NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
meghalt omar sharif. RIP

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Letudtam tegnap egy régi klasszikust, a das bootot. Nem mondom, hogy ne tetszett volna mert jó kis film, de összességében ahhoz képest, hogy ezt tartják az ilyen típusú filmek atyjának csalódás volt. A 3,5 órás játékidő indokolatlanul hosszúnak tűnik és valahogy nekem az a nagy feszültség sem jött át mint aminek kellett volna pedig szvsz ez elég fontos a film értékelésénél. Lehet nekem voltak túl magy elvárásaim, de 10/7nél többet nem adnék rá.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Inside out.
Újabb Pixar klasszikus. Ezért is nem értem, hogy miért a folytatásokat erőltetik, mikor ilyen eredeti ötletekre képesek és látva a box office adatokat, nem is járnak vele rosszul. Szerintem nagyon jól összerakott film, és a mondanivalója sem csak a szokásos klisé. Nem is tudom, hogy gyerekek számára mennyire érthető, én mindenesetre nagyon élveztem.
Csak azt a rettenetes film előtti kisfilmet tudnám elfelejteni. 😀Schleck
Ezt kivételesen a gyerekeim nélkül néztem meg, nagyon nem is bánom. A kisebbik (6 éves) nem értette volna és még a nagyobbikban sem vagyok biztos.
Az a k.... vulkán duett meg...
Be is paráztam, hogy egyáltalán jó terembe ültünk-e be, kétszer is megnéztem a jegyem. 😀
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Inside out.
Újabb Pixar klasszikus. Ezért is nem értem, hogy miért a folytatásokat erőltetik, mikor ilyen eredeti ötletekre képesek és látva a box office adatokat, nem is járnak vele rosszul. Szerintem nagyon jól összerakott film, és a mondanivalója sem csak a szokásos klisé. Nem is tudom, hogy gyerekek számára mennyire érthető, én mindenesetre nagyon élveztem.
Csak azt a rettenetes film előtti kisfilmet tudnám elfelejteni. 😀

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
23 Blast.
Valaki látta esetleg? Vélemény?JC6
Jó.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
23 Blast.
Valaki látta esetleg? Vélemény?
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Entourage
Aki ismeri és szerette a sorozatot, nem fog csalódni. Olyan, mint egy hosszú epizód. Aki nem ismeri, annak értelmetlen megnéznie, inkább nyomja be az 1. évadot.
+ fasza NFL cameók: | Tom Brady, Gronk, Russell Wilson |
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Mad Max Fury Road pipa.
Szamomra elkepesztoen szorakoztato volt. Az az erdekes, hogy ez alapvetoen ugye kapcsolodik a regiekhez, es azert ha valaki latta a regi filmeket, akkor eleg sok jelenetet, utalast felfedezhet benne a regi reszekre, ezek kulon feldobjak a dolgot. Viszont ha csak fuggetlen popcorn mozikent neznem, es nem lattam volna a regi filmeket, meg akkor is maximalisan elegedett lennek. Vegig porgott, noha osszesen ket-harom helyszinen jatszodik az egesz, megis elvezheto volt, es ezzel egyutt is fantasztikusan meg lett csinalva velemenyem szerint ez az egesz posztapokaliptikus vilag. Persze-persze, voltak szokasos klisek benne, de meg ezzel egyutt is hozta azt, amit elvarok egy filmtol.

Nem vagyok, es soha nem is voltam nagy Mad Max-rajongo, igy mondhatnam, hogy sikerult osszehozni egy agybeteg, ketoras popcorn mozit, amiben vegig oldokles, porges es uldozes van, ez igy igaz is, de megis rohadtul tetszett. Ezt a latvanyert, akcioert kell megnezni mindenkeppen, nem azert, mint az Interstellart, ahol egy nappal a film utan is a reszleteken agyalsz.

Nekem betalalt nagyon, pedig nem vartam tole nagyon sokat.

Megneztem egy nem annyira hype-olt scifi-horror feleseget, Itt Follows cimmel. Egy-ket jo jelenettol eltekintve az elso egy ora baromira unalmas volt, maga az alapsztori nulla volt, az otlet nem lett volna rossz, de semmi hattere sem volt, meg sem lett magyarazva, mi, hogyan miert, megsem tudom lehuzni a filmet. Az elmult evek szokasos horrojaihoz kepest igazabol nem volt annyira rossz. Egy kis Carpenteres beutese volt, bar teny, hogy akadt par nagyon gagyi jelenet is. Egyszer azert erdemes megnezni.

Amit viszont szerintem nem, az a Lazarus Effect. Itt az alap tema nem volt rossz, de valahogy tobb lehetett volna a filmben. Gondolom nem lehetett tul nagy koltsegvetesu, sorozatszineszekkel megspekelve, mondhatjuk B-kategorias takolmanynak is. A film osszesen 80 perces, de en igazabol mar a harmadatol kezdve vartam, mikor lesz vege. Raadasul tok egyertelmu volt, mikor mi tortenik majd. 😀

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
.....Igor
Látván a JW adatait nem bánod már a fogadást?
A Star Wars 7 agyonüt mindent.
Gondolkozzak kivásárlási opción számodra? 😊Sobri Jóska
Meglátjuk a harmadik, negyedik, többi hétvégén megüti-e az Avatart.
A Ted 2-től mondjuk nem várok sokat, de a Terminátor szerintem bekavar majd, és addigra visszaesik bőven 50 alá.. szóval mostani tippre, kb. 2.4-2.5 között áll meg, de a 2.8-at ez sem fogja megütni.

Egyébként meglepett.. erre azért nem számítottam.
Így lesz tétje a fogadásnak, de még mindig esélyesebbnek vélem a saját tippem. 😊Igor
Ahogy érzed.
Most 40%-on kiengednélek pedig belőle.
Késöbb ez egyre emelkedni fog, csak mondom.
És a Star Wars 7-nek meglesz a 3 milliárd dollárja is. 😉

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
.....Igor
Látván a JW adatait nem bánod már a fogadást?
A Star Wars 7 agyonüt mindent.
Gondolkozzak kivásárlási opción számodra? 😊Sobri Jóska
Meglátjuk a harmadik, negyedik, többi hétvégén megüti-e az Avatart.
A Ted 2-től mondjuk nem várok sokat, de a Terminátor szerintem bekavar majd, és addigra visszaesik bőven 50 alá.. szóval mostani tippre, kb. 2.4-2.5 között áll meg, de a 2.8-at ez sem fogja megütni.

Egyébként meglepett.. erre azért nem számítottam.
Így lesz tétje a fogadásnak, de még mindig esélyesebbnek vélem a saját tippem. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
A kedvező szájhagyomány meg nyílván semmit nem ért...peach
Majd most jól figyeld meg, egy ilyen elemzés után mint amilyen JC6-é ugrásszerűen visszaesnek a film bevételei.
| És ennek az égadta egy köze nem lesz ahhoz, hogy szinte mindenki látta már a filmet, kivéve akiknek letöltve is jó | 😀Matthew99
De most én nem értem, normális kritikát is meg tudtok fogalmazni vagy csak szájkaratéztok állandóan? Nem minden film marketing kampányába ölnek annyi milliót, mint a JW-ébe, éppen azért nem meglepő, hogy tarol. Erre céloztam. Ettől függetlenül még nem egy kiemelkedő film, ráadásul van benne nem egy idegesítő karakter és idiótaság is. Szerintem.
Jöhet megint a beszólogatás.JC6
Az a baj, hogy túlbeszélted.
Ha a szokásos metodikával csak annyit írsz:
"Jurassic World egy nagy fos."
akkor mindenki vágja.
De túlspiláztad. És látod, a túl sok irreleváns infó csak zavart szül.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
A kedvező szájhagyomány meg nyílván semmit nem ért...peach
Majd most jól figyeld meg, egy ilyen elemzés után mint amilyen JC6-é ugrásszerűen visszaesnek a film bevételei.
| És ennek az égadta egy köze nem lesz ahhoz, hogy szinte mindenki látta már a filmet, kivéve akiknek letöltve is jó | 😀Matthew99
De most én nem értem, normális kritikát is meg tudtok fogalmazni vagy csak szájkaratéztok állandóan? Nem minden film marketing kampányába ölnek annyi milliót, mint a JW-ébe, éppen azért nem meglepő, hogy tarol. Erre céloztam. Ettől függetlenül még nem egy kiemelkedő film, ráadásul van benne nem egy idegesítő karakter és idiótaság is. Szerintem.
Jöhet megint a beszólogatás.JC6
Jól van nyugodj meg. Én csak vicceltem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos a tömeg izlése nem a legmagasabb de abbol van a pénz...

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
hype != siker
hagy ne soroljam a példákat csak az elmúlt pár évből
számít a reklám de önmagában semmit nem ér

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
A kedvező szájhagyomány meg nyílván semmit nem ért...peach
Majd most jól figyeld meg, egy ilyen elemzés után mint amilyen JC6-é ugrásszerűen visszaesnek a film bevételei.
| És ennek az égadta egy köze nem lesz ahhoz, hogy szinte mindenki látta már a filmet, kivéve akiknek letöltve is jó | 😀Matthew99
De most én nem értem, normális kritikát is meg tudtok fogalmazni vagy csak szájkaratéztok állandóan? Nem minden film marketing kampányába ölnek annyi milliót, mint a JW-ébe, éppen azért nem meglepő, hogy tarol. Erre céloztam. Ettől függetlenül még nem egy kiemelkedő film, ráadásul van benne nem egy idegesítő karakter és idiótaság is. Szerintem.
Jöhet megint a beszólogatás.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
belül sírok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
A kedvező szájhagyomány meg nyílván semmit nem ért...peach
Majd most jól figyeld meg, egy ilyen elemzés után mint amilyen JC6-é ugrásszerűen visszaesnek a film bevételei.
| És ennek az égadta egy köze nem lesz ahhoz, hogy szinte mindenki látta már a filmet, kivéve akiknek letöltve is jó | 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
A kedvező szájhagyomány meg nyílván semmit nem ért...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Megnéztük mi is a JW-öt. Nem mondom, hogy rossz film, kicsit sem az, visszahoz valamit a régi feeling-ből, de hanyatt nem estünk tőle. Bár ez csak a mi véleményünk. Szerintem ezt a hatalmas bevételt is az iszonyat kampányért és remek marketingért hozta eddig a konyhára.
Nagy húzás volt!
(húúúúúúúúú)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
.....Igor
Látván a JW adatait nem bánod már a fogadást?
A Star Wars 7 agyonüt mindent.
Gondolkozzak kivásárlási opción számodra? 😊

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
én ma sztem "megbüntetem" magam a 2001 Space Odyssey-vel 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Vegre megneztuk a Csillagok kozottet...hat bakker leborulok.Nagyon nagy film!Minden pillanata jo volt!A vege meg...aaah.

10/10*
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Avengers 2ről + a Star Wars 7ről volt szó kb egy hónapja, hogy megdönthetnek-e pár rekordot (az Avatár rekordját).
Jurassic World-öt nem is említette senki. Az eső hétvégés domestical + össz rekordot is megdöntötte, és az második héten (ami most ér véget) 25 ill 24 millióval indítottak amcsiban hétfőn + kedden.
Mostanra, amcsi idő szerint du 4-re 398 millió dollár fölött van észak-amerikában, világszerte 981 millió dollár felett. Simán meglehet az egy milliárd még ma. Nem tudom ki számított rá. Én reménykedtem, hogy nagyon jó lesz, meg akik az elsőket nézték tuti megnézik az újat, de azért ezek durva számok.

Nektek hogy tetszett a film egyébként?

+ Mad Maxre megéri elmenni, vagy most már várjam meg a kalózkikötőn?Borbinho
nekem tetszett a JW, de nem érzem korszakalkotónak
pl az Avatárnál nekem jobban tetszik, de ez egyéni vélemény

egy 2D vetítést mindeképp megéri moziban a Mad Maxből mert a nagy vászon sokat hozzátesz
sztori az tényleg faék, de nem is kell több

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Az álommenedzser (1992) Egy kis magyar valóság az internet és mobil nélküli világból. A 'zemplényis csoda'😊 más sportággal és lányokkal.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
+ Mad Maxre megéri elmenni, vagy most már várjam meg a kalózkikötőn?Borbinho
Megéri, de 2D-ben nézd mindenképp.Szamár
Attól eltekintve, hogy a történet nulla, és még így is idegesítően inkoherens, tele ellentmondásos zagyvasággal.