Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Legyen már vége ennek a rohadt nyugati parti road trip-nek...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
"Depending on how the Hamels contract is structured, PHI now has about $95 million committed to four players --Howard, Lee, Halladay, Hamels. That doesn't even include the absurd $13 million they will be paying Jonathan Papelbon. Factoring that in, the Phillies have nearly $108 million committed to five players for 2013. "

WTF

Na megjött bővebben:  bleacherreport.com/articles/1272520-analyzing-phillies-payroll-and-who-needs-to-go-to-fit-cole-hamels-huge-deal

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
bár nekünk már tök mind1 erre a szezonra, de egy friss hír, hogy Hamels aláírt 6 év, 144 millióra, nem túl sok ez?...Hurka
Ilyesmit kapott volna a piacon szerintem. Az mas kerdes, hogy ahonnan en ulok, a Philliesnek nem megtartani kellene a huzoembereit FA-aron, hanem elkezdeni egy kis ujjaepulest.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mi volt tegnap Felix-szel? 7.1IP 2 H 2ER 4K oké.
De ledobta Jetert, Ichirot, aztán eltörte A-Rod csuklóját. Ennyire még az AL Eastben sem utáljuk a jenkiket.robiroboter
Megnéztem az összefoglalót és nagyon úgy tűnt, hogy az egész meccsen elég rossz volt a kontrollja. Az egyik HBP-nél rázta is a fejét... Ettől függetlenül szuper lesz A-Rodot 6-8 hétig nélkülözni.Matthew99
A-Rodnál ráadásul egy changeup szállt el. Nekem sem tűntek szándékosnak.

Szánalmas ez a Marlins, megérdemlik Ozziet.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mi volt tegnap Felix-szel? 7.1IP 2 H 2ER 4K oké.
De ledobta Jetert, Ichirot, aztán eltörte A-Rod csuklóját. Ennyire még az AL Eastben sem utáljuk a jenkiket.robiroboter
Megnéztem az összefoglalót és nagyon úgy tűnt, hogy az egész meccsen elég rossz volt a kontrollja. Az egyik HBP-nél rázta is a fejét... Ettől függetlenül szuper lesz A-Rodot 6-8 hétig nélkülözni.Matthew99
A-Rodnál ráadásul egy changeup szállt el. Nekem sem tűntek szándékosnak.

Szánalmas ez a Marlins, megérdemlik Ozziet.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
bár nekünk már tök mind1 erre a szezonra, de egy friss hír, hogy Hamels aláírt 6 év, 144 millióra, nem túl sok ez?...
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jeffrey Loria egy pojaca, nem csodalom, hogy alig vagy csak no-trade zaradek fejeben mernek a Marlinsba igazolni a nagy free agentek.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Jó kis adok kapok volt a Dodgers-Cardinals meccsen is:

 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=23326257&topic_id=27301230


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Mi volt tegnap Felix-szel? 7.1IP 2 H 2ER 4K oké.
De ledobta Jetert, Ichirot, aztán eltörte A-Rod csuklóját. Ennyire még az AL Eastben sem utáljuk a jenkiket.robiroboter
Megnéztem az összefoglalót és nagyon úgy tűnt, hogy az egész meccsen elég rossz volt a kontrollja. Az egyik HBP-nél rázta is a fejét... Ettől függetlenül szuper lesz A-Rodot 6-8 hétig nélkülözni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Mi volt tegnap Felix-szel? 7.1IP 2 H 2ER 4K oké.
De ledobta Jetert, Ichirot, aztán eltörte A-Rod csuklóját. Ennyire még az AL Eastben sem utáljuk a jenkiket.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Ichiro akart a Yankeeshez menni, nem őt vadászták le, cserébe bevállalta az összes kérésüket:
 slidingintohome.blogspot.hu/2012/07/ichiro-made-concessions-to-join-yankees.html

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Nem tudom mi volt tegnap Hernandezzel de igazából megérdemelte a Chavez hitet még ha nem is volt tudatos. A-Rod DL törött bal kézzel.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Sanchez egy kalap szar volt a bemutatkozó meccsén, Guthrie2, máshogy nem is történhetett volna.
TheMileHighCity
Jó kis trade volt ez a Melky for Sanchez a KC-nek 😊

Belenéztem pár Phillies meccsbe, hát valami ocsmány szarul védekeznek, így már érthetőbb ez az idei égés.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Látom a cicusok is befoltozták a 2nd base-ként is emlegetett lyukat. Nem örülök.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Sanchez egy kalap szar volt a bemutatkozó meccsén, Guthrie2, máshogy nem is történhetett volna.

Természetesen a SD elleni párharcot is elvesztettük. Szerencse, hogy az Astros ennyire gyenge, nem lehetünk még utolsók.

 denversports.blog.hu/2012/07/23/padres_rockies_2_1_l_809


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A gyorsasága egyértelműen jól jön így, hogy Gardner egész szezonra kidőlt. Aztán ki tudja, lehet lerázza ezt az idei slump-ot magáról a környezetváltozás miatt. Én örülök neki, az meg nagy big-up, hogy nem az 51-es mez kellett neki. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Cserébe (még ha nincs is akkora sportértéke, mint elsőre hangzik): Ichiro -> Yankees.Escalade
Ne mááár. Ez milyen... Rossz öltözőbe ment aztán ha már így alakult ott maradt? Kíváncsi leszek rá jenkiként bár egyenlőre furán mutat ebben a mezben. Én tutira meg voltam győződve arról, hogy ő soha életében nem megy el Seattle-ből.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem is jöhetett volna jobbkor Desmond sérülése..lol
Harper hozza az ő részét is. 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Fúvaz, most volt a sajtótájékoztató, Ichiro nem kicsit volt elérzékenyülve, hogy el kell hagynia Seattle-t.

 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=23274631&topic_id=&c_id=mlb&tcid=vpp_copy_23274631&v=3

Hoppá: Ichiro Suggested Trade 'Months Ago'
 mlb.sbnation.com/2012/7/23/3179920/ichiro-trade-suggested-months-ago-mariners-news

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
rsk 66
Ichiro -> Yankees.Escalade
a maják tudtak valamit... itt a világvége...
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Cserébe (még ha nincs is akkora sportértéke, mint elsőre hangzik): Ichiro -> Yankees.Escalade
Kár hogy, ha az utolsó éveiben "kell" megutálnom Ichirot 😀 Pff, jenki?

Bepörgött a piac 😊 Várom az új dobónkat 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Delgado bőőőőven megérné. Top 50 prospect, legszebb álmaimban sem reméltem ilyen ellenértéket. Sajnos úgy néz ki kisebb fennakadás van a trade-del kapcsolatban (sejtés, hogy a Braves előbb lezsírozza, aláír-e hozzájuk Dempster).

Cserébe (még ha nincs is akkora sportértéke, mint elsőre hangzik): Ichiro -> Yankees.

több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Alakul ez szépen:
Ryan Dempster twitteren: THERE IS NO TRADE dont know where this info came from!
 twitter.com/RyanDempsterFDN/status/227485158197043200

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Amíg kiderül, és végre kezdődik a Tribe-söprés, más:

A szuperpenge wild card race-ről:
 www.bloguin.com/theoutsidecorner/2012-articles/july/the-second-wild-card-may-cause-more-problems.html

Troutnak nagyon megy:  www.rotostars.com/video-mike-trout-sets-runs-scored-record-2122345/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem rossz de mellécsaphatnának még valami használható major játékost.Shawn84
Azt esti meccsekre tuti lesz hivatalos infó is, még túl meleg a fánk.robiroboter
Majd lécci dobjátok be ide is.