EB 2024 - eredményközvetítő

21 feliratkozó

1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 509 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
17 napja
no Baltimore Ravens 6 829
Bennem kettoseg van. a terde miatt biztos jol jon a pihentetese, de a jateka olyan messze van meg a sajat legjobbjatol hogy a Popryn ellenin konkretan sirt a jateka. kellene a meccs neki.
17 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 792 — Cowboys fan
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99
Rodri amúgy, de biztos nem ő lesz, pedig ő a mai futballista tökéletes prototípusa

Ehhez kapcsolódik
 www.eurosport.hu/labdarugas/europa-bajnoksag/2024/rodri-manchester-city-spanyol-valogatott-jatekstilus_sto10228138/story.shtml

Egy mondatban meg is lehet fogalmazni, mi változott meg a labdarúgásban: ma már nem a 10-es, hanem a 6-os a játék legfontosabb eleme és fazonszabásza
r.baggio
anno Pep is azt mondta, hogy ahhoz, hogy lásd a meccset, meg kell nézni, mit csinál Buszkecc. hiába volt előtte a Xavi-Iniesta-Messi trió, ő volt az, aki diktálta a játék tempóját. a 4-0-ás BL-elődöntőnél is az volt a fontos, hogy se őt, se Ter Stegent ne hagyják élni.
17 napja
deyell Las Vegas Raiders 11 079
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99

choose life
17 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 889 — Kinek mit intézett a kormánya
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99
Rodri amúgy, de biztos nem ő lesz, pedig ő a mai futballista tökéletes prototípusa

Ehhez kapcsolódik
 www.eurosport.hu/labdarugas/europa-bajnoksag/2024/rodri-manchester-city-spanyol-valogatott-jatekstilus_sto10228138/story.shtml

Egy mondatban meg is lehet fogalmazni, mi változott meg a labdarúgásban: ma már nem a 10-es, hanem a 6-os a játék legfontosabb eleme és fazonszabásza
r.baggio
 www.theguardian.com/football/article/2024/jul/08/rodri-always-watch-games-back-alone-spain-euro-2024-manchester-city?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Rodri a maga "különcségéről"
17 napja
no Baltimore Ravens 6 829
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99
Rodri amúgy, de biztos nem ő lesz, pedig ő a mai futballista tökéletes prototípusa

Ehhez kapcsolódik
 www.eurosport.hu/labdarugas/europa-bajnoksag/2024/rodri-manchester-city-spanyol-valogatott-jatekstilus_sto10228138/story.shtml

Egy mondatban meg is lehet fogalmazni, mi változott meg a labdarúgásban: ma már nem a 10-es, hanem a 6-os a játék legfontosabb eleme és fazonszabásza
r.baggio
a cikkben van egy mondat ami mindent visz, amikor nincs naluk a labda akkor kiscsapatkent kell viselkedni. Ez a baj, Ezert kellene tamadasra kenyszeriteni a csapatokat szabalyvaltoztatassal.

Fingom sincs a mai focirol de a baj hogy ma mar a 16 sarkanal a tamadonak kellene egy zseni passz ami 11 vedekezo ellen nem konnyu vagy min 3 emberen at cseleznie magat. de jon a felfutonak a labda akitol a beadasra kell zsenikent erkezni a tomegben vagy visszapassz amit ezen az EB lattam ( minimalis meccset lattam, a tegnapit sem )
A regi idokben is fontos volt a kozeppalyan aki szervezte a jatekot es eleg a Milanra gondolni ami idoben is remek pelda, de pelda kismillio van akkor is ha van elotte zseni 10 vagy sem. Viszont a legfontosabbal nem ertek egyet. Egy kivalo csapatban a taktika inkabb meghatarozta ( a ritmus, szem, ertese a focinak szerintem alap a poszton ). Egy kiscsapatban a csatar volt a legfontosabb. Egy Pep a Brescia-ban is kivalot nyujtott, de a hozzaadott erteke nem tehette a legfontosabba.
17 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 011 — Lucas Scott
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99
Rodri amúgy, de biztos nem ő lesz, pedig ő a mai futballista tökéletes prototípusa

Ehhez kapcsolódik
 www.eurosport.hu/labdarugas/europa-bajnoksag/2024/rodri-manchester-city-spanyol-valogatott-jatekstilus_sto10228138/story.shtml

Egy mondatban meg is lehet fogalmazni, mi változott meg a labdarúgásban: ma már nem a 10-es, hanem a 6-os a játék legfontosabb eleme és fazonszabásza
r.baggio
epp ezaz, hogy a mai modern hatosnak kellenek 10es erenyek is, ugyanez igaza 10esre is, neki is kellenek a 6-os erenyek. ezert van jelenleg szukseg rengeteg 8asra.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
17 napja
hawktuah 54
Szegény teknőc.
Na nembaj majd a Granada és társai ellen lehet villogni
hawktuah
Yamalra is kíváncsi leszek ha maxon lesz hajtva milyen formában érkezik majd egy EB-re vagy VB-re....
ThundersNFL a Paraszt
Nem volt eléggé meghajtva már most? Ha ő nem játszik nem tud nyerni a csapata. Nehéz már ennél is jobban hajtani csórót..

Ui:
Pont annyira értelmes a kommented mint a..
hawktuah
Egy - nem szóltam le Yamalt mint te Mbappét
Kettő - egész évben játszott 32 me
Kaccset....a többi éljátékos kb dupláját..
Ezért írtam nézzük meg őt is egy komplett 60-70 meccses szezonban plusz legyen EB vagy VB....és utána kapunk róla teljesebb képet....
ThundersNFL a Paraszt
Alapból nem értem hogy jön ide Yamal. De ha ennyire erőlteted akkor Yamal többet játszott idén mint Kylian.
Kapott egy kis kritikát nagy ügy, szerintem joggal ezért az EB-ért, ahogy jó pár játékost megérdemelné. Miért teljesítenek így sokan azon lehet vitatkozni. Van igazság bőven a leterheltségben.

hawktuah
Törött orral, náci hatalomra töréssel az országomban és egy deffenzív, begyepesedett kóklerrel a padon valószínűleg én se futnám életem EB-jét. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy Rabiot kéne nekem osztogasson vagy Kounde kéne beadjon...

Yamal remélhetőleg nem jut a Fati, Pedri féle útra, hogy fiatalon széthajtják és szétesik a teste a profi sporthoz 20 éves korára.
FLZOLI
Mindig mindent meglehet magyarázni, lehet jogos lehet nem, de nehogy már ne kapjon egy kis kritikát. Messi sétálgatott, CR hisztizett.. mindenki kapott egy kis zrikát. Most ő is megérdemli. Majd amikor a kedvenc csapatomnak(hollandok) következő egymás elleni meccsükön triplázok akkor én fogom kapni. Ez ilyen.
17 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 299 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99
Rodri amúgy, de biztos nem ő lesz, pedig ő a mai futballista tökéletes prototípusa

Ehhez kapcsolódik
 www.eurosport.hu/labdarugas/europa-bajnoksag/2024/rodri-manchester-city-spanyol-valogatott-jatekstilus_sto10228138/story.shtml

Egy mondatban meg is lehet fogalmazni, mi változott meg a labdarúgásban: ma már nem a 10-es, hanem a 6-os a játék legfontosabb eleme és fazonszabásza

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
17 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 561 — WHO DAT!!!!
Kellene nagyon a spanyol-holland, foleg hogy 2010ert visszavaghassanak a hollandusok.
Zsellér van de Vrij
Ez a spanyol csapat nagyon egyben van, szerintem nem sok esélye lenne a döntőben. Főleg úgy hogy szerintem az sem biztos hogy a hollandok döntőben lesznek...


17 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 889 — Kinek mit intézett a kormánya
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99
Spanyol első hatosból sok a jelölt:
Rodri, Ruiz, Yamal, Williams

Amúgy meg egy Gakpo vagy egy Jude lehet még.

Underratedben a top10 végére írnám Riceot meg Sakat, de ez unpopular.

PS: ja, oddsok:  www.tippmix.hu/esemeny?id=3636877
17 napja
Matthew99 New Orleans Saints 9 446 — Invisible man
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99
Az az own goal nevű, sok gólt szerzett
warr_b
Övé a gólkirályi cím. Nehogy már minden egy kapjon 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
17 napja
warr_b Washington Commanders 22 264 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?
Matthew99
Az az own goal nevű, sok gólt szerzett


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
17 napja
Matthew99 New Orleans Saints 9 446 — Invisible man
Nálam eddig Dani Olmo az Eb játékosa. Ki lehet még befutó?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
17 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 889 — Kinek mit intézett a kormánya
Kellene nagyon a spanyol-holland, foleg hogy 2010ert visszavaghassanak a hollandusok.
Zsellér van de Vrij
Vajh az ikonikus De Jong karate rúgás is benne lesz a remakeben?
FLZOLI
Ki lesz az elkövető?
Egy Ake vagy egy Dumfries lenne a tippem
17 napja
FLZOLI Denver Broncos 11 981 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szegény teknőc.
Na nembaj majd a Granada és társai ellen lehet villogni
hawktuah
Yamalra is kíváncsi leszek ha maxon lesz hajtva milyen formában érkezik majd egy EB-re vagy VB-re....
ThundersNFL a Paraszt
Nem volt eléggé meghajtva már most? Ha ő nem játszik nem tud nyerni a csapata. Nehéz már ennél is jobban hajtani csórót..

Ui:
Pont annyira értelmes a kommented mint a..
hawktuah
Egy - nem szóltam le Yamalt mint te Mbappét
Kettő - egész évben játszott 32 me
Kaccset....a többi éljátékos kb dupláját..
Ezért írtam nézzük meg őt is egy komplett 60-70 meccses szezonban plusz legyen EB vagy VB....és utána kapunk róla teljesebb képet....
ThundersNFL a Paraszt
Alapból nem értem hogy jön ide Yamal. De ha ennyire erőlteted akkor Yamal többet játszott idén mint Kylian.
Kapott egy kis kritikát nagy ügy, szerintem joggal ezért az EB-ért, ahogy jó pár játékost megérdemelné. Miért teljesítenek így sokan azon lehet vitatkozni. Van igazság bőven a leterheltségben.

hawktuah
Törött orral, náci hatalomra töréssel az országomban és egy deffenzív, begyepesedett kóklerrel a padon valószínűleg én se futnám életem EB-jét. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy Rabiot kéne nekem osztogasson vagy Kounde kéne beadjon...

Yamal remélhetőleg nem jut a Fati, Pedri féle útra, hogy fiatalon széthajtják és szétesik a teste a profi sporthoz 20 éves korára.

17 napja
FLZOLI Denver Broncos 11 981 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kellene nagyon a spanyol-holland, foleg hogy 2010ert visszavaghassanak a hollandusok.
Zsellér van de Vrij
Vajh az ikonikus De Jong karate rúgás is benne lesz a remakeben?

Szerkesztette: FLZOLI

17 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 889 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben azt nézem h delaF nem volt szívbajos h a 38 éves JesusNavast rakta be jobb védőnek.
steelwolf
Mert más nem volt
Marcos Llorrente kimaradt a szűkítésnél, Pedro Porro meg alapból nem volt benne DLF elképzeléseiben.
17 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 561 — WHO DAT!!!!
Szegény teknőc.
Na nembaj majd a Granada és társai ellen lehet villogni
hawktuah
Neki már nem nagyon kell szerintem bizonyítani semmit/bár úgyis bőven fog még/ mert 25 éves korára többet ért el mint sok már visszavonult sztárolt játékos...


17 napja
hawktuah 54
Szegény teknőc.
Na nembaj majd a Granada és társai ellen lehet villogni
hawktuah
Yamalra is kíváncsi leszek ha maxon lesz hajtva milyen formában érkezik majd egy EB-re vagy VB-re....
ThundersNFL a Paraszt
Nem volt eléggé meghajtva már most? Ha ő nem játszik nem tud nyerni a csapata. Nehéz már ennél is jobban hajtani csórót..

Ui:
Pont annyira értelmes a kommented mint a..
hawktuah
Egy - nem szóltam le Yamalt mint te Mbappét
Kettő - egész évben játszott 32 me
Kaccset....a többi éljátékos kb dupláját..
Ezért írtam nézzük meg őt is egy komplett 60-70 meccses szezonban plusz legyen EB vagy VB....és utána kapunk róla teljesebb képet....
ThundersNFL a Paraszt
Alapból nem értem hogy jön ide Yamal. De ha ennyire erőlteted akkor Yamal többet játszott idén mint Kylian.
Kapott egy kis kritikát nagy ügy, szerintem joggal ezért az EB-ért, ahogy jó pár játékost megérdemelné. Miért teljesítenek így sokan azon lehet vitatkozni. Van igazság bőven a leterheltségben.

Szerkesztette: hawktuah
17 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 155 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt olvastam ha Yamal így folytatja, akkor elviszi egy nagy csapat.

Közben azt nézem h delaF nem volt szívbajos h a 38 éves JesusNavast rakta be jobb védőnek.
17 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 011 — Lucas Scott
Nem tudom pontosan mennyi volt a labdabirtoklas mondjuk az utolso 15 percben de erzesre 70-30 a spanyoloknak ami egy vicc. Outcoached, outplayed.
JéBé
utolsó 20 perc bántóan sima volt.
nem gondoltam volna, hogy a németek elleni lesz a "melegebb" pite a spanyoloknak.
gamerkr
Ez a francia középpálya kipukkadt itt a meccs utolsó felére. Nem tudtak nyomást helyezni a spanyolokra és visszaszerezni a labdákat. Valamint a spanyolok is picit okosabban cseréltek, de alapvetően a franciáknál is megbosszulta az h majd tizikkel tovább megyünk taktika mert amikor fel kell pörögni akkor már nem megy.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
17 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Kellene nagyon a spanyol-holland, foleg hogy 2010ert visszavaghassanak a hollandusok.
Zsellér van de Vrij
Mindketten nyertek már EB-t, jóllakottak, jöjjön az edzők bölcse, Southgate és Anglia!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
17 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 264 — Слава Україні! Героям слава!
Kellene nagyon a spanyol-holland, foleg hogy 2010ert visszavaghassanak a hollandusok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
17 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 781
Most látom, de
Minek van kint a helyszínen az a vállatlan riporter a Korsóssal, mit tesznek hozzá a közvetítéshez?
Vagy ez Vlm cafetéria dolog lehet náluk.
ozibozi
Keret van rá.
Az éppen nemrég elhunyt Ferenczi Attila mesélte egyszer, hogy már 2008-ban is kiutaztatott az MLSZ egy csomó edzőt az osztrák-svájci EB-re (ahol ott se voltunk), hogy testközelből figyeljék az elitfutballt. Majd az ott szerzett tapasztalataikról prezentációkat is tartottak, olyan magvas megállapításokkal, mint hogy "A futball ma már üzlet", meg "A meccs 90 percig tart".

Szerkesztette: Kampman
18 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 509 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
17-en tippeltek francia sikerre, ezzel az angolok előtt ők voltak a legnépszerűbbek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz