NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 685 — Eagles fan
Juhuhuhúúúúú

 www.youtube.com/watch?t=126&v=gnRbXn4-YisJC6
A Csángó után kicsit kétkedve fogadom az új "western" filmjét....persze az esélyt azért megkapja.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 609 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Becstelen Brigantyk valakinek? Szerintem nagyon jó lett😊
Az Entourage-ról mi a véleménye? Még csak a trailer-t néztem meg, de egész jó volt.Coolearie
a becstelen brigantyk hihetetlen jó paródia volt szerintem, a rengeteg iróniának köszönhetően, Christoph Waltz meg ugye zseniális!

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nem is tudom mikor volt utoljára olyan élményben részem, film által, mint az elmúlt pár órában. Azt sem tudom, mikor könnyeztem meg utoljára filmet, de ez...
The Longest Ride.
Végre, nem egy mesterkélt, sztárokkal teletűzdelt, semmitmondó alkotás. Mindenkinek ajánlom, mestermű, a maga nemében.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
A hitetlen - kevésbé ismert (?) film talán, bár szerintem biztos van itt 1-2 ember, aki már látta.

Ryan Gossling szerintem zseniális benne, mint neonáci. És meg kell nézni, hogy az ember megértse, hogy lehetett így magyarra fordítani az eredeti címet. Ajánlom!Vrijbloed
A hitetlen nagyszerű film!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Juhuhuhúúúúú

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Sophie választása
Latta valaki?

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
 www.youtube.com/watch?v=7KnOoj6D-5A
Lehet a viccek topicban lenne inkább a helye 😀

Dark Places - | a könyv után is ütött nekem, bár előzetes ismeretek nélkül biztos nem tudtam volna követni a több szálon futó sztorit. Picit unalmas, Charlize Theron alakítása sem lendít rajta. Chloe Grace Moretz (Y) |

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
én csak most láttam a Holnap határán-t. tudom hogy sokan lehúzták, de engem beszippantott, vagy 3x néztem egymás után, mert elgondolkodtatott. el kéne olvasni a kisregényt is asszem mindenféleképpen 😀

most olvasom hogy jön a 2. rész is. ezt mondjuk nem tudom miért, így volt kerek a végével. ütött.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Huh, nekem a brigantik nem jöttek át... szerintem pocsék... a tapló katonák se ütősek és a kiejtésre kihegyezett poén is elég gáz... Viszont az új(abb) Stalingrad már majdnem jó volt. A régi meg jó volt 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Becstelen Brigantyk valakinek? Szerintem nagyon jó lett😊
Az Entourage-ról mi a véleménye? Még csak a trailer-t néztem meg, de egész jó volt.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A hitetlen - kevésbé ismert (?) film talán, bár szerintem biztos van itt 1-2 ember, aki már látta.

Ryan Gossling szerintem zseniális benne, mint neonáci. És meg kell nézni, hogy az ember megértse, hogy lehetett így magyarra fordítani az eredeti címet. Ajánlom!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Akkor már hárman vagyunk ezzel.iktriad
Négyen. Rég tetszett annyira film, hogy pár héten belül kétszer is megnézzem.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
ahogy nézem az új F4et nem fogom megnézni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The Next Three Days

Rég izgultam ennyire filmen, a második fele mint egy overtime packers playoff meccs..JayB
Adom, méltánytalanul alul értékelt film...peach
Akkor már hárman vagyunk ezzel.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
The Next Three Days

Rég izgultam ennyire filmen, a második fele mint egy overtime packers playoff meccs..JayB
Adom, méltánytalanul alul értékelt film...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
The Next Three Days

Rég izgultam ennyire filmen, a második fele mint egy overtime packers playoff meccs..
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.buzzfeed.com/danieldalton/there-will-be-scrolling?utm_term=.ogXELgmQA#.fwzWQGZ43
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
Én mindegyik ilyen történelmi sorozattal így voltam... az elején. De az esetek nagy részében átmegy egy dél-amerikai ármánykodás, intrika dologba😊 Még ha a film a díszletek miatt eléggé korhű. Legyen az akár Roma, Tudorok, Borgiák. Pl tegnap fejeztem be a black sails 2. évadát és bizony ha összegészében nézem elég kevés csatajelenet volt. A Vikingek és a Spartacus azért lóg ki, mert könnyebben lehetett 200 emberes csatajeleneteket kreálni.

Ilyen Róma féle sorozatot lehetne nálunk is csinálni mondjuk Mátyás király korára...NB2
A Rome-rol olvastam hogy a fél anyagot kivágták mert a producerek soknak találták a történelmet és hát a koca nézőt nem az vonzza be hanem a szex és az ármánykodás..JayB
az egy remek sorozat volt. kár hogy csak 2 évad. pont ez az aljas ármááány meg intrika ami jóvá tette nem a sok hent, mint a Spartacusban. ebben spec elhittem hogy tényleg ilyen volt Róma.petey
Hentelés nem is hiányzik belőle, inkább a történelem, pont amit kivágtak belőle. Bár aki erre nem kíváncsi annak így is soknak tűnhet. Mivel ez nem egy fikció én gyakorlatilag párhuzamosan nézem a wikipédiával, szerintem kell a teljes megértéshez, még érdekesebbé teszi. Ez nem a sorozat hibája, egyszerűen nincs ennyi idő egy sorozatban hogy minden karakterről és szituációról elmondjon mindent. Időben is rengeteget halad, ha nem olvasol utána fel sem tűnik. Meglepő egyébként hogy az íróknak mennyire nem kellett színezni a dolgokon, borzasztó amit ezek leműveltek 2000 éve (és mégis mennyivel koruk előtt jártak sokmindenben)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár


Deadpool *nyálfolyás*

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Én mindegyik ilyen történelmi sorozattal így voltam... az elején. De az esetek nagy részében átmegy egy dél-amerikai ármánykodás, intrika dologba😊 Még ha a film a díszletek miatt eléggé korhű. Legyen az akár Roma, Tudorok, Borgiák. Pl tegnap fejeztem be a black sails 2. évadát és bizony ha összegészében nézem elég kevés csatajelenet volt. A Vikingek és a Spartacus azért lóg ki, mert könnyebben lehetett 200 emberes csatajeleneteket kreálni.

Ilyen Róma féle sorozatot lehetne nálunk is csinálni mondjuk Mátyás király korára...NB2
A Rome-rol olvastam hogy a fél anyagot kivágták mert a producerek soknak találták a történelmet és hát a koca nézőt nem az vonzza be hanem a szex és az ármánykodás..JayB
az egy remek sorozat volt. kár hogy csak 2 évad. pont ez az aljas ármááány meg intrika ami jóvá tette nem a sok hent, mint a Spartacusban. ebben spec elhittem hogy tényleg ilyen volt Róma.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
ahhoz képest, hogy milyen jó kritikákat lehetett olvasni a "VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan" filmről, ez nálam - a Liza a rókatündértől eltérően pl. - nagyon mellé... vártam-vártam, hogy előbb-utóbb csak történik valami, és nem a roppant unszimpatikus főszereplő szerencsétlenkedése lesz végig a fókuszban, de egy óráig bírtam (a többi színész is förtelmesen gyengén játszik benne, főleg az apa és az anya)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
Én mindegyik ilyen történelmi sorozattal így voltam... az elején. De az esetek nagy részében átmegy egy dél-amerikai ármánykodás, intrika dologba😊 Még ha a film a díszletek miatt eléggé korhű. Legyen az akár Roma, Tudorok, Borgiák. Pl tegnap fejeztem be a black sails 2. évadát és bizony ha összegészében nézem elég kevés csatajelenet volt. A Vikingek és a Spartacus azért lóg ki, mert könnyebben lehetett 200 emberes csatajeleneteket kreálni.

Ilyen Róma féle sorozatot lehetne nálunk is csinálni mondjuk Mátyás király korára...NB2
A Rome-rol olvastam hogy a fél anyagot kivágták mert a producerek soknak találták a történelmet és hát a koca nézőt nem az vonzza be hanem a szex és az ármánykodás..
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nightcrawler - nagyon jó kis film, Gyllenhaal nagyon pszicho benne, remekül összerakott film, nagyon hamar véget ért ez a film a számomra, borzasztóan tetszett.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
amúgy most olvastam hogy valami finn sorozat alapján jön egy hbo-s magyar krimi-thriller

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mindegyik ilyen történelmi sorozattal így voltam... az elején. De az esetek nagy részében átmegy egy dél-amerikai ármánykodás, intrika dologba😊 Még ha a film a díszletek miatt eléggé korhű. Legyen az akár Roma, Tudorok, Borgiák. Pl tegnap fejeztem be a black sails 2. évadát és bizony ha összegészében nézem elég kevés csatajelenet volt. A Vikingek és a Spartacus azért lóg ki, mert könnyebben lehetett 200 emberes csatajeleneteket kreálni.

Ilyen Róma féle sorozatot lehetne nálunk is csinálni mondjuk Mátyás király korára...NB2
Sok-sok éve van ilyen nálunk.
Barátok közt a címe. Szex, intrika, ármánykodás, árulás, pénz&charm. Miklós, az igazságos.
Csak várd ki, míg Bandika felnő, és letaszítja a trónról Mikit...