot kaptak.gdavid
És a gombolyag neve Sabathia. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
De ezek nem szibériai tigrisek, gyilkos ösztönnel, hanem kövér állatkertiek (nézze meg mindenki a hercegüket).gdavid
Könnyed, lusta uzsonnának tűnik ez.
robiroboter
Délutáni matiné 😉 Nem pörögnek az embereink, a Cicusok viszont olyanok, mint akik új pamutgombolyagot kaptak.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
De ezek nem szibériai tigrisek, gyilkos ösztönnel, hanem kövér állatkertiek (nézze meg mindenki a hercegüket).gdavid
Könnyed, lusta uzsonnának tűnik ez.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Holnap már nem lesz meccsünk, ha ez így folytatódik 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Delmon Young, hogy szakadna rád az ég. :/ Már tavaly is, de most már pláne.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Picsába...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kikérem magamnak, másfél hete legalább már, hogy megkültdem a kimerítő választ Szenyó mailjére. :/Darksun3
blogon jelezd neki légyszi. tuti figyelmetlenség, mindannyiunk nevében is bocs.

nem azért volt, mert Yankee drukker vagy, nyugi 😀 😀 😀 😀 (makóG amúgy veletek van.)robiroboter
No problemo. 😉

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Kikérem magamnak, másfél hete legalább már, hogy megkültdem a kimerítő választ Szenyó mailjére. :/Darksun3
blogon jelezd neki légyszi. tuti figyelmetlenség, mindannyiunk nevében is bocs.

nem azért volt, mert Yankee drukker vagy, nyugi 😀 😀 😀 😀 (makóG amúgy veletek van.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
No akkor még egyszer: Tigrisvadászat 2.0 indul. Csak most mi vagyunk sarokba szorítva, nem a tigrisek...
Hajrá Yankees!Darksun3
Egész pontosan a Cicusok vadásztak eddig ránk és már odáig jutottunk, hogy sarokba szorítottak minket. De ezek nem szibériai tigrisek, gyilkos ösztönnel, hanem kövér állatkertiek (nézze meg mindenki a hercegüket). Szóval van esély kiszabadulni!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
No akkor még egyszer: Tigrisvadászat 2.0 indul. Csak most mi vagyunk sarokba szorítva, nem a tigrisek...
Hajrá Yankees!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kint a blogon a tizenötödik pubcast.robiroboter
Kikérem magamnak, másfél hete legalább már, hogy megkültdem a kimerítő választ Szenyó mailjére. :/

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Aki esetleg nem olvas Deadspint, az év cikke:
[Brian] Cashman vehemently denied a report by Keith Olbermann for MLB.com that said the Yankees have already discussed a deal to the Miami Marlins.

"I've had no discussions whatsoever with the Florida Marlins,'' Cashman said, but then again, didn't deny talks with the Miami Marlins. "I can tell you there are no discussions whatsoever, 100% false. We are not down the line on any trade talks on any of our players, including Alex.''

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A lineup tetszik, lesz itt speed. Már csak ütni kéne 😊

 scores.espn.go.com/mlb/boxscore?gameId=321018106&teams=new-york-yankees-vs-detroit-tigers

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Bocs ha túlragoztam itt a PO közepén.danyly
Vagyunk páran, akik az idei évet rágjuk, és jövő áprilist várjuk 😉robiroboter
kb hajnal egytől már én is ezt a vonalat fogom erősíteni 😊stero
Ma nyerünk! Bár délután lejátszottam online a meccset és 6-3-ra nyert a Tigers. Pedig olyan ember irányította őket, akit 12-ből 11-szer már megvertem. Szóval nem jók az előjelek, de ma akkor is nyerünk! 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Bocs ha túlragoztam itt a PO közepén.danyly
Vagyunk páran, akik az idei évet rágjuk, és jövő áprilist várjuk 😉robiroboter
kb hajnal egytől már én is ezt a vonalat fogom erősíteni 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Bocs ha túlragoztam itt a PO közepén.danyly
Normális csapatok szurkolóit NEM érdekli a PO.Mikey
azért nem szívesen maradnék le egy jenkiverésről vagy a tavalyi WS gm6-hoz mérhető drámáról. amúgy, ja, mikor lesz már április 2.?robiroboter
Az alapszakaszból látott 130 meccs nekem bőven sok izgalmat szolgáltatott, így én qrvajól elvagyok PO nélkül is, nyugalomban. 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Bocs ha túlragoztam itt a PO közepén.danyly
Normális csapatok szurkolóit NEM érdekli a PO.Mikey
azért nem szívesen maradnék le egy jenkiverésről vagy a tavalyi WS gm6-hoz mérhető drámáról. amúgy, ja, mikor lesz már április 2.?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Bocs ha túlragoztam itt a PO közepén.danyly
Normális csapatok szurkolóit NEM érdekli a PO.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Bocs ha túlragoztam itt a PO közepén.danyly
Vagyunk páran, akik az idei évet rágjuk, és jövő áprilist várjuk 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.stero
Én sem értem. De kár, hogy már most ilyenekkel foglalkoznak, akár igaz, akár nem.Darksun3
ha tényleg meg akar majd tőle szabadulni a Yanks nem kívánságműsor lesz, hogy ki jön cserébe. pláne, hogy A-Rodnak vetó joga van, így kb egy csapatra redukálódik a lehetséges cserepartnerek száma és a Miami Belltől akar megszabadulni, miután összebalhéztak Ozzie-val.rsk
ARodnak nemcsak, hogy vétójoga van de full NTC-je ha jól emlékszem.stero
Mondjuk amilyen közutálatnak kezd örvendeni New Yorkban, ha pl. elmehetne a Dodgersbe, gondolkodás nélkül rábólintana.marci
amilyen hülye vezetés van most LA-ben képesek még őt is berántani gonzalez és beckett mellé.
amúgy nem hiszem, hogy vége lenne a karrierjének new yorkban. ne felejtsük el, hogy idén és tavaly is végig szenvedte a szezont sérülést miatt. szerintem jövőre magára talál.stero
Legalább lenne nálunk Hernandez, Gonzalez, Rodriguez. 😊
Mondjuk én személy szerint nem vagyok oda a csávóé. De nem hinném, hogy jövőre ott hagyja a Yankees-t.
Azért összességében nem hülye az a vezetés: az idény végére már kezdett beérni a trade-ek értéke és minden igazolás nem volt rossz azért (csak két meccsel maradtunk le a Wild Card-ról).
Jövőre ez sima PO szereplés lesz.danyly
ja két meccsel maradtatok le úgy, hogy a szezon kétharmadában vezettétek a csoportotstero
Hát igen júniusban megtört valami (Kemp és Ethier sérülései), ütéseink nem voltak. Így jött július végén Ramirez, majd Victorino. Itt már javulás volt hits terén (de egyenlőre csak Ramirez esetében). Victorino később feljavult ütésben, de CF-ként sok szép elkapása volt. Ezek után a Red Sox-os történet, és szeptemberben egy kiváló hónap, csak már késő volt. Az volt a baj egész idényben (főleg a vége felé), hogy a csoport riválisok ellen szinte mindig negatív hónapot zártunk (augusztusban pl.: 2-10). Állandóan szenvedtünk a D'backs, Padres és Rockies ellen, a konferencia többi tagjával pedig jó meccseket játszottunk, series win v. tie formájában.

Bocs ha túlragoztam itt a PO közepén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.stero
Én sem értem. De kár, hogy már most ilyenekkel foglalkoznak, akár igaz, akár nem.Darksun3
ha tényleg meg akar majd tőle szabadulni a Yanks nem kívánságműsor lesz, hogy ki jön cserébe. pláne, hogy A-Rodnak vetó joga van, így kb egy csapatra redukálódik a lehetséges cserepartnerek száma és a Miami Belltől akar megszabadulni, miután összebalhéztak Ozzie-val.rsk
ARodnak nemcsak, hogy vétójoga van de full NTC-je ha jól emlékszem.stero
Mondjuk amilyen közutálatnak kezd örvendeni New Yorkban, ha pl. elmehetne a Dodgersbe, gondolkodás nélkül rábólintana.marci
amilyen hülye vezetés van most LA-ben képesek még őt is berántani gonzalez és beckett mellé.
amúgy nem hiszem, hogy vége lenne a karrierjének new yorkban. ne felejtsük el, hogy idén és tavaly is végig szenvedte a szezont sérülést miatt. szerintem jövőre magára talál.stero
Legalább lenne nálunk Hernandez, Gonzalez, Rodriguez. 😊
Mondjuk én személy szerint nem vagyok oda a csávóé. De nem hinném, hogy jövőre ott hagyja a Yankees-t.
Azért összességében nem hülye az a vezetés: az idény végére már kezdett beérni a trade-ek értéke és minden igazolás nem volt rossz azért (csak két meccsel maradtunk le a Wild Card-ról).
Jövőre ez sima PO szereplés lesz.danyly
ja két meccsel maradtatok le úgy, hogy a szezon kétharmadában vezettétek a csoportot


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.stero
Én sem értem. De kár, hogy már most ilyenekkel foglalkoznak, akár igaz, akár nem.Darksun3
ha tényleg meg akar majd tőle szabadulni a Yanks nem kívánságműsor lesz, hogy ki jön cserébe. pláne, hogy A-Rodnak vetó joga van, így kb egy csapatra redukálódik a lehetséges cserepartnerek száma és a Miami Belltől akar megszabadulni, miután összebalhéztak Ozzie-val.rsk
ARodnak nemcsak, hogy vétójoga van de full NTC-je ha jól emlékszem.stero
Mondjuk amilyen közutálatnak kezd örvendeni New Yorkban, ha pl. elmehetne a Dodgersbe, gondolkodás nélkül rábólintana.marci
amilyen hülye vezetés van most LA-ben képesek még őt is berántani gonzalez és beckett mellé.
amúgy nem hiszem, hogy vége lenne a karrierjének new yorkban. ne felejtsük el, hogy idén és tavaly is végig szenvedte a szezont sérülést miatt. szerintem jövőre magára talál.stero
Legalább lenne nálunk Hernandez, Gonzalez, Rodriguez. 😊
Mondjuk én személy szerint nem vagyok oda a csávóé. De nem hinném, hogy jövőre ott hagyja a Yankees-t.
Azért összességében nem hülye az a vezetés: az idény végére már kezdett beérni a trade-ek értéke és minden igazolás nem volt rossz azért (csak két meccsel maradtunk le a Wild Card-ról).
Jövőre ez sima PO szereplés lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Hehh, felreppent nemrég egy ilyen:
A-Rod for Heath Bell (valószínűleg), és a teljes hátralévő fizuját is a Yankees állná Rodriguez-nek.
Cashman persze cáfolta azóta, de ha tényleg tárgyaltak volna erről, akkor is cáfolná. 😀Darksun3
na ő az aki a "minek kéne?" kategória.stero
Én sem értem. De kár, hogy már most ilyenekkel foglalkoznak, akár igaz, akár nem.Darksun3
ha tényleg meg akar majd tőle szabadulni a Yanks nem kívánságműsor lesz, hogy ki jön cserébe. pláne, hogy A-Rodnak vetó joga van, így kb egy csapatra redukálódik a lehetséges cserepartnerek száma és a Miami Belltől akar megszabadulni, miután összebalhéztak Ozzie-val.rsk
ARodnak nemcsak, hogy vétójoga van de full NTC-je ha jól emlékszem.stero
Mondjuk amilyen közutálatnak kezd örvendeni New Yorkban, ha pl. elmehetne a Dodgersbe, gondolkodás nélkül rábólintana.marci
amilyen hülye vezetés van most LA-ben képesek még őt is berántani gonzalez és beckett mellé.
amúgy nem hiszem, hogy vége lenne a karrierjének new yorkban. ne felejtsük el, hogy idén és tavaly is végig szenvedte a szezont sérülést miatt. szerintem jövőre magára talál.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Kint a blogon a tizenötödik pubcast.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.