Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Robi, hogy van az, hogy meg sem említed Machado AL Player of the Week díját? 😊

Nem semmi, a legelső héten ilyen elismerést kapni...
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kuroda mit játszik ma is. 😊
...
Ez meg egy kis érdekesség a Rodriguez-t helyettesítő hármas védőkről:
"The trio of McGehee, Eric Chavez and Jayson Nix are a combined 24-for-64 with seven homers, 15 RBIs and 17 runs scored in 18 games started at third base with Rodriguez on the disabled list."
Szerintem ilyen számokat nem hozott volna A-Rod. 😀
DS!Darksun3
Pont ma (tegnap) reggel néztem Chavez és McGehee számait, és nekem is az jutott eszembe, hogy jobban helyettesítik A-Rodot, mintha ő játszana. Eric még fieldingben is jobb mutatókkal bír. De akkor sem bírnék lemondani Rodriguezről 😉

Hopp! Kuroda kint a kilencedikben.

szerk.: be is fejezte 😊gdavid
Meg is érdemelte. Soriano gondolom nem sértődik meg, hogy egy mentést "elvettek tőle". Legfeljebb még egy fokkal morcosabb fejjel jön majd ki a következőre. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Kuroda mit játszik ma is. 😊
...
Ez meg egy kis érdekesség a Rodriguez-t helyettesítő hármas védőkről:
"The trio of McGehee, Eric Chavez and Jayson Nix are a combined 24-for-64 with seven homers, 15 RBIs and 17 runs scored in 18 games started at third base with Rodriguez on the disabled list."
Szerintem ilyen számokat nem hozott volna A-Rod. 😀
DS!Darksun3
Pont ma (tegnap) reggel néztem Chavez és McGehee számait, és nekem is az jutott eszembe, hogy jobban helyettesítik A-Rodot, mintha ő játszana. Eric még fieldingben is jobb mutatókkal bír. De akkor sem bírnék lemondani Rodriguezről 😉

Hopp! Kuroda kint a kilencedikben.

szerk.: be is fejezte 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kuroda mit játszik ma is. 😊
...
Ez meg egy kis érdekesség a Rodriguez-t helyettesítő hármas védőkről:
"The trio of McGehee, Eric Chavez and Jayson Nix are a combined 24-for-64 with seven homers, 15 RBIs and 17 runs scored in 18 games started at third base with Rodriguez on the disabled list."
Szerintem ilyen számokat nem hozott volna A-Rod. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A 7. alján gyönyörű 2R HR Swishertől 😊 Pedig eddig 5-ször találkozott Ogandóval és 5 K lett.

Most meg egy Tex-től 😊 Alakul a dolog

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
 sports.yahoo.com/news/bobby-valentine-red-sox-mutiny-text-dustin-pedroia-larry-lucchino-john-henry-adrian-gonzalez-.html
Esküszöm idén róluk kellett volna filmet forgatni, nem a lúzer Miamiról. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Phelps hogy lenyomta a Rangers-t öt inning-en keresztül. 😮
Aztán az új szerzemény Lowe is mekkora király volt.
Nagyon kellemes meglepetés volt ez a tegnapi dobóteljesítmény, főleg, hogy CC-t kellett helyettesíteni ugye és Phelps max. 80 dobás körüli limiten volt azt hiszem.
Swisher kétszázadik HR-ja stílusosan egy Grand Slam lett. Chavez pedig amit az utolsó 10 meccsen művel, az valami hihetetlen. Ichiro meg ütött egy olyan triplát, aminek a végén már csak kocognia kellett az utolsó pár métert 3asra. 😊
Kíváncsi vagyok, hogy Kurodát segíti-e ma is az offense ennyire.
Hajrá Yanks!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megvan Victorino első HR-je Dodgers mezben. 😊 Rögtön két pontos. Már csak nyerjünk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
RIP Johnny Pesky, elhunyt a Red Sox legenda, a Fenway Park jobb oldali foul póznájának névadója.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Szériagyőzelem az A's ellen, a csapat legjobbja nélkül, miközben a hős visszatért, bővebben:

White Sox 2, Athletics 1

A héten @Toronto 4x és @KC 3x, könnyed és laza túra.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Zseniális az A's fielding, ez a run AJ-től... 😀 😀
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Oh, most látom, hogy Jeter a tegnapi duplájával elérte a 150 találatot. Zsinórban 17. szezonja, amiben ez sikerült, második ember a ligában, aki ezt elérte. Az első Hank Aaron volt. 😊
...
CC 15-day DL. Nagyon jó...
A Yankees pedig hétfőn megegyezik Derek Lowe-val.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Öt év után először nem jut a Phillies a rájátszásba, és már elkap a letargia? 😀 Az O's tizenöt éven át még csak .500 fölé se került 😀 (És még mindig messze a szezon vége, hogy el ne kiabáljam.)robiroboter
nem követem olyan régen az MLB-t, szal igen, kicsit 😀 de sosem voltam divatdrukker semmiben, úgyhogy ilyenkor kell legjobban drukkolni a csapatnak 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Öt év után először nem jut a Phillies a rájátszásba, és már elkap a letargia? 😀 Az O's tizenöt éven át még csak .500 fölé se került 😀 (És még mindig messze a szezon vége, hogy el ne kiabáljam.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Mindkét homárját ugyanaz a 15 éves kölyök kapta el 😀 Még szokom a nyár végi szurkolás ízét, ilyenkor már rég teljes letargiában és lemondóan a semleges playoffot szoktam várni 😀 OMG, OMG 😀robiroboter
fordított akkor most az érzés 😊
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nova végre úgy dobott, ahogyan eddig is kellett volna. Cserébe CC összeszedett egy kisebb sérülést. Söpörni kéne ezt az ezer sebből vérző Torontót, mert rohadt nehéz lesz a hónap közepe.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Jordan Danks ML karrierjének első home runja: 2-out walk-off HR.

 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=23796049&topic_id=&c_id=mlb&tcid=vpp_copy_23796049&v=3

😊
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A ronda tini.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Mármint a homárkapkodó tini vagy Machado? 😀


Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gyönyörű gyerek. 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Mindkét homárját ugyanaz a 15 éves kölyök kapta el 😀 Még szokom a nyár végi szurkolás ízét, ilyenkor már rég teljes letargiában és lemondóan a semleges playoffot szoktam várni 😀 OMG, OMG 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát Machado szépen bekezdett. 😊


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Kár, hogy a Butler, Hosmer, Moustakas trió miatt szimpatikus csapat a Royals, mert egyébként sokat tesznek azért, hogy utáljam őket. (Ne riasszon vissza senkit az angol nyelvű cím, a bejegyzésben magyar nyelven írok továbbra is.)

Same ol' Royals

Mától az A's látogat a városba, egy, várhatóan a dobók által dominált szériára, három szoros és izgalmas napot várok, megjósolhatatlan végkimenetellel.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
"Matt Wieters' first major league hit also was a triple." Chen betlije ellenére jó volt látni a jövő O's-át Machadóstul. Állítólag még lesz trade a wild card érdekében.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De még ha tényleg foul lett volna az az ütés... 😀 (szerk.: aham, szóval a bíró először feltette a kezeit, hogy "foul", de aztán megváltoztatta és ezen ment a balhé.)
Nehezen, de meglett, nem hittem pedig. Tex és Chavez back-to-back madafakaaaaa! A végén azért Soriano tett róla, hogy közel legyen a szívroham, de megoldotta. Mr. Untuck. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/