Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
németeknek eleve fölösleges nyerni, van egy skilljük ami másnak nincs: tizikkel mindig nyernek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Elég gyengék most a németek ezen a vb-n, lehet, hogy a csoportból továbbszenvedik magukat, de szerintem utána az első meccsen ki fognak esni.
kapitnono
Főleg hogy brazil-német nyolcaddöntő lesz. Lehet most visszakapják a 4 évvel ezelőtti 7-1-et...

Ettől a - amúgy szokásosan - hígfos braziloktol???iktriad
kishaszi
Tény, hogy a brazilok sem a legjobbak most, de lehet ezeket a németeket vernék 7-1 re, akik Dél-Korea ellen kapuralövést alig tudnak elérni, úgy hogy nem egyszer a saját térfelén vesztett labdát Dél-Korea. Agólról ne is beszéljünk ilyen lassú játékosokkal az fényévekre van jelenleg, max a pontrúgásból lehet esélyük.
kapitnono
1990 óta nézek soccer VB-t, de ilyen gyenge német válogatottat én még nem láttam. Komolyan szóljon Lőw az edzői stábtag Klosenak, hogy álljon be a 2. félidőre Gomezzel meg esetleg Müllerrel.
Siralmas.
iktriad
Felháborító

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36228604_1825345984198670_6776450076500819968_n.png?_nc_cat=0&oh=38cc42b48d11930a21526ec73de8a2ad&oe=5BE1C49C
😀 az a korlát

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég gyengék most a németek ezen a vb-n, lehet, hogy a csoportból továbbszenvedik magukat, de szerintem utána az első meccsen ki fognak esni.
kapitnono
Főleg hogy brazil-német nyolcaddöntő lesz. Lehet most visszakapják a 4 évvel ezelőtti 7-1-et...

Ettől a - amúgy szokásosan - hígfos braziloktol???iktriad
kishaszi
Tény, hogy a brazilok sem a legjobbak most, de lehet ezeket a németeket vernék 7-1 re, akik Dél-Korea ellen kapuralövést alig tudnak elérni, úgy hogy nem egyszer a saját térfelén vesztett labdát Dél-Korea. Agólról ne is beszéljünk ilyen lassú játékosokkal az fényévekre van jelenleg, max a pontrúgásból lehet esélyük.
kapitnono
1990 óta nézek soccer VB-t, de ilyen gyenge német válogatottat én még nem láttam. Komolyan szóljon Lőw az edzői stábtag Klosenak, hogy álljon be a 2. félidőre Gomezzel meg esetleg Müllerrel.
Siralmas.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Elég gyengék most a németek ezen a vb-n, lehet, hogy a csoportból továbbszenvedik magukat, de szerintem utána az első meccsen ki fognak esni.
kapitnono
Főleg hogy brazil-német nyolcaddöntő lesz. Lehet most visszakapják a 4 évvel ezelőtti 7-1-et...

Ettől a - amúgy szokásosan - hígfos braziloktol???iktriad
kishaszi
Tény, hogy a brazilok sem a legjobbak most, de lehet ezeket a németeket vernék 7-1 re, akik Dél-Korea ellen kapuralövést alig tudnak elérni, úgy hogy nem egyszer a saját térfelén vesztett labdát Dél-Korea. Agólról ne is beszéljünk ilyen lassú játékosokkal az fényévekre van jelenleg, max a pontrúgásból lehet esélyük.


több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Kimmich is húzzon màr le!
NB2
Nana... azért a 60. percig húzza már ki...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kimmich is húzzon màr le!
NB2
És kit raksz a helyére?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Kimmich is húzzon màr le!
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 243 — Je suis kobranadrág
Jobb a sved meccs?
A svedek ellen szinte vert ittak a nemetek..itt meg kb lotyognek. miert van ez?
ZoliMP
Mert raktam egy tizest a buzikra (és ez a németek esetén még nem is sértés, hanem tény)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ulf Kirsten 2.0
NB2
Carsten Janker 2.0
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elég gyengék most a németek ezen a vb-n, lehet, hogy a csoportból továbbszenvedik magukat, de szerintem utána az első meccsen ki fognak esni.
kapitnono
Főleg hogy brazil-német nyolcaddöntő lesz. Lehet most visszakapják a 4 évvel ezelőtti 7-1-et...

Ettől a - amúgy szokásosan - hígfos braziloktol???iktriad

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jobb a sved meccs?
A svedek ellen szinte vert ittak a nemetek..itt meg kb lotyognek. miert van ez?
ZoliMP
Egyelőre nem sürgős nekik.

Ha ennyit tudunk, akkor kieshetünk a faszba.
Vrij6
Még a továbbjutás meglesz, mert valahogy begyötörnek Kroosék egy gólt, de a nyolcaddöntőben ilyen játékkal annyi keresnivalójuk lesz, mint a mondjuk a Honvédnak a Real Madrid ellen(Lanzafame nélkül)...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Klose már fejelt volna egy gólt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Elég gyengék most a németek ezen a vb-n, lehet, hogy a csoportból továbbszenvedik magukat, de szerintem utána az első meccsen ki fognak esni.
kapitnono
Főleg hogy brazil-német nyolcaddöntő lesz. Lehet most visszakapják a 4 évvel ezelőtti 7-1-et...


Ez a Werner Löw bnője vagy mi a toszt keres a pàlyàn?
NB2
Bundesligában nagy ász, de egyelőre csak ott.
iktriad
Ulf Kirsten 2.0
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Ha ennyit tudunk, akkor kieshetünk a faszba.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 472
Jobb a sved meccs?
A svedek ellen szinte vert ittak a nemetek..itt meg kb lotyognek. miert van ez?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég gyengék most a németek ezen a vb-n, lehet, hogy a csoportból továbbszenvedik magukat, de szerintem utána az első meccsen ki fognak esni.
kapitnono
Főleg hogy brazil-német nyolcaddöntő lesz. Lehet most visszakapják a 4 évvel ezelőtti 7-1-et...


Ez a Werner Löw bnője vagy mi a toszt keres a pàlyàn?
NB2
Bundesligában nagy ász, de egyelőre csak ott.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Koreában most a favágós stílus a menő...
Neuer pedig ugyanazt tolta mint Karius ha jól láttam. Öklözni akart, majd mégis fogni (vagy ott fordítva volt nem tudom). Majdnem hasonló vége lett. 😊
kristóf17
Lehet, hogy járvány van a német kapusoknál.
iktriad
Csak egyik se Kahn...neki elég volt csúnyán néznie és egész meccsen nem mentek a közelébe

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Elég gyengék most a németek ezen a vb-n, lehet, hogy a csoportból továbbszenvedik magukat, de szerintem utána az első meccsen ki fognak esni.


több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Ez a Werner Löw bnője vagy mi a toszt keres a pàlyàn?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik az a 2-0-ás jóslat is túl merész volt a részemről...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nyomjátok a scoreboardot mer én itt nem látom 😀 thx
kishaszi
0-0 mindkét helyen az állás.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nyomjátok a scoreboardot mer én itt nem látom 😀 thx

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koreában most a favágós stílus a menő...
Neuer pedig ugyanazt tolta mint Karius ha jól láttam. Öklözni akart, majd mégis fogni (vagy ott fordítva volt nem tudom). Majdnem hasonló vége lett. 😊
kristóf17
Lehet, hogy járvány van a német kapusoknál.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Neuer pedig ugyanazt tolta mint Karius ha jól láttam. Öklözni akart, majd mégis fogni (vagy ott fordítva volt nem tudom). Majdnem hasonló vége lett. 😊