Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Direkt kiemeltem vastag betűvel mire reagálok. Visszautalva a tegnapi pár hsz-re, amit váltottunk.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Mármint az O's playoff esélyeire gondolsz? Miután nagyon helyesen leszögezték, hogy a top prospectek nem alku tárgyai, onantól tudni lehetett, hogy az O's kiszáll a Greinke licitből.

Vagy a ChiSoxra gondolsz? Nem fogtam.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Greinke nekünk drága, és mindenki a ChiSoxot írja befutónak.robiroboter
Akkor annak a nagyon halvány reménynek is eddig volt értelme. 😀
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Holnaptól A's @ O's 😊

@Raider89: szerintem pont úgy vannak, mint mi, hogy az .500+ is már jó, és max a második wild cardra van halvány esély. Irtózatosan erős idén a liga eleje.

Greinke nekünk drága, és mindenki a ChiSoxot írja befutónak. Baltimoreban maradt célpontnak Liriano meg Colon. Eléggé zsákbamacska jellegű dobó mindkettő, de idén eddig szerencsénk volt, szóval miért ne.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Az A's meg 7-es nyerő szériában. Igazából nem követtem őket, de Crisp elég jó formában van mostanság(walk off ellenünk, tegnap meg 2 HR). Cespedes átlaga .302-n és 26AB/11 hit a 7 nyerő meccsen. Összesen van 13 HR-ja és 50 RBI-a. Viszont eddig az egyik legjobb ahogy látom Reddick. Elkap mindent amit lehet és ütésben se rossz.Matthew99
Jah, Reddick mostanában állat, Cespedesen belül nem konkrétan a mostani formájára gondoltam, hanem az idény elejire, akkor nagyon jól tolta. Crispnek nagyon örülök, hogy megtalálta magát, nagy kedvencem😊
Ja közben elvesztettük a nyerő szériát, kikaptunk a Torontotól. Mit gondoltok, ti akik jobban tudjátok követni a szezont, lehet esély a rájátszásra? Ahogy nézem eléggé nagy harc lesz, van 1-2 csapat akik elhúztak, a többi majdnem ugyan annyival áll.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Áhh, imádnám, ha a Cellular Fielden is olyan kameraállás lenne, mint a Busch Stadiumban. Pont szemből látni rá a home plate-re, és véletlenül sem "oldalról"...
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Shields (TB) nem éppen az ára srófolásán dolgozik Baltimoreban, 4.1IP 5BB, a hitek csak jönnek, épp most 5:0-ra megyünk a sweep ellen.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Dodgers is trade-t egy nagyot: jött Hanley Ramirez a Marlins-tól + Randy Choate a bullpen-be. És nagy örömömre Eovaldi elment a trade keretében. Már csak Lindblom-ot kellene valakinek elsózni.

Végre jött egy jó ütőjátékos. Kell is az ütőszekciót javítani, mert abban elég gyengén állunk. Látszik, hogy azért nem nagyon vágom a játékosokat, de a tegnapi Cardinals elleni meccsen feltűnt, hogy nem ismerem ezt a srácot. Nyomott egy triple + 1 RBI.
Jó kezdés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Nyugi, Mikey, én is szívesen eljátszadozom a gondolattal, hogy milyen lenne egy Greinke szintű dobó rigóban. Pláne Gonzalez újabb "minőségi" startja után - 2.2IP 7H 2HR 7ER 2BB - 10:1 lett a vége a Tampának. Annyira, de annyira 2005 szaga van az idei évnek. Zuhanórepülés. Mindegy, majd jövőre Bundyval meg Machadoval.

Athletics: 13 Reasons the Oakland A's Are the Most Fun Team in Baseball
 bleacherreport.com/articles/1268041-13-reasons-the-oakland-as-are-the-most-fun-team-in-baseballrobiroboter
Go Oakland!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Sorban a negyedik series-t vesztettük el, de legalább ezt sem söpréssel:

 denversports.blog.hu/2012/07/26/diamondbacks_rockies_2_1_l_59


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Nyugi, Mikey, ...robiroboter
Nyugodt vagyok, itt az AL Central tetején... 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Nyugi, Mikey, én is szívesen eljátszadozom a gondolattal, hogy milyen lenne egy Greinke szintű dobó rigóban. Pláne Gonzalez újabb "minőségi" startja után - 2.2IP 7H 2HR 7ER 2BB - 10:1 lett a vége a Tampának. Annyira, de annyira 2005 szaga van az idei évnek. Zuhanórepülés. Mindegy, majd jövőre Bundyval meg Machadoval.

Athletics: 13 Reasons the Oakland A's Are the Most Fun Team in Baseball
 bleacherreport.com/articles/1268041-13-reasons-the-oakland-as-are-the-most-fun-team-in-baseball

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Lehet, hogy egy hordó pénzt, meg Mikey-t adnák cserébe 😂
Matthew99
Full no-trade clause is szerepel a szerződésemben. 😉Mikey
Akkor ezért fog dugába dőlni az üzlet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Közben a Sox állítólag érdeklődik Zack Greinke után. Szerintem megkönnyezném, ha fekete-fehérben láthatnám dobni.Mikey
Ötletem sincs, milyen csomagot adhatna a White Sox... Maximum, ha pár igen jó ML játékost is bevonnak, akkor viszont nem biztos, hogy megéri az egész (hiszen nem teljesen támogatja a "próbáljuk meg idén" mentalitást).Escalade
Lehet, hogy egy hordó pénzt, meg Mikey-t adnák cserébe 😂
Matthew99
Full no-trade clause is szerepel a szerződésemben. 😉
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
És a másik, hogy a fél liga érdeklődik Greinke után, tíz csapat licitál, úgyhogy ott vannak jóval erősebb versenyzők, mint a ChiSox vagy az O's.robiroboter
Nem véletlen, hogy nem mélyedtem el abban, hogy kiket is kéne vajon adni érte. Sok esélyét én sem látom a dolognak, ettől még a gondolattal eljátszani nagyon jó.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Közben a Sox állítólag érdeklődik Zack Greinke után. Szerintem megkönnyezném, ha fekete-fehérben láthatnám dobni.Mikey
Ötletem sincs, milyen csomagot adhatna a White Sox... Maximum, ha pár igen jó ML játékost is bevonnak, akkor viszont nem biztos, hogy megéri az egész (hiszen nem teljesen támogatja a "próbáljuk meg idén" mentalitást).Escalade
Lehet, hogy egy hordó pénzt, meg Mikey-t adnák cserébe 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
És a másik, hogy a fél liga érdeklődik Greinke után, tíz csapat licitál, úgyhogy ott vannak jóval erősebb versenyzők, mint a ChiSox vagy az O's.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Közben a Sox állítólag érdeklődik Zack Greinke után. Szerintem megkönnyezném, ha fekete-fehérben láthatnám dobni.Mikey
Ötletem sincs, milyen csomagot adhatna a White Sox... Maximum, ha pár igen jó ML játékost is bevonnak, akkor viszont nem biztos, hogy megéri az egész (hiszen nem teljesen támogatja a "próbáljuk meg idén" mentalitást).

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó kis adok kapok volt a Dodgers-Cardinals meccsen is:

 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=23326257&topic_id=27301230Matthew99
Lehet bepöccent a Cardinals a 24-ei meccsen ezért:  mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_07_25_lanmlb_slnmlb_1#gid=2012_07_24_lanmlb_slnmlb_1&mode=video és ezért utána kaptunk ki ezen a meccsen és a következőn. 😊
Hit by pitch.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!


😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
"Depending on how the Hamels contract is structured, PHI now has about $95 million committed to four players --Howard, Lee, Halladay, Hamels. That doesn't even include the absurd $13 million they will be paying Jonathan Papelbon. Factoring that in, the Phillies have nearly $108 million committed to five players for 2013. "

WTFrobiroboter
Ez valami egészen nevetséges.

---

Közben a Sox állítólag érdeklődik Zack Greinke után. Szerintem megkönnyezném, ha fekete-fehérben láthatnám dobni.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Most komolyan megint úgy kell kezdeni a meccset, hogy Jeternek el kell ugrania a labda elől? Szerencsére megbosszulta és a Baltimore is valamint a Boston is kikapott.

Az A's meg 7-es nyerő szériában. Igazából nem követtem őket, de Crisp elég jó formában van mostanság(walk off ellenünk, tegnap meg 2 HR). Cespedes átlaga .302-n és 26AB/11 hit a 7 nyerő meccsen. Összesen van 13 HR-ja és 50 RBI-a. Viszont eddig az egyik legjobb ahogy látom Reddick. Elkap mindent amit lehet és ütésben se rossz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Beast Mode ON. 12-0, \6
Valaki le tudja írni összefoglalóként, hogy mi lett az Athletics-el? Mitől pörögtek be ennyire? Sajnos nem annyira tudom követni a szezont, csak mlb.com-os eredmények stb néha. Ki a legjobb szerzemény szerintetek? Aki(vagy akik) miatt ennyire jól megy mostanába a csapatnak. Cespedes?



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ettől függetlenül ez a 7 meccs valami iszonyat volt.
Legalább Joba úgy néz ki, hogy jól halad a rehabbal, hamarosan játszhat a nagyokkal. Swisher most nagyon kéne, hogy egészséges és pláne, hogy hatékony legyen.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Legyen már vége ennek a rohadt nyugati parti road trip-nek...
DS!Darksun3
A 8. teteje jól sikerült 😀 Robertseon és Soriano csak lehozza az utolsó kettőt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: