NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Dögkeselyű (1982): Voltak kételyeim a filmmel kapcsolatban, de hatalmas pozitív csalódás volt. Már maga a hangulata is odaszögez a képernyőhöz. Autóból csak trabik es zsigulik. Visszaadja a kommunizmus képét. (Meg is nézetem faterral 😀)

Ezen kívül is megállja a helyét. Maga a története és a megvalósítás is profi munka. Erre büszkék lehetünk.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Underground: The Julian Assange Story ... igazából azt nem értettem, hogy amíg én a Hunchback meg az Impossible Mission bűvöletében éltem a Commodore 64 világában( flopis 😊 ) ugyanakkor/ugyanazzal mások az internet előtt "miikre" voltak képesek... a gépi kód világában...ozibozi
 www.imdb.com/title/tt0126765/

ez film szintén ezt a témát járja körül, csak a németeknél. valós történet alapján készült ez is. egy megnézést megér.deyell
kicsit más, de a Halt and Catch Fire - CTRL nélkül S02E01 Második évad ma indult itthon...
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Underground: The Julian Assange Story ... igazából azt nem értettem, hogy amíg én a Hunchback meg az Impossible Mission bűvöletében éltem a Commodore 64 világában( flopis 😊 ) ugyanakkor/ugyanazzal mások az internet előtt "miikre" voltak képesek... a gépi kód világában...ozibozi
 www.imdb.com/title/tt0126765/

ez film szintén ezt a témát járja körül, csak a németeknél. valós történet alapján készült ez is. egy megnézést megér.

choose life
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Underground: The Julian Assange Story ... igazából azt nem értettem, hogy amíg én a Hunchback meg az Impossible Mission bűvöletében éltem a Commodore 64 világában( flopis 😊 ) ugyanakkor/ugyanazzal mások az internet előtt "miikre" voltak képesek... a gépi kód világában...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Engem a rekviem sokadszorra is megráz.
Erős film kedvenc a témában.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Valahogy a Hatodik érzék vagy a Puszta formalitás se olyan erős másodjára nézve.
Egyedül a Bud Spencer filmek azok, melyek alkalomról alkalomra jobbak lesznek.Sobri Jóska
akkor azt hiszem az RTL Klub a legnagyobb jóarc, hogy minden Karácsonykor/Húsvétkor leadja az összeset 😀
(mellesleg én személy szerint tényleg nagyon bírom a Bud Spencer & Terence Hill filmeket, gyerekkoromban mindig néztem őket, manapság idő/érdeklődés hiányában egyre ritkábban)Borbinho
én pl ha olyat csinálok akkor tableten youtube-n rákeresek és had szóljon 😀
látni már úgyse nagyon kell mert annyiszor láttam őket hogy a hang alapján tudom mi történik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valahogy a Hatodik érzék vagy a Puszta formalitás se olyan erős másodjára nézve.
Egyedül a Bud Spencer filmek azok, melyek alkalomról alkalomra jobbak lesznek.Sobri Jóska
akkor azt hiszem az RTL Klub a legnagyobb jóarc, hogy minden Karácsonykor/Húsvétkor leadja az összeset 😀
(mellesleg én személy szerint tényleg nagyon bírom a Bud Spencer & Terence Hill filmeket, gyerekkoromban mindig néztem őket, manapság idő/érdeklődés hiányában egyre ritkábban)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
mostanában még a Rekviem egy álomért filmet néztem újra, de közel sem ütött akkorát, mint arra számítottambaggio
Valahogy a Hatodik érzék vagy a Puszta formalitás se olyan erős másodjára nézve.
Egyedül a Bud Spencer filmek azok, melyek alkalomról alkalomra jobbak lesznek.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mechanikus narancs vagy 2 év után újra. Még mindig üt, de valami kegyetlenül. Egyre aktuálisabb...
Az Űrodüsszeia és eközött nem tudok különbséget tenni, ha Kubrickról van szó. Mind a kettő ott van a személyes top 10-ben. 😀 Aztán szorosan követi ezt a kettőt a Tágra zárt szemek (Tom Cruise ellenére)/Ragyogás kettős.

Most tűnt fel, hogy Alex apja játszik a Ragyogásban is. 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Üzlet bármi áron.
Csak én vagyok képtelen végignézni egy olyan filmet, ami tele van káromkodással és obszcenitással? Rohadt unalmas már...
Nem beszélve a forgatókönyvről...
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
a hozzám hasonló laikusok szinte biztosan élvezni fogják, de még a műszakisoknak is tartogathat érdekes, izgalmas dolgokat



mostanában még a Rekviem egy álomért filmet néztem újra, de közel sem ütött akkorát, mint arra számítottam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Volt a Rambo.

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
amc Cliffhanger ! Az old school akció film kategóriában simán a legjobbak között!
Nincs mese Stallonenak azért voltak tényleg jó filmjei!
Nálam még megkockáztatom az első helyre is esélyes ( mondjuk Lithgow alakítása is sokat dob 😊 ) de azért a Die Hard 2. , a Tengo &Cash , Kommando, etc. persze nagyon ott vannak a nyomában...!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyebkent igen, mert Metacritic >>> imdb 😊Igor
egyébként tudtad hogy fizimiskára kiköpött Nemes Jeles László vagy! 😊yooker
Ja, szerintem is hasonlít rá Igor. 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudom volt -e már , de sztem mindent visz :
Greengo
Kijött a teljes verzió:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 452
Igor írta, hogy nem talált feliratos verziót, ilyen hogy lehet? ...Jughead
Szerintem BP-n az egyik Cinema City-ben majdnem biztos, hogy van feliratos verzió. Mi is megtaláltuk, igaz, hogy este 10-től volt de az már részletkérdés.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Igor írta, hogy nem talált feliratos verziót, ilyen hogy lehet? Én sokat járok moziban havonta egyszer legalább, de ha úgy van akkor akár hetente is, de kb. 2 éve nem voltam szinkronos filmen. Minden fontosabb filmet adnak feliratosan itt Debrecenben a Cinema Cityben ez máshol nem így van? Vagy mi csak azért vagyunk ilye kitüntetett helyzetben mert az egyetem miatt a város tele van külföldi diákokkal?

Ja és a Mad Max... Letépi az arcodat és hiába fáj mégis élvezed. Nem lehet nem imádni ezt a darálást.

Oh what a film, what a lovely film!!Jughead
érdekes mert pl a Szegedi Cinema City nem hoz be minden normálisabb filmet feliratosan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Igor írta, hogy nem talált feliratos verziót, ilyen hogy lehet? Én sokat járok moziban havonta egyszer legalább, de ha úgy van akkor akár hetente is, de kb. 2 éve nem voltam szinkronos filmen. Minden fontosabb filmet adnak feliratosan itt Debrecenben a Cinema Cityben ez máshol nem így van? Vagy mi csak azért vagyunk ilye kitüntetett helyzetben mert az egyetem miatt a város tele van külföldi diákokkal?Jughead
Én ezért nem néztem a Gone Girlt moziban, pedig pesti vagyok. Amúgy lehet benne valami. Attól függ mennyi rá a kereslet. Itt Pesten pl. általában a MOM Parkban mennek feliratosan vagy a művész mozikban. De néha, igaz ritkán, még ott sem. A forgalmazót kell ilyenkor okolni.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Igor írta, hogy nem talált feliratos verziót, ilyen hogy lehet? Én sokat járok moziban havonta egyszer legalább, de ha úgy van akkor akár hetente is, de kb. 2 éve nem voltam szinkronos filmen. Minden fontosabb filmet adnak feliratosan itt Debrecenben a Cinema Cityben ez máshol nem így van? Vagy mi csak azért vagyunk ilye kitüntetett helyzetben mert az egyetem miatt a város tele van külföldi diákokkal?

Ja és a Mad Max... Letépi az arcodat és hiába fáj mégis élvezed. Nem lehet nem imádni ezt a darálást.

Oh what a film, what a lovely film!!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom volt -e már , de sztem mindent visz :
 www.youtube.com/watch?v=72RqpItxd8M
Na és persze a soundtrack is alapmű :  www.youtube.com/watch?v=ZTidn2dBYbYGreengo
Én bírom az ilyet. Nyilvánvaló paródia, egyben amolyan nosztalgia a régi akciófilmekre. Kicstarteren dobták össze rá a pénzt, szerintem megérdemelték. Blood Dragon filmes megvalósításban.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Shaun, the Sheep movie a virágboltban! Ez kötelező, az új Kurt Cobain dokufilmet viszont csak a témára fogékonyaknak ajánlom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
nah Mad MAx megnézve
egész korrekt kis film, nem kiemelkedő de végig a székbe szögez
kikapcsolódásnak ajánlom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 16 768
amerikai mesterlövész
Engem annyira nem fogott meg hosszú volt és sokszor unalmas nem ismertem a történetet a vége meglepő de addig elég kiszámítható.
A szokásos amerikai hős maszlag már nem is érdekel nem tudom ,hogy ezt mennyire eszik meg kint,hogy minden arab egy vérengző állat az usa katonái pedig faszagyerekek....Janek
A társai szerint a filmmel ellentétben mikor csóri lelövöldözte a gyerekeket, pont nem tudta utólag, hogy volt-e náluk valami vagy nem. Bárki bekattant volna...vlsz még egy érzékeny texasi is...
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 685 — Eagles fan
Nem tudom volt -e már , de sztem mindent visz :

Na és persze a soundtrack is alapmű :  www.youtube.com/watch?v=ZTidn2dBYbY


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Egyebkent igen, mert Metacritic >>> imdb 😊Igor
egyébként tudtad hogy fizimiskára kiköpött Nemes Jeles László vagy! 😊