NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Tenyleg jok!

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Legutóbbi 3 filmélmény: Összeomlás, Egy kosaras naplója, Játsz/Ma

Hmmm, mind a 3-at ajánlom, aki esetleg még nem látta. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Jurassic World megvolt.
Szórakoztató volt, élveztem a filmet, ez a Dominous Rex elég állatra sikeredett, viszont nekem ez a dinoszaurusz-idomítás már nagyon sok volt.
Nemááá. 😀 És ennek hála már az elejétől kezdve tudni lehetett, hogy lesz vége a cirkusznak. Egy kicsit több ötletet vártam volna.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
mondok öt jó filmet tőle, Forrest Gump (egyértelmű csúcspont), Halálsoron, Számkivetett, a lentebb említett Kárhozat útja és talán a Kapj el, ha tudsz.

Da Vinci kód és egyéb pótlékokkal nem foglalkozom. A fő problémám vele, hogy szinte mindig azt a tipikus keleti-parti értelmiségit láttam benne, akármelyik filmjét is néztem, leszámítva a Gump-ot.gamerkr
Nagyreszt egyertve veled (nincs akkora range-e mint egy-ket legendanak, lasd Day-Lewis v Oldman), de:
- League of Their Own (Jimmy Dugankent remek, a film ugye soso)
- Philadelphia (tudom, ertelmisegi megint.. de ez egy viszonylag melyebb portre, sokfele allapotot/erzelmi szituaciot megjar benne)
-Ladykillers (a film borzalom, de itt is lubickol Hanks a szerepben)

Cloud Atlas/Big pedig honourable mentionkent.Igor
Ryan közlegény megmentése?iktriad
Szerintem boven a gyengebb filmjei koze tartozik.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mondok öt jó filmet tőle, Forrest Gump (egyértelmű csúcspont), Halálsoron, Számkivetett, a lentebb említett Kárhozat útja és talán a Kapj el, ha tudsz.

Da Vinci kód és egyéb pótlékokkal nem foglalkozom. A fő problémám vele, hogy szinte mindig azt a tipikus keleti-parti értelmiségit láttam benne, akármelyik filmjét is néztem, leszámítva a Gump-ot.gamerkr
Nagyreszt egyertve veled (nincs akkora range-e mint egy-ket legendanak, lasd Day-Lewis v Oldman), de:
- League of Their Own (Jimmy Dugankent remek, a film ugye soso)
- Philadelphia (tudom, ertelmisegi megint.. de ez egy viszonylag melyebb portre, sokfele allapotot/erzelmi szituaciot megjar benne)
-Ladykillers (a film borzalom, de itt is lubickol Hanks a szerepben)

Cloud Atlas/Big pedig honourable mentionkent.Igor
Ryan közlegény megmentése?
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
mondok öt jó filmet tőle, Forrest Gump (egyértelmű csúcspont), Halálsoron, Számkivetett, a lentebb említett Kárhozat útja és talán a Kapj el, ha tudsz.

Da Vinci kód és egyéb pótlékokkal nem foglalkozom. A fő problémám vele, hogy szinte mindig azt a tipikus keleti-parti értelmiségit láttam benne, akármelyik filmjét is néztem, leszámítva a Gump-ot.gamerkr
Nagyreszt egyertve veled (nincs akkora range-e mint egy-ket legendanak, lasd Day-Lewis v Oldman), de:
- League of Their Own (Jimmy Dugankent remek, a film ugye soso)
- Philadelphia (tudom, ertelmisegi megint.. de ez egy viszonylag melyebb portre, sokfele allapotot/erzelmi szituaciot megjar benne)
-Ladykillers (a film borzalom, de itt is lubickol Hanks a szerepben)

Cloud Atlas/Big pedig honourable mentionkent.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
A legénybúcsú kihagyásával bármelyik tom hanks féle lista komolytalan 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 609 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mondok öt jó filmet tőle, Forrest Gump (egyértelmű csúcspont), Halálsoron, Számkivetett, a lentebb említett Kárhozat útja és talán a Kapj el, ha tudsz.

Da Vinci kód és egyéb pótlékokkal nem foglalkozom. A fő problémám vele, hogy szinte mindig azt a tipikus keleti-parti értelmiségit láttam benne, akármelyik filmjét is néztem, leszámítva a Gump-ot.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
én se szeretem a filmjeit alapvetően, de nem nagyon tudok olyanról ahol az alakítása nem hozta volna az elvárt szintet (sőt)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Tom Hanks szerepválasztásaira valóban nem lehet azt mondani, hogy izgalmasak lennénnek, de azt állítani, hogy kevés jó alakítása van sztem kicsit meredek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 609 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kárhozat útja:

Attól függetlenül hogy a nagyobb "fordulatok" eléggé kiszámíthatóak azért ez egy jó kis film!
A hangulat , az apróbb részletek nagyon magával ragadóak és a színészek(kivéve talán a fiát alakító srác) is igen jók!Paul Newman különösen tetszett !
A gengszter és a dráma műfajt kedvelőinek is tudom ajánlani!yooker
bizony jó kis movie, Tom Hanks (talán kevés) jó alakításai közé tartozik.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Most neztem meg a "Something the Lord made" c. filmet. Reg lattam ilyen jot. Aki szereti a megtortent sztorikat, mindenkepp potolja.ulpianus
Egynek jó. Aranykezű sebész megvan? Na az már valami 😊
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Kárhozat útja:

Attól függetlenül hogy a nagyobb "fordulatok" eléggé kiszámíthatóak azért ez egy jó kis film!
A hangulat , az apróbb részletek nagyon magával ragadóak és a színészek(kivéve talán a fiát alakító srác) is igen jók!Paul Newman különösen tetszett !
A gengszter és a dráma műfajt kedvelőinek is tudom ajánlani!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Elég jóra sikeredett trailer alapján suicide squad.Kenny
aztán kiderül, de Will Smith? 😊 remélem Margot hozza a zakkant Harley Quinnt és nem egy sima ribit kreáltak belőle

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Scorsese: Lidérces órák

Nem nagyon ismert filmje, illetve legalábbis megeszem a kalapom, ha sokan ismernék, de érdemes megnézni, nekem nagyon tetszett. 😀 Nem egy megszokott film.Vrijbloed
beteg egy film, de imádom.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Elég jóra sikeredett trailer alapján suicide squad.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Scorsese: Lidérces órák

Nem nagyon ismert filmje, illetve legalábbis megeszem a kalapom, ha sokan ismernék, de érdemes megnézni, nekem nagyon tetszett. 😀 Nem egy megszokott film.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Most neztem meg a "Something the Lord made" c. filmet. Reg lattam ilyen jot. Aki szereti a megtortent sztorikat, mindenkepp potolja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk így hirtelen nem is nagyon jut eszembe egyetlen másik klasszikus, aminek a folytatása ekkora tábort mozgatna meg világszerte, mint a SW.
Ha kap egy brutális hype-ot, akkor simán meglehet ez, aztán majd az Avatar 2 megdöntheti. 😀
Mondjuk az új Acélemberre is kíváncsi leszek, már most a fél világ arra nyálaz, hogy Batman nekimegy Supermannek.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Sobrival értek egyet. Szerintem is simán új rekordot fog állítani.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdYGreengo
Igor, utolsó sansz, hogy 65%-on kivásárold magad a fogadásból. 😊
Lesz ez 3 milliárdos bevétel is, kezdek arra hajlani.Sobri Jóska
Ha akarsz dupla vagy semmit fogadni, 3 milliárddal... én benne vagyok 😊
Ha 2.788-on fogadtam, és a véleményem nem változott, akkor miért szálljak ki?

A JW már a harmadik hétvégén is bukott az Avatarral szemben (54 vs 68), a negyediken még jobban (29 vs 50), az ötödiken dettó ez lesz (kb. 20 vs 42)

Valszeg 2-2.5 között végez.. de ez még mindig nem elég. És az Episode 7 sem lesz elég 😊Igor
Ha nem, nem. Én adtam sanszot.
Nem a JW-re fogadtunk, a Star Wars agyonvág mindent, egyre biztosabb vagyok benne.
Olyan hype-ot fog kapni, amit még soha, egy film se, meglátod, és lesznek olyan rajongók, akik 10-20-szor is megnézik moziban. Nem is kevesen.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdYGreengo
Igor, utolsó sansz, hogy 65%-on kivásárold magad a fogadásból. 😊
Lesz ez 3 milliárdos bevétel is, kezdek arra hajlani.Sobri Jóska
Jön a klónok támadása, és mindegyik caminói köztársasági rohamosztagos beül legalább 10× megnézni a filmet? 😀😀

Amúgy az filmecske tényleg nagyon rendben van. Remélem Abrams tényleg méltó folytatás készít a az eredeti trilógiához?
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdYGreengo
Igor, utolsó sansz, hogy 65%-on kivásárold magad a fogadásból. 😊
Lesz ez 3 milliárdos bevétel is, kezdek arra hajlani.Sobri Jóska
Ha akarsz dupla vagy semmit fogadni, 3 milliárddal... én benne vagyok 😊
Ha 2.788-on fogadtam, és a véleményem nem változott, akkor miért szálljak ki?

A JW már a harmadik hétvégén is bukott az Avatarral szemben (54 vs 68), a negyediken még jobban (29 vs 50), az ötödiken dettó ez lesz (kb. 20 vs 42)

Valszeg 2-2.5 között végez.. de ez még mindig nem elég. És az Episode 7 sem lesz elég 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdYGreengo
Igor, utolsó sansz, hogy 65%-on kivásárold magad a fogadásból. 😊
Lesz ez 3 milliárdos bevétel is, kezdek arra hajlani.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 685 — Eagles fan
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdY


E-A-G-L-E-S EAGLES !