Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Május óta megvolt az első sweep. 😀

 denversports.blog.hu/2012/08/16/rockies_brewers_3_0_w

Emlékezetes meccsek voltak, ha nem lett volna ez a sok szenvedés a szezonban, akkor talán még örülni is lehetne neki.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Torii esete a bíróval. Szerencsétlen eset, de elég veszélyes volt:  mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=23941571&c_id=ana


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Ja tényleg. Volt 3 séta. Mindenesetre a potens M' ütők adták az 1:0-t akkor is 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Ja, azt hittem, a hat dobó által összehozott perfect game-jükre gondolsz 😀robiroboter
Arra tuti nem, mert "csak" no-hitter volt. 😀

@Matt: jah... komolyan, inkább ne lett volna meg a 21., és dobna jó formában azóta is. :/

Amúgy ha valaki, akkor Félix valóban megérdemelte, ha lehet ilyen mondani. Amióta látom dobni, biztosra vettem, hogy neki meglesz egyszer a perfecto. (Sőt, továbbmegyek, nála látom annak az esélyét, hogy a történelem első duplázója legyen...)
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Szerintem még nagyobb lenne az örömük, ha az ütősoruk nem 1-0-ra hozná ezeket a történelmeket 😀robiroboter
Speciel az előző történelmet, amire én gondoltam, 0-4 arányban bukták. 😉Mikey
Azóta is szenved Mr. 21... Én örülök King Felixnek. Megérdemelte már ezt. Jobb lett volna ha őt hozzuk el Ichiro helyett... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Ja, azt hittem, a hat dobó által összehozott perfect game-jükre gondolsz 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Szerintem még nagyobb lenne az örömük, ha az ütősoruk nem 1-0-ra hozná ezeket a történelmeket 😀robiroboter
Speciel az előző történelmet, amire én gondoltam, 0-4 arányban bukták. 😉
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A Texas elleni széria a mai győzelemmel a miénk. Megérte megvárni a kétórás esőszünet végét. Girardi ma kifejezetten jól menedzselte a dobókat. Soriano tényleg nagyon morcos fejjel jött ki a kilencedikre 😊

u.i.: a 1st base umpire mit nézett a 9. tetején 2 outnál? Szerencsére nem lett belőle gond.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Szerintem még nagyobb lenne az örömük, ha az ütősoruk nem 1-0-ra hozná ezeket a történelmeket 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
A Safecón már másodszor látnak idén történelmet. Hm...
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én nem akartam jinxelni, ezért nem írtam be. A hatodik inning óta nézem, brutális.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Felix H. perfectet tol a 8. tetején 9K. Az áldozat nagyon helyesen a Rays 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
@Shawn84: jaja, én is imádom ezt a részt. Piazzának az a kéjes feje, ahogy kamerázza Kellyt. 😀 😀
Legjobb sorozat a világon.
@Mikey: Épp most olvastam, és akartam beírni ide. Melky bazzeeeeeeeg!
@Roboter: én tényleg drukkolok nektek, hogy egy wild card-ot elcsípjetek (azért csoportelsőt nee 😀). Messze a legszimpatikusabb rivális csapat az O's, imádtam a '90-es évekbeli mini-rivalizálást.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
15 kib évet kellett egy ilyen videóra várni 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
San Francisco Giants star Melky Cabrera will miss the rest of the regular season after being suspended 50 games for testing positive for testosterone.

Cabrera has been having a career year for San Francisco, leading the National League with 159 hits, along with a .346 batting average, .390 on-base percentage and 60 RBI.
Kár érte.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Ha ezt a hónapot túléljük, szeptemberben jöhet Bundy.robiroboter
Nehogy őt is Birdie-nek hívják majd. 😀

(Mellesleg Bob Rooney ütéshez való odaállása az EPIC 😀 😀 😀 )
DS!Darksun3
Egyik kedvenc részem a sorozatból. Pedig minden rész 17szer láttam eddig 😀 Mike Piazza Emmy-díjas alakítást nyújt benne, Frank Thomasal együtt. Az az újság pörgetés is elég epic :d
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ha ezt a hónapot túléljük, szeptemberben jöhet Bundy.robiroboter
Nehogy őt is Birdie-nek hívják majd. 😀

(Mellesleg Bob Rooney ütéshez való odaállása az EPIC 😀 😀 😀 )
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Ha ezt a hónapot túléljük, szeptemberben jöhet Bundy.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A hitting avg. listát vezető McCutchen-t és csapatát egy nagy 0-án tartottuk. 😊 Kivégzés volt a javából. Billingsley az utolsó 4 kezdő meccséből a negyediket húzta be. Csak így tovább.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Legutóbb meg Darvisht tüzelte túl, na mindegy, egész jó formában az ütősorunk, hajnali sörök már a hűtőben, rajtam ne múljon 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Ahham, én is így voltam vele július közepén, aztán lehozott 7 shutout inninget K nélkül... 😀
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Azt a Cookot csak meg tudjuk csapni, akinek a szezoncsúcsa egy meccsen 2K!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Az utolsó 14-ből 10 behúzva, amiben a Yanks is, a Rays is csapva volt, és ma meglesz a Red Sox is.robiroboter
Fő, hogy egészséges önbizalom legyen. 😀

Mondjuk olvastam valami olyat, hogy a Red Sox játékosok leültek beszélni a főnökökkel Valentine miatt. Szóval azok se a játékra figyelnek most...

---

Bezzeg a Blue Jays még úgy is kiélezett párharcot vív kedvenc Soxommal, hogy a Double-A csapatuk játszik fent a ML-ben. :/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Ezek alapján nem volt elhamarkodott az aláírás amit csináltam róla 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Mert egyelőre kapkodom a levegőt 😀 Az utolsó 14-ből 10 behúzva, amiben a Yanks is, a Rays is csapva volt, és ma meglesz a Red Sox is. +10ben vagyunk, élen a wild card raceben, és augusztusban ilyesmivel nagyon rég nem voltunk elkényeztetve. Amióta követem, még soha 😀 Nagyon új még az érzés. 😀 Ráadásul MM védekezésben is villog azon a hármason, ahol a májer liga előtt mindössze 2x játszott. Natív SS a kölyök, de Hardy egyelőre biztos pont ott.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.