Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Törtetők:
A sorozatot nem ismerem, így várakozásoktól mentesen ültem le a film elé, gondolván, lesz egy kis kikapcs. Hát nem lett. Értelmetlen zagyvaság, ilyen bármelyik itteni fórumozó tud csinálni, csak "kell még több pénz". Nagyon rossz.

Jurassic Word komment:
"Lehet kiégtem és nem vagyok képes érzelmekre, de egy szereplőért sem tudtam izgulni a film alatt. A haldokló statiszta növényevő dínó nagyobbat alakított a fél perces jelenetében, mint a többi ember szereplő együttvéve."
😀

San Andreas:
A legelső vicces mentéstől illetve a pár sablontól és giccstől eltekintve nem lett volna ez rossz 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
és még mindig nincsen smiley 😕
sapka
de van, egyedül windows-os chrome böngészőben nincs, ami nem is az oldal hibája, hanem a google-é az elb@szott kódolás miatt
baggio
bár itt eléggé off, de nekem firefox alatt sincs
kaszo
dettó. de akkor se váltok. válaszíráskor úgyis látszik.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
nekem sincs

ON:
Saul fia

Megkésve néztem meg,leült a nagy hype a kis mozi mégis tele volt.(puskin)
Érdekes volt a kamera mozgás,nagyon jól meg volt oldva az a gépezet hangulata ami sajnos ezt a tábort működtette.
A hangulata átjött szinte én is beszorulva fuldokolva éreztem magam,a teremben.

Saul kitartása tiszteletre méltó ,még ha hihetetlen is,hogy ezt végig lehet e vinni.

| szerintem a második húzásánál kicsinálták volna a kapok hiába fenyegetett meg jó párat közülük.. |

tetszett bár egy kicsit vontatottnak éreztem a vége felé...

több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
és még mindig nincsen smiley 😕
sapka
de van, egyedül windows-os chrome böngészőben nincs, ami nem is az oldal hibája, hanem a google-é az elb@szott kódolás miatt
baggio
bár itt eléggé off, de nekem firefox alatt sincs
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
The Maze Runner 1 & 2;
az érdeklődésem felkeltette az első rész, bár azt nem értettem, ha már házat tudtak építeni létrát miért nem 😊; viszont a második résszel átmegy az egész egy éhezők viadala és resident evil ciklusmetszetbe, bár a resident evilt kifejezetten csípem, az éhezőket őszintén nem 😊. Azt hiszem a hármas részt alapból skippelem. Remélem nem spoilereztem el semmit.

és még mindig nincsen smiley 😕
sapka
de van, egyedül windows-os chrome böngészőben nincs, ami nem is az oldal hibája, hanem a google-é az elb@szott kódolás miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
young adult film csakúgy mint az éhezők viadala, bár sztem annál jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
The Maze Runner 1 & 2;
az érdeklődésem felkeltette az első rész, bár azt nem értettem, ha már házat tudtak építeni létrát miért nem 😊; viszont a második résszel átmegy az egész egy éhezők viadala és resident evil ciklusmetszetbe, bár a resident evilt kifejezetten csípem, az éhezőket őszintén nem 😊. Azt hiszem a hármas részt alapból skippelem. Remélem nem spoilereztem el semmit.

és még mindig nincsen smiley 😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
Everest (Imax 3d)

Nagyon tetszett, nem lett eldrámázva, elcsöpögve, csak éppen annyira amennyire a való életben is el kell egy ilyen tragédiát. Nem kreáltak benne hősöket csak egyszerű embereket akiket ilyen olyan motiváció hajt/hajtana. A hozzátartozók egy rossz szót nem szólhatnak szerintem abszolút méltó. Ajánlom mindenkinek.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez szerintem marha jó lesz ;

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Ha kapnék most annyiszor egy ezrest, ahányszor a "valahol bartstow környékén voltunk a sivatag peremén.." című klasszikust feldolgoztuk, holnap nem itthonról nézném a szezonnyitányt 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.youtube.com/watch?v=70a9RBFyl7I

Neeeee, fent van ez a klasszikus. 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
G Ritchie olyan mint Brady ...kiégett rég mégis sokan nézik.
Utobbi még nyer is.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Megvolt az UNCLE. (Letezik hogy mas nem latta meg? Vagy csak senki nem irt rola...)

A zene es a hang tokeletes volt, ezt mondjuk el is vartam Ritchie-tol.. es a szineszekre sem lehetett komolyabb panasz. Mondjuk Hammeren/Vikanderen latszott hogy tudna tobbet is..
De valahogy az egesz megsem allt ossze, valahogy a szoveg (pedig volt sansz 2-3 nagy monologra, amibol nalam 1 ult igazan) es talan a forgatokonyv is hagyott egy pici kivannivalot maga utan.

Mondjuk 6.5, de ennel joval tobb benne volt azert.

PS: a SPECTRE trailere tetszetos!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez a szinkronos Deadpool trailer nagyon gáz...pfff
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
nem értem egyáltalán miért ülsz be ilyenekre, mit vártál?
pláne a Te világnézeteddel !??
yooker
mit zavar az téged? azt hittem le lehet ide írni a véleményem. urambocsá...
JC6
Azt kell hogy mondjam, itt igaza van yookernek. 😊
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Mad Max Fury

Nagy szenvedés volt ez a két óra ,ennyire unalmas filmet rég láttam.

Azt hittem valami Z kategóriás akció paródia kb.

tudom nem kell tőle sokat várni de nekem akkor is olyan kibontatlan volt az egész.
a gonoszok bénák,és tehetetlenek,semmi jellemük sem szerepük
semmi utalás arra mi miért van,honnan a víz az üzemanyag stb...

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
A komédia királya : (1982)

nem túl bonyolult film, de jól játszik azzal hogy mit a valóság és mit képzeleg a de Niro
Nekem tetszett, de néhol elég para vígjtátékhoz képest

8/10
Negritis
akkor vizsgáld meg a Guilty by Suspicion, (magyarul Feketelistán), és tisztább lesz a kép.
ozibozi
nem volt zavaros csak | mikor az elején hol az étteremben hol az anyja pincéjében van az kicsit szokatlan volt |
a parát meg arra értem, hogy | az elrablós jelenet sztem nem rosszabb mint egy b 80as évekbeli B krimi/thrillerben |

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Az emberek szeretnek megbotránkozni, ennyi az egész. Plusz bejátszik, egy kis "ha az előző 3 alpári film sem tetszik, beülök a negyedikre is, hogy aztán elmondhassam, mennyivel alattam van az a szint" hozzáállás is.
Tony
Engem csak az érdekelt, mit tudtak kihozni a "Chevy Chase" remake-ből, ennyi. De van az a szint, amikor már tényleg sok a káromkodás, alpáriság, tuskóság, tahóság és gusztustalanság. Undorító. Ennyi. Van, akinek ez bejön és élvezi, van, akinek nagyon nem. Ez vagyok én. Azt hittem le lehet írni ide, hogy ha valami nem tetszik, vagy itt csak dicsérni lehet filmeket?
JC6
A Názáreti Jézus (Zeffirelli)

Komolykodó zombifilm egy szerencsétlen skizó fickóról, aki azt hiszi, hogy ő egy mindenható lény fia, és ezáltal ő is azt csinál, amit csak akar.
Persze a valóság helyreteszi, a zártosztályt megússza, a kivégzést nem.
Utána zombiként visszatér, de elmarad a várvavárt bosszúálós finálé, csak bénán csámborog kicsit, az ellenség is megússza, az árulón se vesz elégtételt.
A 6 óra egy ilyen zombisfilmnek kicsit hosszú, ráadásul a Zombieland ebben a témában sokkal eredetibb, önironikusabb, és szórakoztatóbb.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 768
A komédia királya : (1982)

nem túl bonyolult film, de jól játszik azzal hogy mit a valóság és mit képzeleg a de Niro
Nekem tetszett, de néhol elég para vígjtátékhoz képest

8/10
Negritis
akkor vizsgáld meg a Guilty by Suspicion, (magyarul Feketelistán), és tisztább lesz a kép.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Az emberek szeretnek megbotránkozni, ennyi az egész. Plusz bejátszik, egy kis "ha az előző 3 alpári film sem tetszik, beülök a negyedikre is, hogy aztán elmondhassam, mennyivel alattam van az a szint" hozzáállás is.
Tony
Engem csak az érdekelt, mit tudtak kihozni a "Chevy Chase" remake-ből, ennyi. De van az a szint, amikor már tényleg sok a káromkodás, alpáriság, tuskóság, tahóság és gusztustalanság. Undorító. Ennyi. Van, akinek ez bejön és élvezi, van, akinek nagyon nem. Ez vagyok én. Azt hittem le lehet írni ide, hogy ha valami nem tetszik, vagy itt csak dicsérni lehet filmeket?
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
A komédia királya : (1982)

nem túl bonyolult film, de jól játszik azzal hogy mit a valóság és mit képzeleg a de Niro
Nekem tetszett, de néhol elég para vígjtátékhoz képest

8/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=Qk-1TLVUPZk
baggio
Kíváncsi leszek hogy reagálja le a filmet majd az NFL...
iktriad
nem hiszem hogy nélkülük leforgott volna
Negritis
az elég valószínű. ha nem kérik, hogy ne valami fals ligába helyezzék el a sztorit (nem tették, mert ott a logo a trailer közepén), akkor valószínűleg nem is fogják nagyon támadni.
slowmotion
 www.nytimes.com/2015/09/02/sports/football/makers-of-sonys-concussion-film-tried-to-avoid-angering-nfl-emails-show.html
baggio
magyarán volt egy összekötő az NFL és a Sony között, és a film pont annyira lett lebutítva, hogy az NFL ne támadja meg.
(mivel a filmet az NFL-be helyezik el, gondolom a liga kérhetett elővéleményezési jogot a márkahasználatért cserébe)
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Vakáció: alpári, otromba és gusztustalan. Csak a szokásos, sz*r...
JC6
nem értem egyáltalán miért ülsz be ilyenekre, mit vártál?
pláne a Te világnézeteddel !??
yooker
Az emberek szeretnek megbotránkozni, ennyi az egész. Plusz bejátszik, egy kis "ha az előző 3 alpári film sem tetszik, beülök a negyedikre is, hogy aztán elmondhassam, mennyivel alattam van az a szint" hozzáállás is.

Szerkesztette: Tony
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=Qk-1TLVUPZk
baggio
Kíváncsi leszek hogy reagálja le a filmet majd az NFL...
iktriad
nem hiszem hogy nélkülük leforgott volna
Negritis
az elég valószínű. ha nem kérik, hogy ne valami fals ligába helyezzék el a sztorit (nem tették, mert ott a logo a trailer közepén), akkor valószínűleg nem is fogják nagyon támadni.
slowmotion
 www.nytimes.com/2015/09/02/sports/football/makers-of-sonys-concussion-film-tried-to-avoid-angering-nfl-emails-show.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Vakáció: alpári, otromba és gusztustalan. Csak a szokásos, sz*r...
JC6
nem értem egyáltalán miért ülsz be ilyenekre, mit vártál?
pláne a Te világnézeteddel !??
yooker
mit zavar az téged? azt hittem le lehet ide írni a véleményem. urambocsá...
JC6
Öregasszony kihívja a rendőrséget, hogy a szomszédban örökké dugnak, és őt módfelett zavarja a látvány.
Rendőr kimegy, és nem érti, hogy hol a gond, nem tapasztal semmi megbotránkoztatót.
- Jöjjön csak be a konyhába, mindjárt meglátja.
Rendőr bemegy, de nem lát semmit.
- Álljon csak fel erre az asztalra. - mondja az öregasszony.
Rendőr feláll, de nem lát semmit.
- Tegye rá a hokedlit.
- Semmit se látok néne. - így a rendőr.
- Na, akkor még erre feltesszük a kissámlit, és úgy ha elég magasra nyújtozkodik, átlát a kisablakon, be a szomszédba, és láthatja, hogy most is mit paráználkodnak össze.