Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 117 — Így remélem megfelelek nektek.....
a szpíker azt mondta, egymás elleni eredmény is mérvadó lehet, igazat mondott? Előbb nem a fair play játszik?
Gergőbácsi
Egymás elleni van előbb a fair play csak utána
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 667
Így a németeknek is két gól kéne?
dande
szerintem egy elég
slowmotion
Ha nyer(ne) Németország, csoportelső. Muhahaha
iktriad
1-0-val még nem. A svédek többet rúgtak.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OMG (Oh Mein Gott), hát ez tényleg szánalmas.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Mé nem lőtted el kicsi ázsiai

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 964
Mire várt vajon?
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 922 — Packers Suicide Squad
a szpíker azt mondta, egymás elleni eredmény is mérvadó lehet, igazat mondott? Előbb nem a fair play játszik?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 534 — nabege2@yahoo.com
én mondjuk azt nem értem, hogy ha az előző meccsen a németek effektíve egykapuztak (na jó, tíz emberrel kaptak néhány kontrát is, de az itt nem áll fenn), akkor miért nem az előző meccs végi csapatot tette fel a pályára Löw?
slowmotion
Adnà magàt! De nem jönnek vissza Özilék.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Kanadai kommentatorral nezem a meccset. Kloset konkretan nem ismerte fel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 964
Ha jól emlékszek, a 2000-es EB óta először játszanak nagy tornán zöldben a németek. Akkor se jött be.

Bár maga a mez tetszik.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 667
Így a németeknek is két gól kéne?
dande
szerintem egy elég
slowmotion
Elég 1 is, kivéve ha Mexikó is szerez gólt.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Így a németeknek is két gól kéne?
dande
ha Mehiko betalalna, akkor igen.
Sved 2-1es W-vel Svedek + Mehiko is 6-6pot, 4-3as golarany. Nemetkenek meg 1-0s W-vel csak 3-2 lenne a golaranyuk. De amig nem vezetnek addig nem is tema 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így a németeknek is két gól kéne?
dande
szerintem egy elég
slowmotion
Ha nyer(ne) Németország, csoportelső. Muhahaha
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 117 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így a németeknek is két gól kéne?
dande
szerintem egy elég
slowmotion
Igen, közben mondta a szpíker
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 345 — Cowboys fan
Így a németeknek is két gól kéne?
dande
szerintem egy elég
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cacau jobb csatár volt, mint Werner.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Fuh bameg, ha nem nyernek a németek, veszteséges napot zárok 😀
Szerencse, hogy kis összegben van csak tét

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 345 — Cowboys fan
én mondjuk azt nem értem, hogy ha az előző meccsen a németek effektíve egykapuztak (na jó, tíz emberrel kaptak néhány kontrát is, de az itt nem áll fenn), akkor miért nem az előző meccs végi csapatot tette fel a pályára Löw?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 117 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így a németeknek is két gól kéne?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, 2-0 a svédeknek.

Müller is jön.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 117 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yes 😊
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
khedira eleve miért játszik? :d

Nincs még egy ilyen játékos szerintem világszinten, eddig akárhány csapatban játszott mindegyikben kilógott lefelé.
eaglesmcnabb
XDDDDDDD
Bocsánat de rég olvastam ennyire nevetséges hozzászólást. Khedira borzasztó hasznos játékos, nézd meg hány párharcot nyer meg meccsenként pl. Ja hogy nem pörgeti a farkán a labdát? Hát evvan.

Szerkesztette: Sebii
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 534 — nabege2@yahoo.com
Az összes német úgy mozog mint egy lajhàr!

Sajàt embert, atyaég!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem gondoltam volna hogy a meccs ezen időszakában a németek kiesésre fognak állni.
dande
Mondanám, hogy jó lenne, ha magukhoz térnének, mert nem marad kinek szorítani (ugye port, spany, braz, franc alapból hányós,.és Mandzukic.ide vagy oda a délszlávok se voltak a kedvenceim sose...), de ha ez így folytatódik, akkor mehetnek haza új programot.irni új szöv kappal.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Berg lábon rúgja Moreno , bíró : 11es !!!

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 117 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék belőni😊