Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
És egy szó sincs arról, hogy Youk két labdát is palánkon kívülre helyezett? Matthew99
Majd lesz, holnap késő délután/kora este a megfelelő helyen.Mikey
Hát ha tippelnem kell akkor Pierzieyskiewitzki lesz a hét játékosa nálad... 5 egymást követő meccsen HR.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Andrus félelmetes brainfartokra képes, két run mínusz a Rangersnek ma miatta.

LOL 10. tetején bases loaded -> nulla run, az alján pedig két könnyű double playt rontott el a Rangers -> walkoff vereség.

Valahogy nehéz elképzelni az ilyen meccsek után, hogy ez a csapat bajnok legyen.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
A BAL-TB meccsen elég komoly dobópárbaj megy, a nyolcadik jön, és mindkét kezdőn (Gonzalez vs Price) 2-2 hitet hoztak.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Trout valóban zseniális játékos, ellenben az egész megjelenése annyira ellenszenves, hogy azt elmondani nem tudom. Nem volt még olyan rookie játékos soha egyetlen major ligában sem, akit már újoncként helyből utáljak, de ő ilyen. Az a tegnapi első inningbeli HBP még akkor is megérte, ha Floyd utána három runt nyalt be.Mikey
És egy szó sincs arról, hogy Youk két labdát is palánkon kívülre helyezett? Matthew99
Majd lesz, holnap késő délután/kora este a megfelelő helyen.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
4-16 után ma csak 6-11, ezt előrelépésnek hívják? 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Trout valóban zseniális játékos, ellenben az egész megjelenése annyira ellenszenves, hogy azt elmondani nem tudom. Nem volt még olyan rookie játékos soha egyetlen major ligában sem, akit már újoncként helyből utáljak, de ő ilyen. Az a tegnapi első inningbeli HBP még akkor is megérte, ha Floyd utána három runt nyalt be.Mikey
És egy szó sincs arról, hogy Youk két labdát is palánkon kívülre helyezett?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Trout valóban zseniális játékos, ellenben az egész megjelenése annyira ellenszenves, hogy azt elmondani nem tudom. Nem volt még olyan rookie játékos soha egyetlen major ligában sem, akit már újoncként helyből utáljak, de ő ilyen. Az a tegnapi első inningbeli HBP még akkor is megérte, ha Floyd utána három runt nyalt be.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kabbe Félix... :S
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Ki más tett volna waiver claimet Cliff Lee-re, mint a Dodgers?!
Nagyon durván tolja Ned.

---

Alex Ríos for MVP! HIHETETLEN clutch idén.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nem tudom, melyiknek az ötlete volt, hogy CC egész évben Stewart-nak dobjon, de remélem, hogy ez a mai meccs (első 8 inning legalábbis) meggyőzte, hogy jó lesz oda Martin a battery-be.
...
 mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20120803&content_id=36068730&vkey=news_mlb&c_id=mlb
A két Upton tesó meg ugyanazon a napon ütötte meg a 100. HR-ját. 😊 Ez de jó.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Kurt Suzuki a Nationalsben, a prospect C David Freitasért cserébe.

Remélhetőleg Washingtonban újra magára talál..

edit: Johnny Damon was designated for assignment by the Cleveland Indians.

Hmm...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy meccset megnyertünk a Cards ellen, sorban a hatodik series vereség. Több sebből vérzik a csapat, de a fiatal ütőink szenzációsak, ha egyszer lenne normális rotáció, menedzser és vezetőség (kizárt hogy belátható idén belül bármelyik megvalósuljon), nagyon jó kis csapatunk lehetne a Rosario, Pacheco, Rutledge, Colvin féle srácokra épülve, és Arenado-ról ne is beszéljünk, aki Tulo óta a legnagyobb tehetségünk.
De tökmindegy, el van baszva itt az egész, csak a 29. hely legyen meg. 😊

 denversports.blog.hu/2012/08/03/rockies_cardinals_1_2_l_323


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Újabb szériagyőzelmek a Rangers és a Twins ellen, avagy egy sikeres idegenbeli túra összefoglalója:

Ismét a győzelem útján idegenben
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Végre sikerült ütni az O's-t. Granderson továbbra is állat és most Hughes is szépen hozta a meccset. Tetszenek az ilyen nem nagyképű HR-ok:  mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_08_01_balmlb_nyamlb_1&mode=video#/play?content_id=23525781 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na jött Victorino és ment Lindblom. Ezért imádkoztam, hogy Eovaldi után mehet valahova Lindblom is. Imáimat meghallgatták. 😊 Nagyon felfegyverkeztünk. Lehet idén még nem fog beérni a dolog de jövőre már rámegyünk a végsőre. Utolértük a Giants, erre magunkra húzzuk az Arizona-t. Röhej.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Remélem, látok még az idén Addison Reedtől 1-2-3 save-et... Az idegeim is díjaznák.Mikey
Amikor Reed gondba kerül, gondolj arra, hogy nem a Mets-bullpen dolgozik a csapatodnak. 😊marci
Hogy másnak még szarabb, az engem nem vigasztal. 😀
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Remélem, látok még az idén Addison Reedtől 1-2-3 save-et... Az idegeim is díjaznák.Mikey
Amikor Reed gondba kerül, gondolj arra, hogy nem a Mets-bullpen dolgozik a csapatodnak. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Remélem, látok még az idén Addison Reedtől 1-2-3 save-et... Az idegeim is díjaznák.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Középiskola lesz az, Mauer nem járt fősulira, first pick amateur draft volt.robiroboter
Na ezért nem szeretem én a magyarítást. High school, maradjunk annyiban. 😛Mikey
És oda járt középiskolába ahova Michael Floyd 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Péntek délután öttől óbudai pályabúcsúztató piknik:  playball.baseball.hu/2012/08/01/penteki-palyabucsuztato/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Középiskola lesz az, Mauer nem járt fősulira, first pick amateur draft volt.robiroboter
Na ezért nem szeretem én a magyarítást. High school, maradjunk annyiban. 😛
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Középiskola lesz az, Mauer nem járt fősulira, first pick amateur draft volt.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Most pótolom a tegnapi CWS@MIN meccset, Hawk Harrelson mondott egy egészen megdöbbentő statot, amelyet nem is tudok elhinni.

Joe Mauer 4 éves főiskolai karrierje alatt összesen egyetlen strikeoutot szenvedett el. o_O
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Ahhoz képest, hogy tavaly a mumusunk volt Nova, idén egész szépen csapkodjuk. A felénél bealudtam, de végül is a lényeget láttam 😊 A hónapot mindössze 3 nyert szériával zártuk, előre a komoly szeptemberért.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szegény Joci biztos rosszul aludt a napokban. 2x vertük a Yankeest, és utána 2x a Tigerst is. Számára ez lehet a legnagyobb alázás. 😀