Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már/még Neuer se a régi.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi a szart csinálnak a németek zöld mezben.
Hirtelen azt hittem ugyanazt a meccset indítottam el kétszer 😀
Gorcsev
Wehrmacht uniform grün 😀
Chargers LT
A vértől piros lesz a ruha...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Mi a szart csinálnak a németek zöld mezben.
Hirtelen azt hittem ugyanazt a meccset indítottam el kétszer 😀
Gorcsev
Wehrmacht uniform grün 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Goretzka a kezdőben ? wut ?

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Na kiszakad ma a német gólzsák?
Gorcsev
Nem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 500
Mi a szart csinálnak a németek zöld mezben.
Hirtelen azt hittem ugyanazt a meccset indítottam el kétszer 😀
Gorcsev
Tradicionálisan ez a B mezük.

Közben Ochoa a vonalon fogta meg a labdát, de a bíró szerint kint volt. Facepalm.
iktriad
tolhattak volna egy olyan figurát amiből ők kapták a gólt

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a szart csinálnak a németek zöld mezben.
Hirtelen azt hittem ugyanazt a meccset indítottam el kétszer 😀
Gorcsev
Tradicionálisan ez a B mezük.

Közben Ochoa a vonalon fogta meg a labdát, de a bíró szerint kint volt. Facepalm.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 500
Mi a szart csinálnak a németek zöld mezben.
Hirtelen azt hittem ugyanazt a meccset indítottam el kétszer 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na kiszakad ma a német gólzsák?
Gorcsev
Valahogy nem érzem, hogy ez a német csapat bárkit is meg tudna alaposan szórni itt a VB-.n. Legyen 2-0 és akkor én mér elégedett leszek.

És Székely Dávid kommentál, az nagyon korrekt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 500
Na kiszakad ma a német gólzsák?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Ha a pro evo-s csapatomból indulok ki, ahol lassan minden vb-re kijutott játékosom gólt szerzett már (Nacho, Gimenez, Rojo, Shaqiri, Ronaldo, stb), ma Özil és Goretzka találatok várhatóak, a szerbeknek meg majd Marcelo tesz be egyet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hangolo a mai meccsre. (Németül tudók előnyben. 😊 )
 tvtotal.prosieben.de/videos/Oh-Pisse-Korea--/14447/
Érdekes, hogy Müller padozik, de amíg Reus és Kroos van addig talán nem lesz baj. Goretzkára és Sülére kíváncsi leszek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Müller és Rüdiger a padon, Süle és Goretzka(???) kezd... viszont Wernert nem szedték le, ez meglepő.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekem viszont ez a felvetesem targya. Es szerinted nem volt kamutizi, szerintem meg igen. Es a fordulopont az volt, amit en nezek. Hogyha a vebe eddigi meccseit nezem, kapasbol tudok 30, a tegnapinal durvabb atkarolast, lerantast mondani, ami szogletnel, szabadrugasnal tortent.

Az ilyenert manapsag mar nem igazan szokas buntetot adni, annyira altalanos a futballban a pontrugasoknal valo kontakt. Es mivel egeszen eddig a momentumig epkezlab tamadasa sem volt Nigerianak, igy en szemely szerint nevetsegesnek tartottam volna, ha ezek utan tovabbmennek.

Az persze megint mas teszta, hogy az elso tizi nem volt az szerintem, a masodik viszont azert mar joval velemenyesebb volt, ha meg azt megkapjak, mi lett volna? Ezt mar sosem tudjuk meg. En abbol epitekezm, amit Nigeriatol addig lattam, amig nem kapott meg velemenyem szerint ajandekba egy tizenegyest. Mivel abbol indult ki az egesz.

Abban igazad van, hogy az argentinoknak sem volt mozzanatuk sem a masodik felidoben. Ha azt nezem, egyik csapat sem volt szerintem olyan jo, ami tovabbjutast erjen, de valakinek tovabb kellett menni, ezen a ki-ki meccsen viszont szvsz addig a bizonyos jelenetig Nigerianak momentuma sem volt. Az argentinok legalabb az elso felidoben csinaltak valamit.
Stez
Direkt nem akartam belemenni, hogy kamutizi, vagy sem, mert mindenki azt lát bele (vagy nem lát bele), amit akar. Durvábbat nyilván lehet mondani, de enyhébb is van, lásd az egyiptomi-szaúdi meccsen a második 11-es. Mondjuk ez elég nagy baj, hogy általános dolog, mert ez foci, és nem küzdősport. Akkor inkább adjanak minél több büntit érte (vagy kifelé szabadrúgást, ha a támadó fogja le a védőt), és idővel talán kevesebb karolgatás lesz.

Az is nézőpont, kérdése, hogy egy meccset nézünk, vagy az egész csoportkört. Mert Argentína összességében mélyen a tudása alatt játszott, míg Nigéria gyakorlatilag hozta, amit tud. Sőt Izland ellen kimondottan jó második félidővel rukkolt ki. Messiék sem tudták a földbe döngölni őket, sőt ott volt Ighalo két ziccere, de ugye azt már nem számítjuk...

Mindenesetre az gondolom, hogy akár szándékosan, akár nem, de ezzel a továbbjutással az argentinok mellett a FIFA is jól járt. Ha Nigéria továbbjut, na puff, akkor mi van? Egy kicsi csapat, ami valószínűleg simán kiesett volna a franciákkal szemben. Viszont most ismét el lehet adni egy mérkőzést azzal, hogy lehet ez lesz Messi utolsó vb-meccse, ez pedig már biznisz.

És az nem tetszik ebben az egészben, hogy egyre inkább nagyoknak kedveznek. Már a vb csoportjait is eszerint alakították ki, a meccseken is tolják őket, több példát láttunk erre. Dél-Afrikában és Brazíliában is volt három-három kicsi csapat a nyolcaddöntőben, idén valószínűleg egy sem lesz. Szenegál ugye még jól áll, de összességében gyengébb, mint Kolumbia, és nincs kétségem, hogy ha szoros lesz, akkor megtolják Jameséket a 16 felé. (Maradnak a japánok, de nem vagyok biztos benne, hogy őket kicsinek kell-e tekinteni.) Ez pedig szerintem nincs jól így.

Music City Miracle
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Svéd, koreai, német, de főleg MEXIKÓI fanokat várunk négyre az oktogoni TGIF-be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
srácok, túlvagyok egy sikeres állásinterjún, ma bármit mondok bejön

milyen meccs végeredménye érdekel titeket? 😀
shawnka
Michael Sam & friends - Ano FC 😀 (Túl a) barátságos mérkőzésen...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
srácok, túlvagyok egy sikeres állásinterjún, ma bármit mondok bejön

milyen meccs végeredménye érdekel titeket? 😀
shawnka
Nyírmeggyes - Szakoly megye 1. 😀
Chargers LT
nyírmeggyes az megye 2!!!

De sima hazai, Batizi Pócsi ver kettőt
eaglesmcnabb
De tájékozott vagy 😀 Én még a régi időkből vettem példát 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
srácok, túlvagyok egy sikeres állásinterjún, ma bármit mondok bejön

milyen meccs végeredménye érdekel titeket? 😀
shawnka
Nyírmeggyes - Szakoly megye 1. 😀
Chargers LT
nyírmeggyes az megye 2!!!

De sima hazai, Batizi Pócsi ver kettőt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
srácok, túlvagyok egy sikeres állásinterjún, ma bármit mondok bejön

milyen meccs végeredménye érdekel titeket? 😀
shawnka
Nyírmeggyes - Szakoly megye 1. 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
srácok, túlvagyok egy sikeres állásinterjún, ma bármit mondok bejön

milyen meccs végeredménye érdekel titeket? 😀
shawnka
Hollandia-OIaszország?
Igor
Magyarország, félidei 2-0-ás vezetéssel.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Német mészárlás nem lesz, okosabbak annál...ha mennek már 2-vel, akkor szépen lehozzák a meccset energiát spórolva.
Mexikó győzelem sanszos, de nekik az x tökéletes, szóval nem fognak belehalni a támadásokba.
Chargers LT
mondjuk pont azt becsülöm leginkább a németekben, hogyha érzik a vérszagot, akkor nem állnak le.
lásd brazil hetes, vagy barca sevenup a BL-ben pár éve. Ha sima lesz akkor szerintem nagyon sima.
eaglesmcnabb
Ez így van, kizárólag azért mondtam ezt, mert ez csoportkör. Ha megvan a továbbjutás, nem fognak belehalni a szépségbe. Ha kiesésnél lehet lendületből mészárolni, azt megteszik majd.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
srácok, túlvagyok egy sikeres állásinterjún, ma bármit mondok bejön

milyen meccs végeredménye érdekel titeket? 😀
shawnka
Lincoln Red Imps - Drita (BL előselejtező)
Löfli
az csak pénteken lesz, de nyer a Lincoln.
otthon játszanak, és ezen a pályán még a Celticet is megverték 😊

(de kérdezd ZoliMP-t, asszem ő a Gibraltár-szakértőnk)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Német mészárlás nem lesz, okosabbak annál...ha mennek már 2-vel, akkor szépen lehozzák a meccset energiát spórolva.
Mexikó győzelem sanszos, de nekik az x tökéletes, szóval nem fognak belehalni a támadásokba.
Chargers LT
mondjuk pont azt becsülöm leginkább a németekben, hogyha érzik a vérszagot, akkor nem állnak le.
lásd brazil hetes, vagy barca sevenup a BL-ben pár éve. Ha sima lesz akkor szerintem nagyon sima.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Német mészárlás nem lesz, okosabbak annál...ha mennek már 2-vel, akkor szépen lehozzák a meccset energiát spórolva.
Mexikó győzelem sanszos, de nekik az x tökéletes, szóval nem fognak belehalni a támadásokba.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
srácok, túlvagyok egy sikeres állásinterjún, ma bármit mondok bejön

milyen meccs végeredménye érdekel titeket? 😀
shawnka
Hollandia-OIaszország?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)